عکس: با خواندن این آیه چه حسی دارید!؟

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
روي پرده خانه كعبه اين آيه از قران حك شده كه

نَبِّئْ عِبَادِي أَنِّي أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــيمُ

بندگانم را آگاه كن كه من بخشنده مهربانم

اینکه آقایون خانوما من بخشنده و مهربانم .. پشیمونی و جبران کافیه لازم نیست 40 روز یه تضرع و لابه بپردازین .. موهاتونو بکنین و از ادمیت روگردان شین بلکه بخشیده شین
یعنی امرزش گناهان تون به 7 بار چرخیدن به دور خونه ای که من در اون نیستم نیست! لازم نیست برای پاک شدن اونهمه پول مفت رو بریزین توی یه مسیر غلط به سمت عربستان! یعنی راه های زیادی برای بخشیده شدن وجود داره شاید به هموطنانی که به این پول احتیاج دارن کمک کنین بسیار سریع تر در مسیر امرزش قر ار بگیرین
یعنی آقایون خانوما فقط توی مسلمان بنده ی من نیستی و لازم نیست دیگران رو کافر بدونی
و خیلی چیزهای دیگه ........ برای آنان که تعقل میکنند

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
اینکه آقایون خانوما من بخشنده و مهربانم .. پشیمونی و جبران کافیه لازم نیست 40 روز یه تضرع و لابه بپردازین .. موهاتونو بکنین و از ادمیت روگردان شین بلکه بخشیده شین
یعنی امرزش گناهان تون به 7 بار چرخیدن به دور خونه ای که من در اون نیستم نیست! لازم نیست برای پاک شدن اونهمه پول مفت رو بریزین توی یه مسیر غلط به سمت عربستان! یعنی راه های زیادی برای بخشیده شدن وجود داره شاید به هموطنانی که به این پول احتیاج دارن کمک کنین بسیار سریع تر در مسیر امرزش قر ار بگیرین
یعنی آقایون خانوما فقط توی مسلمان بنده ی من نیستی و لازم نیست دیگران رو کافر بدونی

:eek:
هیچکی واقعا نمیتونه اینطوری تفسیر کنه.ماشاالله.
خدا خیرت بده.

amir_14

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

با یه بخشی از حرفهات موافقم با یه بخشی مخالف
ولی تاپیک ارزش داره حالا حالا ها بالا بمونه

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek:
هیچکی واقعا نمیتونه اینطوری تفسیر کنه.ماشاالله.
خدا خیرت بده.

:w20:

با یه بخشی از حرفهات موافقم با یه بخشی مخالف
ولی تاپیک ارزش داره حالا حالا ها بالا بمونه

حرفای من چیزی شبیه به امضای شما بود ....
بله همینطوره اگه یکم عمیق تر هم نگاه کنیم خیلی بهتر میشه

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزم مککه رفتنو زیر سوا بردیا
:surprised:نمیشه رفت عربستان بدون هدر دارن پول؟

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ناراحت شدم که چرا اونجا رفتم حواسم به این نوشته ها نبود
خوب معلومه حس خوبیه
اما نه اینکه چون بخشنده و مهربانه هرکاری دلم میخواد بکنم;)
مرسی واقعا لازم بود:smile:
ایشالا آگاه ترم بشم

lady Engineer

عضو جدید
عاشقتم معبود من. خداااااااا

متاسفم که با این همه نشانی بازم گاهی اوقات از خدا نا امید میشم:(

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
روي پرده خانه كعبه اين آيه از قران حك شده كه

نَبِّئْ عِبَادِي أَنِّي أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــيمُ

بندگانم را آگاه كن كه من بخشنده مهربانم

یه قطره اشک از عمق دلم بر روی پهنای صورتم
اوج ایمان و حس پر کشیدن به سوی او که بخشاینده و مهربانه

atefeh_72

عضو جدید
حس امنیت و ارامش بهم دست میده
یاد عظمتش افتادم.خیییییییللللللللییییییییییی بزرگه
ذلم هوای اونجا رو کرد.هیچ وقت یادم نمیره منو به اصرار بردن اما وقتی رفتم دوست نداشتم برگردم
خدایا خیلی دوست دارم

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حس امنیت و ارامش بهم دست میده
یاد عظمتش افتادم.خیییییییللللللللییییییییییی بزرگه
ذلم هوای اونجا رو کرد.هیچ وقت یادم نمیره منو به اصرار بردن اما وقتی رفتم دوست نداشتم برگردم
خدایا خیلی دوست دارم
:smile:خوش به سعادتتون

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا گفته من طبق گمانی هستم که بنده ام به من داره
من که به خدا خوش گمانم
این آیه هم بسیار زیباست
.
.
خدایا پس اعلی علیین ردیفه دیگه آره؟؟؟.......دستت درد نکنه....قربون جبرییلت