سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلام این پیام یعنی چه وباید چکارکنم؟مشاهده پیوست 214007
این پیغام یعنی شما با یه سیتسم دیگه آی پی مشابه استفاده کردی
اگر آی پی دستی هست که یه آِ پی دیگه انتخاب کن وگرنه بذار خود سرور بهت ای پی بده
اگر بازم این پیغام رو دیدی بهتره اسم سیستم رو عوض کنی شاید مشکل تشابه اسم است

SHRP

کاربر ممتاز
سلام با سپاس از پاسخگوییتون. به احتمال زیاد فکر کنم به خاطر قطع برق باشه چون لپ تاپ رو به طور مستقیم به برق وصل میکنم و باتری را خارج میکنم. به نظر شما خارج کردن باتری کار درستی است؟
من پیشنهاد می کنم این کار رو نکنید
شاید با این کار بخواهید عمر باتری رو بیشتر کنید ولی عملا سیستم رو در برابر نوسانات برقی آآسیب پذیر کردید

it_solver

عضو جدید
با سلام
جدیدا گوشه راست مرورگرای اینترنتم ی چیزی اومده شکل صفحه تا خورده.چطور میشه کلا حذفش کرد که دیگه اینطوری نشه؟
سوال دوم با هر کلیک ی سری صفحات مثلا تبلیغ خارجی باز میشه.میشه کاری کرد که دیگه نیاد؟واقعا اعصاب خورد کنه...

لطفا یه تصویری چیزی از این گزینه اینجا قرار دهید ببینیم چیه؟
بله از قسمت add on میتونید برید و این صفحات تبلیغاتی را بلاک کنید.مرورگرتون چیه این تنظیمات در مرورگرها متفاوت هستند.

nafis...

مدیر بازنشسته
من پیشنهاد می کنم این کار رو نکنید
شاید با این کار بخواهید عمر باتری رو بیشتر کنید ولی عملا سیستم رو در برابر نوسانات برقی آآسیب پذیر کردید

سلام. نه کار درستی نیست یکی از دلایلش همین مشکل که برای شما بوجود اومده. میدونی که سیستم برق ما چقدر نوسان داره همین نوسان ها باعث آسیب سخت افزاری هم میشن. باتری خودش بعنوان یک محافظ عمل میکنه
سلام
با باتری به برق بزنیم یا اینکه باتری رو بذاریم هروقت شارژ تموم شد دوباره شارژ کنیم؟!

mah ta

عضو جدید
سلام به نظر شما هنگام خاموش کردن سیستم به جای shut down از hibernate استفاده کنیم، مشکلی نداره؟

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوستان..
من یه ایمیل خواستم به استادم بزنم(با جیمیل)،پیام Sent میاد و ایمیل مورد نظر با باکس sent قرار میگیره ولی در نهایت یه ایمیل بهم میاد به شرح زیر::

Mail Delivery Subsystem <mailer-daemon@googlemail.com>
8:14 PM (3 minutes ago)

to me

Delivery to the following recipient failed permanently:

(((ایمیل استادم در این جا قرار گرفته)))

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain gmail.com by gmail-smtp-in.l.google.com. [2607:f8b0:4002:c07::1a].

The error that the other server returned was:
552-5.7.0 This message was blocked because its content presents a potential
552-5.7.0 security issue. Please visit
552-5.7.0 http://support.google.com/mail/bin/answer.py?answer=6590 to review our
552 5.7.0 message content and attachment content guidelines. g65si16265194yha.122 - gsmtp

آیا ایمیل به استادم نرسیده؟
ممنون میشم راهنماییم کنین
باتشکر

ali-gold

کاربر فعال
تو رو خدا زود راهمایی کنین.یه فایل 6 مگ رو هم باهاش خواستم بفرستم...

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام این مشکل رو به خیلی ها گفتم اما حل نشد اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم:gol:
مشکل ازجایی شروع شد که ویندوز عوض کردم البته قبلنا هم مشکل مشابه اینو داشته اما نمیدونم چطوری برطرفش کردم
ویندوز که عوض کردم بعد وصل شدن به نت سیستمم هنگ میکردnotrespondingوگوگل کروم همwaitinig for cache
درایورهاروروآپدیت کردم
مودم رو هم خاموش میکردم نت قطع نمیشد مجبور میشدم دکمه پاور روبزنم
توsafe modeهم این مشکلات نبود سیستم سریع وبدون هنگ کارمیکرد
دوباره کیس رو سرویس کردم تروتمیز،ویندوز عوض کردم خوب بود الان دوباره داره شروع میکنه به هنگ کردن ومشکلات قبل
ویندوز7پک1.رم1ورم2
pc

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام دوستان..
من یه ایمیل خواستم به استادم بزنم(با جیمیل)،پیام Sent میاد و ایمیل مورد نظر با باکس sent قرار میگیره ولی در نهایت یه ایمیل بهم میاد به شرح زیر::

to me

Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain gmail.com by gmail-smtp-in.l.google.com. [2607:f8b0:4002:c07::1a].

552-5.7.0 http://support.google.com/mail/bin/answer.py?answer=6590 to review our
552 5.7.0 message content and attachment content guidelines. g65si16265194yha.122 - gsmtp

باتشکر
ایمیل استاد رو مطمئن هستین درست وارد میکنی؟!
چون میل رو اشتباه وارد میکنین به دستش نمیرسه!

SHRP

کاربر ممتاز
سلام این مشکل رو به خیلی ها گفتم اما حل نشد اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم:gol:
مشکل ازجایی شروع شد که ویندوز عوض کردم البته قبلنا هم مشکل مشابه اینو داشته اما نمیدونم چطوری برطرفش کردم
ویندوز که عوض کردم بعد وصل شدن به نت سیستمم هنگ میکردnotrespondingوگوگل کروم همwaitinig for cache
درایورهاروروآپدیت کردم
مودم رو هم خاموش میکردم نت قطع نمیشد مجبور میشدم دکمه پاور روبزنم
توsafe modeهم این مشکلات نبود سیستم سریع وبدون هنگ کارمیکرد
دوباره کیس رو سرویس کردم تروتمیز،ویندوز عوض کردم خوب بود الان دوباره داره شروع میکنه به هنگ کردن ومشکلات قبل
ویندوز7پک1.رم1ورم2
pc
این توضیحات نشون می ده سیستم احتمال زیاد مشکل سخت افزاری داره... هنگ کردن احتمال مشکل برد اصلی رو داره ولی اینکه می گید توی حالت امن راحت کار می کنه احتمال وجود یک عدم سازگاری درایور رو می ده .من ÷یشنهاد می کنم کارهای زیر رو انجام بدید و نتیجه رو اطلاع بدین
1. آخرین نسخه بایوس رو از اینترنت گرفته و بروز رسانی کنید.(از برنامه های خود برد اصلی که مخصوص این کار هستند و تحت ویندوز کار می کنن استفاده کنید)
2. اگر دوتا ماپول رم دارید یکی از اونها رو بردارید و اگر مشکل رخ داد دومی رو امحان کنید شاید مشکل از اونها باشه...
3. کارت گرافیک رو در صورتی که می تونید از کسی امانت بگیرید یا خودتون دارید عوض کنید.
4. از یک نسخه ویندوز دیگر استفاده کنید مثلا ویندوز 7 اینترپرایز سرویس پک 1....سعی کنید ویندوز رو که نصب می کنید کل هارد رو از اول پارتیشن بندی کنید
5. آخرین نسخه درایورهای برد اصلی و کارت صوتی و گرافیک و شبکه و چیپ ست و ... رو از اینترنت دانلود کنید و برای اطمینان از درستی کار از برنامه های تشخیص مدل سخت افزار کمک بگیرید
6. قبل از نصب هر برنامه ای حتی ویروس یاب اول درایور شبکه رو نصب کنید و تست کنید ببینید آیا مشکل وجود داره یا نه...بعد یکی یکی بقیه رو نصب کرده و تست رو ادامه بدید تا شاید مشکل مشخص بشه...
7. اگر مشکل حل نشد تمام مشخصات سخت ازاری سیستم رو اینجا بنویسید شاید عدم سازگاری بین اونها وجود داشته باشه..
8. ممکناست مشکل خیلی ساده تر از این حرفها باشد که گفتیم... نگران نباشید...

SHRP

کاربر ممتاز
سلام
با باتری به برق بزنیم یا اینکه باتری رو بذاریم هروقت شارژ تموم شد دوباره شارژ کنیم؟!
با باتری به برق بزنید هر وقت شارژ شد بذارید خالی بشه و دوباره شارژ کنید خیلی بهتر از اینه که باتری رو بیرون بیارید
حتی اگر موقع کار در حالت فول شارژ هم با برق کار کنید حداکثر 10% توی عمر مفید تاثیر داره

SHRP

کاربر ممتاز
سلام به نظر شما هنگام خاموش کردن سیستم به جای shut down از hibernate استفاده کنیم، مشکلی نداره؟
چه نسخه ای از ویندوز دارید؟
نسخه های 7 و مشابه اون همه گزینه SLEEP دارن که سیستم رو خاموش می کنه ولی برق قطع نمی شه و با روشن کردن مجدد به موقعیت قبلی بر می گرده...
ولی Hibernate محتویات رم رو ذخیره می کنه و کامل برق رو قطع می کنه و بعد از روشن کردن دوباره وضعیت قبل رو بازیابی می کنه....
مشکل خاصی نداره فقط ممکنه بعد از مدتی بعد از نصب برنامه یا آ÷دیت نیاز به ریست هم باشه...تاثیر بدی روی سخت افزار نداره

ali_pishtaz

عضو جدید
دوستان سلام.
چند وقته که در مرورگرم یه سایت شبیه گوگل(Omiga plus)، خود به خود برام باز میشه(یعنی هر وقت مرور گر رو اجرا میکنم این سایت باز میشه)در حالی که من Home page رو گوگل میزارم و باید آن اول باز بشه،هر وقت هم Home page رو گوگل میزارم بعدا باز همون سایت قبلی دوباره میشه Home page من.نکته دیگه اینه که از موقعی که مرورگر من اینطوری شده،هر وقت مرورگر رو اجرا میکنم،سایت هایی که قبلا باز کرده بودم هم باز میشن!!
لطف کنین راهنمایی کنین که این سایت رو از بین ببرم و دیگه نیاد..

سایت مورد نظر::

ali_pishtaz

عضو جدید
یه سوال دیگه هم دارم::
چطوری میشه ایمیل هایی که به جی میلم میاد رو حذف کنم؟تازه درست کردم.
با تشکر

SHRP

کاربر ممتاز
یه سوال دیگه هم دارم::
چطوری میشه ایمیل هایی که به جی میلم میاد رو حذف کنم؟تازه درست کردم.
با تشکر
کنار هر ایمیل یه تیک هست که بزنید و بعد از بالا گزینه delete رو انتخاب کنید
دکمه پیش فرضش هم فکر کنم Del یا ctrl+d باشه

SHRP

کاربر ممتاز
دوستان سلام.
چند وقته که در مرورگرم یه سایت شبیه گوگل(Omiga plus)، خود به خود برام باز میشه(یعنی هر وقت مرور گر رو اجرا میکنم این سایت باز میشه)در حالی که من Home page رو گوگل میزارم و باید آن اول باز بشه،هر وقت هم Home page رو گوگل میزارم بعدا باز همون سایت قبلی دوباره میشه Home page من.نکته دیگه اینه که از موقعی که مرورگر من اینطوری شده،هر وقت مرورگر رو اجرا میکنم،سایت هایی که قبلا باز کرده بودم هم باز میشن!!
لطف کنین راهنمایی کنین که این سایت رو از بین ببرم و دیگه نیاد..

سایت مورد نظر::

به نظر من باید ببینید کدوم برنامه این لینک رو اضافه کرده و داره به اون نظارت می کنه
معمولا افزونه های جستجو از این کارها می کنن

ali_pishtaz

عضو جدید
به نظر من باید ببینید کدوم برنامه این لینک رو اضافه کرده و داره به اون نظارت می کنه

دقیقا درسته....بعد نصب برنامه Km player این طور شد...و مطمئنم به خاطر این نرم افزار هست...حالا چکار کنم؟اگه حذفش کنم درست میشه؟
با تشکر

ali_pishtaz

عضو جدید

عجب بدبختی داریما..حذفشم کردم درست نشد...چکار کنم؟
ممنون...مرورگر هم قبلا حذف کردم و دوباره نصب کرده بودم باز درست نشد

SHRP

کاربر ممتاز
دقیقا درسته....بعد نصب برنامه Km player این طور شد...و مطمئنم به خاطر این نرم افزار هست...حالا چکار کنم؟اگه حذفش کنم درست میشه؟
با تشکر
نیازی به حذف اون نیست بهتره ببینید همراهش چی نصب شده
سعی کن اونها رو حذف کنی
برو توی control panel-->programs and features
بعد برنامه هایی که مورد نیاز نیستند و یا مشکوک هستند رو پاک کن

SHRP

کاربر ممتاز
سلام دوستان..

to me

باتشکر
حق با دوستمون است
اینم توضیحاتش
https://support.google.com/mail/answer/6590

ali_pishtaz

عضو جدید
نیازی به حذف اون نیست بهتره ببینید همراهش چی نصب شده
سعی کن اونها رو حذف کنی
برو توی control panel-->programs and features
بعد برنامه هایی که مورد نیاز نیستند و یا مشکوک هستند رو پاک کن

سلام..ممنون
من این کاری که شما کردین رو انجام دادم و یه سری رو حذف کردم ولی بعضی چیزا رو من نمیدونم چی هست!ممنون میشم راهنمایی کنین،اینم مسیر مورد نظر که گفتین و محتوبات داخل آن:

ادامه نرم افزارها:

کدوم رو حذف کنم؟
گرفتار شدم.
قسمت زرد رنگ بالای عکس کلیک کنین عکس بزرگ میشه

taranombaran

عضو جدید
سلام.خسته نباشید
من اوایل که خیلی کارنابلد بودم با turbo کار میکردم هر چند الانم کار نابلدم دوترم خوندم ولی به طور کلی میشه گفت هیچی یاد ندارم
میخام این تابستون یکم کار کنم تا ترم 3 عقب نمونم و بتونم خودمو بکشم بالا.وقتی این انجمنو پیدا کردم خیلی خوشحال شدم حس کردم میشه همه ی مشکلاتمو اینجا حل کنم
آخه کسی دورو برم نیس که بهم یاد بده
تازه برنامه ی2012 visual studio رو نصب کردم اما هیچی ازش سر در نمیارم
میشه یکی یه راهنمایی کلی کنه که چه جوری کار میکنه و run میشه؟؟؟؟

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام
ویندوز 8.1 ریختم هرچی میخوام کپی کنم محدودیت دسترسی میده و سوال میپرسه. داستان چیه؟ مگه من یوزر اصلی و ادمین نیستم؟Screenshot 2014-07-02 01.05.05.jpg

SHRP

کاربر ممتاز
سلام
ویندوز 8.1 ریختم هرچی میخوام کپی کنم محدودیت دسترسی میده و سوال میپرسه. داستان چیه؟ مگه من یوزر اصلی و ادمین نیستم؟مشاهده پیوست 214204
چون ادمین هستید سوال می پرسه و اجازه می ده وگرنه بدون سوال نمی ذاره کپی کنید
درایوی که ویندوز توی اون نصب شده توسط UAC محافظت می شه می تونید اونو خاموش کنید ولی من پیشنهاد نمی کنم اینکارو بکنید

SHRP

کاربر ممتاز
سلام.خسته نباشید
من اوایل که خیلی کارنابلد بودم با turbo کار میکردم هر چند الانم کار نابلدم دوترم خوندم ولی به طور کلی میشه گفت هیچی یاد ندارم
میخام این تابستون یکم کار کنم تا ترم 3 عقب نمونم و بتونم خودمو بکشم بالا.وقتی این انجمنو پیدا کردم خیلی خوشحال شدم حس کردم میشه همه ی مشکلاتمو اینجا حل کنم
آخه کسی دورو برم نیس که بهم یاد بده
تازه برنامه ی2012 visual studio رو نصب کردم اما هیچی ازش سر در نمیارم
میشه یکی یه راهنمایی کلی کنه که چه جوری کار میکنه و run میشه؟؟؟؟
c++ رو اگر با ویژوال کار می کنی داستانش کمی فرق داره...البته می تونید پروژه کنسول بسازید و با دکمه پیش فرض F5 اونو ترجمه و اجرا کنید ولی اگر هدف شما فقط کارc++ است و قصد ندارید با Visual c++ کار کنید بهتره با همون نسخه های قدیمی کار کنید مثل Borland c++ 3.2 یا 4.5 و...
ویژوال استودیو کاربردهای بیشماری داره و شما قطره ای از اون رو می خواین استفاده کنید

SHRP

کاربر ممتاز
عجب بدبختی داریما..حذفشم کردم درست نشد...چکار کنم؟
ممنون...مرورگر هم قبلا حذف کردم و دوباره نصب کرده بودم باز درست نشد

دارم توی اینترنت جستجو می کنم ولی ظاهرا اشکال شما از نصب kmplayer نیست و یک ویروس است به نام Omiga Plus
معمولا برنامه ای به نام VAFMusic عامل مشکله... توی یه سایت یه برنامه گذاشته که ظاهرا می گه این مشکل رو حل می کنه حالا دروغ یا راست باید با دقت کار کنی...اگر ویروس یاب نداری یا بروز نیست حتما یکی نصب کن... پیشنهاد من سیمانتک یا بیت دیفندر یا کسپراسکی است و در نهایت اویرا هم قابل قبوله...
این لینک برای اون ابزاره که می گم...
http://techsupportall.com/artbeta
اگر می خوای خودت شخصا اقام کنی بدون برنامه اینجا رو ببین.اینم توضیحات کامل در مورد نحوه حذفش است:
http://www.techsupportall.com/solved-how-to-remove-omiga-plus-homepage-omiga-plus-com-removal-help/
فقط امیدوارم این سایت متعلق به خود این شرکت نباشه :)
اگر افزونه Ask toolbar یا هر شرکتی دیگه بجز ویروسیاب رو داری غیر فعال یا جذف کن
اینم یه برنامه دیگه برای حذف از رجیستری:
http://www.techsupportall.com/download/tools/adwcleaner.exe
اینم یه سایت دیگه:
http://malwaretips.com/blogs/omiga-plus-virus/
برنامه های زیادی هست که توی اون صفحه ها که گذاشتم می بینی
موفق باشی...ناراحت نباش اینها تجربیات مفید است...

بالا