راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

.:kamran:.

عضو جدید
درود

در بخش همشهری ها حداقل 4 تایپیک برای اصفهانی ها هست . لطفا همه را قفل و پاک کرده و یکی تازه ایجاد کنید .

asdf4040

عضو جدید
سلام دوستان
اگه من تو چند تاپیک پست بزارم و یادم برم تو کدوما پست گذاشتم باید چکار کنم>؟؟؟:(

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام دوستان
اگه من تو چند تاپیک پست بزارم و یادم برم تو کدوما پست گذاشتم باید چکار کنم>؟؟؟:(

سلام
وقتی شما تو تاپیکی پست میذارید مشترک اون تاپیک میشید.
توی کنترل پنلتون میاد.

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
چطور میتونم تو پاسخ به تاپیک عکس بزارم طوری که بزرگ نمایش داده بشه و بصورت ضمیمه نشه؟
سلام.
اینجا در رابطه با درج عکس بطور کامل توضیح داده شده.
اگه مجددا سوالی بود مطرح کنید.

parrotia persica

عضو جدید
مرسی
حالا من چطور میتونم مثل این شعر قشنگو
کاش بودیم آن زمان کاری کنیم

از تو و طفلان تو یاری کنیم

کاش ما هم کربلایی می شدیم

در رکاب تو فدایی می شدیم . . .

بزارم که همه ببینن؟
اصلا اسمش چیه این کار؟ اسمشم بگین شاید بتونم خودم

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی
حالا من چطور میتونم مثل این شعر قشنگو
کاش بودیم آن زمان کاری کنیم

از تو و طفلان تو یاری کنیم

کاش ما هم کربلایی می شدیم

در رکاب تو فدایی می شدیم . . .

بزارم که همه ببینن؟
اصلا اسمش چیه این کار؟ اسمشم بگین شاید بتونم خودم

این اسمش امضا هست
برو تو بخش کنترل پنل اعضا که همیشه بالای صفحه هست و سمت راست ویرایش امضا رو بزن
و اونجا بنویس

mshf2

عضو جدید
نحوه آپلود فایلهای خاص

نحوه آپلود فایلهای خاص

سلام با عرض خسته نباشید، می خواستم لایسنسی رو که فکر می کردم در نصب نرم افزار مورد استفاده دوستان قرار می گیره رو attach کنم حجمش هم 336 kb بود اما نشد، با توجه به اینکه عضو جدید هستم محبت کنید راهنمایی کنید و از اینکه وقت شما رو گرفتم عذر می خوام.

daneshjoo1368

عضو جدید
مدير محترم

مدير محترم

ميشه لطف كنيد تخلفم رو حذف كنيد؟
چطور ميتونم زمان ورودم به باشگاه حذف تا كسي نبينه؟

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چطورعكسمومثل دوستان بالابه مشخصاتم اضافه كنم؟
به کنترل پنل اعضا که در بالا سمت چپ هست رفته
از قسمت تنظیمات من روی عکس شخصی کلیک کنید و
با توجه به نکاتی که گفته شده عکس مدنظرتونو به عنوان آواتار انتخاب کنید.
موفق باشید.
ميشه لطف كنيد تخلفم رو حذف كنيد؟
چطور ميتونم زمان ورودم به باشگاه حذف تا كسي نبينه؟
در مورد سوالتون، اگه منظورتون زمانی هست که در پروفایل به عنوان آخرین بازدید درج میشه؛
به کنترل پنل اعضا برید
از تنظیمات من، روی تنظیمات شخصی کلیک کنید و
حالت مخفیتونو روی Invisible Mode off بگذارید و در آخر ذخیره تغییراتو فراموش نکنید.
موفق باشید.

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز

mehran.fooladi

عضو جدید
از اینکه به سوالم پاسخ دادین خیلی ممنونم.در مورد این بروکری که لینک کردم اطلاعی داری؟به نظر میرسه بروکر خوبی باشه.البته توی ایران نیست .توی دبی هست.در ضمن من خیلی هم تازه کار نیستم.ولی خیلی محتاط عمل میکنم.خیلی خوشحال میشم نظرت رو راجع به این بروکری که پیدا کردم بهم بگی.این لینک سایت شه:mt4direct.com
لطفا هر کس اطلاعی داره یا اگر کسی باهاشون حساب داره از اطلاع دادن دریغ نکنه.

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من نمیدونم چرا پیجم قاطی کرده!
وقتی آن شدم تو قسمت پیام هی شما نوشته4،294،967پیام های شما،:w22:اصلن هم نمیره همینجوری مونده!

real Crysis

اخراجی موقت
سلام من نمیدونم چرا یهوی وسط کار خارج میشه و دوباره باید وارد اکانتم بشم.
چه جوری میتونم تو امضام عکس بزارم؟اگه عکسش متحرک(.gif) باشه میشه؟

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من نمیدونم چرا یهوی وسط کار خارج میشه و دوباره باید وارد اکانتم بشم.
چه جوری میتونم تو امضام عکس بزارم؟اگه عکسش متحرک(.gif) باشه میشه؟
سلام دوست من.
به هنگام ورود تیک گزینه ی ذخیره رو بزنید.
-امکان ضمیمه کردن عکس متحرک وجود داره البته لازم به ذکره که امضاهای عکس دار فقط مختص مدیران تالار هست.

reza2011

عضو جدید
چرا دگمه جستجوي پيشرفته كار نميكنه ؟؟؟ لطفا رسيدگي كنيد ...

چرا دگمه جستجوي پيشرفته كار نميكنه ؟؟؟ لطفا رسيدگي كنيد ...

من هر بار كه خواستم براي يك كلمه در تالار عمران سرچ كنم فقط و فقط و فقط اين پيغام رو ميگيرم :

The following words are either very common, too long, or too short and were not included in your search

گرفتن اين پيغام اصلا طبيعي نيست ... لطفا به مقامات بالاتر گزارش بديد تا درستش كنند .

كساني كه باور نميكنند خودشون امتحان كنند ...

جالبتر اينكه براي بعضي كلمات نتيجه سرچ ميده ولي تاپيك ها و ارسال هايي كه پيدا ميكنه همه چيز توش هست الي اون كلمه اي كه ما دنبالش بوديم ... :biggrin:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
رضا جان این مدل سوالات رو باید در تالار راهنمای سایت بپرسی نه اینجا :) منتقل میشه ..

nargessss

عضو جدید
سلام من همیشه از روش سوم استفاده می کردم و عکسامو میذاشتم تو سایت اما الان چند هفتست هر کاری می کنم نمیشه ، وقتی گزینه آپلودو میزنم نوار آبی میاد رو عکس اما اتفاقی نمی افته حتی 10 دقیقه هم صبر کنم هیچ کاری انجام نمیشه ......
ممنون میشم راهنماییم کنید

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام من همیشه از روش سوم استفاده می کردم و عکسامو میذاشتم تو سایت اما الان چند هفتست هر کاری می کنم نمیشه ، وقتی گزینه آپلودو میزنم نوار آبی میاد رو عکس اما اتفاقی نمی افته حتی 10 دقیقه هم صبر کنم هیچ کاری انجام نمیشه ......
ممنون میشم راهنماییم کنید

علیک سلام
چند روزی بود کل اینترنت کشور افت شدید سرعت داشت و این مشکل شما هم از همین مسئله ناشی میشده
لطفا دوباره تست کنید

bittaa

عضو جدید
سلام.من از لپ تاپ شخصیم واسه ورود به سایت استفاده میکنم. و هیچ وقت گزینه خروج رو نمیزنم.مشکلی ایجاد میشه؟؟؟

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان
1.چطور میتوانم عکس بگذارم بدون انکه ضمیمه شود و تصویر نمایان باشد؟
2.در قسمت فایل های ضمیمه هنگام اپلود در نیمه راه قطع میشود در صورتی که قبلا با همین امکانات میتوانستم ایراد در چیست
3.حافظه ی این قسمتم نیمه پره ولی دکمه دیلیت فایلهای قبلی را نمیبینم چطور خلوتش کنم
فعلا تا بعد;)

taklotus

عضو جدید
ویرایش و حذف نوشته های خود

ویرایش و حذف نوشته های خود

با سلام
لطفا کمکم کنید و بگویید چطور میتوانم نوشته ها و پست هایی که ارسال کردم را ویرایش یا حذف کنم؟ چون در زیر پستها و نوشته های من گزینه ویرایش نوشته وجود ندارد!!!
با تشکر

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
لطفا کمکم کنید و بگویید چطور میتوانم نوشته ها و پست هایی که ارسال کردم را ویرایش یا حذف کنم؟ چون در زیر پستها و نوشته های من گزینه ویرایش نوشته وجود ندارد!!!
با تشکر
سلام دوست من
گزینه ویرایش فقط برای مدت زمان خاصی هست
مثلا فقط تا 24 ساعت وجود داره بعدش دیگه نمی تونید ویرایش کنید
اگه می خواهید پستی رو ویرایش کنید که زمان دسترسیتون تموم شده به مدیران هر بخش بگید براتون ویرایش می کنند

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
1.چطور میتوانم عکس بگذارم بدون انکه ضمیمه شود و تصویر نمایان باشد؟
2.در قسمت فایل های ضمیمه هنگام اپلود در نیمه راه قطع میشود در صورتی که قبلا با همین امکانات میتوانستم ایراد در چیست
3.حافظه ی این قسمتم نیمه پره ولی دکمه دیلیت فایلهای قبلی را نمیبینم چطور خلوتش کنم
فعلا تا بعد;)
سلام
1- شما هنگام ارسال پست می تونید با کلیک بر روی گزینه image عکس از سایتها ویا کامپیوترت بزاری تو پستهات
2-اگه با این مشکل روبه رو شدی از قسمت بیسبک تو همون بخش ضمیمه ها استفاده کن
3-حافظه کدوم قسمت ؟؟؟؟؟

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
علیک سلام
سه احتمال وجود داره
1 . در اون موقع که نمیتونید تشکر کنید سهمیه تشکر شما تموم شده (30 تشکر در 24 ساعت)
2 . از تاریخ پست مورد نظر شما مدت زیادی گذشته و تشکرش غیرفعال شده
3 . پست مورد نظر شما در تالارهای واقع شده که دکمه تشکر برای آن تالارها غیرفعال است . مثل تالار زنگ تفریح و تالار همشهریها
مرسی سپاس
ولی شکلک هم برام نشون نمیده مگر اینکه برم تو صفحه پیشرفته,میشه اینم راهنمایی کنید؟
مرسی

بالا