سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
با سلام
من حدود یک ماه پیش ویندوز لپ تاپم اکتیو کردم اما بعد از گذشت 6 روز دوباره از اکتیو بودن افتاد و پیغام میداد که ویندوز شما اکتیو نیستش!
مشکل از ویندوزه؟
با تعویض ویندوز مشکل رفع میشه؟
یا لپ تاپ مشکل سخت افزاری داره؟
لطفا اگه کسی اطلاعاتی در این رابطه داره بهم کمک کنه؟
سلام. اگر ویندوز 7 داری از لینک زیر:
http://p30download.com/fa/entry/14226
ویندوز 8:
http://p30download.com/fa/entry/39825
ویندوز 8.1:
http://p30download.com/fa/entry/49039

maryam.raz

عضو جدید
در مورد هک شدن وای فایم رفتم اسم و پسورد رو تغییر دادم سریع چون ظاهرا جناب هکر نتونسته یا نخواسته پسورد جدید بذاره

blackhacking21

عضو جدید
در مورد هک شدن وای فایم رفتم اسم و پسورد رو تغییر دادم سریع چون ظاهرا جناب هکر نتونسته یا نخواسته پسورد جدید بذاره
متاسفانه بدلیل عدم تغییر رمز پیشفرض مودم توسط کاربران ، افراد می توانند با بدست آوردن ای پی شما به تنظیمات مودم شما دستیابی پیدا کنند ،
بهتره رمز مودم همچنین رمز وایرلس رو تغییر دهید .
موفق باشید

چرا که نه

اخراجی موقت
با سلام
من حدود یک ماه پیش ویندوز لپ تاپم اکتیو کردم اما بعد از گذشت 6 روز دوباره از اکتیو بودن افتاد و پیغام میداد که ویندوز شما اکتیو نیستش!
مشکل از ویندوزه؟
با تعویض ویندوز مشکل رفع میشه؟
یا لپ تاپ مشکل سخت افزاری داره؟
لطفا اگه کسی اطلاعاتی در این رابطه داره بهم کمک کنه؟

ویندوزای کرکی اینجورین

ویندوز شرکت گردو رو بگیر اکثرا بدون مشکلا . خیلی نسخه هاش خوبه

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
:cry::crying:
سلام دوستان
یه خبطی کردم وحشتناک :|
به خاطر تعویض ویندوزم پوشه دانلودم رو کپی کردم تو یکی از درایوهام ، با همون نام (به حالت شرتکات شد) غافل از این که همه چی پَر خواهد شد :crying:نصب ویندوز که تموم شد ، رفتم یه سر به پوشه ی دانلود بزنم ببینم حالش خوبه دیدم خالیه:w22: آدرسش با پوشه ی دانلود جدید یکی شده بود :cry:
کمکم کنید ، یعنی اون همه دانلودام همه پر شدن ؟ :cry:
چیکار باید کنم ، یعنی اگه این فایل دانلود جدید رو ریکاوری کنم اطلاعاتم بر میگرده؟
لطفا یه برنامه ریکاوری قدرتمند هم معرفی کنید ممنونم :cry::gol:

چرا که نه

اخراجی موقت
سلام دوستان
به خاطر تعویض ویندوزم پوشه دانلودم رو کپی کردم تو یکی از درایوهام ، با همون نام (به حالت شرتکات شد) غافل از این که همه چی پَر خواهد شد :crying:نصب ویندوز که تموم شد ، رفتم یه سر به پوشه ی دانلود بزنم ببینم حالش خوبه دیدم خالیه:w22: آدرسش با پوشه ی دانلود جدید یکی شده بود :cry:
چیکار باید کنم ، یعنی اگه این فایل دانلود جدید رو ریکاوری کنم اطلاعاتم بر میگرده؟

با عرض خرسندی دوست من باید خدمتتون عرض کنم که همش پــــــَــر ؛ دانلود پـــَـــــر :biggrin:

هیچ نرم افزار رایگانی وجود نداره که عین قبل از پاکیدن ریکاوری کنه. البته یه نرم افزار هست اسمش یادم نیس من خودم فقط از اون تونستم جواب بگیرم . البته اونم 100% ریکاوری نکرد ولی خوب بود . منتها کمی اعمال شاقه داشت :D

خوش بگذره :D

RIG

متخصص C#.net
یعنی مشکل فقط از ویندوز هست و با تعویض ویندوز مشکلش حل میشه؟
مگه ویندوزم اکتیو میشه!!!! اگه اکتیو بخای کنی یا واسه اپدیت کلا بذاری مایکروسافت شناسایی میکنه و میزنه ویندوزتو غیر فعال میکنه ... بعد کلی هم ایراد پیدا میشه!!. البته ویندوزت اصل باشه ایراد نداره... که نیست :)

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه ویندوزم اکتیو میشه!!!! اگه اکتیو بخای کنی یا واسه اپدیت کلا بذاری مایکروسافت شناسایی میکنه و میزنه ویندوزتو غیر فعال میکنه ... بعد کلی هم ایراد پیدا میشه!!. البته ویندوزت اصل باشه ایراد نداره... که نیست :)

با سلام
دوستان عزیز
اگر از ویندوز 8 به بعد استفاده می کنید می توانید با فعال سازی قانونی 90 روزه با اکانت یکی از سرویس های مایکروسافت مانند Hotmail از 90 روز استفاده قانونی از ویندوز و آپدیت های ویندوز لذت ببرید .
امیدوارم متوجه منظورم شده باشید .
با تشکر - سیستم 32

amin-1990

عضو جدید
سلام دوستان ..امروز یه هارد از دیجی کالا به دستم رسید منظورم اینه:

http://www.digikala.com/Product/DKP-24024/Western-Digital-My-Passport-Ultra-Portable-Hard-Drive-1TB/%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%DB%8C%D8%B3%DA%A9-%D9%BE%D8%B1%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D9%86-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D8%AA%D8%B1%D8%A7-1-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA

...ولی داخلش اینا بود!:

الان من برای پسورد گذاری باید چکار کنم؟..چون این هارد قابلیت پسوردگذاری داره...

ممنون میشم راهنمایی کنم؟ آیا باید فرمت هم کنم؟...

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلام دوستان ..امروز یه هارد از دیجی کالا به دستم رسید منظورم اینه:

http://www.digikala.com/Product/DKP-24024/Western-Digital-My-Passport-Ultra-Portable-Hard-Drive-1TB/%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%DB%8C%D8%B3%DA%A9-%D9%BE%D8%B1%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D9%86-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D8%AA%D8%B1%D8%A7-1-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA

...ولی داخلش اینا بود!:

الان من برای پسورد گذاری باید چکار کنم؟..چون این هارد قابلیت پسوردگذاری داره...

ممنون میشم راهنمایی کنم؟ آیا باید فرمت هم کنم؟...

اگر قابلیتش رو داره احتمال زیاد یا برنامه داخلی داره یا همون برنامه هایی که همراهش بوده اینکارو انجام می ده

89221110

عضو جدید
سلام.موضوع پیشنهادی برای پروژه پایانی کارشناسی می خوام.یه نرم افزار کاربردی باشه.کسی پایان نامه داره برای راهنمایی بهم بده؟
تحقیق در مورد داده کاوی چی؟آینده داره؟بهتر از نرم افزارکاربردی هست؟چون می گن پروژه کارشناسی، مسیر تحصیلت رو مشخص می کنه.

آخرین ویرایش:

self.f_t_m990

کاربر ممتاز
سلام دوستان

دوستان یه کمکی لطفا:(

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با این توضیحات تقریبا غیر ممکنه اطلاعاتتون برگرده به خصوص که ویندوز عوض کردین و روی اون درایو اطلاعات جدید ریخته شده ، ولی بازم سعی تونو بکنید از نرم افزار recuva استفاده کنید .

SHRP

کاربر ممتاز
باز خدا رو شکر دانلودها بودن
اگر اطلاعات حساس بود که دیگه بدتر می شد
برنامه هایی مثل Recover my files , easy recovery هم شاید به کار بیاد ولی احتمالش کمتر از حدی است که پیشنهاد کنم انجامش بدی

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
Re: سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

سلام.موضوع پیشنهادی برای پروژه پایانی کارشناسی می خوام.یه نرم افزار کاربردی باشه.کسی پایان نامه داره برای راهنمایی بهم بده؟
تحقیق در مورد داده کاوی چی؟آینده داره؟بهتر از نرم افزارکاربردی هست؟چون می گن پروژه کارشناسی، مسیر تحصیلت رو مشخص می کنه.
سلام. داده کاوی فک کنم دارم. فردا بم پیام خصوصی بده

self.f_t_m990

کاربر ممتاز
باز خدا رو شکر دانلودها بودن
اگر اطلاعات حساس بود که دیگه بدتر می شد
برنامه هایی مثل Recover my files , easy recovery هم شاید به کار بیاد ولی احتمالش کمتر از حدی است که پیشنهاد کنم انجامش بدی

دانلودامو همشونو لازم داشتم خیلی برام مهم بود ، متاسفانه یه فایل هم بود که تمرینایی که انجام میدادم همون قسمت ذخیره میکردم که خیی برام مهم بود :(
باز هم ممنون

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

دانلودامو همشونو لازم داشتم خیلی برام مهم بود ، متاسفانه یه فایل هم بود که تمرینایی که انجام میدادم همون قسمت ذخیره میکردم که خیی برام مهم بود :(
باز هم ممنون
بازم خوبه اکثرا. دانلود بوده و میشه بازم دانلودشون کرد

"فاطمه"

عضو جدید
سلام ممنون از تاپیک خوبت
لپ تابم رو وقتی روشن میکنم به طور خودکار مای کامپیوتر باز میشه و اصلا به دسکتاب هدایت نمیشه!!! (یعنی اگه مای کامپیوتر رو ببندم مجبورم سیستم رو ریست کنم تا دوباره به اطلاعاتش دسترسی داشته باشم!)
مشکل از چیه ؟ باید چیکار کنم؟
:(

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام ممنون از تاپیک خوبت
لپ تابم رو وقتی روشن میکنم به طور خودکار مای کامپیوتر باز میشه و اصلا به دسکتاب هدایت نمیشه!!! (یعنی اگه مای کامپیوتر رو ببندم مجبورم سیستم رو ریست کنم تا دوباره به اطلاعاتش دسترسی داشته باشم!)

ویندوز رو عوض کنید!

SHRP

کاربر ممتاز
سلام ممنون از تاپیک خوبت
مشکلی که دارید به خاطر یکی از موارد زیر ایجاد شده
آسیب دیدن رجیستری به خاطر نصب یک برنامه نامناسب یا ویروسی یا یک راه انداز مشکل دار یا یک برنامه که سازگار با ویندوز نبوده
ممکنه با برنامه هایی که رجیستری رو تعمیر می کنن بشه قسمتی از اون رو درست کرد و بعد با استفاده از فرمان SFC/scannow در حالی که سی دی ویندوز رو داخل درایو گذاشتید ترمیم فایلهای ویندوز رو انجام داد ولی هیچ وقت مثل روز اول نمی شه
پس منم با دوستمون موافقم
ویندوز عوض کردن راه ساده تری است

self.f_t_m990

کاربر ممتاز
سلام دوستان
من از موقعی که ویندوزم رو از 8 به 7 تغییر دادم باتری لپ تاپم زود خالی میشه :| ، آیا به هم ربطی دارن ؟

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

سلام دوستان
من از موقعی که ویندوزم رو از 8 به 7 تغییر دادم باتری لپ تاپم زود خالی میشه :| ، آیا به هم ربطی دارن ؟
:D
خیلی سادش اینکه سازوکار ۷ و ۸ باهم خیلی فرق داره و ۸ بهتر مدیریت میکنه باتری رو. کلا مصرفش کمتره. ۸بریزین خوب میشه

sent by my GLX G5

self.f_t_m990

کاربر ممتاز
:D
خیلی سادش اینکه سازوکار ۷ و ۸ باهم خیلی فرق داره و ۸ بهتر مدیریت میکنه باتری رو. کلا مصرفش کمتره. ۸بریزین خوب میشه

sent by my GLX G5

ینی این همه :| باتری 100% هست در مدت 1.5 ساعت خالی میشه :|
به ویندوز 7 نیاز دارم ، کار دیگه ای نمیشه کرد ؟
میترسم این دفه کل اطلاعاتم بپپره :D

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

بله خیلی فرقشونه مخصوصا وقتی برنامه بریزین و یکم سنگین شه
:-D
اگر اطلاعاتو جای خوب بریزین طوری نمیشه. پیشنهاد میکنم اگه اطلاعات خیلی خیلی ضروری دارین، از هارد اکسترنال یا سرور های ابری استفاده کنین. مثل دراپ باکس، گوگل درایو.
باتریش ۴سلولیه؟ چقد کم نگه میداره.

sent by my GLX G5

self.f_t_m990

کاربر ممتاز
بله خیلی فرقشونه مخصوصا وقتی برنامه بریزین و یکم سنگین شه
:-D
اگر اطلاعاتو جای خوب بریزین طوری نمیشه. پیشنهاد میکنم اگه اطلاعات خیلی خیلی ضروری دارین، از هارد اکسترنال یا سرور های ابری استفاده کنین. مثل دراپ باکس، گوگل درایو.
باتریش ۴سلولیه؟ چقد کم نگه میداره.

sent by my GLX G5

بله 4 سلولیه ، وقتی ویندوز 8 داشتم خیلی خوب بود .

SHRP

کاربر ممتاز
بستگی داره چه کاری باهاش می کنید
برای کارهای سنگین یک ساعت و نیم خیلی هم بد نیست

بالا