سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

Yuri Boyka

عضو جدید
سلام دوستان دنبال یه نرم افزار میگردم که از محیط ویندوز عکس بگیره.....برام مهمه ممنون میشم کمکم کنین،

ویندوز 7 هست،ممنون میشم لینک دانلودشو رو بزارین.....نرم افزار WinSnap پیدا کردم ولی هر کاری میکنم نصب نمیشه....ممنون میشم یکی کمکم کنه تازه لپ تاپ خریدم به کمک احتیاج دارم

یه سری سوال دارم باید حتما عکسشو بزارم تا سوال کنم،خیلی مهمه

این مشکل حل شد فعلا دوستان

با استفاده از کلید PrtSc یا همون Print Screen روی کیبورد هم می تونید از محیط ویندوز عکس بگیرید و اون رو در نرم افزار Paint که در تمام ویندوزها موجوده با فرمت دلخواه ذخیره کنید.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامی دوباره،میخواستم بدونم چرا میخوام بعضی نرم افزار ها رو نصب کنم این علامت سپر رو داره!!!مشکلی نداره؟؟؟:surprised:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من این از اقدامات امنیتی ویندوز7 هست تا تمام نرم افزار های که نیاز به نصب دارن تحت نظر کاربر باشن و کاربر تصمیم بگیره که این نرم افزار نصب بشه یا نه.
البته می تونید از کنترل پنل این گزینه رو غیر فعال کنید

سلام ممنون،چطوری میشه این کادر رو غیر فعال کرد؟ممنون میشم توضیح بدین......با تشکر از دوستان

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام ممنون،چطوری میشه این کادر رو غیر فعال کرد؟ممنون میشم توضیح بدین......با تشکر از دوستان
سلام امیر عزیز !

وارد کنترل پنل بشید و قسمت یوزراکانت !

بعد گزینه change user account control setting و نوار لغزنده رو به پایین منتقل کنید و ریستارت ویندوز !

اون علامت سپر هم مشکلی نداره خواستید بگید روش حذف اونو هم بگم !

بدرود . . .

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز

با سلام
دوست عزیز
برای عکس گرفتن از محیط ویندوز خود ویندوز 7 برنامه کاربردی نصب دارد به نام Snap که فقط کافیست در منوی جستجو در استارت Snap را تایپ کنید .
این app کاربردی توانایی ذخیره با چند فرمت مختلف عکس را دارد و از تمامی محیط ها عکس برداری با قابلیت مدیریت کادر عکس را دارد .

غیر فعال کردن User Account Control
برای این کار به Control Panel بروید و گزینه User Account را باز کنید (شکل آدمک)
بر روی اکانت مورد نظر خود رفته و گزینه Change User Account Control را زده و در صفحه باز شده دستگیره مربوطه را به پائین ترین وضعیت قرار دهید . و OK کنید . احتمال درخواست Restart ویندوز را خواهد دارد که بایستی ویندوز خود را Restart کنید .
با تشکر - سیستم 32

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام امیر عزیز !

وارد کنترل پنل بشید و قسمت یوزراکانت !

بعد گزینه change user account control setting و نوار لغزنده رو به پایین منتقل کنید و ریستارت ویندوز !

اون علامت سپر هم مشکلی نداره خواستید بگید روش حذف اونو هم بگم !

بدرود . . .

سلام ممنون دوست عزیز،اگه لطف میکنی،حذف اونو هم بهم بگین......و اگه میشه دلیل وجود این سپر هم بگین و یه توضیح مختصر و مفید بدین ممنون میشم

با سلام
دوست عزیز
برای عکس گرفتن از محیط ویندوز خود ویندوز 7 برنامه کاربردی نصب دارد به نام Snap که فقط کافیست در منوی جستجو در استارت Snap را تایپ کنید .
این app کاربردی توانایی ذخیره با چند فرمت مختلف عکس را دارد و از تمامی محیط ها عکس برداری با قابلیت مدیریت کادر عکس را دارد .

غیر فعال کردن User Account Control
برای این کار به Control Panel بروید و گزینه User Account را باز کنید (شکل آدمک)
بر روی اکانت مورد نظر خود رفته و گزینه Change User Account Control را زده و در صفحه باز شده دستگیره مربوطه را به پائین ترین وضعیت قرار دهید . و OK کنید . احتمال درخواست Restart ویندوز را خواهد دارد که بایستی ویندوز خود را Restart کنید .
با تشکر - سیستم 32

سلام ممنون دوست عزیز

خدا همتونو خیر بده

یا علی

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامی دوباره،میخواستم بدونم چرا میخوام بعضی نرم افزار ها رو نصب کنم این علامت سپر رو داره!!!مشکلی نداره؟؟؟:surprised:

نه امیر خان در ویندوز 7 هر آیکونی که این علامت روی اون بود نشون دهنده سورس نرم افزاره و نرم افزار هنوز نصب نشده است...

Reza753

اخراجی موقت
سلام

من یه سوال داشتم که تصویر زیر مربوط به چی هست؟؟؟ویروسی شده بود از دوباره ویندوز سون نصب کردم،ممنون میشم منو راهنمایی کنین.....مشکل خاصی داره؟؟

یا حق

Yuri Boyka

عضو جدید
سلام

من یه سوال داشتم که تصویر زیر مربوط به چی هست؟؟؟ویروسی شده بود از دوباره ویندوز سون نصب کردم،ممنون میشم منو راهنمایی کنین.....مشکل خاصی داره؟؟

یا حق
فکر نکم ویروسی باشه. احتمالا ویندوزت دست کاری شدست و ارجینال نیست.

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
سلام به دوستان کامپیوتری
چطور میشه کپی بودن یک سایت رو تشخیص داد.؟

Reza753

اخراجی موقت

سلام دوست عزیز

به نظرم درست گفتین.....به تصویر زیر توجه کنید....دوست عزیز حالا من باید چکار کنم......همین دیروز از یه فروشگاه کامپیوتر سی دی ویندوز 7 خریدم.......یعنی بد نصبش کردم؟؟؟؟یا این کلا سی دیش خوب نیست و تقلبی هست؟؟؟
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه....و اگه راهی برای رفع این مشکل غیر از نصب مجدد ویندوز دارین بهم بگین ممنون میشم......بیچاره شدم نصبش کردم و کلی نرم افزار نصب کردم:(آیا مشکلی ایجاد میکنه برای ادامه استفاده از لپ تاپم؟؟؟؟

Yuri Boyka

عضو جدید
سلام دوست عزیز

به نظرم درست گفتین.....به تصویر زیر توجه کنید....دوست عزیز حالا من باید چکار کنم......همین دیروز از یه فروشگاه کامپیوتر سی دی ویندوز 7 خریدم.......یعنی بد نصبش کردم؟؟؟؟یا این کلا سی دیش خوب نیست و تقلبی هست؟؟؟
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه....و اگه راهی برای رفع این مشکل غیر از نصب مجدد ویندوز دارین بهم بگین ممنون میشم......بیچاره شدم نصبش کردم و کلی نرم افزار نصب کردم:(

راه بخصوصی به ذهنم نمیرسه جز اینکه یه کرک بتونی واسش پیدا کنی. باز اگر متخصصین امر راه دیگه ای داشته باشن کمتر دچار مشکل میشین.

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام دوست عزیز

ممنون میشم یکی راهنمایی کنه....و اگه راهی برای رفع این مشکل غیر از نصب مجدد ویندوز دارین بهم بگین ممنون میشم......بیچاره شدم نصبش کردم و کلی نرم افزار نصب کردم:(آیا مشکلی ایجاد میکنه برای ادامه استفاده از لپ تاپم؟؟؟؟

آقای رستمی درست فرمودند !

wndows loader رو دانلود کنید و با یه کلیک از شر این پیغام راحت بشید !

Reza753

اخراجی موقت

راه بخصوصی به ذهنم نمیرسه جز اینکه یه کرک بتونی واسش پیدا کنی. باز اگر متخصصین امر راه دیگه ای داشته باشن کمتر دچار مشکل میشین.

آقای رستمی درست فرمودند !

wndows loader رو دانلود کنید و با یه کلیک از شر این پیغام راحت بشید !

بابا ایوالله دمتون گرم خیلی کارتون درسته......کاری که گفتین رو انجام دادم و درست شد........به قول امیر خان خدا رفتگانتونو بیامرزه:gol::gol::gol:

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
سلام

یکم باید وقت بذارید کلمات کلیدی اون سایت رو توی گوگل سرچ کنید و براساس تعداد نتایج یکسانی که بدست میاد ارزیابی کنید !
ممنونم
کلمات کلیدی نداشته باشه چی
ارزیابی رو متوجه نشدم .
مثلا باید کلمات کلیدی همه توی گوگل با همون سایت نشون داده بشن ؟!

ساقی عطاشاکربلاء

اخراجی موقت
با سلام
1- ویندوز روی سیستم نصب نمیشود و فقط تا مرحله انتخاب انتخاب مورد بوت پیش می رود و بعد از ادامه نمی یابد.(مشکل از سی دی نیست چند سیدی را امتحان کردم) از کجا میتوانیم تشخیص دهیم که هارد سوخته یا نه؟
2- اگر هارد سوخته باشد راهی هست که بتوان بدون هارد سیستم را راه اندازی کرد و از آن استفاده کرد؟
با تشکر

SuPpOrTeR

عضو جدید
با سلام
1- ویندوز روی سیستم نصب نمیشود و فقط تا مرحله انتخاب انتخاب مورد بوت پیش می رود و بعد از ادامه نمی یابد.(مشکل از سی دی نیست چند سیدی را امتحان کردم) از کجا میتوانیم تشخیص دهیم که هارد سوخته یا نه؟
2- اگر هارد سوخته باشد راهی هست که بتوان بدون هارد سیستم را راه اندازی کرد و از آن استفاده کرد؟
با تشکر
سلام

1 - هارد روی یه سیستم دیگه تست کنید + چک کردن اتصالات !

2 - استفاده از سی دی بوت نرم افزارهایی مثل هایرن و مینی اکس پی ! ( اما اگه هارد سوخته باشه که چیزی داخل سیستم نیست که بخوایید استفاده کنید!

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما ادرس گوگل رو به این صورت وارد کردین https://www.google.com
اگه اون s رو حذف کنین درست میشه

سلام
امروز دیدم مرورگر گوکل کرومم همین مشکلو پیدا کرده
اون s رو حذف میکنم وقتی میزنم سرچ کنه دوباره خودش تو ادرسش s رو اضافه میکنه
چیکار کنم؟

دخترشرقی

عضو جدید
1-یه فلش دارم توش 5 گیگ اطلاعات دارم اما هیچ کدوم از فایلامو نشون نمیده
انتی ویروسمم شید هستش و اپدیته 100 بارم سیستممو اسکن کردم اما بازم نشون نمیده
درضمن فایلا مو هم هیدن نکردم
حالا چیکار کنم؟
2-نمیدونم سیستمم ویروسیه یا نه اما وقتی روی یه منو استارت کلید میکنم و میخام سیستممو رو استندبای بزارم نوشته هاشو نشون نمیده
یا مثلا وقتی یه عکس رو باز کردم روش راست کلید میکنم نوشته ها رو نشون نمیده؟
باید چیکار کنم؟
ممنون

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان

من نرم افزار تخصصی مربوط به رشتمو میخواستم نصب کنم و از تو نت دانلود کردم:از این سایت

وقتی میخوام برنامه ها رو اجرا کنم......این ارور زیر میاد،مشکلش چی هست؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:

بعدشم این کادر میاد،راهی برای حذف این کادر وجود نداره؟؟؟چون برای بیشتر نرم افزار ها این کادر میاد،اعصابمو خورد کرده:

SuPpOrTeR

عضو جدید
امیر عزیز !

برای نصب برنامه ها اگر ستاپ اصلی داخل پوشه ای فارسی قرار داشته باشه ممکنه مشکل ایجاد بشه !

یکی از دلایل وجود کادر دوم ویروس هست !

دلیل بعدی همخوان نبودن برنامه با نسخه جاری سیستم عامل شماست که با کلیک راست و پراپرتیز و تب Compatibility و تیک گزینه اول تا حدودی رفع میشه !

برنامه رو در حالت ادمین اجرا کنید !

پیش نیازهای ویندوز رو نصب کنید !

فکر کنم بااین موارد مشکل حل بشه !

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
توی هاردم ی سری اطلاعات شخصی داشتم که اونا را با خود ویندوز encrypt سپس هیدن کرده بودم،حالا که ویندوزما عوض کردم اجازه باز کردنشونا نمیده بهم،انگار نه من ادمینم و نه owner.
ی سریش عکس بوده که از هیدن درمیاد ولی از رمز درنمیاد ولی فیلمام هم از رمز درمیاد هم از هیدن.
مشکل از کجاس؟

ساقی عطاشاکربلاء

اخراجی موقت
توی هاردم ی سری اطلاعات شخصی داشتم که اونا را با خود ویندوز encrypt سپس هیدن کرده بودم،حالا که ویندوزما عوض کردم اجازه باز کردنشونا نمیده بهم،انگار نه من ادمینم و نه owner.
ی سریش عکس بوده که از هیدن درمیاد ولی از رمز درنمیاد ولی فیلمام هم از رمز درمیاد هم از هیدن.
مشکل از کجاس؟
با سلام
به ویندوز و برنامه های مخفی ساز و رمز گذار بخصوص رایگان اصلا" اعتماد نکنید.
موفق باشید.

آیداجون

عضو جدید
سلام من میخوام رمزوایرلسموعوض کنم نمیشه این پیامومیده.... can not apply the changeمدل مودمم هم D_link

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
با سلام
به ویندوز و برنامه های مخفی ساز و رمز گذار بخصوص رایگان اصلا" اعتماد نکنید.
موفق باشید.
عزیزم از همون قسمتی که هیدن کردم رمز کردم از برنامه دیگه ای استفاده نکردم.
حالا راه حل چیه؟

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
1-یه فلش دارم توش 5 گیگ اطلاعات دارم اما هیچ کدوم از فایلامو نشون نمیده
انتی ویروسمم شید هستش و اپدیته 100 بارم سیستممو اسکن کردم اما بازم نشون نمیده
درضمن فایلا مو هم هیدن نکردم
حالا چیکار کنم؟
2-نمیدونم سیستمم ویروسیه یا نه اما وقتی روی یه منو استارت کلید میکنم و میخام سیستممو رو استندبای بزارم نوشته هاشو نشون نمیده
یا مثلا وقتی یه عکس رو باز کردم روش راست کلید میکنم نوشته ها رو نشون نمیده؟
باید چیکار کنم؟
ممنون
به سیستم دیگه ای وصل کرده بودی فلشتو؟ ویروس نیوفولدر نگرفته؟ تیک hide operating system رو برداشتی؟

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
سلام
امروز دیدم مرورگر گوکل کرومم همین مشکلو پیدا کرده
اون s رو حذف میکنم وقتی میزنم سرچ کنه دوباره خودش تو ادرسش s رو اضافه میکنه
چیکار کنم؟

خب اون s باید باشه!!!
چرا میخواید حذفش کنید؟

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالا