شما این لباس را به چه رنگی می‌بینید؟ سیاه و آبی یا سفید و طلایی؟

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه ذوقی کرد
من بعد این که اون 3 تا عکسو کنار هم دیدم رفتم صفحه نخست اون تک عکسو دیدم الان آبی مشکی میبینم ولی اول سفید و طلایی میدیدم
از یه استقلالی انتظاری بیش از این نداریم خخخخخ

وا...من که همچنان سفید و طلایی میبینم!!. البته نور صفحه لپتاپو کم میکنم سفیدش یه ذره تبدیل میشه به یاسی کمرنگ!. همین. ایــــــــــــش!. چشای خودم خوبه!:D
ولی اون توضیحاتی که براش اوردی خیلی جالب بود.مرسی. عکسا هم جالب بود/.... اون عکس تکی که گذاشتی که متغیره...یعنی هی آبی سیاه میشه دوباره پشتش سریع سفید طلایی میشه... دوباره همینطوری هی تکرار میشه.....

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقت کن وقتی آبی مشکی میشه از شدت نور اطرافش کم میشه یعنی ما میتونیم شدت نورو ببینیم ولی این اتانول نمیتونه ببینه خخخخ ادعاش هم میشه ما کوریم خودش عینه بصیرته خخخخخ
وا...من که همچنان سفید و طلایی میبینم!!. البته نور صفحه لپتاپو کم میکنم سفیدش یه ذره تبدیل میشه به یاسی کمرنگ!. همین. ایــــــــــــش!. چشای خودم خوبه!:D
ولی اون توضیحاتی که براش اوردی خیلی جالب بود.مرسی. عکسا هم جالب بود/.... اون عکس تکی که گذاشتی که متغیره...یعنی هی آبی سیاه میشه دوباره پشتش سریع سفید طلایی میشه... دوباره همینطوری هی تکرار میشه.....

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقت کن وقتی آبی مشکی میشه از شدت نور اطرافش کم میشه یعنی ما میتونیم شدت نورو ببینیم ولی این اتانول نمیتونه ببینه خخخخ ادعاش هم میشه ما کوریم خودش عینه بصیرته خخخخخ

برو کوچولو هر وقت خمیازت تموم شد میایم در مورد رنگش صحبت میکنیم:D
یارو سازندش اومده گفته ما اینو ابی مشکی ساختیم،بعد تو هنو داری چونه میزنی چه رنگیه؟واقعا اجرت با هیلای کلینتون

nina_taknam

عضو جدید

اینارو جدی میگین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز

خخخآره. ما الان همه رو میتونیم ببینیم ولی اینا فقط آبی سیاه میبینن!:D

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینارو جدی میگین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

آره!. چطور مگه؟؟. اون توضیحاتی که پویان گذاشته با عکسای دیگه، اونا رو شما چجوری میبینی؟؟. اون عکس متحرک رو چطور میبینید؟؟ یا فقط من دارم متحرک میبینمش!!؟؟

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان من اینجا تو عکس اول هر 3 رنگ رو میبینم، اون روبیک هم که طبق توضیحات میبینم، آخری هم متغیر هستش!.... خب مگه شما همینارو هم چجوری میبینید؟؟

Click here to view the original image of 660x334px.

nina_taknam

عضو جدید
الان من اینجا تو عکس اول هر 3 رنگ رو میبینم، اون روبیک هم که طبق توضیحات میبینم، آخری هم متغیر هستش!.... خب مگه شما همینارو هم چجوری میبینید؟؟

Click here to view the original image of 660x334px.

والا همشون آبی مشکین فقط آخری مث اینکه رنگ و رو رفتس :biggrin:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چشم خنگ(!)، چرا به صفحه من گیر دادی هی کپی میکنی!. چشم خنگ:biggrin:. دیوار کوتاه تر گیر نیاوردی ولی انتقام بدی در انتظارته! :cool: ...

اگه چشم من خنگه،برای چشم تو باید از فرهنگستان زبان و ادب فارسی درخواست کلمه معادل بکنیم:D

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما درست میبینی اتانول نمیتونه شدت نورو نوردهی رو انجام بده چشمش از حسادت داره میسوزه خخخخ
آره!. چطور مگه؟؟. اون توضیحاتی که پویان گذاشته با عکسای دیگه، اونا رو شما چجوری میبینی؟؟. اون عکس متحرک رو چطور میبینید؟؟ یا فقط من دارم متحرک میبینمش!!؟؟

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز