دوستی و عشق اینترنتی؟

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهم نیته!
وسیله مهم نیس!

قبولت دارم مثلا اونی که عمه خاله صدیقه معرفی می کنه از اسمون اومده این قدر دیدتون رو محدود نکنید ا

اگه باور داری تویی که تو نتی می تونی ادم خوبی باشی پس یه ادم دیگه هم می تونه باشه تو نت که مثل تو باشه (مگه اینکه خودتم قبول نداشته باشی ) !!!!!!!

erfan_manutd

عضو جدید
آشنایی و دوستی و حتی ازدواج از طریق اینترنت در صورتی قابل تاییده که فقط شروعش اینترنتی باشه و خیلی سریع به آشنایی حضوری برسه نه این که چند ماه یا چند سال اینترنتی بمونه و حتی تو همون محیط مجازی عشقی (اگه بشه اسمش رو عشق گذاشت) شکل بگیره.

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من برا اشنایی اولیه خوبه به شرطی که بعد از 3 جلسه همدیگزو ببینن و بیشتر آشنا شن
چون تو ایران فضای شناخت زیادی وجود نداره که ....
اره فکر کن یارو پسره با ای دی دختر اومده

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
آشنایی و دوستی و حتی ازدواج از طریق اینترنت در صورتی قابل تاییده که فقط شروعش اینترنتی باشه و خیلی سریع به آشنایی حضوری برسه نه این که چند ماه یا چند سال اینترنتی بمونه و حتی تو همون محیط مجازی عشقی (اگه بشه اسمش رو عشق گذاشت) شکل بگیره.
عشق که میشه چون درسته محیط مجازیه اما حداقل پشت این محیط مجازی دو تا ادم که نشسته اند؟

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبولت دارم مثلا اونی که عمه خاله صدیقه معرفی می کنه از اسمون اومده این قدر دیدتون رو محدود نکنید ا

اگه باور داری تویی که تو نتی می تونی ادم خوبی باشی پس یه ادم دیگه هم می تونه باشه تو نت که مثل تو باشه (مگه اینکه خودتم قبول نداشته باشی ) !!!!!!!
تو محیط مجازی ایرانی ها فهمیدن که باید مجازی باشند چیزی غیر خود اصلیشون

*ستاره آسمان*

عضو جدید
به نظرتون دوستی و ازدواج از طریق اینترنت چطوره؟ایا فرهنگش تو کشور ما جا افتاده؟
درستا بشه به طور سالم از این روش بشه استفاده کرد اما تو این راه انقدر خطر و ریسک کردن و.... هست که کلا این روشو قیدشو بنی خیلی بهتره

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اینو از طرف خودت می گی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کی این حرفو زده ؟؟؟ کسی که راستگو هست هم تو نت دروغ نمی گه هم تو واقعیت

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اینو از طرف خودت می گی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کی این حرفو زده ؟؟؟ کسی که راستگو هست هم تو نت دروغ نمی گه هم تو واقعیت

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
تو کشور ما جا نیفتاده...( البته من منظورم فقط آشنایی برای ازدواجه...من در مورد دوستی کلا نظری ندارم....یعنی قبول ندارم)
چون تا بحث نت پیش میاد واسه آشنایی همه ی ذهن ها میره سراغ چت روم و افکار غلط و ترس پدر و مادرها...
اما برای ازدواجم بهتره این آشنایی خیلی کم باشه و بره تو محدوده ی خونواده ها...همه چی در کنار خونواده ها خیلی راحت تر حل میشه

آخرین ویرایش:

erfan_manutd

عضو جدید
تو کشور ما جا نیفتاده...( البته من منظورم فقط آشنایی برای ازدواجه...من در مورد دوستی کلا نظری ندارم....یعنی قبول ندارم)
چون تا بحث نت پیش میاد واسه آشنایی همه ی ذهن ها میره سراغ چت روم و افکار غلط و ترس پدر و مادرها...
اما برای ازدواجم بهتره این آشنایی خیلی کم باشه و بره تو محدوده ی خونواده ها...همه چی در کنار خونواده ها خیلی راحت تر حل میشه

چرا دو نفر آدم عاقل و بالغ باید آشناییشون خیلی کم باشه و سریع بره تو محدوده خانواده؟
حداقل می تونن به یه آشنایی نسبی برسن و وقتی به این نتیجه رسیدن که قضیه براشون جدیه با خانواده ها مطرح کنن نه این که خانواده ها درگیر بشن ولی بعد بفهمن که همدیگر رو نمی خوان

mahsa-mt

عضو جدید
:thumbsdown:
تو ایران که تو دنیای واقعی بسختی میشه سیرت آدمارو شناخت تو دنیای مجازی فقط کافیه گیر یه آدم شیاد بیفتین :Ph34r:
من میگم تو ایران نه ولی تو خیلی از کشور ها خیلی روابط چه کاری چه دوستی و ... تو دنیای مجازی شکل میگیره :w16:

نسیم67

عضو جدید
:thumbsdown:
تو ایران که تو دنیای واقعی بسختی میشه سیرت آدمارو شناخت تو دنیای مجازی فقط کافیه گیر یه آدم شیاد بیفتین :Ph34r:
من میگم تو ایران نه ولی تو خیلی از کشور ها خیلی روابط چه کاری چه دوستی و ... تو دنیای مجازی شکل میگیره :w16:
دقیقا

major7

عضو جدید
همش دروغه
شخصیت مجازی آدما با شخصیت واقعیشون 360 درجه فرق داره
دیدم که میگم
بعد 1سال فهمیدن که طرف همه چیو دروغ گفته حتی اسمشو
360 درجه فرق داره شخصیت مجازی آدما با شخصیت واقعیشوووون؟؟؟؟؟؟

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی نمیتونی حتی به رفیقت اعتماد کنی چجوری میتونی به یه کسی که ندیدیش و مجازی شناختیش اعتماد کنی؟؟؟
این روزا گرگ بچه ی خودشو میخوره چه برسه به غریبه.....
آدمارو نمیتونی از روی کلماتی که با کیبوردشون برات می نویسن نه از روی صداقت و ته قلبشون حتی اگه نوشته هاشون منقلبت کنه بشناسی ..دو تا آدم کنار همدیگه تو یه خونه زندگی میکنن ولی باز همو نمیشناسن آقاهه با وجود زن و بچه دوست دختر داره و خانومه هم دوست پسر....اگه با دنیای پر از خیانت مشکلی نداری اگه با دروغ و ....مشکلی نداری گزینه بدی نیست....
البته به جوونا حق میدم حتی به خودم ...بعضی اوقات انقدر تنها میشی که این توهم که بتونن یه آدم مجازی پیدا کنن که خوشبختشون کنه براشون انقدر شیرین و واقعی میشه که مغزشونو از کار میندازه....
خانواده ها و جامعه هم به جای یاد دادن یه راه درست به بچه هاشون تا بتونن تیکه خودشونو پیدا کنن سعی میکنن دخترا و پسرا رو از هم دور کنن غافل از اینکه اگه دختر و پسری کنار هم نباشن تا یه زندگیو بسازن هیچ وقت نه جامعه ای وجود داره نه خانواده ای تازه این مشکل رو آوردن به دنیای مجازی هم پیش میاد...

aaj6551

عضو جدید
خوبه بد نیست ولی مطابق تحقیقات 85 درصد آنها به طلاق پایان خواهند یافت.
شانس پیروزی ایت فقط 15 درصد است.
من به جای تو بودم همچین ریسکیو را اصلا قبول نمیکردم

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
همش دروغه وچرته
بعدیه سال آدم بفهمه کسیکه پاکترین بوده واسش پست ترین وحیوون ترین تودنیابوده
واقعاجای تاسفه
همش دروغه این عشقا
بنظرم نبایدآدم به کسی اعتمادکنه واقعیش اعتمادش خوب نیس چه برسه به مجازیش که...

آخرین ویرایش:

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
همش دروغه وچرته
بعدیه سال آدم بفهمه کسیکه پاکترین بوده واسش پست ترین وحیوون ترین تودنیابوده
واقعاجای تاسفه
همش دروغه این عشقا
بنظرم نبایدآدم به کسی اعتمادکنه واقعیش اعتمادش خوب نیس چه برسه به مجازیش که...
موافقم 100% پرفکت ;)

Unline

عضو جدید
چرا دو نفر آدم عاقل و بالغ باید آشناییشون خیلی کم باشه و سریع بره تو محدوده خانواده؟

متاسفانه تمام کسانی که در روابطشون شکست می خورند همین سوال رو از خودشون می پرسند !

وقتی روابط شما به خانواده راه پیدا می کنه دلیل بر بی عقلی شما نیست - اتفاقا بر عکس نشون میده که شما چقدر حساب شده دارید عمل می کنید

شما قرار نیست از عقل پدر و مادرتون استفاده کنید - چیزی که شما ازش استفاده می کنید تجربه ای هست که اونها دارند و شما ندارید

پیمودن مسیر با شماست - خانواده حکم یک چراغ رو داره برای زمانی که هوا تاریک میشه

به نقل از یک دیالوگ در سریال فرار از زندان :

اینجا داروین برندست نه اینشتین

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
چند تا از نظرا رو خوندم
نظرا متفاوته
به نظر من کسی که فک میکنه آشنایی از این راه درسته همونقد درست فک میکنه که برعکسش
بسته به شخصیت-صداقت-حرف هایی که رد و بدل میشه و خیلی چیزای دیگه هم راه خوبی میتونه باشه هم بد