سیستم اخطار و اخراج

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
توی کتاب سینوهه نوشته که اگه یه دکتری اشتباه میکرد و باعث مرگ کسی میشد ، دیگر پزشکان هم میگفتند که حق با اون پزشک بوده و بیمار واقعا" در شرف مرگ بوده و میمرده . . .

ببخشید ، مثل اینکه ربطی نداشت.

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
وقتی سرباز بودم (ستوان 2) حدود 60 تا سرباز داشتم و بعضی وقت ها مجبور میشدم باهاشون شدید برخورد کنم ، حتی یک روزی برای یکیشون 5 روز پشت بازداشت نوشتم و . . .

amin001

عضو جدید
وقتی سرباز بودم (ستوان 2) حدود 60 تا سرباز داشتم و بعضی وقت ها مجبور میشدم باهاشون شدید برخورد کنم ، حتی یک روزی برای یکیشون 5 روز پشت بازداشت نوشتم و . . .

:biggrin: به قیافه اواتارت میخوره که بدجنس باشی...ای شیطون

elahe_dieu

عضو جدید
کاربر ممتاز
amirgb عزیز هر انچه را که من سعی در گفتنش داشتم به درستی بیان کردند
متشکرم

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اقای ماترکس رو قبول دلرم اگر هم اقا نیما اخراج شده تخصیر منه پس دیگه این بحث رو ادامه ندین :mad:
لطفا"

elahe_dieu

عضو جدید
کاربر ممتاز
كدوم توهين و تهمت !!!!!؟

من گفتم كه اينجا جاي اين حرفها نيست ! و از شما بعيد بوده كه همچين بحثي رو راه بندازيد ! اين تهمته !!!؟

----------------------

به هر حال !

تو اين باشگاه هيچ جايي واسه ي عقايد ايچنيني نداره .

خيلي جالبه ! من و شما كه تا ديروز در مورد عقايدمون بحث ميكرديم و تا حدود زيادي هم موافق بوديم ... نميدونم چرا يكدفعه ..!

جالبتر اينجاست كه نيما اعتراض ميكنه كه چرا به اونا فقط اخطار دادي و منو اخراج كردي !!! نديده بودم در مورد يكي بخشش كني ، بعد يه چيزي هم بدهكار بشي !!!

واقعا" كه از ديدن يه همچين كلماتي تو پستهاتون آدم رو به خجالت كشيدن ميندازيد !

عزيز من اينجا باشگاه مهندسان ايراني هست نه انجمن س.. و دوستي !

ماتریکس من به اینا میگم توهین
اولا یه همچین کلماتی منظور شما همون کلمه .... بود که من باز هم میگم که تو هم مثل خیلی های دیگه تو این سایت داری چماق میکنی و میزنی تو سر ادما
مثل این سایت هایی که به خاطر این کلمه ف ی ل ت ر میشن
حالا این میتونه بدترین بحث ها در موردش باشه یا یه بحث روانشناسی یا هر چیز دیگه
ولی چون این کلمه هست باید ف ی ل ت ر بشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوما وقتی شما به من میگین اینجا انجمن ... و دوستی نیست یعنی من یه همچین قصدی داشتم غیر از اینه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در مورد بحث های من و شما هم باید بگم ممکنه دو نفر در مورد بعضی چیزا توافق نظر داشته باشن ولی ممکنه در مورد یک مسئله مخالف هم فکر کنن

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من نمیدونم چرا هروقت دوروز نمیام سایت باید در بدو ورودم شوکه شم!:w00:
صلواتی ختم کنید و بگذارید ادمین بیاد تا همه چیز مشخص بشه
تا کی باید جو اینجوری باشه؟
هیچ نظری نمیدم چون اصل پست ها و غیره رو ندیدم
البته اگرم دیده بودم بازم نظری نداشتم...:w12:
خدا بخیر گرداناد
موفق باشید
-----------------------
پ.ن: یکی نیست بگه تو که نظری نداری وا3 چی نظر میD !!!

آخرین ویرایش:

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهه خانم من از شما خواهش می کنم همین جا بحث رو تموم کنید به خاطر من :w12:

elahe_dieu

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا این قدر خواهش نکن حامد عزیز
واسم محترمی ولی نمیتونم بشینم نگاه کنم هر چی بهم بگن

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقای همومن لطفا من خواهش کردم من قول میدم درست شه پس دیگه ادامه ندین

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا این قدر خواهش نکن حامد عزیز
واسم محترمی ولی نمیتونم بشینم نگاه کنم هر چی بهم بگن
الهه خانم من هم نمی ذارم به شما و هیچکس دیگه بی احترامی بشه و شخصیت شما برام از همه چی مهمتره ولی دگه فکر نمی کنم قشنگ باشه بحث رو بازم ادامه بدیم:w27:

amirgb

اخراجی موقت
حامد جان
سر قضیه قبلی هم همه سکوت کردیم
در نهایت ادمین رای به نفع سروش داد
الان هم سکوت کنیم همون جور میشه
مطمین باش اگه کوتاه بیایم ادمین که بیاد اولین کاری که می کنه اینه که به همه ی ما اخطار می ده که چزا نظم سایت را بهم زدیم
بعدش هم باز طرف سروش رو می گیره

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همه چی رو می دونم من کار سوروش رو تایید نمی کنم ولی به نظر من کارش اشتباه نبوده اون پست ها باید ویرایش میشد ولی کار اخراج نیما یه کم عجولانه بود که اون هم درست می شه

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من همه چی رو می دونم من کار سوروش رو تایید نمی کنم ولی به نظر من کارش اشتباه نبوده اون پست ها باید ویرایش میشد ولی کار اخراج نیما یه کم عجولانه بود که اون هم درست می شه

بهتر نبود بجای این همه بحث کمی صبر میکردید ؟؟؟؟؟؟

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
شک دارم !

شک دارم !

آقا مصطفی بعضی وقتا کاسه ی صبر آدم ها لبریز میشه
هر کسی اینجا به دلیلی از دست سروش ناراحته
و این ناراحتی ها الان به اجماع رسیدن

خوب دوست عزیز بحث در اینه که شما فکر میکنی به اجماع رسیدی ! در صورتی که باید دید در چه جمعی و با چه تعداد رای به اجماع رسیدی و از چه مقدار رای جمع شده ! بزرگترین توهین اینه که از کسی تعریف کنیم و با یک اما اون رو مشروط ! من یکی به شخصه از دست هیچ کس ناراحت نیستم ، یک بار هم با نیما کل کل حسابی کردم توی انجمن موبایل و اینا ولی این دلیل نمیشه که کاسه صبر کسی لبریز بشه ! کلاً بیخیالی بهترین کاری بود که میشد کرد ، اگر هم نیاز به کوبیدن میبود بهترین کوبیدن این بود که بعد از دو هفته با کلی تبریک و تشکر از نیما استقبال میکردیم :)

ar ebrahimzadeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با تشکر از نظرات و کار سروش و گفته های بهتاش
سروش جان توجیه ات برای اخراج اشکال داره که عزیزان بهش خرده می گیرند . بحث این نیست که نوشتن فلان یا بهمان کلمه سایت را ***** می کند بحث این است که پرسیدن این سوال که شما تجربه داشتید یا نه ؟ بقول دوستان دانشمندم نه تنویر افکار در مورد مسئله مهم **** و نه هیچ برداشت روشن و علمی می شود از آن کرد . این کار لودگی است و نه چیز دیگر . در همان دنیای غربی هم که بعضی از بچه ها قید کرده اند حتی سوال در این زمینه یا زمینه های مشابه به مثابه توهین تلقی می شود و ورود در خصوصی ترین مسایل شخصی .
بحث علمی اساساً جائی در صندلی داغ با جملات کوتاه ندارد و نیاز به زمان مناسب و کلام مناسب و مکان مناسب دارد.
پدر توجیه بسوزد که ما هر چه می کشیم از دست توجیه می کشیم .

سلامت و سالم و پاک فکر باشید.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
این موضوع هم نشان دهنده عدم وجود صلاحیت جهت مدیریت است ؟
اشکال نداره.. من از همه دوستان معذرت می خواهم که این اتفاقات افتاد... بعد دلیلش رو توضیح می دهم... من با مدیر کل سایت حتما صحبت می کنم که نیما رو بیاره در سایت...
فقط اینجا هستم تا مدیر تشریف بیارن بعد از اون از حضور همتون مرخص می شوم و میروم.
یا حق...

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
اشکال نداره.. من از همه دوستان معذرت می خواهم که این اتفاقات افتاد... بعد دلیلش رو توضیح می دهم... من با مدیر کل سایت حتما صحبت می کنم که نیما رو بیاره در سایت...
فقط اینجا هستم تا مدیر تشریف بیارن بعد از اون از حضور همتون مرخص می شوم و میروم.
یا حق...
گنه کرد به بلخ آهنگری، به شوشتر زدند گردن مسگری
آخه این جریانها چه ربطی داره به رفتن تو ، بهتاش جان ؟ :w13:
من مطمئنم که نیما هم تمایلی به برگشتن به سایتی داشته باشه که تو توش نباشی

amirgb

اخراجی موقت
وقتی در یک بحث کار به توهین و افترا می رسه هیچ نتیجه گیری منطقی از آن بحث نمی شود داشت
از نظر من این بحث با این سبک و سیاق نتیجه ای در بر نخواهد داشت
در پناه ایزد دانای خردمند یکتا

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:warn::warn:.......اخطاری از عموی سایت( عموبهرام)

من از اول خواهش کردم با احترام کامل و بدون توهین با هم بحث و گفتگو کنید.....

ببینید به کجا رسید.............؟؟؟

من از دست سروش ناراحت که نیستم خیلی هم دوستش دارم( قابل توجه دوستی که گفتن به اجماع رسیده)........پس دیگه دست از سرش بردارید....... یکی این همه بهتون گیر بده چه حالی پیدا میکنید ......؟؟؟:gol:

نیما رو هم جدیدن باهاش دوست شدم (قبل از صندلی داغم) ایشالا بر میگرده به سایت.............:gol:

و اما بهتاشک عزیز...........سایت بدون شما هیچه........از فکر رفتن و این حرف ها بیاید بیرون....:gol:

همدیگه رو دوست داشته باشید

بهتر هم میشه به گفتگو پرداخت.....

بفرما-بشین - بتمرگ.....هر سه یک معنی میدن ....پس بهتره بهترین واژه رو بکار ببریم

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
دلیل اخراج موقت نیما جان:
من از سروش جان خواستم تا اون دوتا کاربر رو اخطار بدهد و بعد نیما رو به صورت موقت اخراج کنه! چرا؟
نیما عضو فعال تالار مهندسی شیمی می باشد ولی مدتی بود که حضورش در تالار مهندسی شیمی کم رنگ شده بود.. به همین خاطر گفتم با این کار بهتره که به اون یک اخطار کوچک بدهم تا کمی بیشتر در تالار خودش حضور داشته باشه.. فقط همین ... از نظر من یک تنبیه کوچک بهتر از هزار تا نصیحت و حرف و حدیث می باشد. فقط همین.. من قصد دشمنی با شخص خاصی رو ندارم. اگر در تالار مهندسی شیمی تشریف بیاورید خودتون می بینید که من احترام خیلی زیادی به نیما و دیگر اعضا می گذارم. من دست نیما جان و همه دوستان گلی که در تالارها فعالیت می کنند و به خصوص تالار مهندسی شیمی رو می بوسم.

amirgb

اخراجی موقت
دلیل اخراج موقت نیما جان:
من از سروش جان خواستم تا اون دوتا کاربر رو اخطار بدهد و بعد نیما رو به صورت موقت اخراج کنه! چرا؟
نیما عضو فعال تالار مهندسی شیمی می باشد ولی مدتی بود که حضورش در تالار مهندسی شیمی کم رنگ شده بود.. به همین خاطر گفتم با این کار بهتره که به اون یک اخطار کوچک بدهم تا کمی بیشتر در تالار خودش حضور داشته باشه.. فقط همین ... از نظر من یک تنبیه کوچک بهتر از هزار تا نصیحت و حرف و حدیث می باشد. فقط همین.. من قصد دشمنی با شخص خاصی رو ندارم. اگر در تالار مهندسی شیمی تشریف بیاورید خودتون می بینید که من احترام خیلی زیادی به نیما و دیگر اعضا می گذارم. من دست نیما جان و همه دوستان گلی که در تالارها فعالیت می کنند و به خصوص تالار مهندسی شیمی رو می بوسم.
عزیز دلم
روی ماهشان را ببوس
دست برای بوسه زدن نیست

بالا