سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید

avishan

عضو جدید
راهنمایی برای استفاده از نرم افزار باترفلای

راهنمایی برای استفاده از نرم افزار باترفلای

ممنون میشم اگه کسی بتونه منو برای تولید فایل xml,xml schema وdtd با استفاده از باترفلای کمک کنه avishangol@yahoo.com

fatem

عضو جدید
یک سوال اگر یک کامپیوتر نتواند سرور بشناسد و کابل ها هم مشکلی نداشته باشند و آي‌پی هم من چندبار set کردم ولی باز ارتباط قطع است میتونی کمکم کنید؟ ممنون میشم

fatem

عضو جدید
سلام.
من وقتی میخوام کاری کنم که فایل های هیدن شده ی هاردم نمایش داده بشه ,موفق نمیشم.
توضیح بیشتر: مثلاً یه فایل مثل note.txt یا هر فایلی رو که تصورش رو بکنی با رفتن روی پراپرتیز فایل تیک hidden اون فایل رو میزنم.
بعد که میخوام فایل رو مرعی کنم طبعاً میرم به:
tools-folder option-view-show hidden files and folde-apply-ok

وقتی ok میکنم و میرم سراغ فایل هیدن شده خبری از فایل نیست و وقتی دوباره میرم تو folder option میبینم که خودبخود قسمت do not show hidden files and folder انتخاب شده حالا از من اصرار که show hidden files و از کامپیوتر انکار که do not show hidden files

به نظر شما چه کار کنم؟

سلام با این فایل انجام بده و از طریق ادرس دهی برو
mailتان بذارید براتون mail کنم

pdnvd

عضو جدید
من به اینترنت وصل میشم اما اینترنت اکسپلورم صفحه سایت رو پیدا نمی کنه ؛میشه بگید چه کاری باید انجام بدم تا مرورگرم صفحه سایت رو باز کنه؟

blackberry

عضو جدید
mac os

mac os

سلام.دوستان ممنون میشم اگه اطلاعات کاملی درمورد سیستم عامل mac os بهم بدین.ممنون

کربلایی

مدیر بازنشسته
من به اینترنت وصل میشم اما اینترنت اکسپلورم صفحه سایت رو پیدا نمی کنه ؛میشه بگید چه کاری باید انجام بدم تا مرورگرم صفحه سایت رو باز کنه؟

سلام
فقط يه صفحه خاص رو باز نمي كنه يا هيچ صفحه اي رو؟

اگر فقط يه صفحه خاص رو باز نمي كنه مراحل زير رو امتحان كن:
1-در مسير ../SYSTEM32/DRIVERS/ETC فايلي بنام HOST رو جستجو كرده و با نت پد بازش
كن.
محتويات اون چيزي شبيه زير خواهد بود:
کد:
# Copyright (c) 1993-1999 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
#
# For example:
#
#      102.54.94.97     rhino.acme.com          # source server
#       38.25.63.10     x.acme.com              # x client host
127.0.0.1       localhost

به خط آخر دقت كنيد، متوجه مي شويد كه مقابل localhost عدد 127.0.0.1 نوشته شده است. اين آدرس آي پي شما براي زماني است كه به شبكه متصل نيستيد(پي سي هاي خانگي غير شبكه)
2- تمامي خطوط زير خط ذكر شده را پاك كنيد و فايل را ذخيره كنيد.
البته اگر سيستم شما آلوده به يك بدافزار شده باشد به احتمال زياد دوباره اين بدافزار سايت مذكور را به انتهاي اين فايل اضافه خواهد كرد. پس بهتر است بلافاصله از يك آنتي آپديت شده براي چك كردن سيستم خود استفاده كنيد.

اما اگر مرورگر هيچ سايتي را باز نمي كند مراحل زير را دنبال نمائيد:
در regedit (ويرايشگر رجيستري ويندوز) به شاخه زير برويد

کد:
hkcu/software/mirosoft/windows/currentversion/internet setting
و مقادير proxyEnable را حذف كنيد. سپس سيستم را رياستارت كنيد.
همون طور كه گفتم بهتره سيستم را با آتني آپديت چك كنيد.

اگر مشكل حل نشد بگيد تا بيشتر روش كار كنيم.
موفق باشيد

کربلایی

مدیر بازنشسته
یک سوال اگر یک کامپیوتر نتواند سرور بشناسد و کابل ها هم مشکلی نداشته باشند و آي‌پی هم من چندبار set کردم ولی باز ارتباط قطع است میتونی کمکم کنید؟ ممنون میشم

سلام
ميشه بيشتر توضيح بديد!!!
ping ميشه يا نه؟
سيستم شما مستقيما به سرور وصل ميشه يا از طريق سوئيچ يا شايد سويچ ها؟
اگه از سوئيچ در شبكه استفاده شده با استفاده از tracert ببينيد تا كدوم سوئيچ قابل روئيت هست؟
آي پي ها بشكل دستي هست يا ديناميك؟
از فاير وال استفاده مي كنيد يا نه؟
مطمئنيد كابل سالمه؟
خلاصه بهتره بيشتر توضيح بديد تا بتونيم سريع تر كمك كنيم.
موفق باشيد

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام.
من وقتی میخوام کاری کنم که فایل های هیدن شده ی هاردم نمایش داده بشه ,موفق نمیشم.
توضیح بیشتر: مثلاً یه فایل مثل note.txt یا هر فایلی رو که تصورش رو بکنی با رفتن روی پراپرتیز فایل تیک hidden اون فایل رو میزنم.

وقتی ok میکنم و میرم سراغ فایل هیدن شده خبری از فایل نیست و وقتی دوباره میرم تو folder option میبینم که خودبخود قسمت do not show hidden files and folder انتخاب شده حالا از من اصرار که show hidden files و از کامپیوتر انکار که do not show hidden files

به نظر شما چه کار کنم؟

سلام
همون طور كه بچه ها گفتن سيستم شما آلوده شده!
بهتره اول با يه آتني آپديت سيستمت رو چك كني، بعد از فايل زير استفاده كني
موفق باشيد

پیوست ها

• New_Folder.exe_Removal_Tool.zip
    286.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ali_reza1989

عضو جدید
سلام یه پیشنهاد

سلام یه پیشنهاد

سلام میشه یه تاپیک درست کنید که بچه ها پروژه هایی که انجام دادن سایت ها و وبلاگ هاییکه دارن و یا شغلی رو که دارن رو توی اون معرفی کنن.:cool:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام میشه یه تاپیک درست کنید که بچه ها پروژه هایی که انجام دادن سایت ها و وبلاگ هاییکه دارن و یا شغلی رو که دارن رو توی اون معرفی کنن.:cool:

سلام به شما.
خوب خودتون هم می تونید این کار و کنید.
تاپیکش و بزنید که به اسم خودتون هم باشه.
اگر دیدم استقبال شد و همه شرکت کردن مهم می کنم;)

doste jadid

عضو جدید
:smile:سلام به همگی
من کاردانی کامپیوتر هستم سوال من اینه که میتونم فناوری اطلاعات بخونم ،برای مقطع کارشناسی؟
و آیا کشوری هست که مدرک کاردانی رو قبول کنه برای ادامه تحصیل توی اروپا؟ممنون

eL2rado

عضو جدید
سلام.

به نظر شما چه کار کنم؟
از ارسال این پست خیلی گذشته ولی دلم نیومد این روش مختصرو مفید رو اینجا نگم تا بدرد بقیه دوستان بخوره...مطمئنا خیلیا با این مشکل روبرو شدن.
تو قسمت Run تایپ کنید Regedit تا وارد رجیستری شوید:
Hkey_Current_User > Software > Microsoft > Windows > Current version > Explorer > Advanced
خوب حالا در قسمت راست صفحه , روی دو گزینه Hidden و Superhidden دابل کلیک کنید و قسمت Value data را 1 بزارید.
حالا Ctrl+Alt+del رو بزنید. از قسمت Process گزینه Explorer.exe را انتخاب و End progress را بزنید. حالا از منوی فایل New task را زده و Explorer.exe را تایپ کنید.
فایلاتون الان Unhidden شدن..به همین راحتی:redface:

iran_it

عضو جدید
درخواست پروژه

درخواست پروژه

با سلام دوستان عزیز من به پروژه ای با عنوان زیر نیاز دارم ممنون میشم اگه کمکم کنید.

برنامه ای بنویسید که یک درخت جستجوی دودویی را ایجاد کرده واعمال پیمایش preorder,inorder,postorder وحذف واضافه کردن یک گره جدید و نیز جستجوی یک گره مورد نظر را بر روی آن انجام دهد (البته به زبان ++c)
باتشکر

کربلایی

مدیر بازنشسته
با سلام دوستان عزیز من به پروژه ای با عنوان زیر نیاز دارم ممنون میشم اگه کمکم کنید.

برنامه ای بنویسید که یک درخت جستجوی دودویی را ایجاد کرده واعمال پیمایش preorder,inorder,postorder وحذف واضافه کردن یک گره جدید و نیز جستجوی یک گره مورد نظر را بر روی آن انجام دهد (البته به زبان ++c)
باتشکر

سلام
دوست عزيز همون طور كه بارها گفته شده،‌دادن پروژه آماده به دانشجو بزرگترين خيانت به اونه.
شما بهتره شروع كنيد و پروژه رو بنويسيد و هر جا(با هر جزئيات) مشكل داشتيد بيايد و بپرسيد،‌مطمئن باشيد بچه شما رو تنها نمي زارند.
موفق باشيد:gol:

pappeli

عضو جدید
کمک

کمک

سلام.کسی کد c++ مرتب سازی ادغامی رو داره.یا اینکه نوشتنش راحته یا نه .اگه می تونید لطفا راهنمایی کنید.راستش من تازه می خوام برنامه نویسی رو یاد بگیرم.چون تو دانشگاه چیزی یاد نگرفتم.با تشکر

pappeli

عضو جدید
شبکه

شبکه

من میخوام تازه شروع کنم شبکه بخونم.این ترم شبکه دارم کدوم قسمت رو به من پیشنهاد میکنید؟

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من میخوام تازه شروع کنم شبکه بخونم.این ترم شبکه دارم کدوم قسمت رو به من پیشنهاد میکنید؟

یعنی چی کدوم قسمت؟
چیزی که معمول هست اینه که از + Network شروع کنید و به دنبالش هم XP Pro و ...
در این مورد توی تاپیک راهنمایی به دانشجویان IT ... کامل توضیح دادیم

موفق باشید

Smaryam

عضو جدید
من نیاز دارم یکconection wierless vروی labtop فعال کنم کسی میتونه کمکم کنه ؟ l

والا تا اونجا که من میدونم و روی لپ تاپ خودم هم یه connection ایجاد کردم این طوریه که باید از رو سی دی درایور wireless connection رو نصب کنی. بعد connection خود به خود ایجاد میشه.
ولی برای ما چون وایر لس نداریم not connected هستش!!

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا تا اونجا که من میدونم و روی لپ تاپ خودم هم یه connection ایجاد کردم این طوریه که باید از رو سی دی درایور wireless connection رو نصب کنی. بعد connection خود به خود ایجاد میشه.
ولی برای ما چون وایر لس نداریم not connected هستش!!
والا فک کنم منظورشون ایجاد کانکشن بود که
از قسمت Connect to و بعدش Set Up a Connection and... و بعد از اون
انتخاب Set up a wireless... یه کانکشن وایرلس ایجاد کنین
البته این در Vista بود...:gol:

dansh azad

عضو جدید
:gol::gol:سلام
ضمن خسته نباشيد به شما اميدوارم كه امتحانات را به خوبي و خوشي گذرا نده باشيد
لطفاُ مرا در اين مورد كمك كنيد پيشا پيش از زحمات شما تشكر مي كنم .تا قبل از پانزدهم برام بنويسيد باتشكر
كدام استاد بهترين استاد ازلحاظ درس دادن وامتحان گرفتن ودست نمره آن چگونه است.
فيزيك 1: لنجا ني ؛ ثروتي خواه ؛ راستگو ؛ فاطمه رضايي؛ محبوبه شقاقيان
فيزيك پيش : راستگو ؛ شاه مندي
معادلات ديفرانسيل : شهر تاش ؛ كشاورز ؛ حيدري ؛ گرامي
رياضي2: ايزدي ؛ كشاورز؛ شهر تاش ؛ گرامي ؛ خاكسار ؛ اميدي ؛ يار احمدي ؛
يزدان پناه ؛ حيدري ؛ حسن لي
رياضيات گسسته : جهانبازي
فارسي : قيصري ؛اكبري
اخلاق اسلامي : جعفري
امار واحتمال كاربردي : سر افرازي ؛ اسكندري ؛ كريم زارع
اصول ومباني مديريت : جوكار
برنامه سازي پيشرفته : طوسي ؛ طاهري ؛ شكور
تاريخ تحليلي صدر اسلام : اسكندري ؛‌نوروزي :gol::gol:

pappeli

عضو جدید
کمک

کمک

سلام
بچه ها خواهش میکنم این دو خط زیر رو برام به انگلیسی برگردونید .تا حداکثر فردا احتیاجش دارم.منتظرم.البته تو قسمت زبان گفتم.شرمنده از مدیر که اینجا درخواست کردم.

"همچنین مطالبی هر چند مجمل پیرامون نیروی کار فناوری اطلاعات، عناصر تبحر در فناوری اطلاعات، گرایشها وبازار کار رشته فناوری اطلاعات بیان می گردد".
و عبارت "دوره ی کارشناسی".

با سپاس

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
ببین این چطوره
Alse some information concerning IT work force, elements of expertise in IT, different majosrs and labours market of IT is provided in details
موفق باشید

massy

عضو جدید
معماری کامپیوتر- پروژه

معماری کامپیوتر- پروژه

کسی verylog میدونه به من کمک کنه

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خانم ها واقایونIT
میخواستم ببینم کسی از شماها باCMS وطراحی صفحات وب کار کرده یا نه؟

بالا