عیدی من برای کاربران باشگاه (تعداد محدود)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

TELLI

عضو جدید
منم این سیدی رو میخوام . منم این عیدی رو میخوام...
ممنون که به فکر دادن این عیدی ارزشمند افتادین.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که نمیدونم جریان این عیدی چیه.........13 صفحه رو هم نمیتونم بخونم..............اما هر چی هست اگر تموم نشده به منم بدین...............
مفت باشد....باشد!!!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که نمیدونم جریان این عیدی چیه.........13 صفحه رو هم نمیتونم بخونم..............اما هر چی هست اگر تموم نشده به منم بدین...............
مفت باشد....باشد!!!
جریان عیدی رو همون پست اول توضیح دادم، بقیه پست ها تا یه جاییش اسپم و بقیه تقاضای درخواست عیدی از طرف دوستانه.

هر چند جمله آخرتون اصلا جالب نبود، ولی چشم، حتماً.

آخرین ویرایش:

Andromeda Galaxy

عضو جدید
جریان عیدی رو همون پست اول توضیح دادم، تا یه جاییش اسپم و بقیه تقاضای درخواست عیدی از طرف دوستانه.

توصفحه13امروز13بدر عیدی من چی شد

من عیدی میخوام

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توصفحه13امروز13بدر عیدی من چی شد

من عیدی میخوام
شما عیدیتون محفوظه، دوشنبه ایشالا بسته میشه این تاپیک و اگر تعداد زیاد بود قرعه کشی میشه وگرنه به همه تعلق میگیره.
چون یکی دیگر از دسوتان هم زحمت کشیدن تقبل کردند هزینه 5 یا 10 نفر رو و با 5 نفر خودم میشه 15 نفر، و تا الآن 14 نفر درخواست کردند.

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
جریان عیدی رو همون پست اول توضیح دادم، بقیه پست ها تا یه جاییش اسپم و بقیه تقاضای درخواست عیدی از طرف دوستانه.

ممنون........منو حذف کنید چون خریدم خودم.........هر چند هنوز ندیدم متاسفانه!!!
جمله آخر رو هم از زبون دوستان بسیار اصیل اصفهانیم یاد گرفتم.......شرمنده اگر....!!!!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون........منو حذف کنید چون خریدم خودم.........هر چند هنوز ندیدم متاسفانه!!!
جمله آخر رو هم از زبون دوستان بسیار اصیل اصفهانیم یاد گرفتم.......شرمنده اگر....!!!!
خواهش میکنم...
مکان استفادش رو پس هنوز راه نیفتادید...

حتما ببینید. شما دو سه قسمت اولشو ببینید، اتوماتیک تا تهش رو میخواید ببینید...

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان و کاربران محترم که کل عمرشونو صرف گشتن تو اینترنت میکنن و از لحظه لحظه زندگیشون نهایت استفادرو میبرن!!!!!!!!!!!!!!!!!! :biggrin:
بعد عمری اومدیم دنیای مجازی ببینیم چه خبره دیدیم دارن عیدی میدن،رفتم پیش استارتر تاپیک گفتم یالا به من عیدی:mad:،گفت برو تو تاپیک بگو:razz:،به بقیه هم بگو اگه عیدی میخان بگن که هنوز سامانه عیدی پراکنی فعاله،هر کی عیدی میخاد بگه که براش بفرستیم.
منم گفتم بگم که گفته باشم دیگه.
میگم سایت چقدر تلفات داده :confused:

yas_1593

عضو جدید
میشه منم تو قرعه کشیت بزاری؟ خداکنه قرعه کشی نشه و به همه برسه،منو یادت نره

وضعیت
موضوع بسته شده است.