شاید آن شادترین لحظه ما در راه است …(تاپیک حلالیت)

natashkooh

عضو جدید
نمیدانم … چه کسی می داند؟! شاید آن شادترین لحظه ما در راه است …​

سلام، از بچگی زیاد انشام خوب نبود! اینجا هم قصد انشا نویسی ندارم!​

روز اولی که تو این باشگاه عضو شدم و پست دادم هنوز دانشجو نشده بودم، یه روز گرم تابستون بود(!) و من مشغول اینترنت گردی،که پسر خالم بهم پی ام داد تو این آدرس دارند بحث ثیاثی میکنن! من هم که عاشق نین بحث هایی بودم سریعا اومدم و اینجا عضو شدم تا بتونم بحث کنم!
اون روز اول چقدر تیکه نثارم شد از دوستای عزیز! میگفتن این همون فلانیه رفته یوزر جدید ساخته که دفاع کنه و...
یادش بخیر چه زود گذشت!
اون روزای اول خیلی ذوق میکردم وقتی یه امتیاز بهم اضاقه میشد....
هِیییییییییییییی چه زود گذشت!
دیگه بیشتر از این سرتون رو درد نیارم! غرض از مزاحمت اینکه خواستم اگر بدی و خوبی دیدید از ما حلالمون کنید!(البته بدی که ندیدید قطعا همش خوبی بوده!:D)
خدا قسمت کرده و این بنده ی حقیر سر وپا تقصیر تا چند وقت دیگه مشرف میشه به بارگاهش،به سرزمین وحی، آنجا که عشق است و عشق است و عشق(ایشالا قسمت همتون بشه برید از صمیم قلب دعا میکنم براتون)
خواستم اینجا از همه ی دوستایی که تو این مدت باهاشون بحث کردم عذر خواهی کنم!
قطعا تو این بحث ها توهین و گاهی اوقات روی حق پا گذاشته شده! هم از جانب بنده و هم از جانب سایر دوستان!
من که همه ی دوستان رو هین الان حلال کردم! از دوستان هم عاجزانه تقاضا دارم که من رو حلال کنند و کینه ای از من به دل نداشته باشند.
بالاخص این افراد که زیاد باهاشون بحث کردم:
tired-poet - #arezoo# - hamed-gibson - skolar-malo0osak-eye to eye
R@mtin.eng- shadmehrbaz-behnam(uni sharif) - AVA2011 -fire dragon-
سکولار - کاپلو -
و خیلی دیگه از دوستایی که با هم هم کلام شدیم تو این تاپیک ها!
از همتون عذر میخوام اگر توهینی کردم و از خدا میخئام که ببخشم اگر جایی پا روی حقی گذاشتم!
همتون رو دعا میکنم در سرزمین وحی.
چشم امید دارم که همه ی دوستان هم من رو حلال کنند.
والسلام
یکی رو یادم رفت!
somayeh_63
شما هم منو ببخشید!
ایضاً AVINA
سلامما رو هم دعا کن سلام ما رو هم به خدا برسون!!

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست حق پشت و پناهت

ما رو هم اونجا یاد کن

hemmat27

عضو جدید
شما شوخیم بلدی مگه :surprised: ................خدا انشا ا....توفیق هدایت به هممون عطا کنه!!!

شما فقط غضب ولایی من رو دیدید! اما چون اینجا محیطش فراهم نمیشه من نمیتونم مهر ولاییم رو به نمایش بذارم!!! :)
امیر المومنین در عین حالی که بسیار شوخ طبع بودند در میدان نبرد ...

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشاالله اونجا که رفتی برای همه مون دعا کن.
بعدشم یه دعا بکن که وقتی به سلامتی برگشتی دیگه باشگاه نیای. چون خواه ناخواه مجبوری دل یکی رو بشکنی و اونقت حاجی خلاص. اونجا به خودت قول بده که دیگه با کسی بحث نکنی و به کار خویش مشغول شوی. اینجوری گناه هم نمیکنی. امیدوارم با قبول طاعات و با سلامتی به آغوش خانواده برگردی.

vafaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام انشالله به سلامت برید و برگردید:gol::gol:

اسم منو کف دستتون بنویسید اونجا برام دعا کنید

برگشتین میپرسمااااااااااااااااااااااا

دعا نکرده بودین میرم پیش خدا شکایت:D

hemmat27

عضو جدید
ایشاالله اونجا که رفتی برای همه مون دعا کن.
بعدشم یه دعا بکن که وقتی به سلامتی برگشتی دیگه باشگاه نیای. چون خواه ناخواه مجبوری دل یکی رو بشکنی و اونقت حاجی خلاص. اونجا به خودت قول بده که دیگه با کسی بحث نکنی و به کار خویش مشغول شوی. اینجوری گناه هم نمیکنی. امیدوارم با قبول طاعات و با سلامتی به آغوش خانواده برگردی.
چشم حتما همه رو دعا میکنم!
راجع به باشگاه نیومدن پیشنهاد مثبتیه!
اما راجع به بحث نکردن با دیگران، به نظرم این اشتباهه! امیر المومنین هم حاجی بود اما در راه دفاع از عقایدش هیچوقت کوتاه نمیومد و بحث میکرد!
من هم بیشتر هدفم از بحث دفاع از عقایدمه که به نظرم حقانیتشون برام اثبات شده.
اما بحث توی این محیط اصلا صلاح نیست

hemmat27

عضو جدید
سلام انشالله به سلامت برید و برگردید:gol::gol:

اسم منو کف دستتون بنویسید اونجا برام دعا کنید

برگشتین میپرسمااااااااااااااااااااااا

دعا نکرده بودین میرم پیش خدا شکایت:D

ان شا الله چشم

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار
التماس دعا....

ان شاالله سفر خوبی داشته باشین....

از لحظه لحظه ی اونجا استفاده کنین و بهره ببرین....

در دعاها و حال خوشی که دارین،منو هم دعا کنین.....

یا علی...

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما فقط غضب ولایی من رو دیدید! اما چون اینجا محیطش فراهم نمیشه من نمیتونم مهر ولاییم رو به نمایش بذارم!!! :)
امیر المومنین در عین حالی که بسیار شوخ طبع بودند در میدان نبرد ...

هی من میخوام جواب ندم......نمیزارین شماکه!!!
امیر المومنین با شمشیرش غضب داشت تو میدون جنگ نه با زبونش......بعدشم میدون جنگ رو اشتباه گرفتین برای من یکی که اینجا میدون مباحثه است نه جنگ!!!

hemmat27

عضو جدید
هی من میخوام جواب ندم......نمیزارین شماکه!!!
امیر المومنین با شمشیرش غضب داشت تو میدون جنگ نه با زبونش......بعدشم میدون جنگ رو اشتباه گرفتین برای من یکی که اینجا میدون مباحثه است نه جنگ!!!
منم هی میخوام بحث نکنم این دم آخری شما نمیذاری که! :)

یه سری به نهج البلاغه بزنید! اونوقت متوجه میشید که امیر المومنین با زبون هم میجنگید و از اسلام ناب دفاع میکرد!
من تازه دارم با این گنجینه ی اسرار آشنا میشم. بهتون پیشنهاد میکنم حتما یه مقداری مطالعه کنید نهج البلاغه رو. برای فهم بیشترش میتونید از کتاب سیری در نهج البلاغه شهید مطهری استفاده کنید. من خودم داشتم همین الان میخوندمش!

بنده نگفتم میدان جنگ! عرض کردم میدان نبرد و آن هم نبرد عقیده است نه نبرد تیغ و نیزه!
بار معنایی جنگ و نبرد خیلی متفاوته!

بهتره ادامه ندیم دیگه نه؟! :gol:

آخرین ویرایش: