صف دختران برا دیدن احسان علیخانی!+تصاویر

گیلان(فومن)

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان من نمیگم بی ادب یا باادب حداقل ثمر ه ی برنامش باعث شد محمدطاها پیدا شه.شما چیکار به مجری دارید به نتایج فکرکنید مجری خانم یا آقا مهم برنامه است

M@TI$A

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مجريه خوبيه ولي نه در اين حد:biggrin:
به نظر منم بعضي موقع ها بي ادبي رو با شوخي اشتب مي گيره!!!
البته حق داره بخاطر اعتماد بنفسه كاذبشه:surprised:

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو این محافل ............ معمولا خانومها ...... بیشتر حضور دارن ..........

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من تو خیابونم احسان علیخانی از کنارم رد شه به رو خودم نمیارم که ی موقع فکر نکنه کسیه!!!!:D

ما همچین ادمی هستیم اینا همچین ادمایی.......
:cool:

*تندیس*

عضو جدید
هر پسری مث احسان علیخانی گریم بشه و متناسب با رنگ کتش براش سایه بزنن، همین شکلی میشه!!!!!!!:cool:
بعضی از این دخترا عقل ندارن.ابروی همه خانوما رو میبرن با این کارای احمقانه شون:razz:

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
:surprised:
اینجا کدوم شهره؟؟؟؟؟
تاحالا ندیده بودم که خانما یه همچین کاری کنن.

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
واقعا ادم تو این تاپیک نمیدونه این واکنش ها ( :razz: ) رو قبول کنه یا چیزی رو که تصاویر نشون میدن...
به هرحال این افراد ( که تعدادشون کم نیست‏)‏ از همین جامعه ای هستند که اعضای این باشگاه هم جز ان محسوب می شوند
باز خوبه فقط احسان علیخانی بوده و خبری از گلزار نبوده...
در هر صورت مشهور بودن این مشکلات رو هم داره که البته به نظرم علیخانی نسبت به خیلی های دیگه با جنبه تره

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
متاسفانه با وجود اینکه چند باری هم توی تاپیکا تذکر دادیم که اسپم نکنید ولی باز هم شاهد این هستیم که بعضی از دوستان رعایت نمیکنن، از این به بعد جدی تر تاپیکا بررسی میشه و با دوستانی که رعایت نمیکنن هم طبق قوانین برخورد میشه.
این تاپیک هم بررسی شد و اسپم زدایی شد...خواهشا دیگه اسپم نکنید در غیر اینصورت تاپیک بسته میشه.
سپاس :gol: