زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nahamya

کاربر فعال
Re: زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93(روحیه دهی گروهی)

Re: زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93(روحیه دهی گروهی)

من الان خبرش رو خوندم . هنوز تاریخ دقیقش معلوم نیست . قراره 13خرداد جزئیات آزمون رو منتشر کنن . هنوز معلوم نیست دقیقا چه روزیه

احتمالش زیاده که 23 وم باشه؟

Sent from my LT25i using Tapatalk

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیحون رو نمی دن بخاطر مذهبش و مشکلات بعد از رقتنش.
سیحون مسلمان بود ... قط یک سال بعد انقلاب ممنوع الخروج شد !!! .
هر وقت هم میخواست میتونست ایران بیاید ...
البته خیلی از معمارهای حسود و بی سواد پشت سر اون حرف زدند !!! .
حسین امانت چون بهایی نمی تونه ایران بیاید ...
سهراب سپهری هم طرفدار ر‍ژیم پهلوی بود و شعر اب را گل نکنیم برای مخالفان رژیم گفت ...
تازه شعرهاش هم مورد های ضد اسلامی داره !!! .
اما مقبره سهراب یک سال موضوع اسکیس بود .

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر معماری سیحون رو قبول داره بخصوص دار و دسته حجت و غیرذالک
بگذریم عرض پله برای فضایی مث کتابخانه.مدرسه..........موزه چند باشه خوبه؟

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیحون مسلمان بود ... قط یک سال بعد انقلاب ممنوع الخروج شد !!! .
هر وقت هم میخواست میتونست ایران بیاید ...
البته خیلی از معمارهای حسود و بی سواد پشت سر اون حرف زدند !!! .
حسین امانت چون بهایی نمی تونه ایران بیاید ...
سهراب سپهری هم طرفدار ر‍ژیم پهلوی بود و شعر اب را گل نکنیم برای مخالفان رژیم گفت ...
تازه شعرهاش هم مورد های ضد اسلامی داره !!! .
اما مقبره سهراب یک سال موضوع اسکیس بود .
سطر اول رو منبع بده.
مصاحبه هاشو خوندین؟سهراب سپهری چه ربطی به این داره؟

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها باور کنین دیشب خواب دیدم موضوع اسکیس مقبره برای سیحون هستش اینو گفتم که راجبش فکر کنین

تازه خودمم رتبه 1 شدم طرحمم قرار بود ساخته شه
منم گفتم خواب دیدم المانه..
بچه ها اگه 28-29 باشه ک من امتحان داارممممممممممممممم:||:

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 210903
پلان دادگستری یاسوج

مشاهده پیوست 210904
پلان مرکز طلا و جواهرات تهران

:cry:
دوستیا ایرادای طرحمو بگین
ممنونم
پلان دادگستری بهتره ولی هیچ کدوم مبله نیست که خیلی بده.سرویس بهداشتی ها کو؟باید سرویس ها رو مبله نشون بدی.در ها هم باید کشیده بشن تا داور بدونه تو می دونی در کجا ها به بیرون با می شه یا نه؟فضای جلوی در به بیرون طراحی شده ، موجود می باشد؟چایخونه و نماز خونه و اداری و انباری هم تو خیلی از بنا ها الزامیست.
پلان مرکز طلا رو بدک نکشیدی ولی بالاش یه ذره تکراری شده ، اون تیپ بندی رو می گم ، یه void بکش و یه کافه کنارش با دو تا درخت و ....

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من شیت پلان پردیس سینمایی خودمو می زارم تا ببینی می شه همشو مبله کرد.
کوووووو؟عاریف چن تا پلان که کار کردب بزار ببینیم به عنوان دانشجوی خوب سپیده کارات چه جوریه نا امید بشیم بریم پی کارمون

shematik

عضو جدید
پلان دادگستری بهتره ولی هیچ کدوم مبله نیست که خیلی بده.سرویس بهداشتی ها کو؟باید سرویس ها رو مبله نشون بدی.در ها هم باید کشیده بشن تا داور بدونه تو می دونی در کجا ها به بیرون با می شه یا نه؟فضای جلوی در به بیرون طراحی شده ، موجود می باشد؟چایخونه و نماز خونه و اداری و انباری هم تو خیلی از بنا ها الزامیست.
پلان مرکز طلا رو بدک نکشیدی ولی بالاش یه ذره تکراری شده ، اون تیپ بندی رو می گم ، یه void بکش و یه کافه کنارش با دو تا درخت و ....

ممنونم عارف
اون بالا چون همشون غرفه های فروش هستن فکر کردم باید ی شکل باشن:D
ضخامت خطوط پلان در همین حد باشه کافیه؟!
یا دورشم باید با ی روان نویس نازک بکشم؟

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان خلاصه از کتاب ساختمانهای بلند گلابچی دارید؟
چه طور میتونم پیدا کنم؟
ممنون میشم کمک کنید...:)

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
کوووووو؟عاریف چن تا پلان که کار کردب بزار ببینیم به عنوان دانشجوی خوب سپیده کارات چه جوریه نا امید بشیم بریم پی کارمون
باشه.
:D

این شیت رو هم واستون آپ می کنم.40 دقیقه طول کشیده و یه شیت متوسطه.خوباشو هم میزارم.

ممنونم عارف
اون بالا چون همشون غرفه های فروش هستن فکر کردم باید ی شکل باشن:D
ضخامت خطوط پلان در همین حد باشه کافیه؟!
یا دورشم باید با ی روان نویس نازک بکشم؟

من 3 تا 4 ضخامت تو پلان استفاده می کنم.حتی اگه تو واقعیت درست نباشه.

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
باشه.

این شیت رو هم واستون آپ می کنم.40 دقیقه طول کشیده و یه شیت متوسطه.خوباشو هم میزارم.

مرسی مهندس:gol:

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
سطر اول رو منبع بده.
مصاحبه هاشو خوندین؟سهراب سپهری چه ربطی به این داره؟
http://www.iranianuk.com/page.php5?id=20140526230812048
http://www.tabnak.ir/fa/news/403394/معمار-مقبره-های-ایران-درگذشت
پدربزرگ سیحون پدر موسیقی سنتی ایران میرزا عبدالله فراهانی ... ایشون مسلمان بوده است . {منبع کتاب سرگذشت موسیقی ایران ... نویسنده روح الله خالقی}
بله ... کدوم میگی ؟! همینی که گفت اعراب به نام اسلام میخواهند هنر و معماری ایران غصب کنند !!! . { مگه دروغ گفت ؟!!! . } ...از نظر من هم معماری اسلامی ایران ریشه در سبک پارتی و بعضی از مفاهیم سبک پارسی دارد !!! .
یا اینکه برج میلاد کپی برداری از معماری غرب و متناسب با معماری ایران و اقلیم تهران نیست ... که الحق درست گفت ! . { منبع مصاحبه سیحون voa }
منظور من اینه سهراب سپهری مخالف مذهب و انقلاب بود اما یک سال سوال اسکیس هم بود ... چرا سیحون نه ؟!!! .

arefeh

کاربر ممتاز
28-29 دیروز ایوان خانه بودم گفتندشقاقی گفته ،

باشه.

عارف کله این دو تا شیت در 40 مین؟؟؟؟:surprised::eek:

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.iranianuk.com/page.php5?id=20140526230812048
http://www.tabnak.ir/fa/news/403394/معمار-مقبره-های-ایران-درگذشت
پدربزرگ سیحون پدر موسیقی سنتی ایران میرزا عبدالله فراهانی ... ایشون مسلمان بوده است . {منبع کتاب سرگذشت موسیقی ایران ... نویسنده روح الله خالقی}
بله ... کدوم میگی ؟! همینی که گفت اعراب به نام اسلام میخواهند هنر و معماری ایران غصب کنند !!! . { مگه دروغ گفت ؟!!! . } ...از نظر من هم معماری اسلامی ایران ریشه در سبک پارتی و بعضی از مفاهیم سبک پارسی دارد !!! .
یا اینکه برج میلاد کپی برداری از معماری غرب و متناسب با معماری ایران و اقلیم تهران نیست ... که الحق درست گفت ! . { منبع مصاحبه سیحون voa }
منظور من اینه سهراب سپهری مخالف مذهب و انقلاب بود اما یک سال سوال اسکیس هم بود ... چرا سیحون نه ؟!!! .

در مورد سهراب سپهری اشتباه می کنین.اتفاقا امروز چند ساعت پیش با یه استاد ادبیات فارسی حرف می زدم و این حرفو پرسیدم و ایشون کاملا ردش کرد.
ببینم برج میلاد کپی باشه چه ربطی به سیحون داره؟
پدر سیحون مسلمونه ولی خودش......
منبع کتابوتون هم فقط پدرشون رو تایید می کنه و در مورد خود سیحون اطلاعات کافی نداره.
من از اعراب متنفرم و نمی دونم این که ربط دادین به عرب ها یعنی چی؟کی از اون ها حرف زد؟من از سبک پارتی و پارسی حرف زدم؟
99 درصد معمار های قبل از انقلاب طرف دار حکومت اون زمان بودن مثالشم همین سیحون و کامران دیبا و....
سیحون از نظر خیلی ها خوبه و از نظر خیلی ها هم خیلی بده.من خودم نظر خاصی نسبت بهش ندارم ، من فقط عاشق فرمان فرمایان هستم و از بقیه معمارهای معاصر خوشم نمیاد.

راستی در کل من قصد اهانت ندارم و اگه ناراحتتون کردم ، ازتون عذرخواهی می کنم.

آخرین ویرایش:

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها خسته نباشید ما چند روز نبودیم چقدر صفحه اضافه شده من که وقت نکردم بخونم ولی خدا را شکر معلومه که خوب کار کردید انشاله که همه تون موفق باشید
راستش بچه ها دنبال یک تک بیت میگردم در مزمت دنیا که قشنگ باشه برای روی سنگ قبر پدر بزرگم پیدا نکردم یک هو یاد شما ها افتادم که اینجایید خواستم بپرسم ببینم کسی چیزی بلد نیست که بتونه کمک کنه فقط هم یک بیت جا هست که بنویسم
ممنون میشم کمک کنید،بچه ها می دونم این پست جاش اینجا نیست پاکش میکنم هر کی هم چیزی بلد لطفا بزاره توی صفحه خودم که اینجا شلوغ نشه مدیر بیاد بندازمون بیرون ،بازم ممنون
خدا رحمتشون کنه.:gol:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باشه.

عاریف میگم ها..من کلا میرم واسه سال بعد.:confused:خودت سال بعد کلاس بگیر میام پیش خودت:)....کارت و تایمت خیلی خوبه مطمئنم یه درصد خوب میاری تو اسکیس

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا