رشتتون چقدر واستون مهمه؟

my_asus

عضو جدید
نه اونم نیست. یه بار با یکی از دوستان 20 سوالی گذاشتیم آخرشم نتونس چواب درستو بگه.
ببین کلا صفوی ها سه تا پایتخت داشتن، اصفهان، تبریز، قزوین. نمی خوای بگی اصفهانه که؟؟؟؟؟؟؟؟/

my_asus

عضو جدید
سخته ایا؟
شما یه کمکی کن

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیر فقط اصفهان گنبداش فیروزه ایه :دیییی

نه تبریزم هست. مسجد کبودشم که معروفه.
دوستان اگه علاقمندین یه تاپیک ایران شناسی راه بندازیم. معرفی آثار باستانی و ... مکانهایی رو که تو کتابا و رسانه هامعرفی نشدن بازشناسی و احیاشون کنیم.
هر کی علاقه داره نظر بده.

VictoOry

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه تبریزم هست. مسجد کبودشم که معروفه.
دوستان اگه علاقمندین یه تاپیک ایران شناسی راه بندازیم. معرفی آثار باستانی و ... مکانهایی رو که تو کتابا و رسانه هامعرفی نشدن بازشناسی و احیاشون کنیم.
هر کی علاقه داره نظر بده.

خوب اصفهان بیشتر داره،واسه همینم میگن شهر گنبدهای فیروزه ای :دییییی
من هستم.موافقم

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
نه من اومدم نذارم بین اصفهانیا و تبریزیا دعوا شه :دی
البته این یه شوخیه و همه ایرانی هستیمو زیاد مهم نیست کجایی هستیم

موضوع این تاپیک رضایت از رشته ایه که درس خوندیم؟
من که از معماری راضیم و عاشقشم
هم مهندسیه یعنی کار دست و عقل
هم هنریه یعنی کار دل
یعنی معماری جزو معدود رشته هاییه که همزمان دست و عقل و دل باهم کار میکنن :دی

VictoOry

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه من اومدم نذارم بین اصفهانیا و تبریزیا دعوا شه :دی
البته این یه شوخیه و همه ایرانی هستیمو زیاد مهم نیست کجایی هستیم

موضوع این تاپیک رضایت از رشته ایه که درس خوندیم؟
من که از معماری راضیم و عاشقشم
هم مهندسیه یعنی کار دست و عقل
هم هنریه یعنی کار دل
یعنی معماری جزو معدود رشته هاییه که همزمان دست و عقل و دل باهم کار میکنن :دی

نه اختیار دارید،بنده ارادت خاصی به تبریزیا دارم.
بازم به شما اقا حجت که اومدین،همه گذاشتن رفتن :دییی

• Like
واکنش ها: ho_b

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اختیار دارید،بنده ارادت خاصی به تبریزیا دارم.
بازم به شما اقا حجت که اومدین،همه گذاشتن رفتن :دییی

خب حتما واسشون کار پیش اومده رفتن.
وگرنه اعضای باشگاه یکی ار دیگری گل تره. ایشالا عمرشون مث گل نباشه.

با سلام خدمت دوست عزیز
خیلی از کسای که وارد دانشگاه میشن از رشته ی که قبول شدن هیچ اطلاعی ندارند بعد از چند ترمی تازه متوجه میشن که کجان و کم کم به رشته ی که درس میخونن علاقه مند میشن منم به رشته خودم علاقه دارم و ادامه میدم

7baran

عضو جدید
سلام .من تازه وارد جمعتون شدم
من خیلی خیلی از رشته ام راضی ام.دوم دبیرستان وقتی که رشته ی ریاضیو انتخاب کردم عزم خودم رو جزم کردم تا مهندسی عمران قبول شم تا سال پیش دانشگاهی هم همین تصمیمو داشتم ولی وقتی داشتم راجع به رشته ها تحقیق می کردم یه دفعه عاشق رشته مهندسی پزشکی شدم آخه خیلی رشته ی جالبیه خشک نیست .به خاطر همین هم من بعد از کنکور با وجود اینکه رتبه ام در حدی بود که بتونم رشته های علوم پایه مثله فیزیک و ریاضی رو دانشگاه اصفهان قبول شم تصمیم گرفتم رشته ی مهندسی پزشکی دانشگاه پیام نور اصفهانو بزنم الانم ترم دو هستم و شکر خدا خیلی از انتخابم راضی ام

.SHaDi

عضو جدید
منم عااااااااشق رشتمم خیلی علاقه مندم همه ی انتخابام همین رشته(پلیمر)بود

• Like

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادمه روزی که می خواستم پروندمو از مدرسمون بگیرم که برم هنرستان ثبت نام کنم ، مدیرمون پروندمو نمی داد و می گفت با این معدل نرو فنی ، حیف می شی !
اگه رو مخ دوستام کار نکرده بودم که بیاین معماری بخونیم ، می موندمو ریاضی می خوندم!
دوباره یه مشاور تو هنرستانمون نذاشت معماری رو انتخاب کنم و می گفت کامپیوتر خیلی بهتره!
خلاصه بعد از کلی جنگ اعصاب با مشاور و مامانمو............ من و دوستام معماری رو انتخاب کردیم!
اولش منم پس رفت کردم ،کلی معدلم اومد پایین ، از پس کارای عملی بر نمی یومدم اما به هر جون کندنی بود راه افتادم
الان از رشتم راضیم از دانشگاه و استادامم همینطور ، امیدوارم در آینده از شغلمم راضی باشم...........

• Like

نیلوفر1369

عضو جدید
من کشاورزی میخونم رشته مظلوم در ایران.اونم ماشین الات بادرس های سخت ولی هیچ کس جدیش نمیگیره ولی من عاشقشم خیلی با حاله;)

• Like

my_asus

عضو جدید
من کشاورزی میخونم رشته مظلوم در ایران.اونم ماشین الات بادرس های سخت ولی هیچ کس جدیش نمیگیره ولی من عاشقشم خیلی با حاله;)
فک کنم تعداد واحدهایی که مهندسی کشاورزی با مکانیک اختلاف داره حدودی 20 تا باشه،نه؟

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم رشته و خیلی دوست دارم جا برای پیشرفت خیلی داره

• Like

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما من اونقدری که عاشق رشته تجربی و کلا پزشکی هستم از الکترونیک خوشم نمیاد
یعنی اصلا نمیدونستم چی هست اما خب بعد از اینکه شروع کردم به خوندنش کم کم ازش خوشم اومد
اما همیشه آرزو میکنم کاش تجربی خونده بودم کااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااش

• Like

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به حرفی که میزنین واقعا ایمان دارین؟. این بحث ماله n سال پیش بود. (البته من خودم عاشق مهندسی نرم افزار هستم)

آره شک داری؟؟؟

من خودم برنامه نویسم روز به روز مطلب جدید نرم افزار جدید

سخت و شبکه هم همین طور

بالا