سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
سلام دوستان من نميتونم سايت باشگاه مهندسان را روي تبلت و گوشي ها ياندرويدي باز كنم:(
گاهي هم ك باز ميشه فقط صفحه اصلي را نشون ميده و وارد هيچ تالار يا تاپيكي نميشه.چ بايد كرد؟؟؟

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
سلام برا کافینتم ی سوال دارم
تو شهری مثه شهر شاهرود، به کسی که از صبح ساعت 8 تا 8 شب بیاد و هم کارا کافینت و هم انتشاراتی رو انجام بده،و فقط ساعت 13 تا 15 تایم آزاد داشته باشه، و جمعه ها ی هفته درمیون بیاد سرکار، چقد حقوق باید بدم؟
کافینت تو دانشگاه هستش، دانشگاش 700 تا دانشجو داره
مرسی

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام برا کافینتم ی سوال دارم
تو شهری مثه شهر شاهرود، به کسی که از صبح ساعت 8 تا 8 شب بیاد و هم کارا کافینت و هم انتشاراتی رو انجام بده،و فقط ساعت 13 تا 15 تایم آزاد داشته باشه، و جمعه ها ی هفته درمیون بیاد سرکار، چقد حقوق باید بدم؟
کافینت تو دانشگاه هستش، دانشگاش 700 تا دانشجو داره
مرسی

این سوال اقتصادیه تا کامپیوتری :)
ولی من خودم کافینت و گیمنت کار کردم ، کسی که با این زمان کاری بتونه کار کنه ، و دستشم تند باشه و از کامپیوتر هم سررشته داشته باشه، اونم توی دانشگاه که همیشه سرش شلوغه ، باید هواشو داشته باشی ، 2 هفته آزمایشی امتحانش کن ببین میتونه دانشجو هارو جذب کنه؟

دانشگاه آزاد شهر من حدود 6000 دانشجو داره .
کنار دانشگاه بیشتر از 50 تا کافینت هست ، ولی من یک نفرو میشناسم که همیشه سرش از بقیه شلوغ تره.
به خاطر اخلاق خوبش ، سرعت کارش و اینکه کلا توجیهه!
وقتی میری میگی مثلا کارت ورود به جلسه میخوام دیگه نمیگه از کجا بگیرم و .... فقط کارت دانشجوییتو میگیره.

و اینکه جزوه ی تمام استاتید پیش اینه!!!
نمیدونم چیکار میکنه که استادا جزوشونو بهش میدن.
هر کس بخواد کپی بگیره میاد پیش این.
ببین طرف اینطور آدمی هست یا نه؟

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
این سوال اقتصادیه تا کامپیوتری :)
ولی من خودم کافینت و گیمنت کار کردم ، کسی که با این زمان کاری بتونه کار کنه ، و دستشم تند باشه و از کامپیوتر هم سررشته داشته باشه، اونم توی دانشگاه که همیشه سرش شلوغه ، باید هواشو داشته باشی ، 2 هفته آزمایشی امتحانش کن ببین میتونه دانشجو هارو جذب کنه؟

دانشگاه آزاد شهر من حدود 6000 دانشجو داره .
کنار دانشگاه بیشتر از 50 تا کافینت هست ، ولی من یک نفرو میشناسم که همیشه سرش از بقیه شلوغ تره.
به خاطر اخلاق خوبش ، سرعت کارش و اینکه کلا توجیهه!
وقتی میری میگی مثلا کارت ورود به جلسه میخوام دیگه نمیگه از کجا بگیرم و .... فقط کارت دانشجوییتو میگیره.

و اینکه جزوه ی تمام استاتید پیش اینه!!!
نمیدونم چیکار میکنه که استادا جزوشونو بهش میدن.
هر کس بخواد کپی بگیره میاد پیش این.
ببین طرف اینطور آدمی هست یا نه؟

مرسی راهنمایی عالی ای بود
اینجوری باید بین چند نفر گزینش بزارم:D
ولی خودم اینجوری ام:smile:
تو این دانشگاه همین ی کافینته و تازه تاسیسه، دانشگاه فنی و حرفه ای دختران هستش

n.melikaa

عضو جدید
سلام
من دانشجوی ترم 3مهندسی کامپیوترم
خییییییییلی دوست دارم داخل رشتم پیشرفت کنم
فعلا دارم فتوشاپ کار میکنم از فتوشاب وطراحی وب خییلی خوشم میاد میشه راهنماییم کنید که چطور پیشرفت کنم د؟؟/؟

mohande5

عضو
سلام
من دانشجوی ترم 3مهندسی کامپیوترم
خییییییییلی دوست دارم داخل رشتم پیشرفت کنم
فعلا دارم فتوشاپ کار میکنم از فتوشاب وطراحی وب خییلی خوشم میاد میشه راهنماییم کنید که چطور پیشرفت کنم د؟؟/؟

با سلام
فتوشاپ که یه نرم افزار هست و برای یادگیری اوون کافی هست که خیلی زیاد باهاش کار کنید...
در مورد طراحی وب باید بگم که یادگیری HTML و CSS و JavaScript پایه و لازم هست (که سمت کلاینت هست) ولی یادگیری یه زبون اسکریپتی سمت سرور هم ضروری است (مثل php, asp) ...
من خودم از سایت w3schools.com برای یادگیری زبون های تحت وب استفاده کردم (توصیه می منم که برای یادگیری این مباحث از فارسی استفاده نکنید!) دلیلش رو بعدا می فهمید....

یا علی.

n.melikaa

عضو جدید
با سلام
فتوشاپ که یه نرم افزار هست و برای یادگیری اوون کافی هست که خیلی زیاد باهاش کار کنید...
در مورد طراحی وب باید بگم که یادگیری HTML و CSS و JavaScript پایه و لازم هست (که سمت کلاینت هست) ولی یادگیری یه زبون اسکریپتی سمت سرور هم ضروری است (مثل php, asp) ...
من خودم از سایت w3schools.com برای یادگیری زبون های تحت وب استفاده کردم (توصیه می منم که برای یادگیری این مباحث از فارسی استفاده نکنید!) دلیلش رو بعدا می فهمید....

یا علی.

مررررررررررررررررررررررررررررررسی

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
Re: سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

سلام دوستان ... ويندوز مون 8 هست .... لودینگ پیش می ره و تا زمانی که صفحه پسورد بياد ، صفحه مشکي ميشه ؟

ینی وقتی پس میزنی صفحه مشکی میشه و بعد مدتی برمیگرده همونجا؟
اگه اینطوره درایور گرافیکت مناسب ویندوز8 نیس. از داخل safe mode پاکش کن و بعد بذار خودش آپدیت شه

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
Re: سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

سلام دوستان من نميتونم سايت باشگاه مهندسان را روي تبلت و گوشي ها ياندرويدي باز كنم:(
گاهي هم ك باز ميشه فقط صفحه اصلي را نشون ميده و وارد هيچ تالار يا تاپيكي نميشه.چ بايد كرد؟؟؟

سرعت اینترنتت خوبه؟ مث من از نرم افزار باشگاه استفاده کن. نصبش که کردی باید باشگاه رو داخلش سرچ کنی. بقیشو میفمی. Tapatalk دانلود کن

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز

کد نوشته به دنبال موس رو میخوام که بلاگفا ارور نده و همچنین اینکه نمیدونم اونو کجا ی کد قالب بزارم که نشون بده...
چند تا کد از اینترنت گرفتم ولی یا ارور میداد یا اصن به نتیجه نرسید یعنی تو صفحه وبلاگم نشونش نداد...
ممنون میشم کمک کنید

Nafas_pce72

عضو جدید
دوستان کسی راجع به مادربرد Asus P5kpl اطلاعاتی داره؟؟؟
میخوام مادربورم رو عوض کنم asus بگیرم اگه کسی اطلاعات داره بگه فقط خیلی عجله دارم

ساقی عطاشاکربلاء

اخراجی موقت
کد نوشته به دنبال موس رو میخوام که بلاگفا ارور نده و همچنین اینکه نمیدونم اونو کجا ی کد قالب بزارم که نشون بده...
چند تا کد از اینترنت گرفتم ولی یا ارور میداد یا اصن به نتیجه نرسید یعنی تو صفحه وبلاگم نشونش نداد...
ممنون میشم کمک کنید
http://par30help.mihanblog.com/post/5

http://www.ghalebsara.ir/post-85.aspx

http://ghalebsara.ir/page/neveshte-fanari-mous.aspx

Lord of words

عضو جدید
سلام.من وقتی میخوام بعضی چیز ها مثله بازی نسب کنم با مشکل dll هایه ویندوز مواجه میشم.این dllهارو از چه سایتی میتونم دانلواد کنم .

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام.من وقتی میخوام بعضی چیز ها مثله بازی نسب کنم با مشکل dll هایه ویندوز مواجه میشم.این dllهارو از چه سایتی میتونم دانلواد کنم .
سلام

بعضی مواقع هنگام نصب بازی این DLL ها توسط آنتی ویروس پاک میشن

بهتره موقتا آنتی ویروس رو غیرفعال کنید و بعد از نصب کل پوشه بازی رو به آنتی ویروس تون اعتماد سازی کنید

برای دانلود از DLL ها هم میتونید از سایت زیر استفاده کنید !

http://www.dll-files.com

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سرعت اینترنتت خوبه؟ مث من از نرم افزار باشگاه استفاده کن. نصبش که کردی باید باشگاه رو داخلش سرچ کنی. بقیشو میفمی. Tapatalk دانلود کن

ghazaleh_heidari از اینجا دانلود کن

پیوست ها

• Tapatalk_2.4.7.apk.zip
    2.9 مگایابت · بازدیدها: 0

alone in rain

عضو جدید
سلام بر همه مهندسین کامپیوتر عزیز.بچه ها من یه لپ تاپ asusx550خریدم.ویندوزش8بود.نمیتونستم کارکنم.برای همین ویندوزش روعوض کردمو یه 7نصب کردم اما حالابه مشکل خوردم.درایورهای توی خود لپ تاپ فقط روی ویندوز8قابل نصبن.خواهش میکنم راهنمایی کنید.

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همه مهندسین کامپیوتر عزیز.بچه ها من یه لپ تاپ asusx550خریدم.ویندوزش8بود.نمیتونستم کارکنم.برای همین ویندوزش روعوض کردمو یه 7نصب کردم اما حالابه مشکل خوردم.درایورهای توی خود لپ تاپ فقط روی ویندوز8قابل نصبن.خواهش میکنم راهنمایی کنید.

سلام به اینجا سر بزنید شاید بتونید درایور هارو دانلود کنید.
یک نرم افزار نصب میکنه روی سیستم ، بعد اون نرم افزار خودش بقیه رو دانلود میکنه ، امیدوارم کمک کنه.

http://www.radarsync.com/drivers/id157811/asus_x550_series_for_Windows_7_x64

saeidshahi

عضو جدید
سلام
من هر چقدر سعي ميكنم با hdmi لپ تاپ و به تلويزيون وصل كنم تصوير نمياد ايراد از كجاست؟
لطفا راهنمايي بفرماييد.

ساقی عطاشاکربلاء

اخراجی موقت
آخرین ویرایش:

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال

برو تو سایت ایسوس بگیرد ، درایورهای مخصوص لپ تاپتو پیدا میکنی

SEMINAR

کاربر فعال
سلام
منظور از هلپ نرم افزار اکسل چیه؟

نحوه استغاده از هلپش چطوره؟ ور در کدوم قسمت نرم افزار وجود داره؟
با تشکر

ساقی عطاشاکربلاء

اخراجی موقت
سلام
منظور از هلپ نرم افزار اکسل چیه؟

نحوه استغاده از هلپش چطوره؟ ور در کدوم قسمت نرم افزار وجود داره؟
با تشکر
با سلام
هلپ اکسل به معنی راهنمای اکسل است و در مورد موضوعات و چگونگی استفاده کاربر راهنمایی میکند.هر نرم افزار دارای هلپ مخصوص به خود است.
اگر برنامه اکسل را اجرا کنید و سپس کلید F1 را فشار دهید هلپ ظاهر می شود.

n.melikaa

عضو جدید
سلام
من تازه جندتا کتاب الکترونیکی دانلود کردم برا آموزش html
فقط یسوال دارم کدهایی که ازاین زبون یاد میگیرم باید کجا بنویسمشون تا اجرا بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

le-ciel

عضو جدید
سلام

یه سوال در رابطه با نرم افزار VMware workstation که برای ایجاد ویندوز مجازی است . روش ویندوز XP نصب هست و از طریق اون برای رفتن به اینترنت می خوام استفاده کنم اما نه وایرلس نه کابل ... را شناسایی نمی کنه و اصلا وصل نمی شه به اینترنت باید چگاری انجام داد ک درست بشه ؟

ممنــون

بالا