زمان بندی کوتاه مدت | مطالعه گروهی کنکور ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی بچه ها من مرتضی کسمایی رو ندارم....فقط قیابکلو میخونم....خودشم گوشت تلخ و مزخرفه...پیف پیف:hate: به نظرتون نیازی نیست که خلاصشونو بوخونم؟؟؟
نور ایزدی هم خیییلی بی کیفیت و ناخواناست....چه جزوه ای پیشنهاد میکنین برا نور؟؟؟

کسمایی خیلی مطالبش کمه و روونه....ببین اینجا یه خلاصه 6 صفحه ای هس که مال ساسان مرادیه و تقریبا 2 تا فصل اخر کسمایی که در مورد اقلیم ایرانه پوشش میده......فقط یه فصل 3 طولانی بود نخوندم و از محتویاتشم چندان اطلاعی ندارم........ولی اگهiفول باشی قیابکلو رو ....کفایت میکنه البته کنکوره دیگه و غیر قابل پیش بینی...:D

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه دوستای گلم
خسته نباشید
دوستان درسته توو جمعتون نیستم ولی میخونم
البته به جز دیروز و امروز ک میانگین 2 روز 4 ساعت خوندم ...
برا تک تکتون آرزوی موفقیت میکنم
آخر هفته ها میام پستاتون رو میخونم و قطعأ با انرژی که دارید و میخونید خوشحال میشم و انرژیتون رو به منم منتقل میکنید که خوب پیش برم :)
چقد موعظه کردم :D

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسمایی خیلی مطالبش کمه و روونه....ببین اینجا یه خلاصه 6 صفحه ای هس که مال ساسان مرادیه و تقریبا 2 تا فصل اخر کسمایی که در مورد اقلیم ایرانه پوشش میده......فقط یه فصل 3 طولانی بود نخوندم و از محتویاتشم چندان اطلاعی ندارم........ولی اگهiفول باشی قیابکلو رو ....کفایت میکنه البته کنکوره دیگه و غیر قابل پیش بینی...:D

مسئله فول نبودنمه دیگه!!!!مثلا تو فصل 2 به بادهای محلی و چه میدونم فرمولای مزخرف سرویس پرشی زدم رفت پی کارش...یعنی خوندنمم فایده ای چون اصصصلا مخم نمیکشه:confused:
کتاب ساسان مرادی رو دارم...نمیدونم دیگه تو این اوضاع قمر در عقرب خوندنش مصلحته یا نه؟؟؟

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w10::w10::w40::w40:بچه ها من واقعا خودم اصلا دوست ندارم انرژی منفی بدم..ببخشیییید ...من ازفردا صب با انرژی زیاااااد شروع میکنم...شما هم با انرژی برین درس بخونین..موفق باشیم هممون
شهید،هانی و بقیه دوست جونا مرسیییییییییییییییییییی :w36:

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی شما کتابای گلابچی رو میخونید همش رو ؟؟
نه والا......من فک میکنم برا معماری یه جوری دیوونگی خوندن اون همه کتاب.......اگه قرار همه کتابای گلابچیو بخونیم هنرهای ساخت امتحان میدیم که اسکیسم نداره....والا....:D

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه والا......من فک میکنم برا معماری یه جوری دیوونگی خوندن اون همه کتاب.......اگه قرار همه کتابای گلابچیو بخونیم هنرهای ساخت امتحان میدیم که اسکیسم نداره....والا....:D

ینی میخواستم بگم کدوم کتاباش رو میخونید بیشتر :d
آره خب این همه کتاب خوندنش کار حضرت فیل : ))

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
ینی میخواستم بگم کدوم کتاباش رو میخونید بیشتر :d آره خب این همه کتاب خوندنش کار حضرت فیل : ))
من سازه در معماری-مبانی سازه- درک رفتار-طراحی لرزه ای-فناوری نوین و جزییات ارتقا دهنش رو خوندم.....و ساختمان های فولادی......بقیشم جزوه یا خلاصه.....

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من سازه در معماری-مبانی سازه- درک رفتار-طراحی لرزه ای-فناوری نوین و جزییات ارتقا دهنش رو خوندم.....و ساختمان های فولادی......بقیشم جزوه یا خلاصه.....

خوبه .. منم تقریبأ همینا رو دارم میخونم
ممنون از پاسخگویی .. یاشاسین :)
موفق باشی ایشالا :gol:

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
سلام بچه ها
امروز8.30 درس خوندم
وای بچه ها شماها چقدر کتاب میخونید من این همه کتاب ندارم

مارال 110

عضو جدید
سلام بچه ها
امروز8.30 درس خوندم
وای بچه ها شماها چقدر کتاب میخونید من این همه کتاب ندارم

سلام خوشبه حالت عزیزم منالان دو روز درست حسابی نمیخونم امروز فقط یکم منظر خوندم .بحم یه چیزی بگید چرا این جوری شدم.تازه امروز مهمانم داشتیم الان شبم موندن فردا هم فکر کنم تاظهر باشن .چی کار کنم ؟:cry::w22::w22::w22::w22:

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
سلام خوشبه حالت عزیزم منالان دو روز درست حسابی نمیخونم امروز فقط یکم منظر خوندم .بحم یه چیزی بگید چرا این جوری شدم.تازه امروز مهمانم داشتیم الان شبم موندن فردا هم فکر کنم تاظهر باشن .چی کار کنم ؟:cry::w22::w22::w22::w22:
سلام
به قول یکی از بچه ها ما همه به استراحت نیاز داریم و این استراحت کردن میتونه نیروی لازم برای ادامه کار بهمون بده.... پس وقتی در شرایطی قرار میگری که نمیتونی درس بخونی استراحت کن و به روحت ارامش بده که در روزای بعد بتونی بهترین استفاده بکنی
نگران نباش منم( و همه بچه ها )در شرایطی قرار گرفتم که نمیتونستم یا امکان این وجود نداشت درس بخونم پس سعی کردم ازش استفاده کنم و لذت ببرم....... ;)

azi sadeghi

عضو جدید
بچه ها کسی هست که از خوندنای خودش راضی باشه؟
یعنی مسلطین؟
طبق برنامه پیش نمیرم میلیم هرروز حس یه کتابیو داشته باشم میخونم
این کلیساهای رومانسک اون هفته خوندم پلاناش امروز یادم نبود کدوم به کدومه

milad.arch

عضو جدید
یعنی مسلطین؟
با تمرکز بخونی حله ;)
زیاد فک نکن که چی میشه یا نمیشه، مهم تلاشیه که انجام میدی :cool:

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها صبح بخیر
الان بیدار شدم
به امید موفقیت​

شهید من تایم مایم باذ نیستم..
قربونت امرو ک با هم میخایم شرو کنیم ی تایم بیگیر ببینیم چی میشه وولک؟
وااااای منم امشب تایم دارمم
:D

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی بچه ها من مرتضی کسمایی رو ندارم....فقط قیابکلو میخونم....خودشم گوشت تلخ و مزخرفه...پیف پیف:hate: به نظرتون نیازی نیست که خلاصشونو بوخونم؟؟؟
نور ایزدی هم خیییلی بی کیفیت و ناخواناست....چه جزوه ای پیشنهاد میکنین برا نور؟؟؟

یعنی جواب که نمیدیناااا میخوام با تیر بزنمتون
زود باشین جوابمو بددددین

خب حالا بعد یه گوش مالی حسابی من هم به نوبه خودم سلام و صب بخیر عرض میکنم خدمت بینندگان این تاپیک و راهیان تفکر و دانش:D
خدمتتون عارضم که تا الان دو ساعت درس خوندم شمال .5 ساعت زبان و 1.5 ساعت فصل 4 معماری معاصر....البته خوب جا نیوفتاده برام باید دوباره بوخونم

بچه ها شما چقد واسه فن کتاب میخونید
من رفتم که بمیییرم:w22:

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی جواب که نمیدیناااا میخوام با تیر بزنمتون
زود باشین جوابمو بددددین

بچه ها شما چقد واسه فن کتاب میخونید
من رفتم که بمیییرم:w22:
من نبودم شیرین منو نزن..:D واستا منم باهات بیام..میخوام بیام:w47::w47::w47::w47::w47:

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی مسلطین؟
عزیزم من امروز اون کلیساها رو میخونم فرداش یادم نمیاد درست حسابی :biggrin: :biggrin: ..نگران نباش هم طبیعیه هم با دوره حل میشه :thumbsup2:

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا که هستی جوابمو بده لااقل
:D من فقط تنظیم شرایط قیابکلو رو میخونم..که خداروشکر باهاش کنار میام یعنی گوشت تلخیش اذیتم نمیکنه..والا واسه نور و صوت منم فک میکنم ایزدی بهتره که والا من نخوندمش تا حالا ..جزوه خلاصه کسمایی رو وقت کردی بخونی بد نیست..البته انگار همشو زهرا خانوم گفته:redface:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا