زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان با کنته چجوری راندو کنم؟؟؟
بتراشمش و با دستمال محوش کنم یا خط بکشم باهاش؟؟؟

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یک چیزی این سنجش مسخره یعنی اخر همین ماه اسکیس را برگزار میکنه نمیندازه بعدماه رمضون که ماه هم بتونیم امتحان را بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان باید15 را داد یا موقع کارت ورود به جلسه
اخه گفتم شاید اوضاع مال تئوری دوباره عقب بیفته و شاید ثبت نام کنم ،من هم دوس دارم اسکیس را بدم ولی اگه اخر ماه باشه نمی تونم بیام تهران .......................سنجش بد است ،سنجش خر است

Sami Na

عضو جدید
یه سری از بچه های دانشگاهی دقیقا روز 28 ام امتحان دارن یعنی چی این برنامه ریزی آخه ...واقعا سنجش پیش خودش چی فکر کرده....:(

arefeh

کاربر ممتاز
یه سری از بچه های دانشگاهی دقیقا روز 28 ام امتحان دارن یعنی چی این برنامه ریزی آخه ...واقعا سنجش پیش خودش چی فکر کرده....:(

ببخشیداااا اما تقصیر بچه هایی هست که دانشجو هستن و اعتراضی نکردند....والا من خودم چون امتحان نظام مهندسی دارم و سری اول ارشد قرار بود 23 برگزار بشه و دقیقا همون روز هم من آطمون نظام داشتم...خیلی زیاد پیگیری کردم....دوستانه اینجا در جریانن...چقدر که نامه توی سایت به گونه ها و لحن های مختلاف دادم چه تماس هایی که داشتم....خط مستقیم مرکزشونو گیر اوردم و هر روز بهشون ز میزدم....که بالاخره اون تماسها باعث شد ک پیگیری کنند....
البته من فکر میکردم سنجش آدمهاش خیلی بی خودن...ولی بالغ بر 5-6 نفری که صحبت کردم یکی از یکی دیگه محترمانه تر باهام برخورد کردن....یعنی اگه شماها هم پیگیری میکردین...مسلما یه حرکتی انجام میدادن...نهایتش اینه ک با دانشگاه ها در تماس بودن برای به تاخیر انداختن امتحانات....
واقعا دمشون گرم...زمانه کمی رو انداختن عقب ولی همین که من و امثاله من مجبور نیستن همزمان توی یه روز دو تا آزمون کشوری رو برگزار کنند و نخوان بین دو تا آزمون یکی رو انتخاب کنند بازم کاری بس بزرگ بود

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
اینارو تو دو ساعت و چهل دقیقه زدم که بیشترشم سر پلان رفت......سکشن و نما با ناظر هم سعی میکنم بکشم تو تایم یک ساعت و بزارم

خو تو آزمون ک نمیتونی نصفشو صب بزنی نصفشو عصر
بنظرم سعی کن همشو کار کنی و تایم کلی بگیری
فک نمیکنی تو ی ساعت نمیشه ناظر و سکشن زد؟؟؟
وقت نیست بدوووووووووووووو(ستاد استرس دهی خخخخخخخ:D)

alice

عضو جدید
موزه در اقلیم گرم وخشک...خواهشا نظر بدین مرسی
مشاهده پیوست 211227مشاهده پیوست 211228
خسته نباشید ، به نظر من که کلیت پلان و حجم و روند طراحیتون خوبه ، فضاهای اداری با اتاق جلسات بزرگتر از فضای آمفی تئاتر شده بنظرم فضاهای اداری رو بزرگ گرفتید ،یه چیز دیگه که تو پلان به چشمم خورد تعداد پلکان ها بود سمت چپ تو پلان یکی بالا یکی هم پایین کافی شاپ بنظرم انقدر نزدیک به هم نیاز به دو تا پلکان نیست البته اینم بگم من نمی دونم هر کدوم به چه فضایی باز می شن:smile:
برای سریع تر شدن بنظرم تو شیت دوم یکی از پرسپکتیوها ی پایینی رو کوچکتر می کشید بجاش سکشنو پایین می ذاشتید ،ببخشید اگه جسارتی کردم

shematik

عضو جدید

کارت خیلی خوب شده.. دوس دارم:smile:
فقط ورودیت تو پلان انگار کوچیکتر از ورودی تو پرسپکتیو شده
به نظرم تو پرسپکتیو نیازی نیست بنویسی بادگیر گالری... اگه میخای تاکید کنی که گالریت بادگیر داره،میتونی یا تو مقطع یا با دیاگرام نشونش بدی
پشت پرسپکتیوت هم میتونی نمای شهری گرم و خشکو با روان نویس 1/. بکشی
;)

arefeh

کاربر ممتاز

سجاد یه کاری کن...کلی طراحی نکن...مثلا موزه که میگی هزار مدل موزه داریم با 1000 نوع ایده و کاربری و عملکردهای متفاوت
مثلا موزه نور با موزه خاک با موزه باد با موزه سفال فرق داره....هر کدومش پلانت تغییر شکل میده...درسته اقلیم هم مهمه اما اقلیم رو هر نوع موزه ای هم فرق داره....

saghi23

عضو جدید
سجاد یه کاری کن...کلی طراحی نکن...مثلا موزه که میگی هزار مدل موزه داریم با 1000 نوع ایده و کاربری و عملکردهای متفاوت
مثلا موزه نور با موزه خاک با موزه باد با موزه سفال فرق داره....هر کدومش پلانت تغییر شکل میده...درسته اقلیم هم مهمه اما اقلیم رو هر نوع موزه ای هم فرق داره....
میشه لطف کنید این انواع موزه ها رو یه نمونه بزارید یا نمونه و ریزفضا هاو ..از مطالب دیگه.مثلا توضیحاتی در باره بادخان که گذاشته بودید و نحوه طراحیش.میشه بگینن برای شروع از کدوم مدرک شروع میکنید ممنون

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی از نظر همه دوستان....من سقف امفی رو زاقی شکل در نطر گرفتم فقط نمیدونم تو برش سازشو نشون بدم چون زاق به هر حال پایه میخواد؟؟؟پوسته ای باشه؟؟؟ورق تاشده باشه؟؟؟مشبک باشه که روش تاق کار شده؟؟؟؟؟؟؟؟اگه کسی چند برش اسکیسی از امفی تئاتر بزاره ممنون میشم

sedre

عضو جدید
میشه لطف کنید این انواع موزه ها رو یه نمونه بزارید یا نمونه و ریزفضا هاو ..از مطالب دیگه.مثلا توضیحاتی در باره بادخان که گذاشته بودید و نحوه طراحیش.میشه بگینن برای شروع از کدوم مدرک شروع میکنید ممنون

میشه لینک بدین جایی که درموردبادخان نوشتین؟

imamin

عضو
سلام دوستان.

چندتا مقطع جوندار کار اساتید یا کار خودتون اگر دارید لطفا بزارید...

ممنون

arefeh

کاربر ممتاز
میشه لینک بدین جایی که درموردبادخان نوشتین؟

عزیزم چیزی در موردش ننوشتم یه پرس گذاشته بودم که اینم پلان و برشش...البته خیلی ناقصه فکر کنم چون دیتیل و اینها توش نکشیدم....
الان دارم دیتیل و ...میخونم همینطور روی نشون دادن ایده هام....
ایده من استفاده از بادگیره....بادخان یعنی دم و بازدم کار بادگیر هم دم و بازدمه....حالا بادخان فضایی یا بنایی که میخواد از نیروهای باد استفاده کنه و اونو تبدیل به دیگر نیروها کنه و استفاده مفید داشته باشه....
پس بادخان یه فضایی به عنوان نیروگاه میخواد و یه فضای مطالعاتی و یه سیستم تاسیساتیه پیشرفته و البته گالری هم برای نشون دادن این پروسه.....
که خوب من از 6 تا بادگیر استفاده کنم که نیروی باد به داخل این 6 حجم میره وارد فضای نیروگاهی پژوهشی میشه و بخشی از این باد وارد گالری یا نمایشی میشه تا بازدیدکننده ها علاوع بر دیدن این پروسه اون حس هم درشون ایحاد بشه....

neda...

عضو جدید
بچه ها یکی راهنمایی کنه این مبلغ سنجشو کی باید بریزیم؟
فک کنم اینجوری باشه که وقتی اعلام میکنن برای کارت گرفتن (چن روز قبل آزمون) قبل از پرینت کارت باید مبلغ رو واریز کنی بعد یه کدی میده که وقت پرینت ، کد و مشخصلت رو وارد میکنی و به سلامتی کارت و میگیری..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا