سلامتي با جيغ زدن..........

kayvan90

عضو جدید
محققان ثابت کردند: جیغ زدن زنان می‌تواند برای سلامتی آنان مفید باشد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد: زنانی که موقع عصبانیت احساسات خود را بروز نمی‌دهند ۴ برابر بیشتر از زنانی که واکنش آنی همراه با داد و فریاد از خود نشان می‌دهند در معرض خطر مرگ قرار دارند.
نتایج بررسی‌ها همچنین حاکی از آن است که عصبانیت در مردان احتمال ابتلا به سکته قلبی را ۲۰ درصد افزایش می‌دهد که این رقم در مردان مغرور تا ۳۰ درصد نیز می‌رسد.

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه همینه که زن ها بیشتر از مرد ها عمر می کنند:دییی

جبغ می زنند و داد و فریاد می کنند و مرد بد بخت و عصبانی می کنند تا بلاخره دق کنه بمیره:razz:

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز

واااااااااای چقدر داد میزنییید سرم رففففففففففففففففت

ok اشتباه کردم .آشتیی . فقط اگه میشه دیگه داد نزنید

:w06: :w06: :w06: اینقد جیغ کشیدم ک مردم :w22:

آخه چرااااا. حیف اون صدای لطیف و نازک نیست که باهاش داد می زنید؟ اگه صداتون بگیره چی

شماهم داد نزنید .همسایه ها صداتونو شنیدن ,زشته:دی

glosi

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
واااااااااای چقدر داد میزنییید سرم رففففففففففففففففت

ok اشتباه کردم .آشتیی . فقط اگه میشه دیگه داد نزنید

آخه چرااااا. حیف اون صدای لطیف و نازک نیست که باهاش داد می زنید؟ اگه صداتون بگیره چی

شماهم داد نزنید .همسایه ها صداتونو شنیدن ,زشته:دی

میخوام پیر نشم ب خاطر این جیییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ میکشم

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخوام پیر نشم ب خاطر این جیییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ میکشم

ok ولی یواش تر

چه کاریه خوب. اینطوری هم صداتون میگیره . هم آبرومون پیش در و همسایه میره . هم گوش ماها کر میشه. هم مارو عصبانی میکنید و سکته می کنیم و هم ممکنه از صدای جیغ کل شییشه های ساختمون بشکنه! هم ممکنه عنان از دست داده و کل وسایل خانه را پرتاب کرده و بشکنید

حاضریم خرج زیبایی و رفتن به دکتر و غیره رو بدیم ولی با جیغ زدن از پیری جلوگیری نکنید:دیی
بازم ازتون می خوام که جیغ نزنید و خونسردیتونو حفظ کنید

.... باشه دیگه داد نمیزنم!

glosi

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ok ولی یواش تر

چه کاریه خوب. اینطوری هم صداتون میگیره . هم آبرومون پیش در و همسایه میره . هم گوش ماها کر میشه. هم مارو عصبانی میکنید و سکته می کنیم و هم ممکنه از صدای جیغ کل شییشه های ساختمون بشکنه! هم ممکنه عنان از دست داده و کل وسایل خانه را پرتاب کرده و بشکنید

حاضریم خرج زیبایی و رفتن به دکتر و غیره رو بدیم ولی با جیغ زدن از پیری جلوگیری نکنید:دیی
بازم ازتون می خوام که جیغ نزنید و خونسردیتونو حفظ کنید

باشه فقط ب خاطر شمااااااااااااا دیگه جیغ نمیکشم

kayvan90

عضو جدید
:w09:الاناس که دیگه سکته بزنم......................:w12:

يه حرف جدي براي كسايي كه جيغ نميزنن...............يا بريد كوه يا يه باشگاه رزمي اين جاها جيغ زدن طبيعيه..............اما مطمئن باشيد اگه امتحان كنيد ديگه نميتونيد جيغ نزنيد...........البته حرفمو جدي بگيريد چون تخليه نشدن احساسات منفي انسان رو خيلي زود از پا در مياره...........پس حتما جيغ بزنيد انقدر كه احساس راحتي كنيد.............;)

b@r@n_eng

عضو جدید
يه حرف جدي براي كسايي كه جيغ نميزنن...............يا بريد كوه يا يه باشگاه رزمي اين جاها جيغ زدن طبيعيه..............اما مطمئن باشيد اگه امتحان كنيد ديگه نميتونيد جيغ نزنيد...........البته حرفمو جدي بگيريد چون تخليه نشدن احساسات منفي انسان رو خيلي زود از پا در مياره...........پس حتما جيغ بزنيد انقدر كه احساس راحتي كنيد.............;)
من اصلن جیغ نمیزنم :(

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتیجه گیری اخلاقی این قضیه اینکه مردی که دوست نداره خانمش جیغ بزنه می خواد از دست خانمش راحت بشه

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی واقعا جیغ زدن خوبه ها...من همیشه وقتی اعصابم خورد میشه میرم یه جای خلوت چند تا جیغ میزنم!!کلی تاثیر داره!! کوه و اینا که جای خود داره!!( امتحان کنید مشتری میشید!!)

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا همین طوره

داد زدن خیلی حس خوبی به آدم میده. آدمو سبک می کنه

ولی حیف اطرافمون بعضی وقتا شلوغه که نمی شه داد زد. (امضامو بخونین:دییی)

ولی اگه با دوستم برم کوه انقدر داد می زنم که راحت بشم:دییی

اکثرا هم که تو ماشینم . مخصوصا تو مسیر دانشگاه صدای آهنگو زیاد می کنم و بلند بلند با آهنگ هم خونی می کنم. نمی دونید چه حالی میده . احساس می کنید که هیچ چیز منفی تو این دنیا وجود نداره و دوست دارید بال در بیارید:smile:

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جیغم نمیاد که جیغ بزنم خو:w20:حتی اگه خیلیییییییییییییییییی هم بترسم جیغ نمیزنم:confused:

• Like
واکنش ها: etnn

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
جیغم نمیاد که جیغ بزنم خو:w20:حتی اگه خیلیییییییییییییییییی هم بترسم جیغ نمیزنم:confused:

سلام ابجی....واقعا؟؟؟!!! چه جالب!! من اگه جیغ نزنم میمیرم...موقع ترس که دیگه جای خود داره!:redface:

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ابجی....واقعا؟؟؟!!! چه جالب!! من اگه جیغ نزنم میمیرم...موقع ترس که دیگه جای خود داره!:redface:
سلام ابجی گلم
اخییییی عزیزم....نه من یاد ندارم کی جیغ کشیدم...کلا اهل دادو هوار نیستم:redface:

• Like
واکنش ها: etnn

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
محققان ثابت کردند: جیغ زدن زنان می‌تواند برای سلامتی آنان مفید باشد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد: زنانی که موقع عصبانیت احساسات خود را بروز نمی‌دهند ۴ برابر بیشتر از زنانی که واکنش آنی همراه با داد و فریاد از خود نشان می‌دهند در معرض خطر مرگ قرار دارند.
نتایج بررسی‌ها همچنین حاکی از آن است که عصبانیت در مردان احتمال ابتلا به سکته قلبی را ۲۰ درصد افزایش می‌دهد که این رقم در مردان مغرور تا ۳۰ درصد نیز می‌رسد.
کدوم محققان؟
منبعش رو ذکر می کردی!
مردان مغرور:biggrin:جالب بود.....نمی دونستم غرور باعث کاهش عمر میشه