سوالات و مشکلات و درخواست های خود در زمینه ی شبکه و امنیت را فقط اینجا مطرح کنید

zibipsp

عضو جدید
سلام میخوام یه میل سرور بسازم میتونین کمکم کنین ؟؟؟آخه پروژه شبکه ست

maktitil

عضو جدید
مشکل adsl

مشکل adsl

سلام
من از مخابرات فرد اسدی اینترنت adsl گرفتم و یوزر و پسورد هم گرفتم.مودم هم نصب کردم و VCI VPI رو هم 0-35 گذاشتم .مودمم هم TP_LINK 8817 هست.اما بهم error 678 میده و وصل نمیشه
میشه کمکم کنید.مشکل از کجاست؟
ممنونم

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام
من از مخابرات فرد اسدی اینترنت adsl گرفتم و یوزر و پسورد هم گرفتم.مودم هم نصب کردم و VCI VPI رو هم 0-35 گذاشتم .مودمم هم TP_LINK 8817 هست.اما بهم error 678 میده و وصل نمیشه
میشه کمکم کنید.مشکل از کجاست؟
ممنونم
شما با بخش پشتیبانی ISP تماس بگیری بهتر نیست؟
اگه این کارو کردی بگو چی گفتن اونا.

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام بچه ها کسی در مورد رمزگذاری 2fish
چیزی میدونه یا میتونه منبع معرفی کنه؟

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام بچه ها کسی در مورد رمزگذاری 2fish
چیزی میدونه یا میتونه منبع معرفی کنه؟ تا شنبه میخوام

siina2637

عضو
سلام.
یه سوال داشتم در مورد شبکه ویندوز 7.من ویندوز ایکس پی و 7 رو با هم شبکه کردم اما به هم متصل نمیشن.
به عبارتی تو ویندوز xp تو قمست cmd وقتی ping می کنم جواب میده اما تو ویندوز 7 ، تو همون قمست
وقتی ping می کنم جواب نمیده.
حتی تو ویندوز 7 با 7 هم من مشکل پیدا کردم.
خواستم که ببینم مشکلش چیه.
ممنون

honey.it

عضو جدید
مهندسان ایران سلام
میشه فرق شبکه wirelessو وایمکس رو بگید.
ممنون میشم:smile:

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام.
یه سوال داشتم در مورد شبکه ویندوز 7.من ویندوز ایکس پی و 7 رو با هم شبکه کردم اما به هم متصل نمیشن.
به عبارتی تو ویندوز xp تو قمست cmd وقتی ping می کنم جواب میده اما تو ویندوز 7 ، تو همون قمست
وقتی ping می کنم جواب نمیده.
حتی تو ویندوز 7 با 7 هم من مشکل پیدا کردم.
خواستم که ببینم مشکلش چیه.
ممنون

سلام
در ویندوز 7 فایروال رو غیرفعال کنید، یا در تنظیمات فایروال به بسته های ICMP خروجی اجازه خروج بدید.
موفق باشید

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
مهندسان ایران سلام
میشه فرق شبکه wirelessو وایمکس رو بگید.
ممنون میشم:smile:

سلام دوست عزیز
وایمکس با وایرلس فرقی ندارد در واقع ما دو جور اتصال به شبکه داریم بی سیم که به انگلیسی می شود وایرلس و با سیم
خوب حالا در قسمت وایرلس ها (بی سیم ها) ما چند متد داریم که یکی از آنها وای فای بود که از سرعت کمتری برخوردار یود حال هم که نسل جدید اون اومده یعنی وایمکس اومده
نتیجه: وایمکس یکی از روشهای اتصال به شبکه است که بی سیم (وایرلس) است
امیدوارم متوجه شده باشی

sprightly

عضو جدید
درخواست کمک!

درخواست کمک!

سلام
من ترم آخر کارشناسي نرم افزار هستم و پروژم در مورد "ارائه يک الگوريتم مديريت کليد در شبکه ادهاک" هست.لطفا به من کمک کنيد که بدونم اصلا مديريت کليد چي هست؟اطلاعات من در مورد مديريت کليد فقط در همين حده که مي دونم يه راهکار امنيتي واسه شبکه ها هست.اگه مقاله اي هم در زمينه مديريت کليد در شبکه ادهاک سراغ داريد ممنون ميشم لينکشو معرفي کنيد.;)

sprightly

عضو جدید
بابا یه متخصص شبکه اینجا نیست برا من توضیح بده مدیریت کلید چیه؟!!!!:eek:

hamid_xmetals

عضو جدید
سلام به همه دوستان
الان 6 روز هست که منتظرم حداقل یک نفر جوابم رو بده و کمکم کنه ولی دریغ از یک کلمه جواب
من هنوزم منتظر میمونم
خیلی خیلی هم عجله دارم
با تشکر از همه عزیزان

سلام آقا رضا.خسته نباشی.مثه اینکه یه مقدار دیر اومدم سر بزنم،ولی منم مشکل شما رو داشتم که حل شد.البته به طور همزمان میتونی با 2تاشون کانکت باشی.برای راه اندازی وایرلس لپ تاپت برو تو صفحه ی تنظیمات مودمت(مثلا برای من DLink ،192.168.1.1 هستش) و پستهای خودمو که تو صفحه ی 12و قبل تر همین تاپیک هست رو دنبال کن.امیدوارم تونسته باشم کاری انجام داده باشم.موفق باشی.

hamid_xmetals

عضو جدید
مشکل خودمو یادم رفت بگم!توی یه شبکه ی محلی(2تا رایانه که از طریق مودم ADSL با هم شبکه شدن)چطور میشه Sharing رو طوری تنظیم کرد که فقط فایل ها و فولدر هایی که خودمون میخواهیم،برای رایانه ی دیگه نمایش داده بشه؟ ویندوز هر دو 7 هستش.ممنون.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مشکل خودمو یادم رفت بگم!توی یه شبکه ی محلی(2تا رایانه که از طریق مودم ADSL با هم شبکه شدن)چطور میشه Sharing رو طوری تنظیم کرد که فقط فایل ها و فولدر هایی که خودمون میخواهیم،برای رایانه ی دیگه نمایش داده بشه؟ ویندوز هر دو 7 هستش.ممنون.

سلام
اول با Ping کردن به همدیگه مطمئن شید همدیگر و می بینن

بعد فایل هاتون رو توی یه فولدر کپی کنید و اون رو share کنید

بعد از کامپیوتر دیگه برای برداشتن فایل های share شده توی run بعد از \\ باید ip کامپیوتری رو که فایل ها رو روش share کردین بدین
بعدش ازتون username و password خواسته می شه که اون موقع باید user & pass ی که توی اون کامپیوتر باهاش login شدین (کامپیوتری که share file ها رو داره) وارد کنید

Amir.27

عضو جدید
آقايون خانوما دوستان عزيزان سروران
من به اطلاعاتي در مورد ISA Server 2004 نياز دارم
سرچ كردم اما چيزي پيدا نكردم
اگه منبعي دارين سپاسگزار ميشم معرفي كنيد

Amir.27

عضو جدید
آهاي مهندساي بامعرفت كجايين كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كنيد اين درمانده را
حالا ما تازه وارديم نبايد تحويلمون بگيرين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز

آهاي مهندساي بامعرفت كجايين كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كنيد اين درمانده را
حالا ما تازه وارديم نبايد تحويلمون بگيرين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز بحث تحویل گرفتن نیست . تقاضای خود را در یه تاپیک بذارید ، حتما دوستانی که دربارش اطلاع دارند ، به تقاضای شما پاسخ میدن . پس لزومی به تکرار کردن تقاضای خود در تاپیک های جداگانه نیست . برو به این لینک ها :
اینجا
اینجا
موفق باشید.

nazanin_nazanin

عضو جدید
قابلیت اطمینان،تاخیر،انرزی مصرفی در شبکه های بی سیم حسگر

سلام دوستان کسی راجب این موضوعات:
مطلبی مقاله ای چیزی داره؟

Shokatabadi

عضو جدید
من اطلاعات خوبی دارم
از نصب برنامه گرفته تا محیط کار با خود نر م افزار همش هم تصویری
فقط بگو عزیزم چه جوری بهت برسونمش

ali8098

عضو جدید
سلام كمك مي خوام وقتي به اينترنت كانكت مي شم تا دانلود كنم (با ADSL)بعد از يه مدت يه پيغام كه به اسم... Host هستش ميادو كامپيوتر كلا گير مي كنه. من نرم افزار فايروال نصب كردم ديگه هنگ نكرد اما كماكان مشكل قطع دانلودها پابرجاست البته بعد از چند دقيقه دانلود دوباره شروع ميشه من نميدونم با اين مشكل چي كار كنم.از چيه؟ بايد چيكار كنم؟
ali.hoseani@yahoo.com;)

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام كمك مي خوام وقتي به اينترنت كانكت مي شم تا دانلود كنم (با ADSL)بعد از يه مدت يه پيغام كه به اسم... Host هستش ميادو كامپيوتر كلا گير مي كنه. من نرم افزار فايروال نصب كردم ديگه هنگ نكرد اما كماكان مشكل قطع دانلودها پابرجاست البته بعد از چند دقيقه دانلود دوباره شروع ميشه من نميدونم با اين مشكل چي كار كنم.از چيه؟ بايد چيكار كنم؟
ali.hoseani@yahoo.com;)

سلام
اگه لطف کنین یه کم واضح تر توضیح بدین راحت تر میشه کمک کرد)البته اگه در توانمون باشه)
به اینترنت وصل میشید قبول،بعدش دانلود؟ از کجا؟ 4sared و امثالهم هست یا دانلود مستقیم از یه جای خاص؟
۲.پیغام خطا رو لطفا کامل بزارید.پیغام از طرف کجاست : ویندوز؟ کانکشن؟ بروزر؟ دانلود منیجر؟
۳.اینکه میگین قطع میشه بعد خودش وصل میشه میتونه از ISP باشه.احتمالا به برهه ای که توش هستیم هم بی ربط نیست

mohsen_network

عضو جدید
سلام
سیستمهای اترنت از روشی به نام کد گزاری منچستر و سیستم های توکن رینگ از منچستر تفاظلی استفاده میکنن در لایه فیزیکی
میشه کسی بیشتر این موضوع را شرح بده من متوجه نمیشم

ممنون

wildwolf_mohsen@yahoo.com

mohsen_network

عضو جدید
سلام
در full duplex دیگر twa معنایی ندارد درسته؟

در full duplex باید از tws استفاده کرد؟

(در لایه session )

nargil

عضو جدید
سلام
امیدوارم کسی جواب بده !
تفاوتspoolingبا pooling در چیست ؟
ممنون

zeost

عضو جدید
سلام،من دنبال یه موضوع جدید واسه پروژه MCSE می گردم.یکی از دوستان voip رو پیشنهاد داد.میشه موضوعاته دیگه ای رو هم پیشنهاد کنید؟!!

prisa

عضو جدید
کمک فوری. نیاز دارم به اطلاعات شما
دربارهpstn?
لطفا جواب فوری بدید متشکرم.

asemane shab

عضو جدید
سلام من درباره نحوه ایجاد کانکشن در لب تاپ ازطریق وایرلس نیاز به مطالب دارم
خواهشا اگه کسی از دوستان چیزی میدونه هرچه زودتر بهم کمک کنه مرسی :smile:

بالا