سوال از پسرای باشگاه, لطفا جواب بدن.

سوال از پسرای باشگاه, لطفا جواب بدن.

• خیلی خوب است.

رای: 4 15.4%
  • وضعیت مالی خانواده همسرم برای من اهمیتی ندارد.

رای: 10 38.5%
  • دوست ندارم وضع مالی خانواده همسرم از ما بالاتر باشد.

رای: 12 46.2%

• مجموع رای دهندگان
    26

scutcher

عضو جدید
شما اگه تو موقعیت ازدواج قرار بگیرید و دو تا انتخاب داشته باشید کدوم گزینه رو انتخاب میکنید؟

1- دختری که زیبا است و خانواده معمولی و کم درآمدی داره.

2- دختری که زیبا نیست و قیافه خیلی معمولی داره ولی در عوض خانواده خیلی پولدارتری از شما داره.

فرض کنید سایر ویژگی های این دو گزینه یکسان است.

لطفا به سوال نظرسنجی پاسخ دهید.

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
دختری که هیچ کسی رو نداشته باشه تا پرش کنن
پولم داشته باشه
خوشگلم باشه
اخلاقم داشته باشه
وگرنه ازدواج دردسره

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما اگه تو موقعیت ازدواج قرار بگیرید و دو تا انتخاب داشته باشید کدوم گزینه رو انتخاب میکنید؟

2- دختری که زیبا نیست و قیافه خیلی معمولی داره ولی در عوض خانواده خیلی پولدارتری از شما داره.

در مورد خانواده بهتره اونی رو انتخاب کنید که خانواده معقول تری داره نه پولدارتر. معقول تر هم یعنی با آبرو و فهمیده. نه پولدار.

در مورد زیبایی هم که خب معلومه اونی که زیباتره.

فقط یه سوال؟
آب نبات قیچی نیست که میگید از نظر سایر ویژگی ها یکسان هستند. همچین چیزی امکان نداره. مگر اینکه سایر ملاکها براتون اهمیت نداشته باشه.

و مطلب آخر اینکه کاش تو تالار مشاوره مطرح میکردید. :gol::gol::gol:

kavoosrahmani

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam
javabe salet 1 zare sakhte ,akhe hame meyarha ra nagofte.

man khodam be zbaee o pol zead ahameat nemidam.
mohem vasam sedaghat o 1rangee.

vali az been 2 gozene shoma gozene avalo entekhab mikonam.

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
به سوال نظرسنجی هم نمیتونم جواب بدم. یه وقتایی همین سطح بالای درامد خانواده همسر میتونه به نفع آدم باشه و یه وقتایی به ضرر آدم. پس بستگی به سطح فکر و درک اون خانواده داره که مادیات در چه درجه ای از اعتبار براشون قرار داره.

به قول معروف اگر پولدار تازه به دوران رسیده ان که مضره. ولی اگر بزرگ زاده ان اشکالی نداره. میتونن دست طرف رو هم بگیرن و باعث پیشرفتش بشن.

scutcher

عضو جدید
در مورد خانواده بهتره اونی رو انتخاب کنید که خانواده معقول تری داره نه پولدارتر. معقول تر هم یعنی با آبرو و فهمیده. نه پولدار.

در مورد زیبایی هم که خب معلومه اونی که زیباتره.

فقط یه سوال؟
آب نبات قیچی نیست که میگید از نظر سایر ویژگی ها یکسان هستند. همچین چیزی امکان نداره. مگر اینکه سایر ملاکها براتون اهمیت نداشته باشه.

و مطلب آخر اینکه کاش تو تالار مشاوره مطرح میکردید. :gol::gol::gol:

بچه ها من عجله دارم باید برم ایشالاه شب میام واسه همین سریع یه توضیج میدم:

هر دو خانوداه از نظر فرهنگی و اخلاقی مورد قبول عام و خاص هستند تنها فرقشون همونی که تو پست اول گفتم دختر خوشگله از خانواده با وضعیت مالی ضعیف هست ولی دختره با قیافه معمولی از خانواده پولدار هست. اخلاق دو دختر هم مورد پسند هر پسری هست.

targol68

عضو جدید

مگه اگه جات بودم گزینه دوم روانتخاب می کردم:D

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز
به احتمال قوی گزینه ی یک
چون خودم به اندازه کافی پول دارم
تازه ترجیه میدم من نگران این باشم که به زنم نگاه میکنند یا نه تا اینکه دیگران نگران باشند که من به زنشون نگاه میکنم یا نه
اگه زن زشت بگیرم به خاطر پولش وقتی به پولش برسم باید را بیفتم دنباله زنای خوشگل
چه کاریه زن خوشگل میگیرم میفتم دنباله پول

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
به سوال نظرسنجی هم نمیتونم جواب بدم. یه وقتایی همین سطح بالای درامد خانواده همسر میتونه به نفع آدم باشه و یه وقتایی به ضرر آدم. پس بستگی به سطح فکر و درک اون خانواده داره که مادیات در چه درجه ای از اعتبار براشون قرار داره.

به قول معروف اگر پولدار تازه به دوران رسیده ان که مضره. ولی اگر بزرگ زاده ان اشکالی نداره. میتونن دست طرف رو هم بگیرن و باعث پیشرفتش بشن.

دقیقا همینطوره, یه سری خانواده پولدار هستن که آدم رو بیچاره میکنن, هم دختره هم خانواده اش, اما یه سری از خانواده های پولدار باحال هستن و داماد رو مثل پسرشون دوست دارن.

اینجا یه سوال بزرگ مطرح هست اونم اینه که دختر پولداره چند تا برادر خواهر داره؟ :ی خب اگه برادر نداره کیس توپیه!!!! در غیر انصورت گزینه یک رو انتخاب میکنم و با نظر meddler موافقم.

maryamwww

عضو جدید
من فكر كنم پسراي تنبل و بي عرضه ميرن دنبال دختر ثروتمنده... در كمال ناباوري اين اتفاق براي خود م پيش آمد...

Tabrizli Atila

اخراجی موقت

دومی
خیلی بهتر از اولیه

maryamwww

عضو جدید
یعنی چی ؟
تو عاشق یه آدم بی عرضه شدی ؟
نه من كه عاشق او نشدم
يعني يه جورائي همديگر رو ميخواستيم ولي از بس بي عرضه و تنبل بود با اومدن يه دختر ثروتمند در بين خانواده اش در كمال ناباوري همگان با او نامزدشد....

کانادا

عضو جدید
کاربر ممتاز
طرف چندتا خواهر برادر داره ؟
خودشم کار میکنه میره ؟

saman654

عضو جدید
اگه دختر پولدار تر از خودت باشه کمرت میشکنه تا توقعاتشو براورده کنی مگر اینکه بخوای دخر رو تیغ بزنی که اینم منصفانه نیست

ولی بعضی وقتا هم عشق ادمو کور میکنه اون وقت حا ضری هر کار کنی تا اونو بدست بیاری

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ترجیح میدم خیلی از لحاظ مالی اختلاف نداشته باشیم
هر چند این گزینه ایی که مطرح کردی ممکنه تو اولویتهای بعدی باشه برای من
من اولیتهام فرق میکنه فقط در نظر داشته باش قیافه معمولی با قیافه زیبا بعد از یه مدت جفتشون عادی میشه فقط نباید زشت باشه که دیگه واویلاست

Sarp

مدیر بازنشسته
اولویت اول با یه خانواده مقید و پایبند به ارزشها باشه !

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
اون عرضه اي كه تو مد نظرته من دادم بهش هيچي نبو د تبل تو خالي بود كه اوازش از دور خوشه...

حتما مال شما تبل تو خالی بوده ... یا اشتباه به کاهدون زدی من اینشو نمیدونم
اما به دست آوردن آدمی که از تو از نظر مالی بالاتره یه جور عرضه محسوب میشه

scutcher

عضو جدید
2 نه بخاطر پول به خاطر معمولي بودن چهره

یعنی دختر با قیافه معمولی خوبه و قیافه زیبا بده؟ چرا؟

اگه دختر پولدار تر از خودت باشه کمرت میشکنه تا توقعاتشو براورده کنی مگر اینکه بخوای دخر رو تیغ بزنی که اینم منصفانه نیست

ولی بعضی وقتا هم عشق ادمو کور میکنه اون وقت حا ضری هر کار کنی تا اونو بدست بیاری

منم مثله تو فکر میکنم, اما خانواده ام میگن فقط باید با دختر پولدار ازدواج کنی.

اولویت اول با یه خانواده مقید و پایبند به ارزشها باشه !

خب الویت دوم چیه؟ بین گزینه 1 و 2 کدوم رو انتخاب میکنی؟

maryamwww

عضو جدید
حتما مال شما تبل تو خالی بوده ... یا اشتباه به کاهدون زدی من اینشو نمیدونم
اما به دست آوردن آدمی که از تو از نظر مالی بالاتره یه جور عرضه محسوب میشه
اون كه دختررو به دست نياورد برعكس دختره او را تور كرد:biggrin:

بالا