سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید

reza_somm

عضو جدید
سلام اتفاقا این فصل نقطه قوت منه چون تو ارشد زیاد سرمایه گذاری کردم روش.
اگه مشکلی داشتی میتونم کمکتون کنم.

saharn71

عضو جدید
سلام ممنون که این تابیکرو گذاشتی من یه متن میخوام واسه مدیریت کنترل بروژه ۴ نمره ایه ممنون میشم اگه کمکم کنید

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
یه مشکل احمقانه!
توی تنظیمات مودمم وقتی از PPPoE/PPPoA استفاده میکنم و یوزرنیم و پسورد رو بهش میدم هیچ مشکلی نداره(همین الان وصلم دیگه!) اما وقتی میخوام روی Bridge Mode باشه و میخوام با کانکشن وصل بشم ارور یوزرنیم و پسورد میده! (691)
توصیه ای،راه حلی،راهکاری ندارین؟

آخرین ویرایش:

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه مشکل احمقانه!
توی تنظیمات مودمم وقتی از PPPoE/PPPoA استفاده میکنم و یوزرنیم و پسورد رو بهش میدم هیچ مشکلی نداره(همین الان وصلم دیگه!) اما وقتی میخوام روی Bridge Mode باشه و میخوام با کانکشن وصل بشم ارور یوزرنیم و پسورد میده! (691)
توصیه ای،راه حلی،راهکاری ندارین؟
فکر میکنم برای نویزهای روی خط یا نوسان سرعت باشه.
منم بعضی وقتا این مشکلو دارم
حتی پشتیبانای سرویسمم نتونستن یه پاسخ منطقی بهم بده!

Drago

کاربر ممتاز
فکر میکنم برای نویزهای روی خط یا نوسان سرعت باشه.
منم بعضی وقتا این مشکلو دارم
حتی پشتیبانای سرویسمم نتونستن یه پاسخ منطقی بهم بده!
آخه هیچ رقمه منطقی نیست!
مودم میتونه با یه ساختار ساده تر وصل بشه،بقیه سیستم عامل ها (اوبونتو و ویندوز) با یه ساختار پیچیده تر نمیتونن؟! اونم ایراد یوزرنیم و پسورد؟! اگه مشکل چیز دیگه ای بود آدم کنار میومد باهاش.
فکر میکنم اگه نویز یا نوسان باشه خود مودم هم نباید بتونه وصل شه.

zeitun67

عضو جدید
اگه طراحی وب مدنظرتون هست میتونید w3c رو انتخاب کنید. البته مطلب فارسی در موردش کم هست و تا چند وقت پیش که اطلاع دارم مطلب خاصی به زبان فارسی ازش نبود.
ولی فکر میکنم مطلب انگلیسی به اندازه کافی براش هست و موضوع خیلی خوبی میتونه باشه.

در مورد وب مطلب کمه؟! You gotta be kidding!!
همین جدیدا گفتن که یه سری شرکت ها میخوان روی کنسرسیوم وب تاثیر بزارن که پخش محتوا روی HTML5 رو تحت کنترل در بیارن و محدودش کنن،خودش یه عمر جای بحث داره!
شبکه...نظرت در مورد IPv6 چیه؟ از روتینگ اطلاعی داری؟ مثلا موضوع پروژه رو الگوریتم های Distance Vector انتخاب کنی...
اگه بیسیم علاقه داری کنترل دسترسی به رسانه در hotspot ها مثلا.
خودت چیزی مد نظرت نیست؟

سلام. انقدر دیر اومدم که به اعماق تاریخ پیوستم:confused:
جناب danialfx و Drago شما با تیترهای این موضوعا آشنایی دارین؟ منظورم تیترهای اصلی توی w3c یا IPv6 ئه.
اگه جناب دراگو عصبانی نمی شن :cry: من با سرتیترهای اصلی این موضوعا آشنایی ندارم. می خواستم ببینم اگه یکی شونو انتخاب کنم
می تونم از شما برای شناختن سر تیترهاش کمک بگیرم؟ چون زبان اصلیه اگه تیترهای اصلی رو بشناسم کارم راحت تر میشه

سعید کریمی

عضو جدید
چرا یکسری group ها مثل everyone و یا athenticate user و یا network و یا iuser و یا creator owner در acl هست ولی مثلا در active directory users and computers نیست . خودم یه چیزایی ازش فهمیدم ولی میخوام بدونم بچه ها چه نظری در رابطه ش دارند؟ :) نکته ظریفی توش داره انگار

Drago

کاربر ممتاز
جناب danialfx و Drago شما با تیترهای این موضوعا آشنایی دارین؟ منظورم تیترهای اصلی توی w3c یا IPv6 ئه.
اگه جناب دراگو عصبانی نمی شن :cry: من با سرتیترهای اصلی این موضوعا آشنایی ندارم. می خواستم ببینم اگه یکی شونو انتخاب کنم
می تونم از شما برای شناختن سر تیترهاش کمک بگیرم؟ چون زبان اصلیه اگه تیترهای اصلی رو بشناسم کارم راحت تر میشه
کم و بیش آشنا هستم.
واسه آشنایی مقدماتی ولی جامع میتونید صفحه ویکیپدیای IPv6 (یا صفحه‌ی فارسیش) و W3C رو ببینید.
من مگه عصبانی هم میشم؟!
آره هرکدوم رو انتخاب کردی،اگه توی تحقیقاتت به مشکلی برخوردی یا سوالی برات پیش اومد که از توی وب نتونستی جوابشو پیدا کنی،بپرس در حد بضاعت اطلاعاتیمون جواب میدیم (یا ما هم میگردیم).

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. انقدر دیر اومدم که به اعماق تاریخ پیوستم:confused:

سلام.

اول بگم من اشنایی زیادی با موضوعی که معرفی کردم به شکل اکادمیک ندارم.
فقط چون طراحی وب و سئو انجام میدم و قبلا چند تا سایت رو تحت استانداردهای w3c دراوردم با این موضوع اشنا هستم. و اشناییمم با این موضوع برمیگرده به حدود 2 سال قبل.
البته الان فکر کنم نسبت به 2 سال قبل صفحات فارسی بیشتری در مورد این موضوع وجود داشته باشه.
w3c هم کنسرسیوم استانداردهای شبکه جهانی وب هست که توسط تیم برنزلی از دانشگاه Massachusetts Institute of Technology (همون mit خودمون) ساخته شده است.
که اگه اشتباه نکنم , الان این کنسرسیوم شامل 322 سازمان هست.

مثلا یکی از استاندارد ها رو بخوام برای مثال بهتون بگم . اینکه وقتی موقع طراحی وب سایت عکسی میخواین بگذارین. باید حتما از تگ alt استفاده کنین.
یا اینکه مسائلی مثل سایز فونت و رنگ و ... رو به جای اینکه تو صفحات Html بنویسین. باید تو css نوشته بشه
و مثلا رعایت اینکه فونت ها و سایز فونت ها در css به جای Html نوشته بشه باعث میشه حجم صفحات کمتر باشه (در حد 1 کیلو بایت :D )
و خیلی چیزهای دیگه ...

کلا استانداردهایی که اگه همه رعایت کنن. باعث میشه بازدید کنندگان اینترنتی وب سایت ها رو بهتر و راحت تر و تحت قوانین مشخص مشاهده کنند. (مثل هر سازمان استاندارد دیگه ای که تو جهان وجود داره . مثلا علامت استاندارد ایران . حالا این استاندارد در فضای وب هست )
اگه سایتی هم این استاندارد ها رو رعایت کنه گواهی w3c به اون سایت داده خواهد شد.

در مورد سر تیترهای اصلی به نظرم این روش اشتباهه. شما اول سرچ کنید در مورد هر 2 موضوع . یه خلاصه ای از این 2 مورد مثلا همون مطلب ویکیپدیا بخونید. ببینید از کدوم خوشتون میاد و میخواین انتخابش کنید.
بعد اینکه یکی رو انتخاب کردین. سرچ کنین ببینید چه مطالب فارسی و انگلیسی در اون مورد در سطح وب هست. و اونها رو جمع کنید. (برای مثال اصلا شاید در مورد w3c هیچ مطلبی تو سطح وب نبود ! اونوقت میخواین چیکار کنین !! )
اون موقع هست که میتونید تشخیص بدید تو پایان نامتون چه تیترهای اصلی وجود خواهد داشت و بخش های مختلف موضوع مورد نظرتون چی خواهد بود.

بعد از مطالب جمع اوری شده. شروع کنید به نوشتن و یه سری تحقیقات هم در حین نوشتن انجام میدین و یه پایان نامه جامع تحویل استاد خواهید داد.

این سایت w3c :
http://www.w3.org/

اگه میخواین سایت های مختلف رو بررسی کنید که کدهای html و css اونها استانداردهای w3c رو رعایت کرده یا خیر :
html:
http://validator.w3.org/
css:
http://jigsaw.w3.org/css-validator/

صفحه ویکیپدیاش رو هم که امیر معرفی کرد.

این صفحه مرتبط با w3c در سایت w3schools :
http://www.w3schools.com/w3c/default.asp

موفق باشی.

آخرین ویرایش:

سعید کریمی

عضو جدید
چرا یکسری group ها مثل everyone و یا athenticate user و یا network و یا iuser و یا creator owner در acl هست ولی مثلا در active directory users and computers نیست . خودم یه چیزایی ازش فهمیدم ولی میخوام بدونم بچه ها چه نظری در رابطه ش دارند؟ :) نکته ظریفی توش داره انگار

:biggrin: خوب ببین کلا 2 جور group وجود داره
1- local groups که در حالت دامین این لوکال ها همه جمع میشند تو ad users and group
2-system group که این گروه ها بصورت اتوماتیک ساخته و از بین میرند

مثلا everyone که هرکسی که وارد یک کامپیوتر یا دامین بشه . لاگ این کنه خودبخود جزو گروه everyone هستش
یا creator owner که هروقت کسی یک فایلی یا فولدری در کامپیوتر میسازه خودبخود جزو این گروه میشه و کلا صاحب این فایل و فولدر میشه و میتونه هرکاری میخواد روش بکنه
iuse هم وقتی به یک وبسایتی وصل میشیم جزو این گروه میشیم و وقتی قطع بشیم از این گروه خارج میشیم

حالا کاربرد جالبی که میشه از system group کرد و یه جورایی ازش سو استفاده علمی کرداینه که
با توجه به تعریف creator owner که هرکسی به فایل و فولدر ساخت خودش دسترسی full داره میشه تو fileserver و کلا یه جا که بشه فضاییو در اختیار یوزر ها قرار داد یک فولدری که برای همه public باشه میسازیم تا هرکسی بتونه هر فایلی که میخواد توش بریزه و پاک کنه در حالیکه یوزرهای دیگه هم تو اون فولدر همین کار رو میکنند ولی بخاطر خاصیت creator owner یوزرها نمیتونند به فایلها و فولدر های دیگه دسترسی داشته باشند
که مراحلشم اینجوره که در acl برا ی اون فولدر creator owner رو add میکنیم میکنیم و بهش دسترسی فول میدیم
یکی دو تا تنظیم کوچولوی دیگه ام داره که دارم روش کار میکنم:confused:

در اینصورت یک فولدر داریم که همه یوزر ها بهش دسترسی فول دارند ولی نمیتونند فایلها یا فولدر های دیگرون رو دستکاری کنند

sahel_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام....من برا موضوع پروژه ام يه كمك ميخواستم اينجا بايد مطرح كنم؟hanghead.gif

پروژه ي من در مورد روش هاي انتقال اطلاعات در شبكه هاي حسگر بيسيم هست.....برا فصل سوم پروژه م بايد روشهاي جديد رو پيدا كنم(روشهاي جديد براي انتقال اطلاعات....)...ممنون ميشم راهنماييم كنيد...

ساراحسن پور

عضو جدید
دروس کنکور کاردانی به کارشناسی ا تی

دروس کنکور کاردانی به کارشناسی ا تی

سلام من تازه عضوشدم تواین سایت وکاردانی ای تی از دانشگاه علمی کاربردی دارم کسی هس کمکم کنه واسه کنکور کاردانی به کارشناسی دولتی رشته ای سی تی چه درسهایی باید بخونم.مرسی:gol::heart::heart::)

لطفاهرچه سریعتر وقت کم دارم

سعید کریمی

عضو جدید
:biggrin: خوب ببین کلا 2 جور group وجود داره
1- local groups که در حالت دامین این لوکال ها همه جمع میشند تو ad users and group
2-system group که این گروه ها بصورت اتوماتیک ساخته و از بین میرند

مثلا everyone که هرکسی که وارد یک کامپیوتر یا دامین بشه . لاگ این کنه خودبخود جزو گروه everyone هستش
یا creator owner که هروقت کسی یک فایلی یا فولدری در کامپیوتر میسازه خودبخود جزو این گروه میشه و کلا صاحب این فایل و فولدر میشه و میتونه هرکاری میخواد روش بکنه
iuse هم وقتی به یک وبسایتی وصل میشیم جزو این گروه میشیم و وقتی قطع بشیم از این گروه خارج میشیم

حالا کاربرد جالبی که میشه از system group کرد و یه جورایی ازش سو استفاده علمی کرداینه که
با توجه به تعریف creator owner که هرکسی به فایل و فولدر ساخت خودش دسترسی full داره میشه تو fileserver و کلا یه جا که بشه فضاییو در اختیار یوزر ها قرار داد یک فولدری که برای همه public باشه میسازیم تا هرکسی بتونه هر فایلی که میخواد توش بریزه و پاک کنه در حالیکه یوزرهای دیگه هم تو اون فولدر همین کار رو میکنند ولی بخاطر خاصیت creator owner یوزرها نمیتونند به فایلها و فولدر های دیگه دسترسی داشته باشند
که مراحلشم اینجوره که در acl برا ی اون فولدر creator owner رو add میکنیم میکنیم و بهش دسترسی فول میدیم
یکی دو تا تنظیم کوچولوی دیگه ام داره که دارم روش کار میکنم:confused:

در اینصورت یک فولدر داریم که همه یوزر ها بهش دسترسی فول دارند ولی نمیتونند فایلها یا فولدر های دیگرون رو دستکاری کنند

[h=2] http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png آموزش تصویری سناریو برای فایل سرور با استفاده از creator owner [/h]

saharn71

عضو جدید
میشه کمکم کنید بچه ها

میشه کمکم کنید بچه ها

سلام خوبید یه بروژه درباره مدیریت کنترل بروژه میخوام تروخدا کمکم کنید:-(

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام خوبید یه بروژه درباره مدیریت کنترل بروژه میخوام تروخدا کمکم کنید:-(

دوست عزیز درخواستتون درست نیست
شما دانشجو هستین و پروژه رو از شما خواستن و مدرک هم به شما میدن .. پس نباید انتظار داشته باشین کسی بهتون پروژه بده

شما موضوع پروژه رو دقیق مشخص کن .. در موردش تحقیق کن .. نظرات خود هم باهاش ترکیب کن .. در نهایت اگر قسمتی از اون به مشکل برخوردی اونو مطرح کن (اینو بخاطر خودتون میگم که فردا که شدین مهندس بتونین کارها رو خودتون انجام بدین )

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان يه سوالي درباره ساختمانهاي گسسته داشتم: استادمون داشت يه مبحثيو درس ميداد...گفت بريد تحقيق كنيد كه مشبكه و جبر بولي كجاها كاربرد دارن...و در رشته ي شما كجا وبه چه دردتون ميخوره... اين تحقيقه اندازه يه صفحه باشه...كافيه...ممنون ميشم كمكم كنيد

saharn71

عضو جدید
گرافیک کامبیوتر

گرافیک کامبیوتر

ترو خدا یه برنامه بازی دارید واسه گرافیک بدید بهم خوایش میکنم:(:cry:

Drago

کاربر ممتاز
سلام....من برا موضوع پروژه ام يه كمك ميخواستم اينجا بايد مطرح كنم؟مشاهده پیوست 89439

پروژه ي من در مورد روش هاي انتقال اطلاعات در شبكه هاي حسگر بيسيم هست.....برا فصل سوم پروژه م بايد روشهاي جديد رو پيدا كنم(روشهاي جديد براي انتقال اطلاعات....)...ممنون ميشم راهنماييم كنيد...
آره باید همینجا مطرح کنی.
روش های جدیدی در انتقال بیسیم پیدا کنی یا کلا روشهای جدیدی در انتقال دیتا پیدا کنی؟
یه چیز دیگه،اون روش ها رو کشف کنی یا روش هایی که اخیرا ابداع شده و موجود هست رو بررسی کنی؟ اگه باید کشف کنی که کاری برات نمیتونم بکنم.جدید یعنی چقدر جدید؟ مثلا 2005 جدید حساب میشه؟

سلام دوستان يه سوالي درباره ساختمانهاي گسسته داشتم: استادمون داشت يه مبحثيو درس ميداد...گفت بريد تحقيق كنيد كه مشبكه و جبر بولي كجاها كاربرد دارن...و در رشته ي شما كجا وبه چه دردتون ميخوره... اين تحقيقه اندازه يه صفحه باشه...كافيه...ممنون ميشم كمكم كنيد
یعنی جدی جدی انتظار داری یه صفحه تحقیق تایپ شده تحویل بگیری؟!
در مورد مشبکه (لاتیس) اینها رو بخون،نوشتن جزئیات و تهیه مطلب مناسب با خودته :
کد:
[B]
Combinatorial Optimization[/B]: The asymptotically fastest [I]Integer Programming[/I] algorithm known to date is based on lattices.
[B]Cryptography[/B]: Lattices have been used to design a wide range of cryptographic primitives, including public key encryption, digital signatures, encryption resistant to [I]key leakage[/I] attacks, [I]identity based[/I] encryption, and [I]fully homomorphic[/I] encryption.
[B]Complexity[/B]: Cryptographic applications of lattices have been in large part stimulated by a connection between the [I]average-case[/I] and [I]worst-case[/I] complexity of lattice problems that is very interesting on its own.
[B]Harmonic Analysis[/B]: n-dimensional [I]Fourier analysis[/I] is one of the most powerful tools currently used in the study of lattices, both in algorithms, complexity and mathematics.
[B]Algebraic Number Theory[/B]: Lattices have been used to algorithmically solve many problems in algebraic number theory, and [I]algebraic number theory[/I] is an imporant tool in the design of several [I]lattices with special properties[/I] that turn out to be very useful in applications.
جبر بول هم نیاز به کمک نداره،تابلوئه.
ترو خدا یه برنامه بازی دارید واسه گرافیک بدید بهم خوایش میکنم:(:cry:
با فونت ۱۰ برابر این هم بنویسی کسی پروژه آماده بهت نمیده.

sahel_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره باید همینجا مطرح کنی.
روش های جدیدی در انتقال بیسیم پیدا کنی یا کلا روشهای جدیدی در انتقال دیتا پیدا کنی؟
یه چیز دیگه،اون روش ها رو کشف کنی یا روش هایی که اخیرا ابداع شده و موجود هست رو بررسی کنی؟ اگه باید کشف کنی که کاری برات نمیتونم بکنم.جدید یعنی چقدر جدید؟ مثلا 2005 جدید حساب میشه؟

كشف !!!!!......نه دوست عزيز...روش هاي جديدي كه تحت بررسي هست رو ميخوام..من دنبال مقالات و حتي روزنامه ها بودم ولي اكثرا شامل روشهايي بودن كه تو فصل 2 پايان نامه م مطرح كردم..!!!

روشهاي انتشار اطلاعات در شبكه هاي حسگر بيسيم

موضوع پايان نامه م هستش....

آخرین ویرایش:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
کمک فوری sos

کمک فوری sos

سلام ایمیل من وقتی باز می کنم در حین loading هنگ می کنه و دیگه نه باز می شه نه sign out می شه چیکار کنم :cry: یعنی ایمیلم هک شده؟

Drago

کاربر ممتاز
سلام ایمیل من وقتی باز می کنم در حین loading هنگ می کنه و دیگه نه باز می شه نه sign out می شه چیکار کنم :cry: یعنی ایمیلم هک شده؟
هک چیه خانم،چه ربطی داره آخه؟!!
از کدوم سرویس دهنده استفاده میکنی؟ یاهو؟ گوگل؟ یا جای دیگه؟
واسه ساین اوت کردن هردوتاش راهی به جز رفتن به inbox هم هست.پس اون از اون.اما اینکه نمیتونی باز کنی...هیچ ساعتی نمیتونی باز کنی؟ با هیچ مرورگری؟ اگه از گوگل استفاده میکنی حالت basic HTML رو هم تست کردی؟

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
هک چیه خانم،چه ربطی داره آخه؟!!
از کدوم سرویس دهنده استفاده میکنی؟ یاهو؟ گوگل؟ یا جای دیگه؟
واسه ساین اوت کردن هردوتاش راهی به جز رفتن به inbox هم هست.پس اون از اون.اما اینکه نمیتونی باز کنی...هیچ ساعتی نمیتونی باز کنی؟ با هیچ مرورگری؟ اگه از گوگل استفاده میکنی حالت basic HTML رو هم تست کردی؟
ایمیلم ماله یاهو هست.با Mozilla , internet explorer امتحان کردم با هیچ کدوم باز نمیشه یعنی وقتی می خوام برم inbox نمیره کلا ایمیلامو نشون نمیده

Drago

کاربر ممتاز
ایمیلم ماله یاهو هست.با Mozilla , internet explorer امتحان کردم با هیچ کدوم باز نمیشه یعنی وقتی می خوام برم inbox نمیره کلا ایمیلامو نشون نمیده
ببین آدمو مجبور به چه کارایی میکنین! بعد از مدتها (شاید نزدیک ۲ سال) ایمیل یاهوم رو باز کردم،با اجازه اتون 26712 تا ایمیل توش بود که 99 درصدش اسپمه،بقیه اش هم فعالیت های این باشگاهه.
باز شد مشکلی نداشت.چند تا حالت داره : یا از اینترنته یا از کامپیوترت.
اینترنت : اینترنتت کند نیست؟ مشکلی توی آپلود/دانلود نداری؟ بقیه سایتها باز میشه؟ مشکلی توی لاگین بقیه جاها نداری؟ (مثلا فیسبوک یا جیمیل)
کامپیوتر : بروزرت مشکلی نداره؟ بقیه سایت هارو باز میکنه راحت و سریع؟
منتظر شدی یه مدتی ببینی لود میشه یا نه؟ مثلا ۵ دقیقه.
میتونی کش (Cache) و کوکی های مرورگرت رو پاک کنی و یه تست کنی دوباره.

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
اینترنتم مشکل نداره سرعتش هم خوبه به gmail میتونم برم فقط یاهو نمیتونم برم .مشکل اینه که وقتی sign in میشم یک دقیقه ایمیل ها رو نشون میده بعد میرن و صفحه loading میشه این loading تکرار میشه دیگه هیچی نشون نمیده همون جوری اون loading تکرار میشه.بازم یه کار ثواب کردیم که بعد از سالها واسطه شدیم دیداری با ایمیل قدیمی تون داشته باشین.:smile:خوبه حذف نشده

Drago

کاربر ممتاز
اینترنتم مشکل نداره سرعتش هم خوبه به gmail میتونم برم فقط یاهو نمیتونم برم .مشکل اینه که وقتی sign in میشم یک دقیقه ایمیل ها رو نشون میده بعد میرن و صفحه loading میشه این loading تکرار میشه دیگه هیچی نشون نمیده همون جوری اون loading تکرار میشه.بازم یه کار ثواب کردیم که بعد از سالها واسطه شدیم دیداری با ایمیل قدیمی تون داشته باشین.:smile:خوبه حذف نشده
کوکی هارو پاک کردی؟
یه اسکرین شات میتونی بگیری برام؟
(واسه اسکرین شات گرفتن توی لینوکس از Application گزینه Accessories رو انتخاب کن و توی منو مورد Take Screenshot رو انتخاب کن)

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
من کلا از اینترنتم سر در نمیارم.دیروز خود به خودی قاطی کرد امروز خود به خودی درست شد .نفهمیدم چرا قاطی کرد چرا درست شد.ممنون بابت راهنمایی تون مرسی خودش درست شد

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
؟

یعنی جدی جدی انتظار داری یه صفحه تحقیق تایپ شده تحویل بگیری؟!
در مورد مشبکه (لاتیس) اینها رو بخون،نوشتن جزئیات و تهیه مطلب مناسب با خودته :
کد:
[B]
Combinatorial Optimization[/B]: The asymptotically fastest [I]Integer Programming[/I] algorithm known to date is based on lattices.
[B]Cryptography[/B]: Lattices have been used to design a wide range of cryptographic primitives, including public key encryption, digital signatures, encryption resistant to [I]key leakage[/I] attacks, [I]identity based[/I] encryption, and [I]fully homomorphic[/I] encryption.
[B]Complexity[/B]: Cryptographic applications of lattices have been in large part stimulated by a connection between the [I]average-case[/I] and [I]worst-case[/I] complexity of lattice problems that is very interesting on its own.
[B]Harmonic Analysis[/B]: n-dimensional [I]Fourier analysis[/I] is one of the most powerful tools currently used in the study of lattices, both in algorithms, complexity and mathematics.
[B]Algebraic Number Theory[/B]: Lattices have been used to algorithmically solve many problems in algebraic number theory, and [I]algebraic number theory[/I] is an imporant tool in the design of several [I]lattices with special properties[/I] that turn out to be very useful in applications.
جبر بول هم نیاز به کمک نداره،تابلوئه.

باز كه داري ميزني؟؟؟ نه اقاي دراگو..منظورم اين بود كه يه كه ي منبعي بهم معرفي كنيد تاخودم بنويسم
دستت تون دردن نكنه...من فارسيشم به زور ميفهمم...اونوقت انگليسي واسم گذاشتين!!!!؟؟؟

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam eideton mobarak
chera roye failhaye kampioteram 2bar chap kelikmikonam search baz mishe yani avalin gozine bad az rast kelik kardanamroye file ha search chikar konam dorost beshe?????

بالا