دوست داشتید به جای اینی که الان هستید از جنس مخالفتون بودین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ali Samadi

اخراجی موقت
با سلام
مهندسان ارجمند ایام به کام
تاپیک قبلیم این بود که اگه از جنس مخالف بودین چه حسی داشتین ولی انگار تمایل برای پاسخ به سوال دوست داشتید به جای اینی که الان هستید از جنس مخالفتون بودین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بیشتره ! برای همین این تاپیکو گذاشتم !
موفق باشین:gol:

Ali Samadi

اخراجی موقت
بازم خودم شروع می کنم

بازم خودم شروع می کنم

بدم نمیومد فقط امتحانش کنم !!!!!!!!!!!!!

Hengameh IT

عضو جدید
من خيلي هم جنسيت خودم رو دوست دارم و به هيچ عنوان دوست نداشتم پسر باشم

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم حسابی داری میترکونی از شدت هیجان ما رو ها

من یه تاپیک دیگم گفتم ---> نه! ترجیح میدم خودکشی کنم

8711180029

عضو جدید
:eek:حالا مثلاً شما پسرا چه کار کردید که ما بیایم پسر شیم ...نه آقا جون ما از همینی که هستیم راضییم...:w29:

:w40:انسانها شکست نمی خورند بلکه تنها تلاش کردنشان را متوقف میکنند...:w14:

8711180029

عضو جدید
:eek:مثلاً شما پسرا چه کار کردید که ما بیایم پسر شیم...نه آقا جون ما از همینی که هستیم راضییم...:thumbsup2:

:w40:انسانها هیچگاه شکست نمی خورند بلکه تنها تلاش کردنشان را متوقف میکنند...:w14:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
به مونث بودن خودم افتخارمیکنم ! :gol::heart:
انقدره خوبه زن باشی:D
ولی طفلکی اقایون ازاین نعمت محرومن:whistle:

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
به مونث بودن خودم افتخارمیکنم ! :gol::heart:
انقدره خوبه زن باشی:D
ولی صفلکی اقایون ازاین نعمت محرومن:whistle:
کلا غلط های املایی جدیدا مرسوم شده

حالا یکی بیاد بگه صفلکی چه صفتیه به آقایون نسبت داده شده

pink girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواص جلبك ها

خواص جلبك ها

اين موجودات در برخي مواد غذايي استفاده كرد.
دكتر محمد امين حجازي روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار علمي ايرنا افزود:
بعد از انجام تحقيقات برروي انواع جلبك‌هاي ميكروسكوپي تركيبات غني شده آن به دست آمد و در محصولاتي مانند ماكاروني، شكلات و بيسكويت مورد استفاده قرار گرفت.
به گفته وي اين محصولات در سطح آزمايشگاهي و نيمه صنعتي در كشور توليد شده‌اند كه در صدد توليد انبوه آن هستيم.
وي در خصوص خواص جلبك‌هاي ميكروسكوپي توضيح داد: تحقيقات نشان داده كه اين جلبك‌ها داراي خواص ضد سرطاني ، جلوگيري از تصلب شرايين و تقويت سيستم دفاعي بدن بوده و به دليل داشتن پروتئين خاصيت ضد توموري نيز دارند.
وي كه خود مجري طرح توليد تركيبات غذايي غني شده با جلبك‌هاي ميكروسكوپي است ادامه داد: محصولاتي كه از اين جلبك‌ها به دست مي‌آيد به عنوان محصولات يا غذاهاي فرا ويژه شناخته مي‌شوند و علاوه براينكه كاربرد غذايي دارند داراي خواص فيزيولوژيكي و دارويي براي بدن نيز هستند.
حجازي گفت: اين جلبك‌ها داراي تركيبات آنتي اكسيداني هستند از اين رو از پيري زودرس سلول‌ها و بروز سرطان جلوگيري مي‌كنند. دارا بودن پروتيين بالا و اسيدهاي چرب امگا ‪ ۳‬و ‪ ۶‬از ديگر خصوصيات اين جلبك‌ها است.
وي ادامه داد: جلبك‌هاي ميكروسكوپي هم در آبهاي شور، شيرين و آب درياها وجود دارند و كشور ما به دليل دارا بودن درياي خزر از شمال و خليج فارس از جنوب و درياچه‌هاي شور در نقاط مختلف داراي منابع زيادي از اين جلبك‌ها است.
به گفته وي شناسايي ، جداسازي جلبك‌هاي مهم صنعتي ، كشت و پرورش آنها در كشور از ديگر طرح‌هاي در دست اجراي اين بخش است.
رييس پژوهشكده بيوتكنولوژي كشاورزي غرب و شمال غرب كشور با بيان اينكه دربرخي كشورها از اين جلبك‌ها در مواد آرايشي نيز استفاده مي‌كنند گفت اين جلبكها به صورت قرص، كپسول، مايعات و يا به صورت افزودني در انواع غذاها و حتي آدامس نيز مصرف مي‌شوند

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا