MK6
پسندها
414

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

 • سلام سهیلاجون خوبی عزیزم؟ ممنونم از لطفت عزیزم ولی واقعا ناراحت شدم از اینکه قبول نشدی ولی اصلا ناراحت نباش چون سری اولت بود این امتحان رو میدادی انشاله سری اینده حتما قبول میشی هرکمکیم بخوای عزیزم اگه از دستم بیاد دریغ نمیکنم انشاله موفق باشی گلم.
  سلام عزیز دلم. الهی شکر- هزار مرتبه هم شکر تبریک مرا هم پذیرا باش گلم.واقعا لیاقت قبولی را داشتی- از ته دلم برات خوشحال شدم طوریکه قبولیت ناراحتی مردودیم خودم را ازیادم برد. انشاله وجودش برای زندگیت پربرکت باشه دوست عزیزم.:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:
  طرح ختم یک میلیون صلوات برای سلامتی و تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج)
  نه اصلا خوب نیستم- یک کارایی کردم که مصحح نقشه من را ببینه آ از خنده روده بور میشه - اگه بخوام ایرادام رو بگم که دیگه چند صفحت باید برات بنویسم یه سر به تاپیک بزن دست گلای من را بخوان اون موقع میگی این همه بهت یاد دادم- این همه نقشه در اختیارت گذاشتم آخر این را کشیدی؟ نمیدانم چرا اینطوری شد؟:crying:
  سلام سهیلا جون مرسی خوبم؟شما خوبی عزیزم؟امتحان از نظر خودم بد نبود ولی نمیشه از الان قبولی رو پیش بینی کرد توی این امتحان نظر مصحح که حرف اول و آخر رو میزنه، من تلاش خودم رو کردم توکل به خدا دیگه هر چی اون صلاح بدونه، عزیزم شما امتحان رو چیکار کردی؟
  سلام گلم خوبی؟عزیزم امتحانت را چطور بود؟البته سوال کردن نداره مطمینم به لطف خدا قبولی؟:gol::gol::gol:
  سلام سهیلا جون، خواهش می کنم نیاز به این همه تشکر نیست عزیزم، پس بیشتر از این منو شرمنده نکن، منم که از اول همه چیز رو بلد نبودم، از دیگرون یاد گرفتم، در ضمن شما قبولیت رو باید مدیون تلاشای خودت و لطف خدا بدونی، امیداورم شما هم تو تمام مراحل زندگیت موفق باشی عزیزم، مرسی از پیام قشنگت و لطفی که داری انشاله به امید قبولی هممون.
  سلام عزیزم. پیام خصوصیت را بسته بودی برای همین در این صفحه مجبور شدم برات پیام بدم. خیلی خوشحالم از وجود انسانهایی با قلب بزرگ که بدون هیچ منتی به دیگران کمک میکنند- داشتن چنین دل بزرگ و مهربانی یک نعمت بزرگیه که خدا به هر کسی عطا نمیکنه- نمیدانم چطور ازت تشکر کنم در این مدت خیلی بهت زحمت دادم که به بزرگی خودت ببخش و حلالم کن اینکه بی هیچ منتی تمامی تمریناتت را در اختیارم گذاشتی و به تمامی سوالاتم بی کم و کاست جواب دادی بزرگترین محبتی بود که در حقم انجام دادی که در صورتی قبولی موفقیتم را مدیونت خواهم بود امیدوارم نه تنها در این آزمون- بلکه در تمام زندگیت کامیابی از آن تو باشد که خواهد شد و مطمین باش که خدا برای زندگیت همیشه بهترینها را رقم میزنه (چون لیاقتش را داری)موفقیتت بزرگترین آرزوی قلبی من. امیدوارم اولین کسی باشم که خبر قبولیت در این آزمون را میشنوم دوست عزیزم.
 • بارگذاری...
 • بارگذاری...
 • بارگذاری...
بالا