سخت ترین چیزی که یه روز تو زندگیتون فهمیدین چی بوده ؟

A R A S T E

عضو جدید
به نظر من سختترین چیزی که ادم میتونه بفهمه اینه که یه روز بفهمی واسه اونی که دوسش داری هیچی نبودی ......... :(:(:(:(:(
نظر شما چیه ؟

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من سختترین چیزی که ادم میتونه بفهمه اینه که یه روز بفهمی واسه اونی که دوسش داری هیچی نبودی ......... :(:(:(:(:(
نظر شما چیه ؟

دقیقا .... بعد جالبه اصلا به روی خودشم نمیاره ی زمانی این ادم چقدر هواشو داشته .... تفففففففففف ... عشق برای بعضی مثله تففففففففففف

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
تهمت و دروغ:| هرگز نتونستم تحملش کنم........

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود بر تو دوست عزیز...
به نظر من زندگی کردن یا بهتر بگم خوب زندگی کردن از همه چیز سخت تره...

م کا نی ک

عضو جدید
روزی که عزیزی رو برای همیشه از دست بدی و دیگه در بینمون نباشه :cry:

وقتی بدونی کسیکه دوسش داشتی از بینمون رفته تحملش خیلی راحت تر از اینه که کسی رو دوست داشته باشی و بدونی دوست نداره و هروز مجبور باشی ببینیش ...

R@ha1

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر تو دوست عزیز...
به نظر من زندگی کردن یا بهتر بگم خوب زندگی کردن از همه چیز سخت تره...

خوب زندگی کردن خیلی آسون و لذت بخشه متاسفانه راه پیدا کردن شیوه همچین زندگی واسه خیلیا سخته

mojdeh99

عضو جدید
انسان با اراده خودش میتونه خوب یا بد زندگی کنه.این دست خود آدمه.اما مررررگ یه عزیز سخت ترین چیز ممکنه که هیچ کاریش نمیشه کرد.مرررگ تنها چیزیه که درمانی براش نیس.اما بقیه چیزا چرا.حتما یه راهی هست برای تغییرش

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
سخت ترین چیزی که تا به حال اصلا نفهمیدم ، این بوده که : رفتار مردم و انسان ها خیلی عجیب و غریبه و من نتونستم بفهمم چرا به کسی که پولداره یا مثلا اخلاق تندی داره ، بیشتر احترام میذارن نسبت به کسی که به همه احترام شدیدی میذاره ولی پولدار نیست

ali ko0nko0ri

عضو جدید
سخت ترین چیز ی که من فهمیدم یکیش میتونه این باشه با اینکه هممون میدونیم زندگی دوروزه و شاید اصلا فردایی برامون وجود نداشته باشه چرا همچنان بهم دروغ میگیم راحت خیانت میکنیم و همدیگرو ازار میدیم وقدرلحظه هامونو نمیدونیم ...

3aber-sr

عضو جدید
سخت ترین چیز اینه که قدر داشته هامون خییییییلی دیر میفهمیم درست زمانی که دیگه از دست دادیمشون

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من سخت ترين چيز توي زندگي اينكه :
نتوني درست فكر كني.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سخت ترین چیزی که تو زندگیم فهمیدم الماسه که اونم میشه تراشش داد. پس چیز سختی تو زندگی وجود نداره. این اندیشه ماست که چیزی را سخت و چیزی را شگفت انگیز میبینه. بهبود نگرشها هدیه خداست که به ما ارزانی شده.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینه که هدف خدا از خلق اینجانب چی بوده؟
اگه این بوده که از وجوذ پر برکت من مردم استفاده کنن دیگه خیلی استفاده کردن من و برگردونه همونجایی که بودم!!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه این بوده که از وجوذ پر برکت من مردم استفاده کنن دیگه خیلی استفاده کردن من و برگردونه همونجایی که بودم!!
این راه برگشت نداره. با مردن ما برنمی گردیم . یه دنیا رو پشت سر میذاریم میریم یه وادی دیگه. دلیلشم اینه که ما قطره ای از روح خدائیم که بر ما دمیده و ما جاودانه شدیم. حالا اگه عادت کردیم که خودمونو دست کم بگیریم بحثش جداست.

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره هدف خلقت دقیقا همینه

ولی دنیا بی قانون نیست که! شما هرچقدر زحمت کشیدی،از خودت مایه گذاشتی واسه دیگران،مفید بودی،مثل فنر میمونی که هی انرژیشو جذب میکنه و فشرده و فشرده تر میشه
در آخر نوبت دنیا میشه که به تو برسه و واسه تو مایه بزاره و به قولی انرژیتو پس بده
شاید یه سال دو سال 10 سال طول بکشه،ولی فنر ـه دیگه! آخر ول میشه !
:D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
این راه برگشت نداره. با مردن ما برنمی گردیم . یه دنیا رو پشت سر میذاریم میریم یه وادی دیگه. دلیلشم اینه که ما قطره ای از روح خدائیم که بر ما دمیده و ما جاودانه شدیم. حالا اگه عادت کردیم که خودمونو دست کم بگیریم بحثش جداست.
والا ما خیری از این دنیاا ندیدیم!!
اون دنیا هم بدتره الکی میگن خوبه..همیشه مارو گول میزنن..
:(
آره هدف خلقت دقیقا همینه

ولی دنیا بی قانون نیست که! شما هرچقدر زحمت کشیدی،از خودت مایه گذاشتی واسه دیگران،مفید بودی،مثل فنر میمونی که هی انرژیشو جذب میکنه و فشرده و فشرده تر میشه
در آخر نوبت دنیا میشه که به تو برسه و واسه تو مایه بزاره و به قولی انرژیتو پس بده
شاید یه سال دو سال 10 سال طول بکشه،ولی فنر ـه دیگه! آخر ول میشه !

من از اون دسته آدمام که اگه فنرم بودم انرژی دادم به کسی توقع ندارم فنره به من انرزی بده!!
.
.
.
الکی مثلن من خیلی آدمم!!خخ
اگه هدف این بوده خو من نه مفید بودم برا کسی نه هیچی...

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه زمانی چشممو باز کردم دیدم خیلییییییی بزرگ شدم
کاش برمیگشتم به دوران کودکی کاش

zaha joon

عضو جدید
اینکه ادما فقط موقع خوشی ها کنار ادمن
پای منافع که بیاد وسط دوستی و رفاقتو همه چیو یادشون میره

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه هدف این بوده خو من نه مفید بودم برا کسی نه هیچی...

اتفاقا اتی جان،عزیز من،آدمی مث تو که ضررش به یه مورچه هم نمیرسه،من مطمئنم تو یه روزی یه شخص خاص میشی.یه چیز خواستنی مث یه همسر یا یه مامان گل میشی.

فکر کن سی و دو سالته یه شوور باحال داری با ماشین شاسی بلند (خخخ:D ) و یه پسر تپل و فوضول داری که از دیوار راست میره بالا و همیشه باید بگیریش در نره!! :D
فکر کن یه روزی یه زندگی قشنگ داشته باشی...
چه عیبی داره؟ یه ذره احتمال بده،فکر کن خدا و دنیا دوست دارن،فکر کن قراره یه زندگی خوشبخت و قشنگ داشته باشی!!

اتفاقا من در آدم های جالبی مث تو زندگی قشنگی میبینم ;) جدی میگم :)

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

اتفاقا اتی جان،عزیز من،آدمی مث تو که ضررش به یه مورچه هم نمیرسه،من مطمئنم تو یه روزی یه شخص خاص میشی.یه چیز خواستنی مث یه همسر یا یه مامان گل میشی.

فکر کن سی و دو سالته یه شوور باحال داری با ماشین شاسی بلند (خخخ:D ) و یه پسر تپل و فوضول داری که از دیوار راست میره بالا و همیشه باید بگیریش در نره!! :D
فکر کن یه روزی یه زندگی قشنگ داشته باشی...
چه عیبی داره؟ یه ذره احتمال بده،فکر کن خدا و دنیا دوست دارن،فکر کن قراره یه زندگی خوشبخت و قشنگ داشته باشی!!

اتفاقا من در آدم های جالبی مث تو زندگی قشنگی میبینم ;) جدی میگم :)

اولن که من ترجیح میدم یه دخدر شبیه خودم داشته باشم..:D
من از این زندگیا دوس ندارم..