زنگ تفریح دانشجوهای ارشد 93 ( تاپیک تمرین اسکیس گروهی )

TAKT A

عضو جدید
پایه حقوق با لیسانس 1.8 => با ماموریت و اضافه کار => 2.2 تا 2.3

پایه حقوق با ارشد 2.2 => با ماموریت و اضافه کار => 2.7 ، 2.8

البته به ماموریت بستگی داره، دوستم زیاد رفت و چندماه قبل 3.5 گرفت

مرسی ...بازم خوبه دیگه میشه یه زندگی رو گزروند ایشالا به سلامتی:smile:

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
باور کنید در زندگی من یک معجزه کوچولو اتفاق افتاده، از بین 2500 نفر متقاضی، شغلی بدست آوردم که فقط 15 نفر میخواستن
البته نباید پشتکارمو نادیده بگیری، بعد از سربازی 3 سال خانه نشین بودم، زبانمو از صفر رسوندم 100 ، 4تا هم مقاله نوشتم :)
البته فرآیند این استخدام 7 خوان رستم بوده، بعد از آزمون کتبی انواع مختلف مصاحبه گذروندم . کار دولتی سخت میگیرن، خودشم رسمی!!
چطو زبانتو از صفر به صد رسوندی؟

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
پایه حقوق با لیسانس 1.8 => با ماموریت و اضافه کار => 2.2 تا 2.3

پایه حقوق با ارشد 2.2 => با ماموریت و اضافه کار => 2.7 ، 2.8

البته به ماموریت بستگی داره، دوستم زیاد رفت و چندماه قبل 3.5 گرفت

انشالا موفق باشید
بااون همه تلاشی ک کردید لیاقتتون بیشترازیناس
من بشخصه با کار دولتی عمیقا مخالفم اما بعضی رشته ها بهترین کار واسشون کار دولتیه

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کتاب های زیادی خوندم، خیلی زیاد! آخرش هم مدرک آیلتس گرفتم و هم تافل . اگر تصمیمت جدیه بعدا پیام بده راهنماییت کنم، الان به مغزم خون نمیرسه :)

منم بعدا راهنمایی کن :D واسه دکتری لازم دارم

ile

عضو جدید
انشالا موفق باشید
بااون همه تلاشی ک کردید لیاقتتون بیشترازیناس
من بشخصه با کار دولتی عمیقا مخالفم اما بعضی رشته ها بهترین کار واسشون کار دولتیه
مرسی
منم با کار دولتی موافق نیستم ولی وقتی که من حتی پول یک مسیر تاکسی رو با التماس از پدرم میگیرم چطور میتونم برا خودم کار کنم؟ مجبورم چندسال برا دولت کار کنم تا سرمایه جمع کنم. فکر اقتصادیه من بد نیست !

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
کتاب های زیادی خوندم، خیلی زیاد! آخرش هم مدرک آیلتس گرفتم و هم تافل . اگر تصمیمت جدیه بعدا پیام بده راهنماییت کنم، الان به مغزم خون نمیرسه :)

ی کپی هم واسه من بفرستید لطفا:)
دوستان شب همگی بخیر
شادی روز اعلام نتایج منتظرتمااااااااااااا

بای

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم میرم دیگه.. شادی نتیجه رو برای منم خصوصی بفرست..
تا 5 شنبه هفته بعد که بیام.. حالا شاید دوباره اومدم یه سری زدم
دوستان شب بخیر

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ی کپی هم واسه من بفرستید لطفا:)
دوستان شب همگی بخیر
شادی روز اعلام نتایج منتظرتمااااااااااااا

بای
اگه زنده موندم تا اون روز

منم میرم دیگه.. شادی نتیجه رو برای منم خصوصی بفرست..
تا 5 شنبه هفته بعد که بیام.. حالا شاید دوباره اومدم یه سری زدم
دوستان شب بخیر

باشع تا 5 شنبه

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوب به نظرت برنامه ترکو چطو بچینیم؟

شادی نگاه برنامه که میزاریم ممکنه اون روز نتونیم بیایم.. میخوای با هم یه جور دیگه هماهنگ کنیم.. من برام مساله ای نیست ایمیل یا شمارمو بدم بهت
نظره تو چیه؟؟

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
شادی نگاه برنامه که میزاریم ممکنه اون روز نتونیم بیایم.. میخوای با هم یه جور دیگه هماهنگ کنیم.. من برام مساله ای نیست ایمیل یا شمارمو بدم بهت
نظره تو چیه؟؟

می دونی به نظر قبلیمون خوب نبود
اینطور بزاریم بگیم مثلا نباید بیایم نت و باشگاه و فقط اگه خاستیم فلان شب بیایم اگرم نیومدیم مورد نداره ولی هرکی اومد گزارش کار میده
می تونیمم بگیم روزی مثلا یک ساعت یا اینکه فقط بن ساعت فلان تا فلان مجازیم بیایم نت

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
می دونی به نظر قبلیمون خوب نبود
اینطور بزاریم بگیم مثلا نباید بیایم نت و باشگاه و فقط اگه خاستیم فلان شب بیایم اگرم نیومدیم مورد نداره ولی هرکی اومد گزارش کار میده
می تونیمم بگیم روزی مثلا یک ساعت یا اینکه فقط بن ساعت فلان تا فلان مجازیم بیایم نت

اره.. به نظرم خوبه...
میگم باشگاه ارزش نداره زیاد بیایم.. همون هفته ای یه بار بسه
ولی نت من گاهی لازمه ایمیلمو چک کنم.. ولی برای نت هم ساعت بزاریم
مثلا روزی نیم ساعت مگر کاری پیش بیاد یا ضرورت داشته باشه که بیشتر شه

1234hamid

عضو جدید
نظره تو چیه؟؟
آخی اومدم :) منم برنامه :) خخخخخ

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اره.. به نظرم خوبه...
میگم باشگاه ارزش نداره زیاد بیایم.. همون هفته ای یه بار بسه
ولی نت من گاهی لازمه ایمیلمو چک کنم.. ولی برای نت هم ساعت بزاریم
مثلا روزی نیم ساعت مگر کاری پیش بیاد یا ضرورت داشته باشه که بیشتر شه
می دونی من این چن روز دقت کردم وقتی می گفتم مجازم بعد خوندن فلان صفحه برم نت قشنگ میخوندم بعدش دلم نمیومد بیام می گفتم یه 5 6 صفه دیگم بخونم بعد باز دوباره همونطور یهو نگا می کردم می دیدم درسه تموم شد
این همش نتیجه برنامه داشتنه اما امرو هی میام روشن میکنم میام نت اونم چی این باشگاه در پیت با کاربرای در پیت ترش البته بلا نسبت یه عده
والا باشگاه ک اصن ارزش نداره
تازه میخام شرو کنم به ارشد خوندن دیگه شاید همون هفته ای یه بارم نرسم
نگا استاد استاد رفت چ راحت شد
بستگی به نیازمون نت رو محدود کنیم و فقط برای فعالیتای ضروری :D

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
می دونی من این چن روز دقت کردم وقتی می گفتم مجازم بعد خوندن فلان صفحه برم نت قشنگ میخوندم بعدش دلم نمیومد بیام می گفتم یه 5 6 صفه دیگم بخونم بعد باز دوباره همونطور یهو نگا می کردم می دیدم درسه تموم شد
این همش نتیجه برنامه داشتنه اما امرو هی میام روشن میکنم میام نت اونم چی این باشگاه در پیت با کاربرای در پیت ترش البته بلا نسبت یه عده
والا باشگاه ک اصن ارزش نداره
تازه میخام شرو کنم به ارشد خوندن دیگه شاید همون هفته ای یه بارم نرسم
نگا استاد استاد رفت چ راحت شد
بستگی به نیازمون نت رو محدود کنیم و فقط برای فعالیتای ضروری :D

اره.. منم خیلی کار دارم ولی این اینترنت لامصب اصلا یه جوریه 5 دقیقه میخوای بشینی میشه 2 ساعت..
منم یه مدت خیلی خوب شدما.. از وقتی جوابه این دکترا اومد پایان نامه رو تعطیل کردم..دوباره پشتم باد خورد
موافقم ..خب حالا پس برای باشگاه یه روز و ساعتی رو مشخص کنیم.. اگه شد بیایم اگرم نشد که برای هم پیام بزاریم و گزارش بدیم

بالا