زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
کریسمستون مباااااااااااااارک

امشب زود بخوابید بابانوئل براتون کادو بیاره !!! :D

eliot -esf

کاربر ممتاز
لای لای ...لای لای :w42:بهم تبریک بگییید !!!:D

eliot -esf

کاربر ممتاز
عکس شما کدوم بود تو مسابقه؟
هیچی دیدم :D

دیدید ؟!؟ هفتم شدم !! لای لای
شما بهش رای داده بودید ؟!؟!
ارم تربیت مدرس رو پودینگ شکلاتش هم دیدید ؟! (خودم درس کرده بودمااا ! )

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
دیدید ؟!؟ هفتم شدم !! لای لای
شما بهش رای داده بودید ؟!؟!
ارم تربیت مدرس رو پودینگ شکلاتش هم دیدید ؟! (خودم درس کرده بودمااا ! )
چه لیوانایی بود عجب چایی های خوشرنگی... نه من رای ندادم :redface: عکسشو یه بار دیگه بزارید اینجا برامون

eliot -esf

کاربر ممتاز
چه لیوانایی بود عجب چایی های خوشرنگی... نه من رای ندادم :redface: عکسشو یه بار دیگه بزارید اینجا برامون
کل رای ندادید یا به عکس من رای ندادید ؟!؟ ( بگید تکلیفمممو مشخص کنم ببینم فک کنم باید قهر بشم !! خخخ )

چایی نبودن که !! ژله هایی بودن به شکل هندوانه !! بچه ها حول بودن نشد از لیوان در بیارم !! هه

20141221_225117.jpg20141221_224755.jpg

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
کل رای ندادید یا به عکس من رای ندادید ؟!؟ ( بگید تکلیفمممو مشخص کنم ببینم فک کنم باید قهر بشم !! خخخ )

چایی نبودن که !! ژله هایی بودن به شکل هندوانه !! بچه ها حول بودن نشد از لیوان در بیارم !! هه

مشاهده پیوست 229316مشاهده پیوست 229317

شرکت کردم اما رای ندادم به شما ... خخخخخخخخخخ
خوب فکر کردم چایی هستند.... آخه خیلی خوشرنگ بودند! پس بگو چایی خوشرنگ کلا یه خواب و خیال بود.... :D یه سوال ! اون دستگیره دره؟؟؟!؟! آیا؟!

eliot -esf

کاربر ممتاز
شرکت کردم اما رای ندادم به شما ... خخخخخخخخخخ
خوب فکر کردم چایی هستند.... آخه خیلی خوشرنگ بودند! پس بگو چایی خوشرنگ کلا یه خواب و خیال بود.... :D یه سوال ! اون دستگیره دره؟؟؟!؟! آیا؟!
خب پس باید قهر بشم !!!

اری !! دستگیره در حمومه هی افتاد فهمیدیم اونم دلش میخواد بیاد :D

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز

مشاهده پیوست 229316مشاهده پیوست 229317

تبلیغات انتخاباتیت ضعیف بود...کسی بهت رای نداده...باس چلوکباب میدادی

eliot -esf

کاربر ممتاز
موافقم! یک بار بچه ها دعوت کردن پیش یلدا! خیلی خوش گذشت! همشون بی تربید شده بودن!
نه ما با تربیت بودیم !! خندیدیم ولی خوش نگذشت:D

هیچ جا خونه ادم نمیشه !!

eliot -esf

کاربر ممتاز
عکسات منو باد عکسای شب یلدای خودم توی خوابگاه توی غربت انداخت....:cry: یادش بخیر...بعضی از دوستام دیگه بین ما نیستن....
یعنی چی نیستتن ؟!! یعنی مردن ؟!؟:eek:

شما ها هم عکس هاتون بگذارید ببینیم !!

eliot -esf

کاربر ممتاز
یه سوال خبیثانه !! س م ی ن ا ر ا م ا د ه ا ز ک ج ا م ی ش ه پ ی د ا ک ر د ؟؟!!:w05:

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
یعنی چی نیستتن ؟!! یعنی مردن ؟!؟:eek:

شما ها هم عکس هاتون بگذارید ببینیم !!

مردن؟! البته نه به این خشونت!!! ...فقط از دنیا رفتن...

عکسای ما جذابیتی برا دیدن نداره...!!! یه خوابگاه آشوب زده که انگار قوم مغول از اونجا رد شده ...

eliot -esf

کاربر ممتاز
مردن؟! البته نه به این خشونت!!! ...فقط از دنیا رفتن...

عکسای ما جذابیتی برا دیدن نداره...!!! یه خوابگاه آشوب زده که انگار قوم مغول از اونجا رد شده ...
چراا جوون ؟اونم چند تااا:eek: خدابیامرزدشون:cry:
همین هاش جذابه !! :w07:

از سمینار فروشیهای مجاز ...!!!
داریییم ؟! ادرس ؟!

3 ص دیگه مونده تا ترجمم تموم بشه !! یه سمینار ها دیگم مونده !! پنج شنبه مهمونی داریم !! جمعه در راه میباشم !! شنبه امتحان spss دارم !! به نظرتون میرسم؟!؟

eliot -esf

کاربر ممتاز
در راه خدا میشه این ها را یکی ترجمه کنه ....:Ph34r:
3. Adhesion -- sticky compounds that harden like glue to incapacitate an attacker.

Several species of cockroach guard their backsides with a slimy anal secretion that quickly cripples any worker ants that launch an attack.

Similarly, members of the soldier caste in nasute termites have nozzle-like heads equipped with a defensive gland that can shoot a cocktail of defensive chemicals at intruders.

The compounds, which are both irritating and immobilizing, have been shown to be highly effective against ants, spiders, centipedes, and other predatory arthropods.

4. Cause pain or discomfort – Saddleback caterpillars, larvae of the io moth, and various other Lepidopteran larvae have hollow body hairs that contain a painful irritant.

Simply brushing against these urticating hairs will cause them to break and release their contents onto your skin. The consequence is an intense burning sensation that may last for several hours.
Many ants, bees, and wasps (the aculeate Hymenoptera) deliver venom to their enemies by means of a formidable stinger modified ovipositor).
The venom is a complex mixture of proteins and amino acids that not only induce intense pain, but may also trigger an allergic reaction in the victim.
Integrated Defense Systems: Many insects do not have one,but several defense mechanisms. In this way, they may achieve protection against different predators or against the same predator at different levels of motivation or different stages in the leavening process.

Commonly larva of the viceroy butterfly resembles a bird dropping, while the pupa resembles a dried leaf, and the adult may mimic a distasteful species, the monarch.

In the same life stage, insects may have several “lines of defense”.

Walking sticks are cryptic, but if attached they may have startle displays or discharge irritating chemicals at the intruder.

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
در راه خدا میشه این ها را یکی ترجمه کنه ....:Ph34r:
3. Adhesion -- sticky compounds that harden like glue to incapacitate an attacker.

Several species of cockroach guard their backsides with a slimy anal secretion that quickly cripples any worker ants that launch an attack.

Similarly, members of the soldier caste in nasute termites have nozzle-like heads equipped with a defensive gland that can shoot a cocktail of defensive chemicals at intruders.

The compounds, which are both irritating and immobilizing, have been shown to be highly effective against ants, spiders, centipedes, and other predatory arthropods.

4. Cause pain or discomfort – Saddleback caterpillars, larvae of the io moth, and various other Lepidopteran larvae have hollow body hairs that contain a painful irritant.

Simply brushing against these urticating hairs will cause them to break and release their contents onto your skin. The consequence is an intense burning sensation that may last for several hours.
Many ants, bees, and wasps (the aculeate Hymenoptera) deliver venom to their enemies by means of a formidable stinger modified ovipositor).
The venom is a complex mixture of proteins and amino acids that not only induce intense pain, but may also trigger an allergic reaction in the victim.
Integrated Defense Systems: Many insects do not have one,but several defense mechanisms. In this way, they may achieve protection against different predators or against the same predator at different levels of motivation or different stages in the leavening process.

Commonly larva of the viceroy butterfly resembles a bird dropping, while the pupa resembles a dried leaf, and the adult may mimic a distasteful species, the monarch.

In the same life stage, insects may have several “lines of defense”.

Walking sticks are cryptic, but if attached they may have startle displays or discharge irritating chemicals at the intruder.

چسبندگی- ترکیبات چسبناک که برای تضعیف یک (حتماً حشره )مهاجم مانند چسب سفت می شوند:Ph34r: یک سطر حوصله ام کشید
glue چسب هست! روی وسایلی که می خرین مثل چسب، ... دقت کنی می نویسن اسمهای معمول رو! این طوری یادتون هم می مونه
Sticky هم چسب دار، چسبناک هست؛ ورق های برچسب داریم یا اپلیکیشن sticky notes که تووش نت برداری می کنین

(در) چند گونه سوسک حمام، از پشت اونها با یک ترشح مقعدی لزج محافظت می کنه که هر نوع مورچه کارگر رو که اقدام به حمله کنه، از کار می اندازه (اینم سطر 2، سیفون کشیده رو مورچه های کارگر
)

همانند بالا(بطور مشابهی)، اعضای گروه کارگرهای موریانه ها، سرهای شبیه نازل دارند که مجهز ب یک ماده دفاعی هستند که می تونند مخلوطی(مثل یک کوکتل) روی مزاحم ها پرتاب کنند/بریزن! (آرپی جی زن هستن یعنی)
nasute termites موریانه گنده دماغ! که ترشحات داره برای مزاحم ها
nozzle-like شبیه نازل، نازل همین سر آبپاش رو در نظر بگیرین که سوراخ داره و به شدت مایع ازش می زنه بیرون توو صنعت ابزاری که مایع رو به شدت از شلنگ یا لوله بزنه بیرون که شکلش دقیقاً مثل سر آبپاش هست یا سر شیلنگ فلزی؛ بهش می گن نازل

Coctail هم یه جور پارتی هست در اصل، مثل مهمونی عصرونه هر چیزی که تووش سرو بشه رو می بینی می گن کوکتل! مثل سوسیهای ریز که می گن کوکتل؛ یا آبمیوه های قاطی با الکل رو که کمی لایت باشه می گن کوکتل! این موریانه هم کوکتل درست می کنه بعضی وقتها هم به میکس بودن و ریز بودن یک سرو غذا می گن کوکتل!

شد سه سطر! بقیه اش موند ...

آخرین ویرایش:

eliot -esf

کاربر ممتاز
بالاخره ترجمه تمووووووووووووووووووووووووووووووووووووووم شد :w42:

eliot -esf

کاربر ممتاز
بادلاي مهربونتون براي خواهرزادم دعا كنيد..
:crying:
الان يه هفته اس بيمارستانه. بايد بيست و يك روز ديگه بستري باشه....:crying2::crying:
آخه عزیزم !! چی شده ؟!؟ چند سالشه ؟! کوچولوئه ؟!:(

ایشالله خوب میشه !! همه بیان حمد شفا براش بخونیم !! نگران نباش دوستم !!!

بالا