سوالات و مشکلات آیفون/آیپد/آیپاد در این تاپیک

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من یه سوال دارم
برد گوشی ایفون اگه مشکل داشته باشه قابل تعویض هست؟
اگه تعویض شه دیگه مشکل پیش نمیاد؟
هزیش چقدره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید:gol:

سلام

باتری گوشی منم مشکل داره :| زود شارژ خالی میکنه :|

آیا قابل تعویض هست یا خیر؟

لطفا راهنمایی بفرماییذ مرسی مدیر :d :gol:

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز

مرتب داری اسپم می کنی. مدیر تالار موبایل متخصص اپله. مستقیماً بهش پیام بده تا اگر اینجارو ندیده، اونجارو (لیست پیامهاش) ببینه.

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار

سلام

باتری گوشی منم مشکل داره :| زود شارژ خالی میکنه :|

آیا قابل تعویض هست یا خیر؟

لطفا راهنمایی بفرماییذ مرسی مدیر :d :gol:
باید بررسی کنید که ایراد از کجاست و چون آیفون برای تعویض باتری باید باز بشه حتلمقدور تا زمانی که باتری ایراد شدیدی براش به وجود نیومده از این کار اجتناب کنید
میتوانید از نرم افزار های مدیریت باتری استفاده کنید یا اگر ios شما بالاتر از 9 است از قابلیت Battery که در تنظیمات است استفاده نمایید
در نظر داشته باشید که آیفون ها به جز سری پلاس حداکثر 1 روز قابلیت نگهداری شارژ دارند علاوه بر اون جیلبریک بودن یا نصب نرم افزار های غیر مجاز از طریق سیدیا میتونه مصرف باطری را افزایش بده
علاوه بر اون اینترنت 3g مصرف باتری را دوبرابر میکنه
این موضوعات رو بررسی و در صورتیکه همچنان مشکل دارید مدل گوشیتونو بگید تا هزینه های تعویض باطری رو برای شما ارسال کنم

سلام من یه سوال دارم
برد گوشی ایفون اگه مشکل داشته باشه قابل تعویض هست؟
اگه تعویض شه دیگه مشکل پیش نمیاد؟
هزیش چقدره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید:gol:
معمولا" تعمیرکار های ناشی بعد از کلی ور رفتن به گوشی میگن ایراد از برد هست، به شخصه خیلی کم دیدم که ایراد از برد باشه، بله قابل تعویض و طبیعتا هزینه ی بالایی داره، مدل گوشیتون و ایراد به وجود اومده رو بفرمایید تا بررسی کنیم

اسپم هم ندید بی زحمت

ترانه3

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
من یه سوال دارم متاسفانه یکی از دوستام دو ماهه فوت شدن و گوشیشون آیفون هست الان خونوادش میخوان عکس های گوشیشو ببینن اما
چون رو گالریش رمز گداشته هر کاری میکنن باز نمیشه هر رمزی به نظرشون رسیده امتحان کردن اما هیچی... به هر کسی هم مراجعه میکنن نمیتونه
ممنون میشم یه راهنمایی بکنید تا دل یه مادر آروم بشه

آخرین ویرایش:

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
سلام دوستان
من یه سوال دارم متاسفانه یکی از دوستام دو ماهه فوت شدن و گوشیشون آیفون هست الان خونوادش میخوان عکس های گوشیشو ببینن اما
چون رو گالریش رمز گداشته هر کاری میکنن باز نمیشه هر رمزی به نظرشون رسیده امتحان کردن اما هیچی... به هر کسی هم مراجعه میکنن نمیتونه
ممنون میشم یه راهنمایی بکنید تا دل یه مادر آروم بشه

با سلام
روحشون شاد
اگر با اپليكيشن خاصي رمز گذاشتند اون رو پيدا كنيد اول كه رو اون سرچ بشه

*محیا*

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
سلام
جایگزین خوب برای اپ استور چی می تونه باشه ؟
چرا نمی توانیم با اپل آیدی وارد آیتونز شویم ؟
سپاسگزارم

pandarm

کاربر بیش فعال
سلام
جایگزین خوب برای اپ استور چی می تونه باشه ؟
چرا نمی توانیم با اپل آیدی وارد آیتونز شویم ؟
سپاسگزارم

درود
هیچ جایگزین مناسبی برای اپ استور وجود نداره ، البته سیب اپ هست که بعضی از برنامه های فارسی که از اپ استور حذف شدن رو می تونید از اونجا دانلود کنید مانند دیجی کالا یا اسنپ
برای ورود به آیتونز هم باید از نرم افزار تغییر آی پی استفاده کنید ، بخاطر اینکه ما تحریم هستیم.

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام، اون موقع حواسم نبود پيامم رو حذف كردم، اپ استور من مشكل نداره، Sib App گوشيم مشكل داره كه زياد باهاش كار دارم مثلا روبيكارو نمي تونم نصب كنم چون sib app رو ندارم!(قرعه كشي رو از دست دادم!!!) ، توي سرچ هام اينجوري راهنمايي كرده بود كه وارد General تنظيماتم بشم بعد وارد management device! كه من اولي رو دارم ولي دومي رو پيدا نمي كنم، بهشون توي تلگرام هم پيام دادم اينجا ميزارم ببينيد من كه سر درنياوردم!

2E9F8570-7FDA-478C-8EFF-92DE0903ADCD.jpg

*محیا*

کاربر ممتاز
درود
هیچ جایگزین مناسبی برای اپ استور وجود نداره ، البته سیب اپ هست که بعضی از برنامه های فارسی که از اپ استور حذف شدن رو می تونید از اونجا دانلود کنید مانند دیجی کالا یا اسنپ
برای ورود به آیتونز هم باید از نرم افزار تغییر آی پی استفاده کنید ، بخاطر اینکه ما تحریم هستیم.
سپاسگزارم
میشه با فیلتر شکن از اپ استور دانلود کرد ؟
برای ios فیلتر شکن وجود داره ؟
نرم افزار تغییر آی پی برای آیفون چی هست ؟
نرم افزار تغییر آی پی همون فیلتر شکنه ؟

Major Geologist

کاربر ممتاز
سپاسگزارم
میشه با فیلتر شکن از اپ استور دانلود کرد ؟
برای ios فیلتر شکن وجود داره ؟
نرم افزار تغییر آی پی برای آیفون چی هست ؟
نرم افزار تغییر آی پی همون فیلتر شکنه ؟

بله. من بدون فیلتر شکن هم دارم دانلود می کنم.
بله هستش چند تا.
بله، وی پی ان VPN هم میگن.

Major Geologist

کاربر ممتاز
سلام، اون موقع حواسم نبود پيامم رو حذف كردم، اپ استور من مشكل نداره، Sib App گوشيم مشكل داره كه زياد باهاش كار دارم مثلا روبيكارو نمي تونم نصب كنم چون sib app رو ندارم!(قرعه كشي رو از دست دادم!!!) ، توي سرچ هام اينجوري راهنمايي كرده بود كه وارد General تنظيماتم بشم بعد وارد management device! كه من اولي رو دارم ولي دومي رو پيدا نمي كنم، بهشون توي تلگرام هم پيام دادم اينجا ميزارم ببينيد من كه سر درنياوردم!

مشاهده پیوست 263932
عکسی که گذاشتی ارتباطی یا دیوایس منیجمنت نداره.

Settings==> General
بعد میری انتهای صفحه
اونجا گزینه:
Profiles & Device Managment
هستش

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خدا قوت

آقا من رو مانیتور گوشیم همیشه ی خط بنفش هست ی بار از دستم افتاد اینطوری شد

صفحه ش باید عوض بشه؟

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عکسی که گذاشتی ارتباطی یا دیوایس منیجمنت نداره.

Settings==> General
بعد میری انتهای صفحه
اونجا گزینه:
Profiles & Device Managment
هستش
سلام ممنونم
نميدونم اينو براي من فرستادن!
اين گزينه نيست الان عكسشو براتون ميزارم

B2D0119D-CFD9-4765-B257-F25603DB2DFF.jpg

18C8E4EA-DFF3-4A65-82FB-1A305DAA7A0E.jpg

اين گزينه نيست هر چي مي گردم، گوشيمو ايران نخريدم مي تونه ربط داشته باشه؟

Major Geologist

کاربر ممتاز

*محیا*

کاربر ممتاز
سلام
چرا وقتی عکسی رو توی سایت با گوشی آپلود می کنیم کیفیت خیلی پایین داره اما همون عکس رو اگه با کامپیوتر آپلود کنیم کیفیتش خیلی خوبه ؟

*محیا*

کاربر ممتاز

Major Geologist

کاربر ممتاز
سلام
نصب بود وقتي كار نكرد حذفش كردم ، الان ديگه روي گوشيم نيست ، براي نصبش بايد اين موارد رو انجام بدم اينم كه نميشه!

اول از طریق مرورگر موبایل (سافاری یا کروم یا...) برو سایت سیب اپ و برنامه رو از سایت بگیر. سپس اون گزینه ها در جنرال موبایل ظاهر می شود.
اینطوری بگم که این روش برای توسعه دهنده هاست! بنابراین وقتی از سایت برنامه رو میگیری، باید بری تنظیمات گوشی که مراحلشو ذکر کردم و برنامه رو به عنوان توسعه دهنده بشناسونی.

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول از طریق مرورگر موبایل (سافاری یا کروم یا...) برو سایت سیب اپ و برنامه رو از سایت بگیر. سپس اون گزینه ها در جنرال موبایل ظاهر می شود.
اینطوری بگم که این روش برای توسعه دهنده هاست! بنابراین وقتی از سایت برنامه رو میگیری، باید بری تنظیمات گوشی که مراحلشو ذکر کردم و برنامه رو به عنوان توسعه دهنده بشناسونی.
ممنونم، من انجام ميدم اگه به مشكلي برخورد دوباره مزاحمتون ميشم و اينجا پيام ميزارم، ممنونم به خاطر وقتي كه گذاشتين

pandarm

کاربر بیش فعال
بله فرق می کنه
اینجا رو نگاه کنید تصویر اولی رو با کامپیوتر آپلود کردم اون هم بعد از اینکه با وب واتساپ فرستادمش به کامپیوتر ولی تصویر دومی مستقیم از گوشیم آپلود کردم
http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php/635095-♥یک-عکس-برای-کسی-که-دوستش-داری♥

هر دو یک عکس هستند ؟

*محیا*

کاربر ممتاز
اگر هر دو یک عکس هستند و هر دو رو از طریق یک وبسایت و به یک شکل آپلود کردید باید کیفیت‌ها هم یکی باشه
هیچ دلیل منطقی و علمی وجود نداره که دو کیفیت متفاوت داشته باشن
نمی دونم تنها تفاوتشون اینه که یکش رو از کامپیوتر آپلود کردم و یکیش رو از گوشی
چند بار این کار رو انجام دادم هر بار آپلود از گوشی کیفیتش پایین بوده

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمی دونم تنها تفاوتشون اینه که یکش رو از کامپیوتر آپلود کردم و یکیش رو از گوشی
چند بار این کار رو انجام دادم هر بار آپلود از گوشی کیفیتش پایین بوده
بله درسته، موافقم، مثلا وقتي عكس مي گيري كيفيت عكس بالاست ولي وقتي اپلود ميشه پايينه دقيقا مثله عكسايي كه من اينجا گذاشتم

بالا