سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
می بخشید منظورتون از مسیر درست چیه؟؟چطوری بفهمم مسیرش چیه؟؟
ببینید اون خطا شما مسیر درست . فایلتون رو وارد نکرده بودید.. بنابراین تو گوگل ساختار دستوری که نوشتم پیدا کنید وطبق اون از دستور دیل استفاده کنید
.. ببخشید من با موبایل هستم سخته تغییر زبان وگرنه خودم دستور رو واسه تون می‌نوشتم. راحته

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام من خواستم از طریق نرم افزار Device اضافه کنم اما همش همین پیغام رو میده در حالیکه به ایتنرنت وصلم و مشکلی هم نداره
4.PNG
کمک کنید ممنون میشم

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

سلام
از کجا بفهمم که مودمم wifi ساپورت میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه مدل مودم wifi خوبه؟؟؟قیمتش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آیا میشه با adsl از طیق گوشی با اینترنت کار کرد؟؟؟؟؟؟؟مرسی

کسی جواب این سوال منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام . نگاه کردم این سوالو تنها دیدم بی جواب از شما
1- نوع مودم مشخصه مشخصات مودم منظورمه و بیشتر مودمایی که وای فای ارائه میدن ی انتن دارن کنارشون
2- من مودم وای فای ندارم که بخوام نظری بدم ولی میدونم باید از شرکتی که ای دی اس رو میگیرید بپرسید بهتره
3-اگر مودم شما بی سیم باشه یا همون وای فای میشه با استفاده از گوشی هایی که اینترنت بی سیم رو ساپورت میکنن به راحتی استفاده کرد .

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی جواب این سوال منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه بگی مودم وای فای میخوام بهت میدن ... علاوه روی خود مودم شکل وایفای هست...
معمولا d-linkپیشنهاد میشه ... قیمتش حدود 90 تومن هست و 76 تومن
بله من خودم با گوشی وصل میشم گاهی اوقات

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام
آیا میشه با مودم

wifi adsl از طریق گوشی با اینترنت کار کرد؟؟؟؟متصل شدم؟؟؟مرسیمن وقتی اینترنت کار میکنم از کجا بفهمم که داره از شارژم کم میشه یا از طریق
wifi
آهان اون بخشم که میگی شارژ
اگه منظورت وقتی با وای فای وصلی شارژت کم میشه یا نه، اگه گوشیت اندروید باشه که تا وقتی به وای فای وصلی دیتا رد و بدل نمیکنه از سیم کارت، سیمبین هم مشخصه اگه بخواد از سیمت شارژ کم کنه علامت اتصال داده میاد بالای گوشی

shaparak_7

عضو جدید
baraye inke betoonm farsi type konam chikar bayad bokonam
dokme alt va shift ke migiram faal nemishe.az control panel ham farsi ro ezafe kardam

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
آیا میشه با مودم

wifi adsl از طریق گوشی با اینترنت کار کرد؟؟؟؟متصل شدم؟؟؟مرسیمن وقتی اینترنت کار میکنم از کجا بفهمم که داره از شارژم کم میشه یا از طریق
wifi

بله اگه گوشی وای فای داشته باشه و مودم شما هم وای فای باشه میشه
دقت کنین که چنراغ وای فای روی مودمتون روشن باشه

توی تنظیمات گوشیتون میتونین قسمت دیتا رو غیر فعال کنین

وقتی از شارژتون استفاده میشه اون بالا یه علامت E یا جی میاد (البته اگه دیتا روی اتصال دائم باشه باز هم E یا G وجود داره و وقتی دیتا ارسال یا دریافت میشه پرنگ میشه یا دورش یه کادر سفید رنگ میاد)

بعضی از گوشی ها هم در هنگام اتصال سوال میکنن که از کدوم میخواهین استفاده کنین

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام اگه ممكنه بهم جواب بدين:crying:
ويندوز لپ تاپمو عوض كردم اينترنتش كار نميكنه:( كلا وقتي زماني ك كانكت نباشيم به جاي اينكه قسمتي ك باس شكل آنتن باشه و علامت ضرب در داشته باشه شكل مانيتوره و روش ي ضرب در قرمز داره و ارورشم اينه:

a network cable is not properly plugged in or mybe broken
راستي وقتي هم كه داشتم ويندوزش رو عوض ميكردم هيچ سوالي راجبه اينترنت ازم نپرسيد :confused:

طبق اروری که دادین میگه کبل درست وصل نشده
یا کابلتون مشکل داره
یا لن سیستمتون به درستی نصب نشده

shaparak_7

عضو جدید
اون پایین کنار استارت طرف چپ کامه های Fa یا EN رو نشون میده ؟؟؟

are neshon mide. vali entekhavesham mikonam bazam eng type mikone:confused:

rasti system ekhtar mide.in noskhe vagheii nist va desktopam siah shode. momkene az in bashe??

man mikham windows loader crakesh konam age dorost nashode tanha rahesh avaz kardane windowse .doroste???? :(

to control panel in ghesmat persian zirmalmoe nadare ke entekhab konam. alan us entekhab shode

http://upload7.ir/images/85074102905107285145.jpg

آخرین ویرایش:

younoss

عضو جدید
سلام درباره یه خطایی که لپ تاپم میده خواستم سوال کنم. کسی هست راهنمایی کنه؟:(

younoss

عضو جدید
وقتی ویندوز (seven 64)بالا میاد این خطا رو میده و بعد از اون دیگه آیکونهای دسکتاپ و هیچ چیز دیگه ای رو نشون نمیده ولی میشه task manager رو آورد. افرادی که میدونن کمک کنن. ممنون میشم.
اینم خطا : unsupported 16-bit application

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
6681610]are neshon mide. valientekhavesham mikonam bazam eng type mikone:conf

rasti system ekhtar mide.in noskhe vagheii nist va desktopam siah shode. momkene az in bashe??

man mikham windows loader crakesh konam age dorost nashode tanha rahesh avaz kardane windowse .doroste???? :(

to control panel in ghesmat persian zirmalmoe nadare ke entekhab konam. alan us entekhab shode

http://upload7.ir/images/85074102905107285145.jpg[/QUOTE]

شما ویندوز تون اکتیو نیست احتمالا
اگه تنظیمات مربوطه را انجام دادیدشاید نیاز باشه به سی دی ویندوز برای فارسی نویسی

nikyarp

عضو جدید
وقتی ویندوز (seven 64)بالا میاد این خطا رو میده و بعد از اون دیگه آیکونهای دسکتاپ و هیچ چیز دیگه ای رو نشون نمیده ولی میشه task manager رو آورد. افرادی که میدونن کمک کنن. ممنون میشم.

سلام.احتمالا یک نرم افزاری نصب کردید که موقع استارت آپ یا میندوز 64 بیتی سازگاری نداره.

nikyarp

عضو جدید
سلام اگه ممكنه بهم جواب بدين:crying:
ويندوز لپ تاپمو عوض كردم اينترنتش كار نميكنه:( كلا وقتي زماني ك كانكت نباشيم به جاي اينكه قسمتي ك باس شكل آنتن باشه و علامت ضرب در داشته باشه شكل مانيتوره و روش ي ضرب در قرمز داره و ارورشم اينه:

a network cable is not properly plugged in or mybe broken
راستي وقتي هم كه داشتم ويندوزش رو عوض ميكردم هيچ سوالي راجبه اينترنت ازم نپرسيد :confused:

سلام.
نکته اول اینکه احتمالا وایرلس لپ تاپ تون خاموشه.اول چک کنید ببینید روشنه یا نه.
نکته دوم اگه وایرلس روشن بود بازهم آنتن های کنار ساعت نیومد میتونه اشکال از درایور کارت شبکه وایرلس باشه که باید از روی سی دی نصب کنید یا دانلود کنید.
وایرلس دستگاه شما کار نمیکنه برای همین میخواد از LAN استفاده کنه که پیغام میده کابل وصل نیست.

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب به نظر شما چیکار کنم؟

اگر واقعا اینطور نرم افزاری رو نصب کردید .
موقع شروع ویندوز از Taskmngr منوی File گزینه ی new task - run رو باز کنید و توش بنویسید : Explorer
بعد اینتر بزنید ،
حالا به دنبال نرم افزاری باشید که اشتباهی نصب کردید.
از MSconfig یا registery یا خود add or remove programms پاکش کنید.

میتونید از System restore هم استفاده کنید و سیستم رو به آخرین باری که درست کار کرده برگردونید.

ولی اینا همش حدسیات منه ، ممکنه هیچکدومش به کارت نیاد.
موفق باشی

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

command promptیا همونcmd رو از روی استارت راست کلیک کن و Run as Administrator رو بزن
بعد این عبارت رو بنویس CHKDSK /Rبعد اینتر بزن
بعد یک سوال ازت پرسیده میشه شماyرو بزن وenterکن
در طی عمل CHKDSKممکنه بعضی از اطلاعاتت از بین بره پس یک بک آپ ازش بگیرید
ممکنه ازتون بخواد سی دی ویندوز رو بذارید

امیرحسین.

اخراجی موقت
با سلام
مشکل این سیستم چیست؟

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
are neshon mide. vali entekhavesham mikonam bazam eng type mikone:confused:

http://upload7.ir/images/85074102905107285145.jpg

ویندوزتون که کرک نیست میتونین تو نت سرچ کنین و از کرک های مختلف استفاده کنین تا بالاخره اکتیو بشه ویندوزتونه

برین به تنظیمات زبان
Control Panel/region and language/keyboards and languages/change keyboards/advanced key settings/change key sequence
ببینین اینجا تنظیماتتون درسته

امیرحسین.

اخراجی موقت
سلام.

ظاهرا Crash کرده که مشکل از Ram است. با توجه به ظرفیت این حافظه، نبایستی چند برنامه را همزمان اجرا و Ram را درگیر کنید.
ممنون
کرش رو کار نداریم.یه برنامه(vm mare 8) اجرا کردم رمم 1هست 0.98 اون مورد مصرق قرار گرفت؟؟عادیه? چیکار باید کرد؟ کنده.

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون
کرش رو کار نداریم.یه برنامه(vm mare 8) اجرا کردم رمم 1هست 0.98 اون مورد مصرق قرار گرفت؟؟عادیه? چیکار باید کرد؟ کنده.
در همان قسمت از سربرگ Processes عکس بگیرید و ضمیمه کنید تا مشخص شود.

سلام
فایل با پسوند pj1 چیست و چگونه باز میشود؟

فکر میکنم پسوند فایلهای خروجی از یک برنامه خاص باشد که به صورت Project ذخیره میشوند.

آخرین ویرایش:
بالا