راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

metallorgy90

عضو جدید
درخواست کمک

درخواست کمک

با سلام..
من در انجمن کلاسمون عضو هستم ولی با لب تاپ خودم که دل 5110 است نمیتونم وارد شم به همین خاطر باید از سیستم دیگه ای استفاده کنم.. اگه میتونین کمک کنید ایمیلم رو زیر نوشتم..البته بگم فقط برای انجمن خودمون این مشکل هست ولی برای انجمنهای دیگه مثل همین انجمن این مشکل وجود نداره..

آخرین ویرایش توسط مدیر:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام..
من در انجمن کلاسمون عضو هستم ولی با لب تاپ خودم که دل 5110 است نمیتونم وارد شم به همین خاطر باید از سیستم دیگه ای استفاده کنم.. اگه میتونین کمک کنید ایمیلم رو زیر نوشتم..البته بگم فقط برای انجمن خودمون این مشکل هست ولی برای انجمنهای دیگه مثل همین انجمن این مشکل وجود نداره..

سلام ؛ به باشگاه خوش اومدید

مشکلتون رو میتونید اینجا مطرح بفرمائید :

[h=3]سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید![/h]

25860

عضو جدید
سلام من واژه ی کلیدهای ***یونرراکه تایپ میکنم ایجادخطامیزنه،مشکل ازکجاست؟

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام من واژه ی کلیدهای ***یونرراکه تایپ میکنم ایجادخطامیزنه،مشکل ازکجاست؟

سلام :gol:

این واژه و واژه های مشابه به خاطر مشکلات فیـلترینگ در سایت نشون داده نمیشن !

برای رفع این مشکل بین حروف این قبیل کلمات ، از کلید های ترکیبی shift + j استفاده کنید !

مثال : سکـسیونر

mohsen.nouri90

عضو جدید
نحوه دانلود کتاب از سایت

نحوه دانلود کتاب از سایت

چگونه می تونم کتابی را از این سایت دانلود و مورد استفاده قرار بدهم.

A.mohandesin

عضو جدید
ببخشید کتاب طراحی هواپیمای مدل میخوام...
از کجا گیر بیارم.....
خیلی احتیاج دارم....
با سپاس....

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چگونه می تونم کتابی را از این سایت دانلود و مورد استفاده قرار بدهم.

ابتدا از طریق ابزار مربوطه کتابتون رو جستجو کنید

پس از یافتن لینک کتاب مربوطه ، با کلیک بر روی اون ، بسته به محل آپلود فایل میتونید اون رو دانلود کنید

ببخشید کتاب طراحی هواپیمای مدل میخوام...
از کجا گیر بیارم.....
خیلی احتیاج دارم....
با سپاس....

میتونید درخواستتون رو در این تالار مطرح کنید :

تالار مهندسی هوا فضا

mdghde

عضو جدید
سلام محمد سواری هستم از خوزستان.می خواستم مقالمو تو سایت به اشتراک بزام ولی اصلا نمویدنم چکار باید بکنم.لطفا راهنمایی کامل بکنید با تشکر

Artimis-72

عضو جدید
background

background

slm man mikham vase backgroundam picture bezaram ama jadidan har kar mikonam nemishe lotfan komakam konid

mech.r

عضو جدید
ببخشید چه جوری میشه تاریخ و زمان آخرین فعالیت تو پروف دیده نشه ؟؟؟

fatemeh yarali

عضو جدید
راهنمای استفاده از سایت

راهنمای استفاده از سایت

salam
:(man nemitonam nam karbarim ro avaz konam?????????!!!!!!!!!!!!!!​

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام محمد سواری هستم از خوزستان.می خواستم مقالمو تو سایت به اشتراک بزام ولی اصلا نمویدنم چکار باید بکنم.لطفا راهنمایی کامل بکنید با تشکر

تاپیک زیر رو مطالعه کنید ، اگر مشکلی بود همینجا بفرمائید تا راهنماییتون کنم

[h=3]راهنمای کلی استفاده از سایت[/h]

slm man mikham vase backgroundam picture bezaram ama jadidan har kar mikonam nemishe lotfan komakam konid

راهنمای درج بک گراند در صفحه پروفایل

salam
:(man nemitonam nam karbarim ro avaz konam?????????!!!!!!!!!!!!!!

درخواستتون رو میتونید اینجا مطرح کنید :

[h=3]درخواست تغيير نام كاربري[/h]

mani6715

عضو جدید
سوال در رابطه با "پت"

سوال در رابطه با "پت"

دوستان عزیز کسی میدونه در انگلیسی به "خاک پت" چی گفته میشه؟ منظورم خاکه پلی اتیلن ترفتالات هست

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من چند وقته باشگاه که یوزر و پسورد وارد می کنم، خوشامدگویی میاد ولی آنلاین نمی شم...دوباره که یوزر و پسورد وارد می کنم وارد میشه و آخرین بازدیدم رو سری قبلی که اومدم (مثلا دو روز پیش) می نویسه...

الانم که برای هر صفحه جدید که باز می کنم آفلاین میشه باید دوباره یوزر و پسورد وارد کنم...چرا؟

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.ببخشید تازه های سایت برای اعضا ارسال میشه ؟؟؟؟؟

شما میتونید تاپیک های مورد علاقتون رو به لیست اشتراکتون اضافه کرده و اونها رو از طریق ایمیل دنبال کنید .

علاوه بر این از RSS هم میتونید استفاده کنید

دوستان عزیز کسی میدونه در انگلیسی به "خاک پت" چی گفته میشه؟ منظورم خاکه پلی اتیلن ترفتالات هست

این رو از ویکی پدیا داشته باشید :

Polyethylene terephthalate (sometimes written poly(ethylene terephthalate)), commonly abbreviated PET, PETE, or the obsolete PETP or PET-P

برای اطلاعات بیشتر سوالتون رو میتونید در بخش مربوطه مطرح کنید .

سلام
من چند وقته باشگاه که یوزر و پسورد وارد می کنم، خوشامدگویی میاد ولی آنلاین نمی شم...دوباره که یوزر و پسورد وارد می کنم وارد میشه و آخرین بازدیدم رو سری قبلی که اومدم (مثلا دو روز پیش) می نویسه...

الانم که برای هر صفحه جدید که باز می کنم آفلاین میشه باید دوباره یوزر و پسورد وارد کنم...چرا؟

هنگام وارد کردن نام کاربری و کلمه عبورتون تیک ذخیره رو هم بزنید

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام افشین جان...
نمیدونم باید اینجا مطرح کنم یا نه..
ولی خوب میپرسم...
متاسفانه در بخش تالار کشاورزی داره یه بحث هایی میشه ..دم از شکایت و این چیزاست ... که خود منم نمیگم شکایت دارم ولی گله دارم اینکه مدیرای بخش کشاورزی کجا هستن..
میدونید از کی نیستن؟
به نظر من یه مدیر برای بخش کشاورزی انتخاب کنید ...بشه مدیر ضروری عنوانش، که در نبود این دوستان رسیدگی کنند به بخش تالار کشاورزی...
اگر من هم پیشنهاد این قضیه رو دادم صرفا به خاطر مدیر شدن خودم نیست...
با لیاقت تر و پیشکسوت تر از من هستن...
ممنونم خواهشا سریع رسیدگی بشه ممنون میشم...
بازم ممنونم ازت افشین جان.

m7011h

عضو جدید
سولات تخصصی مهندسی نفت با پاسخ نامه مربوط به آزمون های استخدامی شرکت نفت

سولات تخصصی مهندسی نفت با پاسخ نامه مربوط به آزمون های استخدامی شرکت نفت

سلام مهندسان عزیز
نیاز به سولات استخدامی شرکت نفت دارم.اگر دارید پیدا کردید برام ایمیل کنید لطفا.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

romn

عضو جدید
سلام لطفی میکنید اسامی بچه های ارشد و دکتری مهندسی شیمی رو برای من روی پروفایلم بذارید تشکر

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلام .........

چطور می تونم یک مطلب به صفحه مشخصات دوستانم بفرستم ................. تکی تکی نه ها ............... می خواهم با نوشتن یک مطلب و انتخاب تمام دوستانم یکباره برای همشون ارسال بشه ...............

impluse

عضو جدید
به منظور درج لینک به صفحه ای در داخل یا خارج از باشگاه به طریقه زیر عمل کنید :

1. ابتدا متن یا تصویری که میخواید به صورت لینک باشه رو مارک (انتخاب) کرده و در صفحه ادیتور بر روی ابزار Link کلیک کنید :

2. با کلیک بر روی Link صفحه ای به شکل زیر براتون باز میشه. در قسمت URL آدرس صفحه مورد نظرتون که قصد دارید به اونجا لینک بدید رو وارد کنید .

3. در پایان کافیه بر روی OK کلیک کنید تا لینک مورد نظرتون ایجاد بشه !
اگر بخوام لينك به صورتي باشه كه بيننده فقط روي كلمه خاصي كليك كنه و به اون لينك منتقل يشه چه جور ي بايد لينك گذاشت؟؟؟؟؟؟؟

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اگر بخوام لينك به صورتي باشه كه بيننده فقط روي كلمه خاصي كليك كنه و به اون لينك منتقل يشه چه جور ي بايد لينك گذاشت؟؟؟؟؟؟؟

اگر دقت کنید ، این دقیقاً همون چیزیه که توضیح دادم :

به منظور درج لینک به صفحه ای در داخل یا خارج از باشگاه به طریقه زیر عمل کنید :

1. ابتدا متن یا تصویری که میخواید به صورت لینک باشه رو مارک (انتخاب) کرده و در صفحه ادیتور بر روی ابزار Link کلیک کنید :

2. با کلیک بر روی Link صفحه ای به شکل زیر براتون باز میشه. در قسمت URL آدرس صفحه مورد نظرتون که قصد دارید به اونجا لینک بدید رو وارد کنید .

3. در پایان کافیه بر روی OK کلیک کنید تا لینک مورد نظرتون ایجاد بشه !

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام مهندسان عزیز
نیاز به سولات استخدامی شرکت نفت دارم.اگر دارید پیدا کردید برام ایمیل کنید لطفا.

درخواستتون رو میتونید در تالار مربوطه مطرح کنید :

[h=2]مهندسی نفت[/h]

سلام لطفی میکنید اسامی بچه های ارشد و دکتری مهندسی شیمی رو برای من روی پروفایلم بذارید تشکر

سلام دوست عزیز :gol:

درخواستتون رو باید در تالار مربوطه مطرح کنید :

مهندسی شیمی

سلام .........

چطور می تونم یک مطلب به صفحه مشخصات دوستانم بفرستم ................. تکی تکی نه ها ............... می خواهم با نوشتن یک مطلب و انتخاب تمام دوستانم یکباره برای همشون ارسال بشه ...............

متأسفانه این امکان وجود نداره !

شما میتونید از طریق پیام خصوصی و با محدودیت حداکثر 10 کاربر در هر ارسال ، پیامتون رو بفرستید

آخرین ویرایش:

یاغیش

عضو جدید
با عرض سلام خدمت کاربران گرامی باشگاه :gol:

هرگونه سوال ، ابهام و یا مشکلاتتون در رابطه با باشگاه رو در این تاپیک مطرح کنید !

منتها قبل از هر چیز تاپیک های زیر رو جهت آشنایی با قوانین و نحوه استفاده از باشگاه مطالعه بفرمائید :

باسلام
میخاستم ببینم این عکسای باحال و ترول های بامزه رو تو تالار عکس بذارم یا زنگ تفریح؟؟؟
مرسی

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام ببخشید شما میدونید چطور میتونم تاپیک بذارم؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

اول تالار و بخشی که میخواید در اون تاپیک بزنید رو انتخاب می کنید
بعد گوشه سمت راست بالای صفحه گزینه ای به نام ارسال تاپیک جدید وجود داره که روی اون میتونید کلیک کنید و حالا میتونید یه تاپیک جدید بزنید

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و وقت بخیر
میخواستم بدونم طریقه ی لغو عضویت در سایت به چه صورت هست؟
و این مه میخواستم تمامیه تاپیک ها و پست هام + کامنت هایی که تو پیج اعضای سایت گذاشتم پاک بشه.
ممنون

بالا