عکسی ک 6.5 میلیون دلار فروخته شد.....!!!

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
رکورد قیمت فروش عکس در جهان شکسته شد و عکس یک عکاس استرالیایی به مبلغ 6.5 میلیون دلار به فروش رسید. به گزارش خبرآنلاین، روزنامه گاردین نوشته که این مبلغ بالاترین مبلغی است که تاکنون برای خرید یک عکس پرداخت شده است. پیتر لیک عکاس استرالیایی این عکس را در یکی از دره های آریزونای آمریکا گرفته. نام این عکس روح «Phantom» است.

m@hboubeh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عکسش باحاله
مث نقاشیه، خیلی قشنگه ولی چه خبره این همه پول :surprised:

اوژنی دزیره

عضو جدید
[]عکاس های آمریکایی خودشون اینقدر چلفت بودن که یه عکاس استرالیایی رفته از دره شون عکس گرفته آیا؟؟!!

@Helen

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ۱۰۰ تا از این عکسا واسشون با فتوشاپ درس میکنم که هیچ کس نفهمه فتوشاپه یک صدم پول اینو بدن من:redface:

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من ۱۰۰ تا از این عکسا واسشون با فتوشاپ درس میکنم که هیچ کس نفهمه فتوشاپه یک صدم پول اینو بدن من:redface:

خخخ........مگه خودشون چلاقا...........یا فتوشاپ سوغات ایرانه که واسشون ببیریم؟؟ :))))))

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خودشون خنگوووووووووول مطلقن.حالا این عکس رو هم خریدی میشه چی:w20::w19:

خخخ
اونجا(خارج:razz:) که مثل اینجا(داخل:D) نیست که ویندوز 8 از یه کیلو گوجه قیمتش کمتر باشه:biggrin:
تو هر مجله ای که چاپ بشه یا هر جا استفاده بشه پولش میره به جیب صاحب عکس!!! اونا یه چیزی به اسم کپی رایت دارن!!!;)

@Helen

عضو جدید
کاربر ممتاز
خخخ
اونجا(خارج:razz:) که مثل اینجا(داخل:D) نیست که ویندوز 8 از یه کیلو گوجه قیمتش کمتر باشه:biggrin:
تو هر مجله ای که چاپ بشه یا هر جا استفاده بشه پولش میره به جیب صاحب عکس!!! اونا یه چیزی به اسم کپی رایت دارن!!!;)
اینجا(داخل:d)قیمت ویندوز سون از ماست سون خیلییییییییی ارزونتره:surprised::d
باشه بازم این همه نمی ارزه که:confused:

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اینجا(داخل:d)قیمت ویندوز سون از ماست سون خیلییییییییی ارزونتره:surprised::d
باشه بازم این همه نمی ارزه که:confused:

اونایی که دارن همه دنیا رو می چرخونن می دونن هر چیزی چقد میرزه!!!! خیالت راحت!! نگران نباش:D کلاه سرشون نرفته!!!
می دونی همین خبرش که پیچیده چقد درامد تبلیغاتی داره!!؟؟ خخخخ منم نمی دونم.....:biggrin: ولی خیلی داره!!!:tooth:

@Helen

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونایی که دارن همه دنیا رو می چرخونن می دونن هر چیزی چقد میرزه!!!! خیالت راحت!! نگران نباش:D کلاه سرشون نرفته!!!
می دونی همین خبرش که پیچیده چقد درامد تبلیغاتی داره!!؟؟ خخخخ منم نمی دونم.....:biggrin: ولی خیلی داره!!!:tooth:
ههههههههههه.نمیدونم شااااااااااااید:D