روز شمار اعلام نتایج آزمون طراحی آبان 93 -27 بهمن ماه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mms_6613

کاربر فعال
تلاش شمارو دیدم، شما کاراتون خوبه نگران نباشید، ان شاالله به حقتون برسید. فقط اینا کارشون همینه. درست زمانی اعلام نتیجه میکنن که اولا مجبور میشیم واسه آزمون بعد ثبت نام کنیم و دوم اینکه فرصتی واسه اعتراض نداشته باشیم.

• Like
واکنش ها: MK6

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قابل توجه شركت‌كنندگان آزمون رشته معماري طراحي آبان ماه 93
[FONT=&quot] بدينوسيله به اطلاع مي‌رساند نتايج آزمون مذكور از پايان وقت اداري مورخ 6 اسفند 93 در سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها قابل روئيت خواهد بود. با توجه به بررسي‌هاي دقيق و كنترل‌هاي مكرري كه در مراحل تصحيح پاسخنامه‌ها انجام گرفته است، چنانچه داوطلبي نسبت به نتيجه آزمون خود معترض باشد مي‌تواند درخواست خود را صرفاً بصورت كتبي با ذكر مشخصات كامل (شماره داوطلبي، نام و نام‌خانوادگي، شماره شناسنامه، تاريخ تولد، آدرس دقيق و شماره تماس) حداكثر تا تاريخ 10 اسفند93 از طريق پست سفارشي به صندوق پستي تهران به شماره 573-19935 دفتر مقررات ملي ساختمان ارسال نمايد. لازم بذكر ميباشد درخواست‌هايي كه بعد ازتاريخ 10 اسفند تحويل شرکت پست گردد غير قابل بررسي مي‌باشد. .[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]​

modabber.23

عضو جدید
[FONT=&quot] بدينوسيله به اطلاع مي‌رساند نتايج آزمون مذكور از پايان وقت اداري مورخ 6 اسفند 93 در سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها قابل روئيت خواهد بود. با توجه به بررسي‌هاي دقيق و كنترل‌هاي مكرري كه در مراحل تصحيح پاسخنامه‌ها انجام گرفته است، چنانچه داوطلبي نسبت به نتيجه آزمون خود معترض باشد مي‌تواند درخواست خود را صرفاً بصورت كتبي با ذكر مشخصات كامل (شماره داوطلبي، نام و نام‌خانوادگي، شماره شناسنامه، تاريخ تولد، آدرس دقيق و شماره تماس) حداكثر تا تاريخ 10 اسفند93 از طريق پست سفارشي به صندوق پستي تهران به شماره 573-19935 دفتر مقررات ملي ساختمان ارسال نمايد. لازم بذكر ميباشد درخواست‌هايي كه بعد ازتاريخ 10 اسفند تحويل شرکت پست گردد غير قابل بررسي مي‌باشد. .[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]​

منم اومده بودم همینو بگم

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]
[/FONT]​
خوب بگو اینو یک اسفند میزاشتین تو سایت خدا خیرتون بده

eli elhami

عضو جدید
انشالله همه اعضاء اين تاپيك قبول ميشيم
به اميد خبرهاي خوش از همه دوستان

ای کاش امروز جوابا میومد... آخه فردا دسترسی به اینترنت ندارم .... ایشالا فردا خبرای خوبی باشه واسه هممون
.....
ب امید قبولییییییییییییییییییییییییییییی همه

liliaceous!

عضو جدید
بچه ها اصلا به اين موضوع فكر كرديد كه چرا چهارشنبه بعد از وقت اداري؟!!
خدا عاقبت هممونو بخير كنه، اميدوارم خبرهاي خوشي در راه باشه:gol::gol::gol:

آرت میس

عضو جدید
دوستان اصلا نگران نباشید، انشاا... همتون نتیجه تلاش هاتونو میگیرید.
من بار سومه که شرکت کردم،واقعا خسته شدم :cry:ولی بازم میدونم نتیجه هر چی که باشه بعد از یک روز ناراحتی و افسوس، برای روز بعد نتیجه، دوباره شروع میکنم.;) جالب اینجاست که من آزمون نظارت هم هر بار با طراحی شرکت کردم ولی نتیجه نگرفتم.ولی باز هم شرکت میکنم.پس شما که آزمونهای نظارت واجرارو شرکت کردید و قبول شدید،خدارو شکر کنید که باز هم حداقل انرژیتونو باید برای یک آزمون بگذارید،باآرزوی موفقیت برای همه شما.

panahi_arch

عضو جدید
دوستان اصلا نگران نباشید، انشاا... همتون نتیجه تلاش هاتونو میگیرید.
من بار سومه که شرکت کردم،واقعا خسته شدم :cry:ولی بازم میدونم نتیجه هر چی که باشه بعد از یک روز ناراحتی و افسوس، برای روز بعد نتیجه، دوباره شروع میکنم.;) جالب اینجاست که من آزمون نظارت هم هر بار با طراحی شرکت کردم ولی نتیجه نگرفتم.ولی باز هم شرکت میکنم.پس شما که آزمونهای نظارت واجرارو شرکت کردید و قبول شدید،خدارو شکر کنید که باز هم حداقل انرژیتونو باید برای یک آزمون بگذارید،باآرزوی موفقیت برای همه شما.
هیچ تلاشی بی نتیجه نمیمونه امیدوارم فردا اسم شما هم جزو قبولی ها باشه ممنون از انرژی مثبتت:w11:

gima

عضو جدید
سلام
واییییییییییییییی فردا میاد امیدوارم همه قبول شییییییییییییییم خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

• Like
واکنش ها: MK6

MK6

کاربر بیش فعال
به امید موفقیت همتون، انشالله همه دوستان با خبرای خوش داخل تاپیک بیان و اگه چیزی بر خلاف این هم شد هیچ چیز ناراحت کننده ای نیست، چون این امتحان کاملا سلیقه ای ولی امیدوارم کارامون دست مصصححایی افتاده باشه که طرحامون با سلیقشون هم خوانی داشته باشه. انشالله

aydaaaa

کاربر بیش فعال
از صبح بد آوردم، لپ تاپ سوزوندم، سر کار دیر رسیدم روزی که نباید دیر میکردم.خدا به خیر کنههههه جواب امتحانوووووو:cry::cry::cry:

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان امیدوارم تا ساعاتی دیگه که نتیجه ها رو اعلام میکنن همه خوشحال باشیم و نتیجه زخمت هامونو ببینیم
این تایپک رو برای اعلام نتایج زدم
نتایج آزمون طراحی آبان 93

امیدوارم خبرهای خوبی از همتون توش ببینم

Elham*92

کاربر بیش فعال
آخه اینجا چه خبره
اولا این سایتی که اینجا لینکشو زدن یه ساعت پیش باز میشه
ولی الان خظا میده
بعدشم
مگه مرجع دیگه ای هم هست که نتایجو اعلام کنن
مگه مقررات ملی ساختمون مرجع اصلی این کار نیس؟؟؟؟؟

MK6

کاربر بیش فعال
آخه اینجا چه خبره
اولا این سایتی که اینجا لینکشو زدن یه ساعت پیش باز میشه
ولی الان خظا میده
بعدشم
مگه مرجع دیگه ای هم هست که نتایجو اعلام کنن
مگه مقررات ملی ساختمون مرجع اصلی این کار نیس؟؟؟؟؟

چرا ولی تو سایت مقررات ملی هیچ چیزی نیست، معلوم نیست بچه ها از کجا نگاه کردن؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.