دیروز گفتم برای نگار دخترخالم دعا کنید...امروز خواهش میکنم دعا کنید که خدا به خانواده او صبر بده

hakhamaneshian

عضو جدید
همه از خداییم ، به سوی خدا میرویم

امروز :gol:نگار:gol: از پیش ما رفت.

دختر 15 ساله خوشزبان و تیزهوشی که فردای عاشورا به بیمارستان رفت و شب اربعین حسین به هنگام اذان مغرب، به سوی خدا شتافت.

دست روزگار این گل زیبا را از بین خانواده ما چید و راضی هستیم به رضای خدا...

خدای من، دیروز نگار با آن حال آشفته و پریشانش دعایی کرد و گفت: خدایا بیماری من را به هیچ بچه دیگه ای نده...پروردگارا این دعای نوجوان رنج دیده پاکت را مستجاب گردان...

خدای من، التماس میکنم نگارمان را مورد رحمت خویش قرار ده، به خانواده او ،خصوصا پدر و مادرش، صبر لازم را عطا فرما...

دوستان، از همه شما خواهش میکنم که بر سر نمازهایتان برای سلامتی همه بیمارها و رحمت نگار و صبوری پدر و مادرش دعا کنید.

pooneh83

عضو جدید
خيلي متاثر شدم.
فقط ميتونم بگم خيلي متاسفم. خدا به شما، خانواده تون مخصوصا پدر و مادرش صبر بده.

cordelia

عضو جدید
نگار عزیز با اینکه باهات آشنا نشدم ولی از اونجایی که هموطنم بودی از همین خاک از همین میلیت و اینقدر پیش دوستان عزیز بودی برات آرامش آرزو میکنم.
:(:(:(:(:gol::gol:
Rest In Peace.
God Bless you

sinatra6

عضو جدید
من خونده بودم این تاپیکو....الان اینم شنیدم واقعا حالم بد شد..خدا رحمتش کنه..

mohammad hoseni

عضو جدید
یاحسین

یاحسین

چه سعادتی داشتی نگار عزیز.خدا فقط مادرش رو صبر بده.بچه ها برای همه کسانی که از دست دادین 1صلوات بفرسین برای مادر :gol:نگار :gol:هم دعا کنید :gol::gol::gol::gol::gol:

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا رحمتش کنه...
اون که جای بدی نرفته...
خدا به خانوادش بر و تحمل دوریشو بده...

MManager

عضو جدید
منم تسلیت میگم... نوبت ما هم میشه:
این سو جهان آن سو جهان بنشسته من بر آستان

fargol_2408

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا متاسفم از اين اتفاق و تسليت ميگم. اميدوارم روحش شاد باشه و خدا به خانوادش صبر بده.خيلي سخته،خيلي:cry::cry::cry:

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:از صممیم قلب, تسلیت عرض میکنم...:gol:
و امیدوارم که, خدا به همه صبر بده...
مخصوصا والدین ایشان...:gol:
ایشون بخاطر سعادتشون, تو همچین شبی رفتن
انشالله که در بهشت ,جای خوب و راحتی خواهد داشت...!
فقط پدر و مادرش هستن که باید صبر داشته باشن, و با این دید که الآن دخترشون راحت هستش,زیاد غصه نخورن که دخترشون تو اون دنیا اذیت بشه...:gol:

بازم تسلیت...

به امید روزی که....:gol:

یا حق...!

nilgoon13

عضو جدید
از ته قلبم از خداوندم برای فرشته کوچکمان آرامش ابدی و برای پدر و مادرگلش صبرایوب را خواستارم..

آخرین ویرایش:

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای منم تاپیکشو دیده بودم.... خیلی ناراحت شدم...... خدا فقط به پدر مادرش صبربده.... :cry: روحش شاد....

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز

دختر 15 ساله خوشزبان و تیزهوشی که فردای عاشورا به بیمارستان رفت و شب اربعین حسین به هنگام اذان مغرب، به سوی خدا شتافت.

خدای من، دیروز نگار با آن حال آشفته و پریشانش دعایی کرد و گفت: خدایا بیماری من را به هیچ بچه دیگه ای نده...پروردگارا این دعای نوجوان رنج دیده پاکت را مستجاب گردان...

خدای من، التماس میکنم نگارمان را مورد رحمت خویش قرار ده، به خانواده او ،خصوصا پدر و مادرش، صبر لازم را عطا فرما...

دوستان، از همه شما خواهش میکنم که بر سر نمازهایتان برای سلامتی همه بیمارها و رحمت نگار و صبوری پدر و مادرش دعا کنید.
نمی دونم چی بگم واقعا بغضم گرفته،همین دیروز برا سلامتیش دعا میکردیم اما حالا باید بگیم خدا رحمتش کنه.

فقط از خدا می خوام به خانوادش صبربده.

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دوست عزیز وقتی که پستتون رو خوندم خیلی ناراحت شدم
روحش شاد و خدا به خونوادش صبر بده

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
تسلیت میگم..
منم چند سال پیش این تجربه رو داشتم,دختر خاله 12 سالم که اتفاقا" اسم اونم نگار بود فوت کرد...
خدا به خانوادش صبر بده :gol: