سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
Re: سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

اینو امتحا کردم ... پستای قبل پیشنهاد دادن... نشد :(

یه بار دیگه لطفا توضیح میدی که ویندوزت چیه و چه لغاتی رو اشتبا میزنه؟

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

مهربان 1392

عضو جدید
..

..

سلام دوستان عزیز
یه سوالی دارم:

من توی لپتاپم کلییییییییییییییییییییییییی "پی دی اف " مهم داشتم و متاسفانه لپتاپم رفت رو هوا و از دستشوندادم :cry:
شما کجا فایل های مهمتون و نگه میدارید ؟؟؟؟؟؟؟ آیا سایتی واسه این کارها وجود داره؟

خیلیا میگن تو فلش نگه دار... اما فلش هم خیلی بهش امیدی نیس و ممکنه ویروسی شه و امکان از دست دادنشون وجود داره

سپاس اگه کمکم کنید :gol::gol::gol:

Yuri Boyka

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
یه سوالی دارم:

من توی لپتاپم کلییییییییییییییییییییییییی "پی دی اف " مهم داشتم و متاسفانه لپتاپم رفت رو هوا و از دستشوندادم :cry:
شما کجا فایل های مهمتون و نگه میدارید ؟؟؟؟؟؟؟ آیا سایتی واسه این کارها وجود داره؟

خیلیا میگن تو فلش نگه دار... اما فلش هم خیلی بهش امیدی نیس و ممکنه ویروسی شه و امکان از دست دادنشون وجود داره

من به شما توصیه می کنم که فایل های مهم رو در چند حافظه مجزا نگه داری کنید. بالاخره قرار نیست که همشون یه باره از کار بیفتن!!!
هم فلش هم لپ تاپ و هم کامپپیوتر PC.

mohande5

عضو
سلام دوستان عزیز
یه سوالی دارم:

با سلام
دوست عزیز پس بک آپ گیری واسه چیه!!!
شما می تونید DVD بخرید و بعد از فشرده سازی و اعمال پسورد روی اطلاعاتتون اوون ها رو رایت کنید که عمر DVD حدود 20 سال هست و بهترین وسیله واسه Backup گیری....
با یه برنامه ی ساده مثل Winrar می تونید فشرده سازی و پسورد گذاری روی Data هاتون انجام بدهید و برای رایت روی DVD هم که از خود ویندوز یا نرم افزار می تونید استفاده کنید...

امنیت مانند زنجیر است، ضعف در هر یک از حلقه های آن فاجعه است.
یا علی.

rel!ance

کاربر فعال
پس یا وایرلستون به صورت فیزیکی قطعه(دکمشو زدید)
یا به صورت نرم افزاری قطعش کردید باید نرم افزار وایر لس رو زیر و رو تا پیدا کنید و فعالش کنید.

سلام تشکر از شما
الان لبتابم وایرلس را نشون میده اما کنارش علامت تعجب زردرنگ هست و وقتی روی کانکت کلیک میکنم میزنه دستیابی محدود! ونمیزاره کانکت بشم
یعنی مشکل چیه؟

Yuri Boyka

عضو جدید
سلام تشکر از شما
الان لبتابم وایرلس را نشون میده اما کنارش علامت تعجب زردرنگ هست و وقتی روی کانکت کلیک میکنم میزنه دستیابی محدود! ونمیزاره کانکت بشم
یعنی مشکل چیه؟

مال منم می نویسه Limited Access
مطمئی هستی که رمز وایرلس رو درست زدی؟

ali_s.t

عضو جدید
بالاخره فهمیدم

بالاخره فهمیدم

یه دفعه با ادمین وارد شو ... شاید محدود هستی

سلام دوباره. بالاخره فهمیدم چه کرده این فسقلی!!!
برنامه gili soft file locker نصب کرده. هر کاری هم بکنی فایده نداره.آیکونشم از همه جا حذف کرده.فهمیده نمی شد.
خیلی ممنون که به فکر بودید. برای آخرین بار فکر میکنی راهی داره اونو پسوردشو هک کنم یا که برم منت کشی و صلح:(
بازم ممنونم

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل فتوشاپ خیلی فوری لطفا کمکم کنید

مشکل فتوشاپ خیلی فوری لطفا کمکم کنید

دوستان سلام :smile:
یه عکس 6*4 اسکن کردم، با نرم افزار نیوند که چک میکنم میگه صورت این عکس بیش از حد مشبک است و قابل تایید نمی باشد، من زیاد به فتوشاپ وارد نیستم اما تا اونجایی که تونستم روش کار کردم اما نشد که نشد. خیلی فوری باید این عکسو آپلود کنم واسه یه سایتی، مهندسین عزیز ممنون میشم اگه راهنماییم کنید خیلی فوریه

آخرین ویرایش:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
یه عکس 6*4 اسکن کردم، با نرم افزار نیوند که چک میکنم میگه صورت این عکس بیش از حد مشبک است و قابل تایید نمی باشد، من زیاد به فتوشاپ وارد نیستم اما تا اونجایی که تونستم روش کار کردم اما نشد که نشد. خیلی فوری باید این عکسو آپلود کنم واسه یه سایتی، مهندسین عزیزی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید خیلی فوریه

سلام رفیق ...

مشکل عکستو دقیق نفهمیدم .. یعنی می خوای رزولوشن عکست رو تغییر بدی ؟

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

سلام تشکر از شما
یعنی مشکل چیه؟

مال منم می نویسه Limited Access
مطمئی هستی که رمز وایرلس رو درست زدی؟

یا آی پی دستی رو سیستمتون فعاله یا اینترنت مشکل داره

Yuri Boyka

عضو جدید
یا آی پی دستی رو سیستمتون فعاله یا اینترنت مشکل داره

البته مال من هر از گاهی موقع وصل این نوشته رو نشون می ده بعد از چند ثانیه هم نشون نمی ده ولی در کل من اینترنت دارم.
چیکار باید کرد؟

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه عکس 6*4 اسکن کردم، با نرم افزار نیوند که چک میکنم میگه صورت این عکس بیش از حد مشبک است و قابل تایید نمی باشد، من زیاد به فتوشاپ وارد نیستم اما تا اونجایی که تونستم روش کار کردم اما نشد که نشد. خیلی فوری باید این عکسو آپلود کنم واسه یه سایتی، مهندسین عزیز ممنون میشم اگه راهنماییم کنید خیلی فوریه

تو فتوشاپ یی فایل جدید بساز تو قسمت رزولیشن از 70 به 300 تغییرش بده و عکس خودت را کپی کن داخل جدیده! بعد با ابزار move tool دو تا عکس را باهم فیکس کن!

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان خوبم توي تالار مهندسي كامپيوتر

يه مشكلي براي اين كامپيوتر من پيش امده تقريبا يه هفته ميشه كه وقتي روشن ميكنم تصوير صفحه كامپيوتر

مياد و قط ميشه اينم بگم وقتي روشن ميكنم اينجور نميشه مثلا يه نيم ساعتي باهاش كار بكنم اون مشكل برام

پيش مياد ممنون ميشم راهنماييم بكنيد.

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز

يه مشكلي براي اين كامپيوتر من پيش امده تقريبا يه هفته ميشه كه وقتي روشن ميكنم تصوير صفحه كامپيوتر

مياد و قط ميشه اينم بگم وقتي روشن ميكنم اينجور نميشه مثلا يه نيم ساعتي باهاش كار بكنم اون مشكل برام

سلام واضح نبود ، خوب توضیح ندادید.

وقتی روشن میکنید چه تصویری میاد؟ وقتی قطع میشه یعنی خاموش میشه ؟ یا ریست میشه ؟

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

البته مال من هر از گاهی موقع وصل این نوشته رو نشون می ده بعد از چند ثانیه هم نشون نمی ده ولی در کل من اینترنت دارم.
چیکار باید کرد؟

اول از همه از مسیر زیر برو
Networ and sharing center, change adapter setting, کلیک راست روی وایرلس, properties, internet protocol version4(ipv4)
واردش که شدی هیچی عدد نباید باشه و همه کادرا باید خالی باشه. بزارش روی detect otumatically و در آخر اوکی کن.
اگه درست نشد اسپیلیتر رو از مودمت جدا کن و مودمو 5 دقیقه بعد روشن کن
اگه نشد پریز تلفن عوض کن
اگه نشد زنگ بزن 2020 شاید خطت مشکل داره یا مشکل از اوناس
راستی چراغ adsl چشمک نمیزنه؟

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

ویندوز 7. هم فارسی هم انگلیسی رو اشتبا میزنه..
و..چ ...k..8.. i

این ویدوز رو روی سیستم دیگه ای نصب کردی؟ موقع نصب کیبورد چیکا کردی؟

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

سلام دوستان عزیز
یه سوالی دارم:

غیر از راهایی ک دوستان پیشنهاد دادن میتونی از سیستم های ابری استفاده کنی
Drop box
google drive
و خیلی سرورهای مطمئن دیگه. من خودم ازشون استفاده میکنم

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

سلام
کیبرد لپ تاپم بغضی از حرفا را اشتباهی می نویسد مشکل جیه ؟
کسی ایده دیگه ای نداره؟؟:(

میشه لطفا یه عکس از کیبوردت بذاری؟

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز...
اگر ویندوز را عوض کردید و مشکل رفع نشد به احتمال زیاد مشکل از کارت گرافیک یا بایاس مادر بورده

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز...
اگر ویندوز را عوض کردید و مشکل رفع نشد به احتمال زیاد مشکل از کارت گرافیک یا بایاس مادر بورده

سلام دوست عزيزم ممنون كه جواب داديد اره منم شك ميكنم كه اشكال از كارت گرافيك باشه پس حالا چيكار كنم؟

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزيزم ممنون كه جواب داديد اره منم شك ميكنم كه اشكال از كارت گرافيك باشه پس حالا چيكار كنم؟

یه کارت از یکی بگیر بذار رو سیستمت ببین اگر مشکل بر طرف شد که گرافیکت را باید عوض کنی!
البته اول ویندوزت را عوض کن ممکنه ویروس هم باشه!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام...
لپتاپ ما خیلی داغ میکنه اصلا دست ادم میسوزه...چیکار کنم؟!

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام...

CPU کامپیوترت خیلی کار میکنه به این دلیل به اجزای لپ تابت صدمه میزنه لطفا فایل های اضافی را پاک کن و فایل ویندوز را کمی خالی کن .

امیرحسین.

اخراجی موقت
با سلام...
با سلام
3 حالت داره
1- ازش خیلی کار میکشی (مدت زیاد یا برنامه های سنگین مثل بازی)
2- توی جای گرم ازش استفاده میکنی.
4- فن اضافی باید زیرش بزاری.فنش به درستی کار نمیکنه.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
3 حالت داره
1- ازش خیلی کار میکشی (مدت زیاد یا برنامه های سنگین مثل بازی)
2- توی جای گرم ازش استفاده میکنی.
4- فن اضافی باید زیرش بزاری.فنش به درستی کار نمیکنه.
میزارمش بین دسته های 2 تا مبل...:D
CPU کامپیوترت خیلی کار میکنه به این دلیل به اجزای لپ تابت صدمه میزنه لطفا فایل های اضافی را پاک کن و فایل ویندوز را کمی خالی کن .
مرسی...;)

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

با سلام...

برنامه های اضافی رو از تسک منیجر ببند و لپتاپ رو روی جای سفت ترجیحا کول پد بذار. از گذاشتنش روی رخت خواب و فرش خود داری کن

بالا