راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

h.parsa

عضو جدید
سلام سعید جان
من میخوام بدونم چطورمیتونم یک مطلب رادر تاپیک کپی کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saghar70

عضو جدید
سلام.من نميدونم وقتي ميخوام جواباي سوالايي رو كه پرسيدم كجا برم ببينم.لطفا راهنمايي كنيد.ممنون

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
كي ميدونه قسمت دستاورد ها چيو نشون ميده؟

كي ميدونه قسمت دستاورد ها چيو نشون ميده؟

بچه ها لطفا به من بگيد قسمت دستاورد ها چيه؟
months registered يعني چي؟

ايران862

عضو جدید
اشكال

اشكال

سلام من چندبار دارم همش ايميل درست ميكنم وهمش باز قفل ميشه چون هشدارميده كه اشتباه واردميكنم درحاليكه درست وارد ميكنم.بعدش هم چون قفلش ميكنه مجبورم تمام مراحل ثبت نام رو دوباره برم.چيكاركنم؟

sentoarian

عضو جدید
حذ ف پارازیت محیط اطراف ازطریق تلفن همراه

حذ ف پارازیت محیط اطراف ازطریق تلفن همراه

این است که صداهای مزاحم راوارد گوشی نمی کند و فقط صدای شخص را عبورمیدهد واز پارازیت و نویز جلوگیری میکند خواهشمند است خواهشمند است درانجام این طرح یاری فرمائید..................:gol:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام سعید جان
من میخوام بدونم چطورمیتونم یک مطلب رادر تاپیک کپی کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام:gol:

خوب هر چیزی رو که میخواین اول انتخاب کنین بعد هم کپی پیستش کنین توی پستتون و ارسال کنین

سلام.من نميدونم وقتي ميخوام جواباي سوالايي رو كه پرسيدم كجا برم ببينم.لطفا راهنمايي كنيد.ممنون

خوب توی همون تاپیک و همون تالار میتونین پیداش کنین

راه راحت تر شهم اینه که گزینه تنطیمات یا کنترل پنل رو بزنین تا برین توی تنظیمات شخصی خودتون اونجا یه لیستی از تاپیکهایی که شما توش شرکت داشتین میاد براتون تاپیک مورد نظرتون رو از اونجا میتونین پیدا کنین

سلام من چندبار دارم همش ايميل درست ميكنم وهمش باز قفل ميشه چون هشدارميده كه اشتباه واردميكنم درحاليكه درست وارد ميكنم.بعدش هم چون قفلش ميكنه مجبورم تمام مراحل ثبت نام رو دوباره برم.چيكاركنم؟

ایمیل چی؟مظنورتون باشگاه هست؟

kiasha-gh

عضو جدید
سلام خسته نباشيد من اگه خواستم چند تا فايل تو سايت بذارم بايد چي کار کنم؟

afsoon6282

مدیر تالار
سلام خسته نباشيد من اگه خواستم چند تا فايل تو سايت بذارم بايد چي کار کنم؟

سلام :gol:

وقتی ارسال پست بزنین توی بخش امکانات اضافی گزینه مدیریت ضمیمه هارو بزنین و هر فایلی داشتین رو توی خود باشگاه آپلود کنین
اگه حجم فایل کم باشه زود آپلود میشه اگه زیاد باشه بهتره فشردش کنین

اگه هم خیلی حجم بالایی داره فشرده کنین و تو یه سایت دیگه آپلود کنین و لینکشو بذارین اینجا

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
جريان اين دستاورد ها چيه؟

جريان اين دستاورد ها چيه؟

سلام.ببخشين ميخواستم بدونم جريان اين دستاوردا چيه؟ميشه توضيح بدين اين شكل http://www.www.www.iran-eng.ir/xperience/icons/people_dude4_32.png 20 Friends
http://www.www.www.iran-eng.ir/xperience/icons/spheres_amber_32.png 4000 Experience Points چيه؟

nassi

عضو جدید
سلام بر شما
1سوالی داشتم چند روزیه که وقتی وارد باشگاه میشم اینترنت اکسپلوررم قطع میشه دوباره نصب کردم_سایت های دیگه مشکلی ندارم_ ولی باز هم به محض ورود قطع میشه...چیکار کنم؟
_انشاالله که سوالم رو در جای درستی پرسیده باشم_
ممنون:gol:

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام بر شما
1سوالی داشتم چند روزیه که وقتی وارد باشگاه میشم اینترنت اکسپلوررم قطع میشه دوباره نصب کردم_سایت های دیگه مشکلی ندارم_ ولی باز هم به محض ورود قطع میشه...چیکار کنم؟
_انشاالله که سوالم رو در جای درستی پرسیده باشم_
ممنون:gol:
یعنی چی اینترنت اکسپلوررم قطع میشه ؟

afsoon6282

مدیر تالار
چرا من قسمت تشکر رو ندارم ؟
چرا ویرایش پست میزنه؟

حتما تشکرتون غیر فعال شده یعنی سهمیتون تموم شده باید صبر کنین تا دوباره رفرش بشه
گزینه تشکر کنار ویرایش پست هست دیگه

سلام..من تازه عضو شدم و نمیدونم چطوری تاپیک بزارم ؟

توی هر تالاری که برین بالای تالار این گزینه رو بزنین

+ ارسال تاپیک جديد

payam_24

عضو جدید
ba salam bebakhshid chetor mitunam hamrah matn ax ham tuye post gharar bedam? harkari mikonam copy nemishe.lotfan rahnamaiim konid

afsoon6282

مدیر تالار
ba salam bebakhshid chetor mitunam hamrah matn ax ham tuye post gharar bedam? harkari mikonam copy nemishe.lotfan rahnamaiim konid

سلام دوست عزیز:gol:

عکس رو اگه میخواین از نت بذارین انتخابش کنین و بعدش هم کپی پیست
اگه میخواین از سیستم بذارین باید آپلودش کنین

niloufary

کاربر فعال
میخواستم بدونم چه طوری میتونم آغازگر یه تاپیک باشم . یعنی یه موضوع انتخاب کنم و نظر خواهی کنم ؟

hosseinassar

مدیر ارشد
میخواستم بدونم چه طوری میتونم آغازگر یه تاپیک باشم . یعنی یه موضوع انتخاب کنم و نظر خواهی کنم ؟

در تالار مورد نظرتون روی ارسال تاپیک جدید کلیک کنید و متن وارد کنید
برای ایجاد نظر سنجی تیک افزودن نظر سنجی را بزنید و گزینه ها رو وارد کنید

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشید به مدیران والا نمیدونم ای چیزی میگم مشکله نیس هست یا ............ .
آقا دو سه روزه که میخوام وارد باشگاه بشم باید حتما نام کاربری و رمز عبور بدم با اینکه ذخیره کردم و جالبتر اینکه این کار رو میکنم فقط اسمم در بین افراد آنلاین قرار میگیره ولی صفحه اصلی ازم دوباره نام کاربری میخواد .
با زدن اسمم میتونم وارد شم و به پروفایل خودم دسترسی پیدا کنم و پست بدم .
نمیدونم برای کسی دیگه این اتفاق افتاده یا نه ؟

بالا