سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

ژاندارک

عضو جدید
اگر بعد از چن لحظه خاموش میشه مشکل از کلیده، اگه بعد چن دقیقه خاموش میشه احتمال خیلی زیاد از فن CPU که نمیتونه خوب خنک کنه و یه احتمال کوچیکم هست که پاورت ضعیف شده

مرسی که جواب دادی.گاهی اوقات بلافاصله قبل از لود ویندوز خاموش میشه گاهی هم بعد از لود ویندوز.البته گاهی اوقات اصلا خاموش نمیشه و درست کار میکنه (مثل همین الان).البته اینم بگم که بعضی وقتا که خود به خود خاموش میشه وقتی دوباره روشنش میکنم اون صفحه که میگه ویندوز تو سیف مود بالا بیاد یا نرمال رو نشون میده.

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
مرسی که جواب دادی.گاهی اوقات بلافاصله قبل از لود ویندوز خاموش میشه گاهی هم بعد از لود ویندوز.البته گاهی اوقات اصلا خاموش نمیشه و درست کار میکنه (مثل همین الان).البته اینم بگم که بعضی وقتا که خود به خود خاموش میشه وقتی دوباره روشنش میکنم اون صفحه که میگه ویندوز تو سیف مود بالا بیاد یا نرمال رو نشون میده.
اگر بعد از چند بار ریست شدن به صورت معمول کار می کنه احتمال قریب به یقین پاور مشکل داره

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
خواهش میکنم
اون صفحه که میاد بالا بخاطر ریستارت شدن متوالیه.
اگر براتون مقدوره با یه پاور سالم سیستم رو تست کنید

f-sanati hamedan

عضو جدید
سلام .
بسیاری از مسیریابی ها در شبکه های مبتنی بر IP از معیار hop count برای محاسبه مسیر استفاده می کنند. ولی در شبکه ATM این معیار خیلی مهم نیست. چرا؟کسی میدونه:que:

ژاندارک

عضو جدید
اگر بعد از چند بار ریست شدن به صورت معمول کار می کنه احتمال قریب به یقین پاور مشکل داره

ممنون همشهری
البته ریست نمیشه کلا خاموش میشه.خودمم به پاور مشکوکم فکر کنم یه 60 تومنی تو حلقش گیر کرده.

• Like
واکنش ها: SHRP

ali 254

اخراجی موقت
ممنون همشهری
البته ریست نمیشه کلا خاموش میشه.خودمم به پاور مشکوکم فکر کنم یه 60 تومنی تو حلقش گیر کرده.

مگه پاور چند واته؟ نه بابا ، بالای 100 تومنه پاور...
بعدشم اگر فن سی پی یو مشکل داشته باشه سیستم خاموش نمیشه ، بلکه هنگ می کنه؛
نرم افزار prime رو دانلود کن(حجمش کمه) سی پی رو درگیر می کنه حسابی....ببین اون لحظه سیستم خاموش میشه ، اگر خاموش شد ممکنه از همون پاور باشه.البته پاور اگر کم بیاره سیستم ریست میشه معمولا ؛

ببین توی چه شرایطی سیستم خاموش میشه ، آیا در شرایط عادی هم اینطوریه؟ توی استارت ویندوز سی پی رو میره تو لود کامل و ممکنه این مشکل به وجود بیاد

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
مگه پاور چند واته؟ نه بابا ، بالای 100 تومنه پاور...
بعدشم اگر فن سی پی یو مشکل داشته باشه سیستم خاموش نمیشه ، بلکه هنگ می کنه؛
نرم افزار prime رو دانلود کن(حجمش کمه) سی پی رو درگیر می کنه حسابی....ببین اون لحظه سیستم خاموش میشه ، اگر خاموش شد ممکنه از همون پاور باشه.البته پاور اگر کم بیاره سیستم ریست میشه معمولا ؛

ببین توی چه شرایطی سیستم خاموش میشه ، آیا در شرایط عادی هم اینطوریه؟ توی استارت ویندوز سی پی رو میره تو لود کامل و ممکنه این مشکل به وجود بیاد
پاور از 20,000 به بالا هست
CPU وقتی over heat شه بلافاصله سیستم خاموش میشه اگه بخواد هنگ کنه CPU میسوزه
ولی درسته اگه پاور کم بیاره ریستارت میشه اگه خراب باشه سیستم خاموش میشه
شرایطشم عادیه. تحت هر شرایطی خاموش میشه حتی وقتی سیستمو روشن میکنه! پس اول اولویت با فن CPU و بعد پاوره! و طبق توضیح زیبایی که دوست عزیزمون SHRP دادن احتمال اینکه پاور باشه بیشتره

آخرین ویرایش:

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
ممنون همشهری
اگر کلا خاموش می شه بیشتر به فکر فن سی پی یو و گرمای اون باش
علت بعد ممکنه برد اصلی یا کارت گرافیک باشه که البته احتمالش کمه و می مونه همون پاور

Ftm.niki24

عضو جدید
سلام خسته نباشید
من راجع ب یونیکس سوالاتی دارم اگر کسی اطلاعاتی داره بهم کمک کنه
مرسی

ali 254

اخراجی موقت
پاور از 20,000 به بالا هست
CPU وقتی over heat شه بلافاصله سیستم خاموش میشه اگه بخواد هنگ کنه CPU میسوزه
ولی درسته اگه پاور کم بیاره ریستارت میشه اگه خراب باشه سیستم خاموش میشه
شرایطشم عادیه. تحت هر شرایطی خاموش میشه حتی وقتی سیستمو روشن میکنه! پس اول اولویت با فن CPU و بعد پاوره! و طبق توضیح زیبایی که دوست عزیزمون SHRP دادن احتمال اینکه پاور باشه بیشتره

نه دیگه...من خودم 380 وات رو زیر 200 گرفتم ، دقیقش یادم نیست؛
وقتی هیت سینک سی پی یو خوب در جای خودش قرار نگرفته باشه و یا کلا سی پی یو خوب خنک نشه ، cpu هنگ می کنه و نمی سوزه...این مشکل سوختن قبلا و بویژه در سی پی یو های شرکت AMD وجود داشت که الان خیلی وقته حل شده...من الان کامپیوتر دارم مال 12 سال پیش؛ بدون هیت سینک و فن روشنش می کنم و اتفاقی که می افته اینه که بعد از چند لحظه که ویندوز اومد بالا هنگ می کنه؛

ضمنا سی پی یو چی هست دقیقا؟
نرم افزار HD.Tune رو دانلود کنید و دمای سی پی رو در حالت عادی کنترل کنید

آخرین ویرایش:

leynaz

عضو جدید
سلام
میدونم این سوال مربوط به اینجا نیست
ولی دیدم تالار اندروید خلوته اومدم اینجا
من وقتی میخوام vpn بسازم برای گوشی برای استفاده از اینترنت خوابگاه ازم رمز میخاد.چی رو باید بدم؟
گوشیم LG L70
پیغام اینه:رمز عبور را برای انبار گواهی نامه ها تایپ کنید
ممنون میشم

آخرین ویرایش:

آرزوخانوم

عضو جدید
من یه سوالی داشتم.البته ربطی به کامپیوتر نداره
دوستان یه راهی هست که ادم بدونه شماره طرف مقابلش اخرین بار کی استفاده شده و فعال بوده؟

Ftm.niki24

عضو جدید
پاسخ : سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

من کتابش رومیشناسم برای یونیکس اما سایتشو تاحالا جای معتبری ندیدم
خب ممنون میشم اسم کتابش بهم معرفی کنی
من کتابش رومیشناسم برای یونیکس اما سایتشو تاحالا جای معتبری ندیدم

antirium

عضو جدید
سلام.ببخشید دوستان یه سوال داشتم راهی هست که بشه تمپلیت های پاورپوینتو خودمون بسازیم؟؟؟؟چطوری میشه این کارا کرد؟

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
Re: سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

من یه سوالی داشتم.البته ربطی به کامپیوتر نداره
دوستان یه راهی هست که ادم بدونه شماره طرف مقابلش اخرین بار کی استفاده شده و فعال بوده؟
فقط با حکم قضایی

noosheen1

عضو جدید
با سلام
من حدود یک ماه پیش ویندوز لپ تاپم اکتیو کردم اما بعد از گذشت 6 روز دوباره از اکتیو بودن افتاد و پیغام میداد که ویندوز شما اکتیو نیستش!
مشکل از ویندوزه؟
با تعویض ویندوز مشکل رفع میشه؟
یا لپ تاپ مشکل سخت افزاری داره؟
لطفا اگه کسی اطلاعاتی در این رابطه داره بهم کمک کنه؟

blackhacking21

عضو جدید
با سلام
من حدود یک ماه پیش ویندوز لپ تاپم اکتیو کردم اما بعد از گذشت 6 روز دوباره از اکتیو بودن افتاد و پیغام میداد که ویندوز شما اکتیو نیستش!
مشکل از ویندوزه؟
با تعویض ویندوز مشکل رفع میشه؟
یا لپ تاپ مشکل سخت افزاری داره؟
لطفا اگه کسی اطلاعاتی در این رابطه داره بهم کمک کنه؟
درود
می تونید دوباره با استفاده از Window Loader ها ویندوز رو اکتیو کنید یا از نسخه های Ultimate ویندوز استفاده کنید .
موفق باشید

maryam.raz

عضو جدید
سلام دوستان
یه مشکلی واسه وای فای خونمون پیش اومده
کنار اسمش نوشته hacked!!
یعنی کسی هکش کرده؟ الان باید چکار کنم؟

بالا