سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

نسرین64

عضو جدید
سلام
بچه ها من تازه عضو شدم
می خواستم بپرسم کسی اسم جدیدترین نرم افزارهای شبیه سازی کامپیوتری رو می دونه ؟اگه کسی اطلاع داره اگه ممکنه به من حتما حتما خبر بده که من برم در موردش search کنم,ممنون:smile:

نسرین64

عضو جدید
سلام بچه ها
کسی هست که بدونه جدیدتریت نرم افزار شبیه سازی (2005و2007)اسمش چی هست؟
ممنون می شم اگه به من خبر بدین

RED-C0DE

عضو جدید
کسی هست که بدونه جدیدتریت نرم افزار شبیه سازی (2005و2007)اسمش چی هست؟

اگه منظورتون نرم افزارهایی که یک سیستم عامل رو درون سیستم عامل حقیقی شما اجرا و مدیریت می کنن (حالا یه جورایی شبیه سازی) :

VMWare Workstation
Microsoft Virtual PC
...

من از این دو تا استفاده کردم و الانم از VMWare استفاده می کنم...
VMWare از همه لحاظ کامل و قدرتمندِ و تمام جوایز رو در این زمینه (ماشینهای مجازی) کسب کرده...

جواب سوالتون همین بود یا نه؟

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان..من یه پرینتر " hp laserjet 1010 " دارم....کاغذ توش گیر کرده چطوری میتونم کاغذ در آرم!!!؟

متالیک

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان..من یه پرینتر " hp laserjet 1010 " دارم....کاغذ توش گیر کرده چطوری میتونم کاغذ در آرم!!!؟

سلام
پشت هر دستگاه پرینتر دو تا دکمه ی فشاری داره، اون رو فشار بدید و بکشید بیرون، پشت دستگاه به راحتی باز می شه. کاغذ رو خارج کنید و اون قسمتی که بیرون اومده رو مجددا جا بزنید.

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه

بچه ها استنبای سیستم من مشکل داره وقتی میره استنبای دیگه بر نمیگرده با هیچ دکمه های

با دکمه پاور هم برنمیگرده چیکار کنم

با دکمه کیبورد هم امتحان کردم نشده

فک کنم تنظیمات استندبای شما مشکل داره!!!
شما باید خاموش شدن دستگاههایی, غیر از مانیتور (مثلا هارد) رو دیرتر از بقیه ی چیزا بذارین!
احتمالا دستگاه ها زود خاموش میشن و همچشن مشکلی پیش میاد!

یا حق...!

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام!
سلیقت خوبه! چون منم 1010 دارم!!!!!!!!:whistle:
اینقدر کوچولوه که کاغذ توش گیر نمیکنه!:eek::eek::eek:
ولی اگه گیر کرد, در بالاش راحت باز میشه! کارتریجش رو هم از اونجا میتونی دربیاری! کاغذ رو هم بکشی, راحت کشیده میشه! مشکلی نیست!!!!!!!

:w18:

emeli_amn

عضو جدید
لطفا به دادم برسید

لطفا به دادم برسید

چطوری فایل audioرابهmp3تبدیلش کنم

متالیک

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطوری فایل audioرابهmp3تبدیلش کنم

تبدیل فایلهای صووتی به Mp3 در مدیا پلیر ویندوز

( قابل اجرا در نسخه های ، مدیا پلیر 7 و بالاتر )

1 - بعد از گذاشتن Cd در کامیپیوترتون ، در پنجره ای که به صورت اتوماتیک ظاهر میشه انتخاب گزینه
Copy Music From Cd و یا باز کردن برنامه مدیا پلیر و زدن گزینه Copy From Cd در منوی کنار مدیا پلیر
( Menu bar )
2- انتخاب فایلهای مورد نظر شما با تیک زدن کنار آنها - ( فایلهایی که میخواهید از Audio سی دی به
فرمت MP3 تبدیل شوند )
3- انتخاب گزینه Copy Music که در قسمت بالای Caption مدیا پلیر قرار دارد. ( آیکون دایره ای قرمز رنگ )
4- انتخاب گزینه های 2 و 3 به ترتیب از بالا ، سپس Next کنید و در قسمت پایین صفحه بعد میتونید فرمت
خروجی( تنظیم کیفیت فایل های CD ) که به نظر من بهتره که اونو روی ( 196 Kbps ) قرار بدید و روی
گزینه Finish کلیک کنید تا کار کپی و تبدیل به فرمت MP3 شروع بشه.

نکته : محل ذخیره فایل ها بطور پیش فرض در ( My Documents \ My music ) شما می باشد که اگه
خواستید میتونید قبل از زدن گزینه Finish اونو تغییر بدید.

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو روشی که دوست عزیز گفتن, تو همه ی برنامههایه صوتی, حتی real player هم همچین امکاناتی که گفتن هست! و طریقیه ی استفاده هم شبیه همونیه که توضیح دادن!

یا حق!

rahele83

عضو جدید
سلام ببخشید بچه ها من یه مشکلی پیدا کردم یه میل دارم که فونتش درست نمی شه نمی تونم بخونم نه باencode f8 نه باarabicباید چیکارکنم

متالیک

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ببخشید بچه ها من یه مشکلی پیدا کردم یه میل دارم که فونتش درست نمی شه نمی تونم بخونم نه باencode f8 نه باarabicباید چیکارکنم

شما فقط کافیه متن خراب شده رو اونجا کپی کنید و با کلیک بر روی دکمه ی تبدیل، متن فارسی شده رو تحویل بگیرید، به همین راحتی!

آدرس تبدیل کننده هم اینه: http://metalik.vatangig.com/us2utf.php

خودم با php نوشتم چند وقت پیش همین مشکل باسه من پیش اومده بود

rahele83

عضو جدید
سلام ببخشید این آدرستون فکرکنم مشکل داره نمی شه استفاده کردممنون

Khad

عضو جدید
درخواست کمک

درخواست کمک

با سلام
اگه ممکنه بگید آیا راهی برای روشن شدن کامپیوتر با زمان دلخواه ما بدون نیاز به برنامه هست یا نه؟

_arash_

عضو جدید
چگونه به فایل های مخفی دسترسی پیدا کنیم؟

چگونه به فایل های مخفی دسترسی پیدا کنیم؟

با سلام

همانطور که مستحضر هستید در برخی از DVD های نرم افزاری،امکان کپی برداری از فایل اجرایی را با روش مخفی کردن ان فایل از کاربر میگیرند،و فقط می توان از طریق autorun آن cd یا dvd ان برنامه را نصب کرد

1:این فایل ها در کجا قرار میگیرند؟چون تمام پوشه ها خالی است.
2:چگونه به فایل اجرایی برنامه ها دسترسی پیدا کنیم؟
3:ایا روشی برای شکستن اینگونه قفل ها وجود دارد؟

با تشکر فراوان از شما عزیزان

vahid3

عضو جدید
vahid3

vahid3

سلام ببخشيد من يه مشكلي داشتم كامپيوتر دير كانكت مي شه در اينترنت يعني از زمان شماره گيري تا زماني كه مي خواد كانكت بشه ( اون سرو صداهي خاص كه مياد) خيلي طولاني مي شه انگار كه هي وسط راه ول مي كنه دوباره شروع مي شه. لطفا مشكل من رو جواب بدهيد با تشكر از شما

dislocation

عضو
یک مشکلی برای من پیش اومده اون هم اینه که وقتی با وارد بعضی پوشه های کامپیوترم میشم، یک دفعه صفحه بسته میشه و همون پیغام ویندوز که موقع کرش کردن برنامه ها میاد ظاهر میشه. متوجه شدم این اتفاق تو بعضی از پوشه هایی میفته که در اونها فایلهای فیلم وجود داره. کسی میدونه مشکل از کجاست؟

FATYMA

عضو جدید
جواب بدید

جواب بدید

تو ویستا چجوری می تنم سرعت اینترنتمو ببینم

boyred

عضو جدید
سلام دوستان
مشکل من اینه که بعد ار مدتی که کامپیوتر رو استفاده نمیکنم ؛ بعد از یه مدت وقتی میخوام my computer رو باز کنم , کامپیوتر هنگ میکنه ؟؟؟؟ فکر میکنین مشکل چی باشه ؟؟؟

rahele83

عضو جدید
فونت میل

فونت میل

سلام بچه هاکسی نمی تونه به من کمک کنه درمورد یه ایمیل که خونده نمی شه فونتش مشکل داره باید چه طوری بخونم

t0tem

عضو جدید
سلام ببخشيد من يه مشكلي داشتم كامپيوتر دير كانكت مي شه در اينترنت يعني از زمان شماره گيري تا زماني كه مي خواد كانكت بشه ( اون سرو صداهي خاص كه مياد) خيلي طولاني مي شه انگار كه هي وسط راه ول مي كنه دوباره شروع مي شه. لطفا مشكل من رو جواب بدهيد با تشكر از شما

فکر کنم مشکل شما از ISP تون باشه. با ISP های دیگه تست کنید.

سلام دوستان
مشکل من اینه که بعد ار مدتی که کامپیوتر رو استفاده نمیکنم ؛ بعد از یه مدت وقتی میخوام my computer رو باز کنم , کامپیوتر هنگ میکنه ؟؟؟؟ فکر میکنین مشکل چی باشه ؟؟؟

:eek::eek: من تا حالا همچین چیزی ندیده بودم ولی احتمال بسیار زیاد مشکل شما با تعویض ویندوز حل شه. قبلش چک کنید که ویروس نداشته باشید.

vahid3

عضو جدید
فکر کنم مشکل شما از ISP تون باشه. با ISP های دیگه تست کنید.

:eek::eek: من تا حالا همچین چیزی ندیده بودم ولی احتمال بسیار زیاد مشکل شما با تعویض ویندوز حل شه. قبلش چک کنید که ویروس نداشته باشید.

با سلام و تشكر از شما لطفا بگيد ispهاي ديگه رو چطوري بايد تست كنم لطفا دقيق بگيد مرسي.

dislocation

عضو
با سلام و تشكر از شما لطفا بگيد ispهاي ديگه رو چطوري بايد تست كنم لطفا دقيق بگيد مرسي.
باید کارت اینترنت مربوط به یک آی اس پی دیگه رو بخرید، یا اگه از دوستانتون کسی کارت اینترنت آی اس پی دیگه ای رو داره از اون بگیرید

Saeed_askari

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک مشکلی برای من پیش اومده اون هم اینه که وقتی با وارد بعضی پوشه های کامپیوترم میشم، یک دفعه صفحه بسته میشه و همون پیغام ویندوز که موقع کرش کردن برنامه ها میاد ظاهر میشه. متوجه شدم این اتفاق تو بعضی از پوشه هایی میفته که در اونها فایلهای فیلم وجود داره. کسی میدونه مشکل از کجاست؟

من هم دقیقآ همین مشکل امروز داشتم
تازه همین امروز هم ویندوز عوض کردم
به نظر من از سی دی ویندوز یا برنامه خاصی میتونه باشه و احتمال بیشتر از اینکه هرد بدسکتور داشته باشه و وقتی فولدرهیی با حجم بالا رو میخاد باز کنه نمیتونه

بالا