رشتتون چقدر واستون مهمه؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
خییییییییییییییییییییییلی
باور کنید خیلی تعصب دارم رو رشته ام،چند بار با هم اتاقیام سر اینکه به رشته ام بد میگفتن دعوام شد!!

• Like
واکنش ها: ho_b

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موقعی که این رشته رو انتخاب کردم همه گفتن رشته خوبیه نرم افزار..هم به روزه..هم بازار کارش بعد نیست...تحقیق کردم دیدم راس میگن باید رشته خوبی باشه...
الان من ترم4نرم افزارم.....نه اینکه بی علاقه باشم..ولی گاهی حس میکنم تو انتخابم اشتباه کرددمو به درد این رشته نمیخورم..واین موضوع همیشه دغدغه منه!!!....نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:cry:

• Like

اسمارت

عضو جدید
موقعی که این رشته رو انتخاب کردم همه گفتن رشته خوبیه نرم افزار..هم به روزه..هم بازار کارش بعد نیست...تحقیق کردم دیدم راس میگن باید رشته خوبی باشه...
الان من ترم4نرم افزارم.....نه اینکه بی علاقه باشم..ولی گاهی حس میکنم تو انتخابم اشتباه کرددمو به درد این رشته نمیخورم..واین موضوع همیشه دغدغه منه!!!....نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:cry:
به نظر من الان که ترم4ایی بهتره به موفقیت تو رشتت فک کنی دیگه گذشته رو بیخیال به الانی که داری توش زندگی میکنی فک کن دوست من رشتت هم که خوبه علم روزه......

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من الان که ترم4ایی بهتره به موفقیت تو رشتت فک کنی دیگه گذشته رو بیخیال به الانی که داری توش زندگی میکنی فک کن دوست من رشتت هم که خوبه علم روزه......
اینو میدونم رشتم خوبه.ولی مث بقیه عاشق رشتم نیستم...میترسم توش موفق نشم....:cry:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز

چرا عزیزم؟؟؟؟؟
البته میزان علاقه بستگی به دانشگاه و استادا و .... هم داره
منم نرم افزارم،راستش هم رشتمو خیییییلی دوست دارم و هم گرایشم که نرم افزاره(از سخت افزار که بهتره-حداقل برا دخترا)،به نظرم یکی از رشته هاییه که واقعا به درد دخترا میخوره،البته تا حالا خییلی جدی نگرفته بودم دانشگاه و رشتمو-فقط برا پاسی میخوندم،ولی الان که دیگه درسام تخصصی تر شدن بهتر و با علاقه میخونمشون.
راستی میدونی چرا جوابتو دادم؟؟؟
چون از دیار کریمانی!

اسمارت

عضو جدید
اینو میدونم رشتم خوبه.ولی مث بقیه عاشق رشتم نیستم...میترسم توش موفق نشم....:cry:

به نظر من الان برا پشیمونی و فکر اینکه عاشق رشتت نیستی، نیست چون از اینجا رونده از اونجا مونده میشی پس به موفقیت تو رشته ای که علم روزه باش. این نظر منه که وظیفم بود به عنوان یه دوست بهت بگم.موفق باشی.:thumbsup:

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا عزیزم؟؟؟؟؟
البته میزان علاقه بستگی به دانشگاه و استادا و .... هم داره
منم نرم افزارم،راستش هم رشتمو خیییییلی دوست دارم و هم گرایشم که نرم افزاره(از سخت افزار که بهتره-حداقل برا دخترا)،به نظرم یکی از رشته هاییه که واقعا به درد دخترا میخوره،البته تا حالا خییلی جدی نگرفته بودم دانشگاه و رشتمو-فقط برا پاسی میخوندم،ولی الان که دیگه درسام تخصصی تر شدن بهتر و با علاقه میخونمشون.
راستی میدونی چرا جوابتو دادم؟؟؟
چون از دیار کریمانی!

نیدونم............همچین حسی دارم..باید چیکار کنم؟؟

شما هم ازدیار کریمانین؟؟؟؟؟؟؟؟/

منم مثل بقیه بچه های معماری عاااشق رشته ام ام از کودکی علاقه مند به طراحی و این جور حرفا بودم الان هم هر وقت جایی یک کلمه در مورد معماری بشنوم سریع فوتی فوری جذب میشم:gol:

• Like

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
من پزشکی و جراحیو خیلی دوست داشتم و دارم. اما به علت برخی از مسایل نفت رو انتخاب کردم. بعضی وقتا دلم میخواد درسمو ول کنم برم پزشکی بخونم ولی به این نتیجه رسیدم که بهترین رشته ای که میتونم توش موفق باشم همین نفته.
برو کنار نفتی نشی

• Like

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار

داداش من کامپیوتر خونده از اونایی هست که دلو جیگره سخت افزارو نرم افزارو درمیاره. کارشم بد نیست همه جا هم قبولش دارن. نمیخوام ازش تعریف کنم ولی گفتم که بدونی الان کامپیوتر واجب عینی شده برای همه پس همه جا میخوانت، بعدشم اونقدر گسترده هست که تو هر زمینه ای که بخوای میتونی وارد بشی

آخرین ویرایش:

Data_art

مدیر بازنشسته
سلام
رشته من قسمتی از زندگی انسان است
با جسم و روح اون سرکار داره
و البته لازم به ذکر است
بر خلاف تصور خیلی از دوستان که فکر میکنن رشته من فقط کار عملی دارد
باید بگم که رشته من بخش قابل توجهی از آن علاوه بر کار عملی به کار تئوری و کنفراس و پژوهشهای علمی می پردازه که در عین حال بسیاررررررررررر شیرین.
کلا من با تمام سختی و هزینه ای که رشته ام داره بسیار دوستش دارم یعنی یه جورایی عاشقشم .
ولی خب انقدر احساساتی نیستم که ابعاد دیگه زندگیم رو کاملا بخاطر اون نادیده بگیرم
به هر حال امیدوارم تمام دوستان خوبم در هر رشته ای که فعالیت میکنن آن را بسیار دوست داشته باشن و ازش لذت ببرن
چون این جوری میتونن در رشته خودشون موفق و با کارایی بالا ظاهر بشن

ممنونم از تاپیکتون و دکتر مهدیه گل که این تاپیک رو برای من ارسال کردن
درپناه خدا موفق و سربلند باشید

گیسا.یزدان

عضو جدید
مثل همه ی بچه های معماری رشته ام رو دوست دارم!
از دوران راهنمایی دوسش داشتم.حتی بخاطر رشته ام که بتونم معماری بخونم توی مدرسه. از جایی که زندگی میکردیم جابه جا شدیم!:redface:

industry

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی...
الته رشته صنایع مشکل بنیادین زیاد داره...
ولی اینقدر دوستش داشتم که ارشد رو هم صنایع خوندم...
:gol:

• Like

my_asus

عضو جدید
آره شک داری؟؟؟

من خودم برنامه نویسم روز به روز مطلب جدید نرم افزار جدید

سخت و شبکه هم همین طور
در این چیزا منم شک ندارم. اما در اینکه بشه با مهندسی کامپیوتر پیشرفت زیادی کرد یه ذره مرددم. البته اصلا قصد توهین ندارم. خودم او مهندسی ترم می خوندم بعدش وسطش تغییر رشتهدادم فقط و فقط بری موقعیت شغلی

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
رشته من قسمتی از زندگی انسان است
با جسم و روح اون سرکار داره
و البته لازم به ذکر است
بر خلاف تصور خیلی از دوستان که فکر میکنن رشته من فقط کار عملی دارد
باید بگم که رشته من بخش قابل توجهی از آن علاوه بر کار عملی به کار تئوری و کنفراس و پژوهشهای علمی می پردازه که در عین حال بسیاررررررررررر شیرین.
کلا من با تمام سختی و هزینه ای که رشته ام داره بسیار دوستش دارم یعنی یه جورایی عاشقشم .
ولی خب انقدر احساساتی نیستم که ابعاد دیگه زندگیم رو کاملا بخاطر اون نادیده بگیرم
به هر حال امیدوارم تمام دوستان خوبم در هر رشته ای که فعالیت میکنن آن را بسیار دوست داشته باشن و ازش لذت ببرن
چون این جوری میتونن در رشته خودشون موفق و با کارایی بالا ظاهر بشن

ممنونم از تاپیکتون و دکتر مهدیه گل که این تاپیک رو برای من ارسال کردن
درپناه خدا موفق و سربلند باشید

کاش میگفتی چی میخونی!

Mythical

کاربر بیش فعال
منکه عااااااااااااااااشق معماریم چون امسال قبول نشدمش اصلا یه سال دیگه موندم
دعا کنین منم قبول بشم

• Like

nassimgoly

عضو جدید
تاپیک نوستالژیکیه:gol:ممنون دوست عزیز

خوبه حالا مدرسه شما فقط ظرفیت نداشت مدرسه ما که رشته ریاضی فیزیکو از بیخ و بن نداشت
من میخاستم فضانورد بشم و....!!

اما چون نشد رفتم سراغ تجربی و دیدم درساش شیرینه

خوشم اومد نشستم خوندم واس پزشکی

روز قشنگی بود شنیدن خبر قبولیم

اما یه مدت که گذشت حس کردم زندگی شخصیم اجازه نمیده جزئی از این رشته بشم

و ازش انصراف دادم تا ارزشش همیشه برام پایدار باشه

بعد هم خوندم برای یه رشته فنی

....

قبولی تو صنایع قشنگ بود گرچه فک میکردم بیشتر به آچار و پیچ گوشتی ربط داره

اما حالا میبینم یه رشته عمیقه و با دید اینکه

همیشه راه کوتاهتر و بهتری هم هست

نوین ترین روشها رو ارائه میکنه و رشته جذاب و هیجان انگیزه

حالام میخام دکتراشو بگیرم
..........
.

خوش بحالت منم دوست دارم دكتر بشم
عاشق پزشكيم

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من وقتی بچه بودم عاشق این بودم یا بازیگر بشم یا با طبیعت و گل و گیاه سرو کله بزنم

درسته بازیگر نشدم
اما الان ....

یکم که بزرگتر شدم
بهم گفتن برو رشته ی ادبیات نویسنده بشو یا شاعر اما اونم نشد

اما الان

من عاششششششششششششششق رشته ام احساس آرامش میده

من از بچگی عاشق خاک و بوی نم خاک بودم هنوزم هستم

خیلی لذت داره وقتی با دستام دل خاک و میزنم بیرون یه بذر می کارم
احساس غرور میکنم
آدم تو طبیعت به وجود خدا پی می بره
هر چند الان همه ما مهدنسا بیکاریم
اما اگه خودمون بخوایم میشه اشتغال زایی کنیم البته با حمایت .....

• Like

nassimgoly

عضو جدید
من عاشق پزشكيم
ولي نشد
حالا كه مهندسي معماري ميخونم ، رشتمو دوس دارم
معتقدم حالا كه وارد شدم بايد بهترين باشم در حد توانم

• Like

memar bashy

عضو جدید
جالبه اکثرکسایی که معماری میخونن دوس داشتن دکتر بشن اما الانم رشته شونا دوس دارن اینا چه ارتباطی به هم دارن!:smile:

بالا