راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز

23648

عضو جدید
اسپکترو فترمتر

اسپکترو فترمتر

سلام ،در مورد اسپکتروفتومتر وعملکرد بخشهای مختلف آن وتفوتهای آن با فتومتر، از کجا میتوانم مطلب جمع کنم. لطف میکنید کتاب یا

لینک به من معرفی کنید؟ آدرس لینکی که گذاشتید موجود نیست.

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

چند روزه که همه ی لینک هایی که توی پست ها اومده، برای من به صورت این پیام دیده میشه ؛

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. برای ثبت نام و پیوستن به باشگاه مهندسان ایران اینجا را کلیک کنید...]

برای برطرف شدن این مشکل باید چیکار کنم؟

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

چند روزه که همه ی لینک هایی که توی پست ها اومده، برای من به صورت این پیام دیده میشه ؛

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. برای ثبت نام و پیوستن به باشگاه مهندسان ایران اینجا را کلیک کنید...]

برای برطرف شدن این مشکل باید چیکار کنم؟

سلام اين محدوديت براي همه اعضا هست دوست من چناچه به صورت مهمان از باشگاه ديدن ميكنيد لينك هاي موجود داخل باشگاه براي شما رويت نميشه كه باستي حتما بيايد و داخل باشگاه به صورت آنلاين فعاليت كنيد. تا از لينك هاي موجود بتونيد استفاده كنيد

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اين محدوديت براي همه اعضا هست دوست من چناچه به صورت مهمان از باشگاه ديدن ميكنيد لينك هاي موجود داخل باشگاه براي شما رويت نميشه كه باستي حتما بيايد و داخل باشگاه به صورت آنلاين فعاليت كنيد. تا از لينك هاي موجود بتونيد استفاده كنيد

ممنونم
البته منظور من هم زمان آنلاین بودنم هست؛ همین الان که من آنلاین هستم هم این مشکل رو دارم.

image

آخرین ویرایش:

yutab

عضو جدید
سلام خسته نباشید من چند بار سوالم رو به مدیریت ارسال کردم ولی جواب نگرفتم. من با یه نام کاربری دیگه قبلا عضو بودم ولی رمزم رو فراموش کردم آدرس ایمیلم رو که میدم پیغام میده که به ایمیلتون ارسال شد ولی چیزی برام نمیاد. ممنون میشم راهنماییم کنید.

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید من چند بار سوالم رو به مدیریت ارسال کردم ولی جواب نگرفتم. من با یه نام کاربری دیگه قبلا عضو بودم ولی رمزم رو فراموش کردم آدرس ایمیلم رو که میدم پیغام میده که به ایمیلتون ارسال شد ولی چیزی برام نمیاد. ممنون میشم راهنماییم کنید.

این مشکل منم هست:confused:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
ممنونم
البته منظور من هم زمان آنلاین بودنم هست؛ همین الان که من آنلاین هستم هم این مشکل رو دارم.

image

این مشکل نباید به هنگام انلاین بودن شما بوجود بیاد
باز هم من انتقال میدم.

سلام
سلامت باشید
لطفا لینک پروفایلتون رو با پیام خصوصی برای من ارسال کنید.

این مشکل منم هست:confused:

شما هم همینطور.

با سلام من کمی با کار کردن در این صفحه مشکل دارم لطفا راهنماییم کنید با تشکر

سلام
چه مشکلی؟
میشه دقیق تر بگید؟

آخرین ویرایش:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام ،در مورد اسپکتروفتومتر وعملکرد بخشهای مختلف آن وتفوتهای آن با فتومتر، از کجا میتوانم مطلب جمع کنم. لطف میکنید کتاب یا

لینک به من معرفی کنید؟ آدرس لینکی که گذاشتید موجود نیست.

سلام
در این رابطه با سرچ ساده ای در گوگل لینک های زیادی برای شما میاد که میتونید به اطلاعات زیادی دست پیدا کنید
من این رو پیدا کردم:
دانلود
لینک های موجود در باشگاه:
نحوه کار با دستگاه های شیمیایی
آشنایی با دستگاههای آنالیز شیمیایی

پیروز باشید.

asamadi

عضو جدید
با عرض سلام خسته نباشید . سوال ؟روش تست پلی وینل الکل ، وبهتری دما برای حل این ماده، روش تست چسندگی بعداز حل شدن ماده قبلا از همکار شما متشکرم

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام روز بخیر من خودم دو بار به عنوان بازدید کننده مطلب گذاشتم چطور میتونم پاکش کنم؟

مبینا

کاربر فعال
فورییییی

فورییییی

سلام

متاسفانه در دوهفته ی گذشته من حق ارسال تایپک وحتی کوچکترین پیام را نداشتم که چندین بار پیام شخص برای مدیر تالار ارسال کردم که جوابگو نبودند !؟؟
بعد ازمدتی مدیر محترم بخش کشاورزی این مشکل رو حل کرد :gol:
حالا بدون هیچ دلیلی تاپیکی به نام (اگر کسی رو که قبلا دوست داشتی ببینی چیکار میکنی) تو بخش گفتگو آزاد حذف شده !!! میشه ی توضیح بدید که چرا من با این مشکلات تو تالار مواجه هستم لطفا دلیل رو بگید:que:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
با عرض سلام خسته نباشید . سوال ؟روش تست پلی وینل الکل ، وبهتری دما برای حل این ماده، روش تست چسندگی بعداز حل شدن ماده قبلا از همکار شما متشکرم

سلام دوست عزیز
برای رسیدن سریع تر به پاسختون سوالتون رو در بخش مناسب خود(حل مشکلات علمی و درخواست اطلاعات دانشجویان رشته ی مواد و متالورژی) در تالار مهندسی مواد و متالورژی مطرح کنید.
موفق باشید.:gol:

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام روز بخیر من خودم دو بار به عنوان بازدید کننده مطلب گذاشتم چطور میتونم پاکش کنم؟

سلام دوست خوبم
خانم مهندس به دلیل اینکه امکان ویرایش پست ها برای اعضا موقت هست شما هر پست رو تا 24 ساعت مینوانید حذف کنید و پس از این مدت به مدیرانی که به آن قسمت دسترسی دارند مراجعه بفرمائید

مراحل حذف پست تا 24 ساعت
* گزینه ویرایش پست در پایین پست رو انتخاب بفرمائید
** کادری برای ویرایش پست براتون باز میشه در پایین آن گزینه حذف را انتخاب کنید
*** با انتخاب گزینه حذف قسمت دیگری به پایین کادر اضافه میشه گزینه حذف پیام رو انتخاب و ددر صورت تمایل دلیل حذف را بنویسید
**** گزینه حذف این پیام را انتخاب کنید

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=205558&d=1398326111

و برای حذف تاپیک ها ( موضوعاتی که شروع کننده گفتگو شما هستید) , برای حذف تاپیک میتوانید به مدیر مستقیم تالار مراجعه بفرمائید و یا در صورت نبودن و یا نداشتن مدیر مستقیم به بنده و یا دیگر مدیران ارشد سایت پیغام بدین تا بررسی بشه و در صورت امکان تاپیک شما حذف بشه ( موضوعاتی که روی آنها بحث مفید صورت گرفته و دیگر اعضا پست های مفید داشته اند امکان حذف ندارند )
* در صورت نامناسب بودن و نقض قوانین میتونین پست رو ویرایش و متن رو حذف کنید و از طریق گزارشات ددرخواست خودتون رو مطرح بفرمائید
شادکام و تندرست باشید :gol:

سلام

متاسفانه در دوهفته ی گذشته من حق ارسال تایپک وحتی کوچکترین پیام را نداشتم که چندین بار پیام شخص برای مدیر تالار ارسال کردم که جوابگو نبودند !؟؟
بعد ازمدتی مدیر محترم بخش کشاورزی این مشکل رو حل کرد :gol:
حالا بدون هیچ دلیلی تاپیکی به نام (اگر کسی رو که قبلا دوست داشتی ببینی چیکار میکنی) تو بخش گفتگو آزاد حذف شده !!! میشه ی توضیح بدید که چرا من با این مشکلات تو تالار مواجه هستم لطفا دلیل رو بگید:que:

سلام دوست خوبم
مشکل اول شما به عددم تایید ثبت نام شما از طریق ایمیل ارسالی از طرف باشگاه مهندسان بر میگرده در این ایمیل باید بر روی لینک ارسالی کلیک میکردین تا ثبت نام شما تایید بشه , که با توجه به انجام نشدن تایید ابتدایی فعالیت شما دچار مشکل شده که مدیران ارشد سایت عضویت شما رو بررسی و ثبت نام شما رو تایید کردن ...

دوستان دیگری که با این مشکل مواجه شدن در صورتی که ایمیل ارسالی از طرف باشگاه را تایید نکرده اند میتوانند به بنده و یا دیگر مدیران ارشد سایت برای رفع مشکل و تایید ثبت نام خودشان پیغام بدن

** مورد دوم یک مشکل فنی نبوده و تاپیک شما از سوی مدیریت به دلیل بی ارتباط بودن موضوع با این بخش حذف گردیده , میتوانید قوانین این بخش را مطالعه بفرمائید
قوانین تالار گفتگوی آزاد (آپدیت شده در تاریخ 90.5.14)
[h=3] قوانین تالار گفتگوی ازاد (لطفا مطالعه بفرمایید)[/h]

شادکام و تندرست باشید :gol:

پیوست ها

• 32456.jpg
    32456.jpg
    35.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

مبینا

کاربر فعال
سلام دوست خوبم
مشکل اول شما به عددم تایید ثبت نام شما از طریق ایمیل ارسالی از طرف باشگاه مهندسان بر میگرده در این ایمیل باید بر روی لینک ارسالی کلیک میکردین تا ثبت نام شما تایید بشه , که با توجه به انجام نشدن تایید ابتدایی فعالیت شما دچار مشکل شده که مدیران ارشد سایت عضویت شما رو بررسی و ثبت نام شما رو تایید کردن ...

سلام دوست من :چطور برای تاپیک های دیگه ام همچین مشکلی پیش نیامده ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! نه من نظر شما رو ندارم اولین بار نیست تاپیک ایجاد میکنم چند سال هست که عضوم ولی اولین بار حذف میشه واین مورد باعث شد تا نظرم در مورد باشگاه عوض بشه
قابل توجه اددمین

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
چی کار کنم که دیگه از باشگاه برای تاپیک هایی که مشترک شدم هیچ میلی نیاد:|
توی تنظیمات "مشترک نمیشم" رو انتخاب کردم اما بازم میل میاد برام:|

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان

سلام.
از قسمت کنترل پنا اعضا - اشتراکهای من-اشتراکها
بعد روی تیک اطلاع رسانی اون بالا تیک رو بزن تا همه انتخاب بشن بعد بیا پایین تاپیک های انتخاب شده رو بزن ، بعد روی بدون اطلاع رسانی توسط ایمیل کلیک کن ، بعدش روی برو کلیک کن.
ببین درست میشه یا نه. من این راه به نظرم اومد. امیدوارم درست بشه.
موفق و شاد باشید.

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستان

سلام.
از قسمت کنترل پنا اعضا - اشتراکهای من-اشتراکها
بعد روی تیک اطلاع رسانی اون بالا تیک رو بزن تا همه انتخاب بشن بعد بیا پایین تاپیک های انتخاب شده رو بزن ، بعد روی بدون اطلاع رسانی توسط ایمیل کلیک کن ، بعدش روی برو کلیک کن.
ببین درست میشه یا نه. من این راه به نظرم اومد. امیدوارم درست بشه.
موفق و شاد باشید.

سلام
خب روشی ک دوستمون گفتن برای تاپیک هایی کاربرد داره ک از این ب بعد توی اونها اشتراک پیدا میکنید و تاپیک هایی ک قبلا توی اون مشترک بودید رو غیر فعال نمیکنه و همچنان ایمیلش میاد و برای رفع این مشکل باید توی تک تک تاپیکای قبلی برید و از قسمت نوارابزار بالای هر تاپیک روند زیر رو طی کنید تا غیر فعال بشه:

ابزارهای تاپیک >>> اشتراک این تاپیک >>> نوع اطلاع رسانی >>> بدون اطلاع رسانی توسط ایمیل

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام من چنتا سوال ذهنمو مشغول کرده اسپمم نیست جدی میپرسم
اول اینکه ادمین دختره یا پسره ؟
دوم اینکه پیرجو دختره یا پسره ؟

سوم اینکه اینایی که نوشته براشون ربات چین آدم واقعین ؟

mer30fery

دستیار مدیر مهندسی مکانیک, متخصص سالید ورک
کاربر ممتاز

اگر در قسمت معرفی کاربران بخش جنسیت قرار داده بشه هم بدک نیست ؟ زن - مرد - و نامشخص (واسه اونایی که نمیخوان بگن.)

DDDIQ

مدیر ارشد

سلام دوست من :چطور برای تاپیک های دیگه ام همچین مشکلی پیش نیامده ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

نه من نظر شما رو ندارم اولین بار نیست تاپیک ایجاد میکنم چند سال هست که عضوم ولی اولین بار حذف میشه واین مورد باعث شد تا نظرم در مورد باشگاه عوض بشه
قابل توجه اددمین

سلام دوست خوبم
عذرخواهی میکنم بنده تنظیمات پروفایل شما رو بررسی کردم و در تنظیمات شما مشکلتون عدم فعالسازی و نیاز به تایید ایمیل بود..
بله شما از اعضا و دوستان قدیمی باشگاه مهندسان هستین ولی از آنجایی که مدتی برای ثبت نام تایید ایمیل غیر فعال شده بود به همین دلیل مشکلی در ارسال های شما به وجود نیامده بود ولی با تغییر دوباره نحوه ثبت نام و نیاز به تایید ایمیل این مشکل برای شما به وجود آمده بود که عرض کردم خدمتتون ثبت نام شما رو تایید کردم و مشکلی در فعالیت نخواهید داشت ..

در رابطه با مساله دوم هر چند که این رسیدگی توسط بنده صورت نگرفته ولی هر فرومی یا هر اجتماعی برای حفظ نظم یک سری قوانین به عنوان پیش فرض در نظر گرفته شده , و مطمئنا دیدگاه شخصی نسبت به اعضا نبوده ... به هر شکل اگر این مساله باعث کدورت و ناراحتی شما شده از صمیم قلب از شما عذرخواهی میکنم

شادکام و تندرست باشید خانم مهندس :gol:

سلام دوست خوبم
خیر گروه کاربری ربات ماهیت انسانی ندارند و هوشمند نیستن و به منظور های مختلفی ایجاد شدند از جمله انتقال اخبار و اطلاعات و ... :gol:

اگر در قسمت معرفی کاربران بخش جنسیت قرار داده بشه هم بدک نیست ؟ زن - مرد - و نامشخص (واسه اونایی که نمیخوان بگن.)

سلام دوست خوبم
بله جناب مهندس پیشنهادتون بررسی و در صورت امکان این گزینه هم در اطلاعات پروفایل لحاظ خواهد شد :gol:

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مشکل نباید به هنگام انلاین بودن شما بوجود بیاد
باز هم من انتقال میدم.

سلام
سلامت باشید
لطفا لینک پروفایلتون رو با پیام خصوصی برای من ارسال کنید.

شما هم همینطور.

سلام
چه مشکلی؟
میشه دقیق تر بگید؟

ستایش عزیز ممنون از زحماتت
من اسم کاربریمو براتون با پیام خصوصی فرستادم
ممنون میشم کمک کنید:smile:

leyla.azari

عضو جدید
درخواست حذف اکانت

درخواست حذف اکانت

از کجا میشه این اکانت رو حذف کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واسه چی توی صفحه تنظیمات امکان حذفش نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
از کجا میشه این اکانت رو حذف کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واسه چی توی صفحه تنظیمات امکان حذفش نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

سلام دوست عزیز
امکان حذف کاربری وجود نداره ... ب نظر میاد شما چون با نام و نام خانوادگی خودتون ثبت نام کردید ناراضی هستید و میخواید اکانتتون حذف بشه اگه اینطوریه میتونید ب تاپیک " درخواست تغییر نام کاربری " برید و درخواست بدید نام اکانتتون عوض بشه.

بالا