زن‌ ها از مردها چه‌ می‌ خواهند؟ واقعا كه چه موجوداتي هستند اين زن ها !!!!

مهندسی گاز

عضو جدید

ليست‌اصلی‌:

:w02:
۱- خوش‌قيافه‌باشه ... ۲- جذاب‌باشه ... ۳- موقعيت‌شغلی‌خوبی داشته باشه ... ۴- شنونده ی‌خوبی‌باشه ... ۵- شوخ‌و بذله‌گو باشه ... ۶- قامت‌برازنده‌ای داشته‌باشه ... ۷- خوش ‌لباس‌باشه ... ۸- قدرشناس‌باشه ... ۹- توی ذهنش‌انديشه‌های‌شگفت‌آور داشته‌باشه ... ۱۰- عاشق‌خوبی‌باشه و اهل‌خيالپردازی‌باشه ...

ليست‌بازنويسی‌شده‌در ۳۵ سالگی‌:

۱- قيافه ش‌ بد نباشه! (اولويت‌با كسانی‌كه‌دچار كچلی‌يا كم‌مويی‌نيستن!) ... ۲- در ماشين‌رو برای‌خانم‌باز كنه و صندلی‌رو برای‌خانم‌از پشت‌ميز عقب‌بكشه! ... ۳- به‌قدر كافی‌برای‌خوردن‌يك‌شام‌گرون‌قيمت‌رستوران‌پول‌داشته‌باشه! ... ۴- بيش‌تر از اونچه‌حرف‌می‌زنه ، گوش‌كنه! ... ۵- به‌لطيفه‌های‌خانم‌بخنده! ... ۶- راحت‌بتونه ساكهای‌سنگين‌مواد خوراكی‌رو حمل‌كنه! ... ۷- حداقل‌يه‌كراوات‌داشته‌باشه! ... ۸- در قبال‌خوردن‌يه‌غذای‌خوب‌خونگی‌تشكر كنه! ... ۹- تاريخ‌تولد خانم و سالروز ازدواج‌رو به‌خاطر داشته‌باشه! ... ۱۰- حداقل‌يه‌بار در هفته‌حرفهای‌عاشقانه‌بزنه! ...

ليست‌بازنويسی‌شده‌در ۴۵ سالگی‌:

۱- خيلی‌زشت‌نباشه! ... ۲- قبل‌از اومدن‌خانم ‌، با ماشين‌به‌راه‌نيفته! ... ۳- يه‌كار ثابت‌داشته‌باشه و بتونه حداقل‌يه‌بار در سال‌خرج‌شام‌رستوران‌رو بپردازه! ... ۴- وقتی‌خانم‌حرف‌می‌زنه‌بتونه سرش‌رو تكون‌بده! ... ۵- لطيفه‌های‌كهنه‌و قديمی‌ رو به‌خاطر داشته‌باشه! ... ۶- به‌قدر كافی‌توانايی‌داشته‌باشه تا بتونه توی جابه‌جا كردن‌مبلمان‌كمك‌كنه! ... ۷- پيراهنی‌بپوشه كه‌برآمدگی‌شكمش‌رو بپوشونه! ... ۸- شيشه‌آبليمويی‌رو كه‌نوار اطمينان‌درش‌باز شده ‌، تشخيص‌بده و اون رو نخره! ... ۹- به‌خاطر داشته‌باشه كه‌در‌محافظ‌توالت‌فرنگی‌رو قبل‌از خروج‌سر جاش‌بذاره! ... ۱۰- آخر هر هفته‌صورتش‌رو اصلاح‌كنه! ...

... در ۵۵ سالگی

۱- موهای‌گوش‌و بينی‌ش‌رو كوتاه‌كنه! ... ۲- توی اماكن‌عمومی‌خرخر نكنه! ... ۳- خيلی‌زياد پول‌قرض‌نگيره! ... ۴- وقتی‌خانم‌ابراز محبت‌می‌كنه‌، خوابش نبره! ... ۵- لطيفه‌های‌تكراری‌رو هفته‌ای‌چند بار نگه! ... ۶- ظاهرش‌به‌قدر كافی‌مناسب‌باشد كه‌گاهی‌آخر هفته‌ها بشه باهاش به‌پيك‌نيك‌رفت‌و البته حال و حوصله ی بيرون رفتن رو داشته باشه! ... ۷- كمتر جوراب‌لنگه‌به‌لنگه‌بپوشه! ... ۸- در قبال خوردن‌يه‌شام‌حاضری‌تشكر كنه! ... ۹- آدرس و شماره تلفن منزلش رو به‌خاطر داشته‌باشه! ... ۱۰- چند هفته‌يه‌بار توی تعطيلات‌آخر هفته‌صورتش رو اصلاح‌كنه! ...

... در ۶۵ سالگی

۱- از بچه‌های‌كوچيك‌نترسه! ... ۲- به‌خاطر داشته‌باشه كه حمام‌خونه‌كجاست‌! ... ۳- برای‌منظم‌و با قاعده‌بودنش ، نياز به‌خرج‌كردن‌پول‌زيادی‌نباشه! ... ۴- فقط‌ موقع خواب‌آروم‌خرخر كنه! ... ۵- به‌خاطر داشته‌باشه كه‌چرا می‌خنده! ... ۶- اونقدر توانايی‌داشته‌باشه كه‌بدون‌كمك‌بتونه بايسته! ... ۷- معمولا" بتونه بعضی‌از لباسهاش‌رو بدون‌كمك‌ديگرون‌بپوشه! ... ۸- غذاهای‌سبك‌رو دوست‌داشته‌باشه! ... ۹- به‌ياد بياره كه‌دندونهای‌مصنوعی‌ش‌رو كجا گذاشته‌! ... ۱۰- به‌خاطر داشته‌باشه كه‌كی آخر هفته س! ...

... در ۷۵ سالگی

۱- نفس‌بكشه! ... ۲- كنترل ...‌... خودش‌ رو از دست‌نداده‌باشه! ... ۳- همين!:w37::w09::w07:

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن و مرد

زن یعنی نـاز ... مرد یعنی نیــاز ...
مرد یعنی غرور، زن یعنی شکست غرور ... مرد یعنی باید ، زن یعنی شاید ...

مرد یعنی آری،زن یعنی گاهی...مرد یعنی حتما ، زن یعنی هرگز ...
مرد یعنی اصرار ، زن یعنی انکار ... مرد یعنی بودن ، زن یعنی فنا ...

مرد یعنی دیدن ، زن یعنی چشم فرو بستن ...
مرد یعنی دم، زن یعنی باز دم...

مرد یعنی منطق ،زن یعنی احساس...
مرد یعنی حکومت ،زن یعنی اطاعت ...

مرد یعنی سخاوت ،زن یعنی صداقت...
مرد یعنی رهایی،زن یعنی تسلیم ...

مرد یعنی شرافت،زن یعنی نجابت... مرد یعنی نهایت ،زن یعنی بدایت...
مرد یعنی خشونت ،زن یعنی لطافت... مرد یعنی غیرت ، زن یعنی عزت ...

مرد یعنی من،زن یعنی ما... مرد یعنی صلابت،زن یعنی قداست ..

مرد یعنی پیمودن ، زن یعنی صبوری...مرد یعنی اکنون،زن یعنی فردا...
مرد یعنی ساختن ،زن یعنی سوختن...مرد یعنی رهبر،زن یعنی راهبر ...

مرد یعنی دلدار ،زن یعنی دلداده... مرد یعنی خواستن ،زن یعنی کاستن .
مرد یعنی ربودن،زن یعنی کشش ...مرد یعنی بیارام ،زن یعنی بیاسای...

مرد یعنی یک جرعه هوس،زن یعنی جام لبریز نفس...
مرد یعنی شوهر ،زن یعنی همسر ..

مرد یعنی سالار ، زن یعنی ره سپرده به دامان یار...

مرد یعنی نیمی از وجود ، زن یعنی نیمه دیگر ...
مرد یعنی پدر ، زن یعنی مادر ...

و اما با اینهمه معانی بی انتهای دشت آشنایی ،
مرد یعنی انسان یعنی دریای احساس یعنی دوست داشتن جاودانه

یعنی تکیه گاه وجود یعنی آرامترین خلقت ..

و زن یعنی آرامگاه خلقت یعنی از سر تا پای ایثار

و مرد یعنی واژه ی غیرت و مردانگی یعنی هستن ..شدن و گشتن

و زن یعنی مهر و وفای بی کرانه یعنی انس و صفای خالصانه

یعنی امید بخش روزهای آینده یعنی همراه و همدم تنهایی ها و غربت
و همسفر راه پررمزو راز زندگی و در یک کلام مرد یعنی پدر برای آنکه در باغ
عشق و وفا و صفایش در دامانت خواهد بالید

و مرد یعنی تنها یک واژه و آنهم مرد ...
[FONT=&quot]و زن یعنی تنها یک واژه و آنهم عشـق[/FONT][FONT=&quot] ...[/FONT]

sahar_86

عضو جدید

ليست‌اصلی‌:

:w02:
۱- خوش‌قيافه‌باشه ... ۲- جذاب‌باشه ... ۳- موقعيت‌شغلی‌خوبی داشته باشه ... ۴- شنونده ی‌خوبی‌باشه ... ۵- شوخ‌و بذله‌گو باشه ... ۶- قامت‌برازنده‌ای داشته‌باشه ... ۷- خوش ‌لباس‌باشه ... ۸- قدرشناس‌باشه ... ۹- توی ذهنش‌انديشه‌های‌شگفت‌آور داشته‌باشه ... ۱۰- عاشق‌خوبی‌باشه و اهل‌خيالپردازی‌باشه ...

ليست‌بازنويسی‌شده‌در ۳۵ سالگی‌:

۱- قيافه ش‌ بد نباشه! (اولويت‌با كسانی‌كه‌دچار كچلی‌يا كم‌مويی‌نيستن!) ... ۲- در ماشين‌رو برای‌خانم‌باز كنه و صندلی‌رو برای‌خانم‌از پشت‌ميز عقب‌بكشه! ... ۳- به‌قدر كافی‌برای‌خوردن‌يك‌شام‌گرون‌قيمت‌رستوران‌پول‌داشته‌باشه! ... ۴- بيش‌تر از اونچه‌حرف‌می‌زنه ، گوش‌كنه! ... ۵- به‌لطيفه‌های‌خانم‌بخنده! ... ۶- راحت‌بتونه ساكهای‌سنگين‌مواد خوراكی‌رو حمل‌كنه! ... ۷- حداقل‌يه‌كراوات‌داشته‌باشه! ... ۸- در قبال‌خوردن‌يه‌غذای‌خوب‌خونگی‌تشكر كنه! ... ۹- تاريخ‌تولد خانم و سالروز ازدواج‌رو به‌خاطر داشته‌باشه! ... ۱۰- حداقل‌يه‌بار در هفته‌حرفهای‌عاشقانه‌بزنه! ...

ليست‌بازنويسی‌شده‌در ۴۵ سالگی‌:

۱- خيلی‌زشت‌نباشه! ... ۲- قبل‌از اومدن‌خانم ‌، با ماشين‌به‌راه‌نيفته! ... ۳- يه‌كار ثابت‌داشته‌باشه و بتونه حداقل‌يه‌بار در سال‌خرج‌شام‌رستوران‌رو بپردازه! ... ۴- وقتی‌خانم‌حرف‌می‌زنه‌بتونه سرش‌رو تكون‌بده! ... ۵- لطيفه‌های‌كهنه‌و قديمی‌ رو به‌خاطر داشته‌باشه! ... ۶- به‌قدر كافی‌توانايی‌داشته‌باشه تا بتونه توی جابه‌جا كردن‌مبلمان‌كمك‌كنه! ... ۷- پيراهنی‌بپوشه كه‌برآمدگی‌شكمش‌رو بپوشونه! ... ۸- شيشه‌آبليمويی‌رو كه‌نوار اطمينان‌درش‌باز شده ‌، تشخيص‌بده و اون رو نخره! ... ۹- به‌خاطر داشته‌باشه كه‌در‌محافظ‌توالت‌فرنگی‌رو قبل‌از خروج‌سر جاش‌بذاره! ... ۱۰- آخر هر هفته‌صورتش‌رو اصلاح‌كنه! ...

... در ۵۵ سالگی

۱- موهای‌گوش‌و بينی‌ش‌رو كوتاه‌كنه! ... ۲- توی اماكن‌عمومی‌خرخر نكنه! ... ۳- خيلی‌زياد پول‌قرض‌نگيره! ... ۴- وقتی‌خانم‌ابراز محبت‌می‌كنه‌، خوابش نبره! ... ۵- لطيفه‌های‌تكراری‌رو هفته‌ای‌چند بار نگه! ... ۶- ظاهرش‌به‌قدر كافی‌مناسب‌باشد كه‌گاهی‌آخر هفته‌ها بشه باهاش به‌پيك‌نيك‌رفت‌و البته حال و حوصله ی بيرون رفتن رو داشته باشه! ... ۷- كمتر جوراب‌لنگه‌به‌لنگه‌بپوشه! ... ۸- در قبال خوردن‌يه‌شام‌حاضری‌تشكر كنه! ... ۹- آدرس و شماره تلفن منزلش رو به‌خاطر داشته‌باشه! ... ۱۰- چند هفته‌يه‌بار توی تعطيلات‌آخر هفته‌صورتش رو اصلاح‌كنه! ...

... در ۶۵ سالگی

۱- از بچه‌های‌كوچيك‌نترسه! ... ۲- به‌خاطر داشته‌باشه كه حمام‌خونه‌كجاست‌! ... ۳- برای‌منظم‌و با قاعده‌بودنش ، نياز به‌خرج‌كردن‌پول‌زيادی‌نباشه! ... ۴- فقط‌ موقع خواب‌آروم‌خرخر كنه! ... ۵- به‌خاطر داشته‌باشه كه‌چرا می‌خنده! ... ۶- اونقدر توانايی‌داشته‌باشه كه‌بدون‌كمك‌بتونه بايسته! ... ۷- معمولا" بتونه بعضی‌از لباسهاش‌رو بدون‌كمك‌ديگرون‌بپوشه! ... ۸- غذاهای‌سبك‌رو دوست‌داشته‌باشه! ... ۹- به‌ياد بياره كه‌دندونهای‌مصنوعی‌ش‌رو كجا گذاشته‌! ... ۱۰- به‌خاطر داشته‌باشه كه‌كی آخر هفته س! ...

... در ۷۵ سالگی

۱- نفس‌بكشه! ... ۲- كنترل ...‌... خودش‌ رو از دست‌نداده‌باشه! ... ۳- همين!:w37::w09::w07:
اگه زنها میدونستنمردها اینقدر عیب و ایراد دارند هیچ وقت بهشون حتی فکر هم نمی کردن.بیچاره ما زنها ..........:confused::cry::biggrin:ای ول گلرخ

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينجا شده نهي از منكر مهرداد ميگه فمينيست نباش اين هوسينا علي ميگه عصباني نباش
مهندس گازم كه ميگه كوروكچل:w15:
savdaجون عزيزم چرا حرص ميخوري ريلكس باش ريلكس ببين من چقد بي غيرتم بزار هركي هرچي ميخواد بگه بگه داريم شوخي ميكنيم بابا راحت باشين بيخيال ي ادامس بندازين بالا بعدشم خلاص
:)واقعا ما خودمونم نفهميديم اين پسرا چي ميخوان ازمون بياين لپ كلامو بگين راحت ديگه چرا اينقدر در طول قرن هاي متمادي :surprised:
مارو ميپيچونين ايي مگه پيچ پيچيه

server

عضو جدید
اينجا شده نهي از منكر مهرداد ميگه فمينيست نباش اين هوسينا علي ميگه عصباني نباش
مهندس گازم كه ميگه كوروكچل:w15:
savdaجون عزيزم چرا حرص ميخوري ريلكس باش ريلكس ببين من چقد بي غيرتم بزار هركي هرچي ميخواد بگه بگه داريم شوخي ميكنيم بابا راحت باشين بيخيال ي ادامس بندازين بالا بعدشم خلاص
:)واقعا ما خودمونم نفهميديم اين پسرا چي ميخوان ازمون بياين لپ كلامو بگين راحت ديگه چرا اينقدر در طول قرن هاي متمادي :surprised:
مارو ميپيچونين ايي مگه پيچ پيچيه
ما پسرا هم از شما دخترا سر در نیاوردیم 1 سال تموم تلاش کردم تا از این دخترا سر در بیارم به هیچ نتیجه قابل توجهی نرسیدم :confused:

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما پسرا هم از شما دخترا سر در نیاوردیم 1 سال تموم تلاش کردم تا از این دخترا سر در بیارم به هیچ نتیجه قابل توجهی نرسیدم :confused:
از اول اگه از من ميپرسيدي بهت ميگفتم كه هيچ تلاشي نكن چون احساس پيچيده ترين چيزيه كه در عالم وجد داره يعني يكي از پيچيده تريناست و زن به لحاظ روحياتش اميخته با احساسيه كه خودشم نميفهمه چه جوريه:w15:
منم اسحاق براي كل اين مردا متاسفم:tooth::twisted:

مهندسی گاز

عضو جدید
از اول اگه از من ميپرسيدي بهت ميگفتم كه هيچ تلاشي نكن چون احساس پيچيده ترين چيزيه كه در عالم وجد داره يعني يكي از پيچيده تريناست و زن به لحاظ روحياتش اميخته با احساسيه كه خودشم نميفهمه چه جوريه:w15:
سلام
بابا حالا ما یه مطلبی برا همه گذاشتیم ببین این دختر خانمها چقدر واکنش از خودشون نشون میدن .
معلومه که این مطالب بیربط نیست وگرنه شما خانها اگر این مشکل رو نداشتین که این همه سرو صدا نمیکردیدتا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها.:w35:

بشارت

عضو جدید
من بودم عنوان تاپیک رو اینجوری میزدم:

زن ها از جون مردها چی میخوان؟واقعا که چه موجوداتی هستند این زنها!!!!

اینجوری بهتر نیست؟؟:biggrin:

server

عضو جدید
من بودم عنوان تاپیک رو اینجوری میزدم:

زن ها از جون مردها چی میخوان؟واقعا که چه موجوداتی هستند این زنها!!!!

اینجوری بهتر نیست؟؟:biggrin:

نه دخترا از پسرا سر در میارن نه پسرا از دخترا به نظر من نباید به این حرفا اهمیت داد

server

عضو جدید
یه سال پیش از کجا پیدات می کردم :eek:
در ضمن من کماکان به تلاشم ادامه می دهم تازه چند تا کتاب روان شناسی تهیه کردم به زودی می خونمشون;):razz:

server

عضو جدید
سلام
بابا حالا ما یه مطلبی برا همه گذاشتیم ببین این دختر خانمها چقدر واکنش از خودشون نشون میدن .
معلومه که این مطالب بیربط نیست وگرنه شما خانها اگر این مشکل رو نداشتین که این همه سرو صدا نمیکردیدتا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها.:w35:
باید یه مطلبی گذاشت که همه بتونن اظهار نظر کنن

Matrix

عضو جدید
اين باشگاه به همچين تاپيكهايي نياز نداره !

تاپيك قفل شد ! بله زنگ تفريح هست ولي نه اينكه هر چيزي بياين بگين ... !

Matrix

عضو جدید
راستي بد نيست فرق گفتگو آزاد و زنگ تفريح رو بدونيد ! اين واقعا" يه بحث جدي و عالي ميتونه باشه !!!؟

اگر اينطوريه كه شديدا" بايد در مورد افكارتون تجديد نظر كنيد !

چون شوخي بودنش هم دليل بر ايجادش نميشه .. چه برسه به اينكه جدي باشه !!

اول فكر كردم زنگ تفريحه ... !!

• Like
واکنش ها: nino

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
مـــردها کاین گریه در فقدان همســــــــر می کنند
بعد مرگ همســـــــر خود ، خاک بر سر می کنند !

خاک گورش را به کیسه ، سوی منزل مـــی برند !
دشت داغ سینـــــه ی خـــــود ، لاله پرور می کنند

چون مجانین ! خیره بر دیوار و بر در مــــــی شوند
خاک زیر پای خود ، از گریه ، هــــــی ! تر می کنند

روز و شب با عکــس او ، پیوسته صحبت می کنند
دیده را از خون دل ، دریای احمــــــــر مــــی کنند !

در میان گریه هاشان ، یک نظر ! با قصد خیــــــر !!
بر رخ ناهیـــــــد و مینـــــــــا و صنــــــوبر می کنند !

بعدٍ چنــــــدی کز وفات جانگــــــــداز ! او گذشـــت
بابت تسلیّت خـــــــود ! فکــــر دیگــــــر مـــی کنند

دلبری چون قرص ماه و خوشگل و کم سن و سال
جانشیـــــــــن بی بدیل یار و همســـــــر می کنند

کـــــــــج نیندیشید !! فکــر همســـــــر دیگر نیَند !
از برای بچـــه هاشان ، فکر مـــــــادر مـــی کنند !!:biggrin:

آخرین ویرایش:

gonzo

عضو جدید
سلام .
خوب بووود ولی کاش کمی هم با ادب تر شعر می گفت.:w07:
به نظر من این زن ها تا مرد ها رو بد بخت نکنن دست بر دار نیستن !

hamid_geo

عضو جدید
بازم زنا و مردا؟ بابا بسه
همتون خوبید
همشون خوبن
هم مردا هم زنا خوبن:gol::gol: