عیدی من برای کاربران باشگاه (تعداد محدود)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
از همه دوستای گلم ممنونم . اقا مصطفی دست گلتون درد نکنه . چشم بهتون ادرس هم میدم برام بفرستید . برای پریسا رو هم به ادرس من بفرستید .

اگه نصفش کنم پریسا سرمو نصف میکنه

کیوان بچه خوب عیدی رو می گیره می گه خدا برکت بده بهتون .

تا دفعه بعد هم بهش عیدی بدن

اوینا جون حالا وقت بسیاره شما که میخوای لطف کنی بهم سی دی بدی خودم میگم چی بده

یک چیزی باشه حداقل بعد از دیدن این مستند بتونم به زندگی ادامه بدم

AVINA

عضو جدید
از همه دوستای گلم ممنونم . اقا مصطفی دست گلتون درد نکنه . چشم بهتون ادرس هم میدم برام بفرستید . برای پریسا رو هم به ادرس من بفرستید .

اگه نصفش کنم پریسا سرمو نصف میکنه

کیوان بچه خوب عیدی رو می گیره می گه خدا برکت بده بهتون .

تا دفعه بعد هم بهش عیدی بدن

اوینا جون حالا وقت بسیاره شما که میخوای لطف کنی بهم سی دی بدی خودم میگم چی بده

یک چیزی باشه حداقل بعد از دیدن این مستند بتونم به زندگی ادامه بدم
چی خوبه؟؟؟

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
میشه جای این واسه من فیلم بفرستی ...

لاست رو ندیدم .. یا freinds ...........:redface:

AVINA

عضو جدید
من از همه کوچیکترم
زوووووووووود
من لپ تاپ میخوام

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از اونجایی که مدیر تالار حساسیت فوق العاده شدیدی به اسپم دارند و تاپیک های دارای اسپم رو میقلفن، دوستان فکر تاپیک هم باشید

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اونجایی که مدیر تالار حساسیت فوق العاده شدیدی به اسپم دارند و تاپیک های دارای اسپم رو میقلفن، دوستان فکر تاپیک هم باشید

قرار به ص 5 بوده . هنوز نرسیدیم به ص 5 . هر چند تاپیک من تو ص 2 هم قفل میشه ولی خیالی نیست .

بزن قفلو

پيرمرد فروم

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان:gol:

مجددا سال نو رو به همه تبریک میگم و امیدوارم سال خوب و خوش و خرم و همراه با موفقیت و ایمان بیشتر به خدا پیش رو داشته باشیم.

تصمیم گرفتم در حد خودم، عیدی ای رو برای کاربران باشگاه در نظر بگیرم، از اونجایی که این عیدی چیزی فراتر از یک عکس هست و یک عیدی واقعی است، در تعداد محدود (حدود 5 نفر) میتونم این کارو انجام بدم.

عیدی من برای کاربران باشگاه، یک حلقه DVD است که به درب منزلشان یا هرجا که تمایل داشته باشند، فرستاده می شود، بدون هیچ هزینه ای اضافی.

و اما عیدی:

مستند سریالی "ظهور"، مستندی است قوی راجع به فراماسونری و حکومت جهانی شیطانی آنها که توسط مسلمانان اروپا ساخته شده است.

- چرا مسائل جهان امروز، به صورت کنونی است؟
- چه کسانی جهان را کنترل می کنند؟
- چرا این همه خشونت و کشتار در اطراف جهان وجود دارد؟
- چه ارتباطی بین فرعون امروزی و "نظم نوین جهانی" وجود دارد؟
- چه وجه اشتراکی بین جورج بوش، اوباما و ملکه انگلیس وجود دارد؟
- چرا شیطان پرستی امروز توسط سران کشورهای استعمارگر و صهیونیست پشتیبانی می شود؟
- مقصود واقعی اشیاء پرنده ناشناخته (UFO) چیست؟
- هدف واقعی فروپاشی اقتصادی در جهان چیست؟
- دجال (ضد امام مهدی و ضد مسیح) کیست و هدف او و ابزارهای رسیدن به آن هدف چیست؟

اینها سوالاتی هستند که در این سریال مستند به آنها پاسخ داده می شود.

هدف این سریال، افشای طبقه ممتاز، زرسالار و جهان خواهی است که تمامی جنبه های زندگی بشریت را کنترل و برنامه ریزی می کنند.

بارها و بارها سایت تولید کننده این سریال (www.wakeupproject.com)، مورد حمله واقع شده و سایت از سرویس دهی خارج شده است.

تهیه کنندگان این سریال، بارها گفته اند و ما هم می گوییم که هدف، شستشوی مغزی بینندگان و یا تحمیل عقاید و یا ایجاد ترس عمومی نیست و از همه کسانیکه این مستند را تماشا کنند می خواهیم تا خودشان به تحقیق راجع به موضوع های ارائه شده در این مستند بپردازند تا به میزان واقعیت مسائل مطرح شده پی ببرند.

مهمترین سخن ما "بیداری" و "آگاهی" است. همه ما بایستی نسبت به حوادثی که در جهان اطراف ما اتفاق می افتند، بیدار و آگاه باشیم تا بتوانیم جهت آماده سازی و تربیت نسل هایی که در آینده میزبان و همراه امام مهدی (عج) خواهند بود، خدمت کوچکی کرده باشیم.

اطلاعات سریال:
تعداد قسمت ها: 52
زمان هر قسمت: حدود 10 دقیقه
دارای زیرنویس فارسی
تهیه کنندگان:
(Noreagaa & Achernahr)www.wakeupproject.com

از اینجا میتونید گزیده ای از این سریال و همچنین قسمت های مختلفش رو به صورت آنلاین ببینید:
http://www.arrivals.technocrazed.com/episode-1-intro

نحوه انتخاب دوستان هم بدین صورت هست که هرکس تمایل به دریافت این مستند دارد در این تاپیک اعلام می کند. پس از چند روز و بسته به استقبال عزیزان، تاپیک قفل خواهد شد و توسط یکی از کابران باشگاه قرعه کشی انجام می شود و اسامی عزیزان اعلام می گردد.

همین جا و پیشاپیش از محدودیتی که وجود داره عذر خواهی میکنم، بودجه و جیب من محدود هست و بیشتر از این توانایی ندارم وگرنه دوست دارم همه این مستند رو ببینند.

پ.ن.: برای اینکه به تعداد بیشتری از دوستان این عیدی تعلق بگیره از عزیزانی که تمایل دارند در دادن این عیدی من رو همراهی کنند و هزینه هرچند نفر که میتونند رو متقبل بشن، خواهشمندم در پیام خصوصی باهم در ارتباط باشن تا شرایطش رو واسشون توضیح بدم.

متشکرم:heart::gol:
سلام
منم ميخوام اينو ببينم
اسم منو هم اضافه كن
با تشكر

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم یه همچین چیزی از یه بنده خدایی گرفتم
البته نمیدونم همونه که مصطفی میگه یا نه
به هر حال یه ده دقیقه از سخنرانیهاشو دیدم
سخنران در و دیوار و به هم میبافت بعد نتیجه گیری خودشو میکرد در حالیکه اصلا موضوعات به هم ربطی نداشت
دیگه بقیه اشو ندیدم

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
منم ميخوام اينو ببينم
اسم منو هم اضافه كن
با تشكر

منم تو قرعه کشی شرکت بدید منم میخوام. ممنون.....

اسم من رو هم اضافه کن عمو جان

منم میخوام
چشم حتماً

سخنران در و دیوار و به هم میبافت بعد نتیجه گیری خودشو میکرد در حالیکه اصلا موضوعات به هم ربطی نداشت
دیگه بقیه اشو ندیدم
منظورتون سخنرانی رافعی پور هستش فکر کنم
من اون رو نشنیدم اصلاً

ولی این سخنرانی نیست، فیلم، عکس، مصاحبه، سخنرانی، متن، آیه، حدیث همه چیز توش داره
قسمت جالبش مصاحبه با یکی از همین افرادی است که در مراسمات فراماسونری شرکت کرده.
نمونه جالب دیگریش مصاحبه با مشاور 4 تا رییس جمهورای آمریکاست (الآن اسمش یادم نیست) که ازش در مورد مراسم فراماسونری که توش شرکت کرده سوال میکنه و واکنش اون طرف جالبه...

به دیدنش می ارزه

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه بقیه اشو ندیدم

ای بابا قراره من و پریسا هم از اقا مصطفی همینو عیدی بگیریم . از اول عید زنبیل گذاشتیم . اینجوری هر سه تامون داریمش

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب چی دیدی تا منم از اونا انتخاب کنم ..
لاست خیلی خوبه ها .. حتماً ببین ..
من سریال های خارجی رو اصلا ندیدم

ول یچندتا فیلم هست در مورد همین دجال و آنتی کریست و کلاً فیلمهای مفهومی هستن.
OMEN
STIGMATA

چندتا فیلم قشنگ دیگه هم هست

منتها هدف من فرستادن همین مستند ظهور هست، اون فیلمها رو اگر خواستید میتونم جداگانه واستون بفرستم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.