ز کساني که در رابطه با رشته ي برق کنترل اطلاعات دارند تقاضاي کمک دارم

arashonline

عضو جدید
دوستان عزيز من دانشجوي رشته ي برق کنترل هستم اما در باره ي وضعيت کاري در ايران يا کلا کارهايي که براي اين رشته موجود است ندارم
لطفا راهنمايي کنيد

gli

عضو جدید
پاسخ شما

پاسخ شما

دوستان عزيز من دانشجوي رشته ي برق کنترل هستم اما در باره ي وضعيت کاري در ايران يا کلا کارهايي که براي اين رشته موجود است ندارم
لطفا راهنمايي کنيد

وضعیت کاری ممکن است برای هیچ رشته ای خوب نباشد ولی برای انکه کار بلد است خوب است وهمیشه.
شما بهتر در ابتدا با هر قیمتی که شده شروع به تجربه اندوزی کنید اموزشهایی مثل PLC,HMI ببینید

gli

عضو جدید
salam , man ham mesle shoma hasta , ageh etelaty gerfted lorfan mano ham dar jaryan begozared. mer30
وضعیت کاری ممکن است برای هیچ رشته ای خوب نباشد ولی برای انکه کار بلد است خوب است وهمیشه.
شما بهتر در ابتدا با هر قیمتی که شده شروع به تجربه اندوزی کنید اموزشهایی مثل PLC,HMI ببینید

ahmadzadeh

عضو جدید
ابزار دقیق. سیستم های کنترل

ابزار دقیق. سیستم های کنترل

لطفا راهنمايي کنيد
با شماره تلفن 09143637810تماس بگیرید.

zakeri

عضو جدید
دوست عزيز
با سلام
رشته كنترل و ابزار دقيق يك رشته بينالمللي بوده كه نه تنها در ايران بلكه در سراسر دنيا ناز شديدي به اين رشته ميباشد. مسير كاري خود را در سيستمهاي Dcs,hmi,plcو پروسسهاي نيروگاهي و نفتي سوق دهيد.

reza farsi

عضو جدید
salam man daneshjooye bargh -kontrol hastam
bazar kar in reshte dar iran khoob hast chon in reshte jadidi dar iran hast va az graysh hay digar bargh taif vasie tari darad
dar kol in reshte dar rabete ba robatic va otomasion mibashad:)

lord

عضو جدید
سلام،
در مهندسی برق گرایش کنترل از لحاظ کاربردی بهترین رشته است
در تمام صنایع ، تاسیسات ساختمان،نفت وگاز به این تخصص احتیاج دارند

hollow_man

عضو جدید
سلام دوستان
راستش من در اين مورد اشنايي دارم ولي نه در اون حد كه بتونم به اين دوست عزيز كمك كنم
اميدوارم دوستان عزيز و ارجمند بتونن به اين دوست خوب كمك كنند

با احترام:gol:

hollow_man

عضو جدید
دخالت نيست خانم عرض ارادت بود همين حالا شما چرا شدي كاسه داغ تر آش:biggrin:

amir_gm_elec_civ

عضو جدید
dear arash
برای گرفتن جواب در این دوره زمانه نباید سوال کلی بکنی. شما اول قابلتهای خودتو اعلام کن و بعد 1 سوال مناسبتر بپرس شاید بتونم کمکت کنم.;)

آخرین ویرایش:

stab

عضو جدید
اعتماد بنفس

اعتماد بنفس

بهترین گرایش از نظر تنوع ودرامد زایی درحال حاضر بشرط تسلط وتجربه

بهرام بهار

عضو جدید
کنترل

کنترل

منم دقیقا مشکلل شما رو دارم
میگن تازه این رشته اومده و اصلا درست معلوم نیست کاراییش چیه
اگه اطلاعاتی پیدا کردید ممنون میشم به منم بگید

f.babaei

عضو جدید
سلام مهندس. به نظر من برای همه ی رشته ها کار هست فقط به تخصص اون شخص برمیگرده یعنی اگه شما چندتا نرم افزار کار کرده باشید(PLC S7- LAB VEIW-MATLABو........)و روی آنها مسلط باشی و به رشته کاری خودت هم علاقه نشون بدی و اطلاعاتت رو راجع به رشته خودت کامل کنی وقتی برای مصاحبه جایی رفتی طرف که ببینه حسابی اطلاعاتت کامله وپر بار هستی ومثل یه فرد باتجربه عمل میکنی محاله که تورو قبول نکنه و اینو بگم که کار برای مهندسین برق هست واینکه منتظر نباشی تا کار بیاد سراغتون خودتون دستی حرکت بدید مثلا به جای اینکه بشینی دم از بیکار بودن بزنی که چیزی رو درست نمیکنه به دنبال کشف و اختراعات جدید باشی وخودت ایجاد اشتغال کنی فقط کافی یه طرح کاری بیرون بدی ببین از چندتا شرکت باهات برای کار تماس میگیرن باور کن همه ی اینها اگه علاقه وجود داشته باشه امکان پذیره- موفق باشی