سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
باسلام

باسلام

میشه یه توضیح بیشتری در مورد این فایله بدی تا ما هم بدونیم چیو میخوای باز کنی
با تشکر فراواااان
mahdicar20:surprised::)

متالیک

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو ویندوز یه NEW FOLDER ایجاد کن اسمش رو بزن CON و اینتر بزن ببین چی می شه، چیزی نمیشه!!! هیچ اسم فولدری در ویندوز نمی تونه اسم CON داشته باشه.

ptmehdi

عضو جدید
کمک فتوشاپی

کمک فتوشاپی

سلام ....من چندصدتا مشکل تو فتوشاپ دارم محض رضایی خدا کمک کنید خیلی ضروری هست.....:
1.یک عکس دارم که اصلا کیفیت نداد یعنی خیلی مات هست نور روش درست تنظیم نشده خیلی مات و با انعکاس زیاد نور گرفته شده.من میخوام اینو کیفیت اینو رو ببرم بالا تا قشنگ و زیبا مثل عکسهای تو گالری بشه...
2.من می خوام دو تا عکس را روی هم فتو کنم مثلا چهره یکی را بر روی یک مانکن بذارم ولی هم از نظر اندازه مثل هم نمی باشند و هم از نظر کیفیت لطفا بگین چیکار کنم....
3. اگر کتاب خوبی تو زمینه فتوشاپ می شناسین بگین تا برم بخرم من خودم کتاب فتوشاپ 8 نوشته ابوالفضل طاهریان و آرزو خسرو پور را دارم اما کمکی در این موردها بهم نکرده
لطفا کمک کنید.....خواهش می کنم .....:cry::cry::(:(

Sharif_

مدیر بازنشسته
سلام ....من چندصدتا مشکل تو فتوشاپ دارم محض رضایی خدا کمک کنید خیلی ضروری هست.....:
1.یک عکس دارم که اصلا کیفیت نداد یعنی خیلی مات هست نور روش درست تنظیم نشده خیلی مات و با انعکاس زیاد نور گرفته شده.من میخوام اینو کیفیت اینو رو ببرم بالا تا قشنگ و زیبا مثل عکسهای تو گالری بشه...
2.من می خوام دو تا عکس را روی هم فتو کنم مثلا چهره یکی را بر روی یک مانکن بذارم ولی هم از نظر اندازه مثل هم نمی باشند و هم از نظر کیفیت لطفا بگین چیکار کنم....
3. اگر کتاب خوبی تو زمینه فتوشاپ می شناسین بگین تا برم بخرم من خودم کتاب فتوشاپ 8 نوشته ابوالفضل طاهریان و آرزو خسرو پور را دارم اما کمکی در این موردها بهم نکرده
لطفا کمک کنید.....خواهش می کنم .....:cry::cry::(:(
از این تاپیک میتونین کمک بگیرد، کامل توضیح داده شده
تصحيح رنگ و نور عکس‏ها در فتوشاپ
کارگاه فتوشاپ!
آرايشگاهي بنام فتوشاپ ! (_آموزش رتوش عكس_)

ziba nazi

عضو جدید
lotfan be man ham ahamiat bedin

lotfan be man ham ahamiat bedin

سوالات و مشکلات خود را در اینجا مطرح کنید!
salam man baraye darse memari pishraftam bayad ye proje shabih sazi mips be zabane c be ostad tahvil bedam dar hali ke hata nemidoonam koja va dar che narmafzari bayad shoro be barname nevisi konam va aslan bayad chi kar konam ?che voroodi hayi daram che khrooji hayi? va az in ghabil...
omidvaram betoonid komakam konid har chand andak bashe
mamnoon az yaritoon
montazeretoonam
email:outcry_2004@yahoo.com:cry::(

ziba nazi

عضو جدید
بابا كمكك مهندسين ايران

بابا كمكك مهندسين ايران

اينجا اصلا كسي هست كه ادعا كنه واقعا مهندس كامپيوتره؟
چرا هيچكي به من كمك نميكنه؟
لطفا محض رضاي خدا هم كه شده....
من بايد معماري ميپث رو به زبان سي شبيه سازي كنم كسي ميتونه يك كمكي بكنه هر چند كوچيك هم باشه بازم ممنونش ميشم.

ziba nazi

عضو جدید
كمك. شما چه طوري اسم خودتون رو گذاشتين مهندس...........
يعني اينجا هيچكي نيست كه به من كمك كنه....
واقعا كه.........
براي خودم متاسفم دلمو به كيا خوش كردم..........:mad::confused::cry::(

ziba nazi

عضو جدید
komak

komak

باز هم هر كي تونست به من بينوا كمك كنه به من ميل كنه ممنون از همكاري زيادتون....
emil:outcry_2004@yahoo.com

ali.ali

عضو جدید
salam man baraye darse memari pishraftam bayad ye proje shabih sazi mips be zabane c be ostad tahvil bedam dar hali ke hata nemidoonam koja va dar che narmafzari bayad shoro be barname nevisi konam va aslan bayad chi kar konam ?che voroodi hayi daram che khrooji hayi? va az in ghabil...
omidvaram betoonid komakam konid har chand andak bashe
mamnoon az yaritoon
montazeretoonam
email:outcry_2004@yahoo.com:cry::(

این انگلیسی کسی که انگلیسی بنویسه به هش کمک نمیکنن یعنی کسی حوصله خوندن نداره
در ضمن نقض قانون هم کردین(فقط فارسی);)

Next

عضو جدید
دروود بر شما -هنگام استفاده از gmail با پیغام زیر مواجه میشم .
Error
Some Gmail features have failed to load due to an Internet connectivity problem. If this problem persists, try reloading the page, using the older version, or using basic HTML mode. Learn More.

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اينجا اصلا كسي هست كه ادعا كنه واقعا مهندس كامپيوتره؟
چرا هيچكي به من كمك نميكنه؟
لطفا محض رضاي خدا هم كه شده....
من بايد معماري ميپث رو به زبان سي شبيه سازي كنم كسي ميتونه يك كمكي بكنه هر چند كوچيك هم باشه بازم ممنونش ميشم.

می شه توضیح بذی چیکار می خوای بکنی؟

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
باسلام

باسلام

سلام 2تا سوال دارم اگه ميتونيد خواهش مي كنم كمكم كنيد:confused::cry::cry::mad::(

1-توي سيستم عامل هاي مختلف(win,dos) عمل بازيابي اطلاعات فرمت شده چطوريه؟
2-وقتي پسورد كاربري رو تو ويندوز برقرار مي كنيم ولي تصميم مديريت يا supervisor رو برقرار نكنيم چه اتفاقي مي افته؟
اينم ايميل من::gol:
m_eslami87@yahoo.com
دوست عزیز میشه واضح تر در باره سوال اول توضیح بدید برداشت من از سوال شما این بود که نرم افزار های بازیابی چگونه کار میکنند
برای جواب باید بگم وقتی شما یه برنامه یا فایلی را از روی هارد دیسک پاک میکنید عملا فایل مورد نظر شما پاک می شود هر چند که در سیستم عامل ها اینگونه نشان داده میشود و فضای اضافه شما بیشتر میشه اما عملا فایل شما اک نمیشه فقط یه پرچم به نام فلگ flag بر روی مسیر فایل شما قرارد اده میشه که نشان دهن
ده حذف شدن منطقی فایل شما می باشد یعنی اگر شما فایل جدیدی را در آن میسر به میزان زیاد قرار دهید فایل قبلی حذف شده و فایل جدید جای گزین اطلاعات فایل قبلی میشود و پرچمی که نشان دهند خالی بودن خانه های حافظه هست از کنار خانه ها برداشته میشود و عملا فایل جدید جایگزین میشود حال کار نرم افزار های بازیابی این است که فایل های که پرچم حذف منطقی آنها بالا هست یعنی حذف منطقی شده اند را دوباره بازگزدانده یعنی پرچم حذف منطقی آنها را حذف میکند و ما می بینیم که فایلهای قبلی ما برگشت یعنی در اصل اصلا حذف فیزیکی نشده که دباره بخواهد باز گردد
mahdicar20:)

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام

با سلام

بچه ها کسی جزوه جاوا رو نداره ؟
دوستان برای بدس آوردن جزوه های کامپیوتری حالا هرچی میخواد باشه به یکی از دو سایت زیر بروید
www.docfa.ir
www.arsanjan.blogfa.com
mahdicar20:)

ziba nazi

عضو جدید
:(سلام
من بايد معماري ميپث رو به زبان سي شبيه سازي كنم ولي نمي دونم از كجا بايد شروع كنم و بايد چيكار كنم.لطفا اگه تو اين زمينه مي تونيد كمكم كنيد دريغ نكنيد
خواهش ميكنم
براي پروژه درس معماري پيشرفتم مجبورم
نيازمند راهنمايي هاي شما مهندسين هستم......
خواهشا كمكم كنيد
ممنون:cry:

hell.girl

عضو جدید
سلام. بچه ها من يه پروژه پايگاه داده ميخوام. يه بانك اطلاعاتي كه با sql طراحي شده باشه. تا سه شنبه بايد به عنوان پروژه پايان ترم به استاد تحويل بدم. كسي داره بهم بده؟

ziba nazi

عضو جدید
با سلام مجدد به همه ي دوستاني كه اصلا دوست ندارن به من كمك كنند
اينجا اصلا كسي هست كه در مورد معماري كامپيوتر ميپث تا به حال چيزي به گوشش خورده باشه...احيانا...:eek:

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندسای محترم.یه سوال دارم.من یه اهنگ دوست دارم میخوام یه قسمتش را از یقیه اهنگ جدا کنم چی کارکنم.
یه سوال دیگه این که یه موزیک توی یه قسمت فیلم هست برای جدا کردن اهنگ از فیلم چیکار باید کرد.متشکرم

morteza66

عضو جدید
سلام شما میتونید از نرم افزار ulead video studio (برای جدا کردن اهنگ از فیلم )

استفاده کنید !

همچنین برای تکه تکه کردن اهنگ در موبایل میتونید از نرم افزار زیر که با فرمت جار هست استفاده کنید .:cool:

پیوست ها

• Ringtone Cutter 240x320.zip
    119.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

srashedian

عضو جدید
با سلام مجدد به همه ي دوستاني كه اصلا دوست ندارن به من كمك كنند
اينجا اصلا كسي هست كه در مورد معماري كامپيوتر ميپث تا به حال چيزي به گوشش خورده باشه...احيانا...:eek:

این که گفتی چی هست ؟!؟!؟ خوردنیه ؟؟؟ :w20:

Sharif_

مدیر بازنشسته
بچه ها من یه مشکل دارم نمیدونم چیکار کنم:cry:
یه Panda Internet security نصب کردم
وقتی فعاله نمیتونم از اینترنت استفاده کنم(یاهو مسنجر کار میکنه ولی اینترنت اکسپلورر نه):cry:
وقتی close میکنم اینترنت اکسپلوررم کار میکنه
میدونید باید چیکار کنم

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها من یه مشکل دارم نمیدونم چیکار کنم:cry:
یه Panda Internet security نصب کردم
وقتی فعاله نمیتونم از اینترنت استفاده کنم(یاهو مسنجر کار میکنه ولی اینترنت اکسپلورر نه):cry:
وقتی close میکنم اینترنت اکسپلوررم کار میکنه
میدونید باید چیکار کنم

سلام

من با Panda کار نکردم ولی فکر می کنم یه قسمتی باید داشته باشه مثل Zone Alarm با نام Program Control و توی لیست برنامه های باید محدودیت هایی رو که برای Internet Explorer اعمال کرده رو برداری.

محدودیت مربوط به این مشکلی که شما دارید مربوط به Access to the internet باید باشه

موفق باشید :gol:

Sharif_

مدیر بازنشسته
سلام

من با Panda کار نکردم ولی فکر می کنم یه قسمتی باید داشته باشه مثل Zone Alarm با نام Program Control و توی لیست برنامه های باید محدودیت هایی رو که برای Internet Explorer اعمال کرده رو برداری.

محدودیت مربوط به این مشکلی که شما دارید مربوط به Access to the internet باید باشه

موفق باشید :gol:
تو internet Access فقط یه Internet protection level control هستش که چه تیکش رو بذارم چه نذارم باز اینترنت ندارم:cry:

amirlimp

عضو جدید
سلام دوستان
کسی هست به من کمک کنه؟
یه گزارش کار کارآموزی میخوام ، لطفا اگه کسی توی شرکت نفت هست یا اونجا کارآموز بوده به من کمک کنه ممنون میشم

بالا