شمال ایران ؛ به زودی!

AYSAN.SH

عضو جدید
وطنم ، او غرور پابر جا…
بمان و بايست…
خدا به تو التماس ميكنم، اميدم را نگيرى، اگر ايرانم نابود شود من نيز ميشكنم
نيايد روزى كه من باشم و ايرانم اباد نباشد
دست هاى خالى ام را به سوى تو بلند ميكنم و با همين دستان خالى به درگاهت دعا ميكنم تا ايرانم را همين گونه كه هست حفظ كنى…
آمين

MEHRDAD.RAPID

عضو جدید
ایشالا که اینطوری نمیشه
ولی پول که زمینو جنگلو نمیشناسه
فقط مونده بود جنگلامونو ببرن ............

ateni

عضو جدید
جلوی درست ساختن رو نباید گرفت چون جلوی زندگی رو نمی شه گرفت.

چیزی که جلوش باید گرفته بشه این اشتهای کاذب به داشتن همه چی از نوی بهترینش به هر قیمتیه. زیاده خواهی کار دست ما داده.

کاری که نسل ما باید به اون پایبند باشه "زندگی کنار طبیعته" نه زندگی بدون طبیعت تو شهرای کثیف و دود گرفته که همه موقع ساختن خونه به همچیز جا دادند الا 25 درصد فضای سبز مصوب شهرداری ها برای خونه ها و خوشحالند که با پرداخت جریمه ماجرا تموم شد.

زندگی مون رو بدون در نظر گرفتن طبیعت و قدرت حیات بخشش ساختیم، کل محل زندگیمون شده سنگ، سیمان، آهن و شیشه و بعد تازه یادمون افتاد که پارک لازمه! و ناشیانه بدترین تصاویر رو برای طبیعت خلق کردیم و چسبوندیم به شاهکار شهر سازیمون.

طبیعت میتونه خودش رو سازگار کنه ولی با سرعت خودش نه با سرعت ما. ما باید باهاش کنار بیایم نه اون با ما.

این همه کامنت و جواب و ابراز احساسات ولی کی یک کاری کرده؟ یک گام روبه جلومون چیه؟ خواهش میکنم جبهه نگیرید و نپرسید خودت چکار کردی؛ این سوال برای فکر کردن بود نه برای جواب دادن.

سیده مهندس

کاربر فعال
خیلییییییییییییییییی غم انگیز بود ایشالله ی روز متوجه بشن بشر به این نعمت الهی احتیاج داره و ادامه ندن و در پی بهبود باشن

z.alavi

کاربر فعال
تاپیک جالبی بود. ممنون از استارتر;)
و جالب تر از خود تاپیک ، پست ها بودن که خیلی متنوع بودن.
بعضی ها مثل همیشه تا یه نقد دیدن، زود توپ رو انداختن توی زمین......
ولی هر کی رفته باشه شمال، حتما دیده که بسیاری از زمین های مرغوب شمال، صرف ساخت و سازهای اعیانی برای عده ای مایه دار میشه فقط جهت رفاه و خوش گذرونی هر چه بیشتر.
من تا امسال گیلان نرفته بودم و فقط توی گلستان و مازندران ویلاهای جور واجور دیده بودم، امسال که رفتم گیلان دیدم علاوه بر این همه ویلا، کلی مغازه های آنتیک و فروشگاه های بزرگ در بهشتی ترین شهر ایران ساخته شده. آخه تا کجا زیاده خواهی؟؟؟ این زیاده خواهی ها پای کیست؟؟؟؟جز خودمون؟؟؟؟
زمینی که سرتاسر سال آب فراوون داره، استفاده ی درست ازش در شمال کشور نمیشه، اون وقت توی یه جایی مثل خراسان، با آب شور و کمبود آب، مزارع سرسبزی درست می کنند و در تمام طول سال هم ازش بهره برداری میشه.

خیلی چیزها دست خودمونه، اگر بخوایم!!!!فقط اگر بخوایم!!!اگر بتونیم از خودخواهی هامون کم کنیم!!!

s_talone

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
باید یه جوری جلوی این کار رو گرفت چون واقعا خیلی درد اور و بسیار کار غیر منطقی و شرم آور است .
اگر دیر بشه دیگه نمیشه کاریش کرد.
از تاپیک خوبت ممنونم مرسی دوست عزیز;)

romn

عضو جدید
سلام دوستان
واقعا تاسف بار هست
من پیشنهاد میدم که یک نامه الکترونیکی درست کنید تا بچه هایباشگاه هم امضا کنن برای سازمانهایی مثل محیط زیست و شهرداری و... بفرستیم
بالاخره از تماشاچی بودن بهتر هست

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آره دیده بودم... جداً تاسف آوره.... بغض کردم باز... افسوس.........
سپاس دوست خوبم....
شاد باشید....:gol:

C#.net

اخراجی موقت
سلام دوستان
واقعا تاسف بار هست
من پیشنهاد میدم که یک نامه الکترونیکی درست کنید تا بچه هایباشگاه هم امضا کنن برای سازمانهایی مثل محیط زیست و شهرداری و... بفرستیم
بالاخره از تماشاچی بودن بهتر هست
سلام
درست کن
ما امضا میکنیم

باران7

کاربر فعال
خوب بود...یکم عکسات مصنوعی بود....مخصوصا عکس با تیرآهن چه نسبتی داره....ولی پیامتو گرفتم....مرسی