دوستی با جنس مخالف

دوستی با جنس مخالف

• بلی

رای: 74 55.6%
  • خیر

رای: 59 44.4%

• مجموع رای دهندگان
    133
  • نظرسنجی بسته .

محمد84

عضو جدید
سلام به نظر من هم بد نیست
البته بعضی از پسرهاودخترها هم بخاطر یک سری مسایلی دوست میشن
باید اول فرق دوستی وعشق رو بفهمند

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به نظر من هم بد نیست
البته بعضی از پسرهاودخترها هم بخاطر یک سری مسایلی دوست میشن
باید اول فرق دوستی وعشق رو بفهمند
کاملا معلوم بود که حتی شما صفحه اول رو هم نخوندی .............. ببخشید که رک گفتم

به نظرم یه نگاهی کنید بد نیست ................ تشکر

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثه همه چیز !! هم می تونه بد باشه هم خوب !بیشتر بستگی به آدماش و ظرفیتشون داره که چطور با قضیه برخورد می کنن! اصولا هر چیزی که دست آدمای سطح پایین از نظر فرهنگی بیوفته بد میشه!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثه همه چیز !! هم می تونه بد باشه هم خوب !بیشتر بستگی به آدماش و ظرفیتشون داره که چطور با قضیه برخورد می کنن! اصولا هر چیزی که دست آدمای سطح پایین از نظر فرهنگی بیوفته بد میشه!
سلام .......... خیلی خوش اومدین

یه سوال یعنی هر کی فرهنگش بالا باشه ............ یک لحظه هم نمیتونه هوس روش غلبه کنه ؟
و اینکه آدم با فرهنگ یعنی اصلا اشتباه نمیکنه ؟.....................

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .......... خیلی خوش اومدین

یه سوال یعنی هر کی فرهنگش بالا باشه ............ یک لحظه هم نمیتونه هوس روش غلبه کنه ؟
و اینکه آدم با فرهنگ یعنی اصلا اشتباه نمیکنه ؟.....................

ببینید اشتباه که بله! تو هر موردی اشتباه امکان داره! و مسئله ای هم نیس! اشتباه داریم تا اشتباه! حداقلش اینه که حماقت نمی کنه!
قسمتی از سخنان انیشتین:

کسی که هیچ وقت اشتباه نمی کند هیچ وقت هم چیز جدید یاد نمی گیرد».

هرگز از اشتباه کردن نترسید چون اشتباه شکست نیست. اشتباهات شما را بهتر، زیرک تر و سریع تر می کنند، اگر شما از آنها استفاده مناسب کنید.

قدرتی که منجر به اشتباه می شود را کشف کنید. من این را قبلاً گفته ام و اکنون هم می گویم، اگر می خواهید به موفقیت برسید اشتباهاتی که مرتکب می شوید را ۳ برابر کنید.

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید اشتباه که بله! تو هر موردی اشتباه امکان داره! و مسئله ای هم نیس! اشتباه داریم تا اشتباه! حداقلش اینه که حماقت نمی کنه!
قسمتی از سخنان انیشتین:

کسی که هیچ وقت اشتباه نمی کند هیچ وقت هم چیز جدید یاد نمی گیرد».

هرگز از اشتباه کردن نترسید چون اشتباه شکست نیست. اشتباهات شما را بهتر، زیرک تر و سریع تر می کنند، اگر شما از آنها استفاده مناسب کنید.

قدرتی که منجر به اشتباه می شود را کشف کنید. من این را قبلاً گفته ام و اکنون هم می گویم، اگر می خواهید به موفقیت برسید اشتباهاتی که مرتکب می شوید را ۳ برابر کنید.

یعنی یک آدم با فرهنگ نمیتونه مرتکب اشتباهی بشه که جبران ناپذیر بشه یا برای اون فرد خاطی دیگه ؟

مخصوصا زمانیکه از اون رابطه فقط خودشون دو نفر مطلع باشن ؟

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی یک آدم با فرهنگ نمیتونه مرتکب اشتباهی بشه که جبران ناپذیر بشه یا برای اون فرد خاطی دیگه ؟

مخصوصا زمانیکه از اون رابطه فقط خودشون دو نفر مطلع باشن ؟

یه آدم با فرهنگ اولا فکراشو می کنه که مشکل پیش نیاد اگه احیانا از بی تجربگی پیش اومد سعی می کنه راه حل پیدا کنه! اشتباه برای رسیدن به راه درست خوبه و این روند منجر به رشدشه همه ی آدما که الان می بینی نصیحت می کنن" این کارو بکن این کارو نکن" احتمالا پشتش می گن "من خودم سرم به سنگ خورده که اینو می گم "! ولی فک می کنی اون زمان کسی اونا رو نصیحت نکرده؟!!؟ چرا ولی اونا هم به حکم انسان بودنشون خواستن تجربه کنن!پس تجربه یه اصل اجتناب ناپذیره!

ولی یه آدم بی فرهنگ اشتباه می کنه بعد گند می زنه هر دفعه بیشتر گند میزنه ناموفقه ! تو جامعه بروز می کنه و به عنوان یه ناموفق دید کل جامعه رو نسبت به اون موضوع بد می کنه!

آخرین ویرایش:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب جای خوبی
دمتون گرم :دی
یه دوست دختره خوب هم پی ام می پلیز :-دی :-دی :-دی.....
:D:D:D

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه آدم با فرهنگ اولا فکراشو می کنه که مشکل پیش نیاد اگه احیانا از بی تجربگی پیش اومد سعی می کنه راه حل پیدا کنه! اشتباه برای رسیدن به راه درست خوبه و این روند منجر به رشدشه همه ی آدما که الان می بینی نصیحت می کنن" این کارو بکن این کارو نکن" احتمالا پشتش می گن "من خودم سرم به سنگ خورده که اینو می گم "! ولی فک می کنی اون زمان کسی اونا رو نصیحت نکرده؟!!؟ چرا ولی اونا هم به حکم انسان بودنشون خواستن تجربه کنن!پس تجربه یه اصل اجتناب ناپذیره!

ولی یه آدم بی فرهنگ اشتباه می کنه بعد گند می زنه هر دفعه بیشتر گند میزنه ناموفقه ! تو جامعه بروز می کنه و به عنوان یه ناموفق دید کل جامعه رو نسبت به اون موضوع بد می کنه!
تا حدودی موافق ..........تا حدود بسیاری مخالف ................. یعنی یک انسان بالغ و عاقل فقط بایستی به تجربیات خودش نگاه کنه و از تجربیات دیگران درس نگیره ؟

مثالی میزنم ................. اتویی رو میزنن تو برق ! یه بنده خدایی میخواسته تجربه کنه عمل رو با تئوری که خونده ......... دستش میسوزه !!!!!!!! این تجربه رو به شما هم انتقال میکنه ................... یعنی شما هم باید دستتونو بسوزونین تا باورتون بشه ؟

اصلا یه مثال دیگه ................... فلان شخصی با دروغگوییش کلی صاحب مال و منال میشه ............ شما هم یعنی لااقل یک بار باید این کار رو بکنی که تجربه ایشون رو بدس بیاری !!!!!!؟
مثال خیلی بهتر ................... فلان شخصی تحت یک سری اتفاقات ایدز گرفته ! شما هم باید هون کارای اوشونو انجام بدی که ببینی راسته ایدز میگیری یا نه ؟!!!!!!!!!!
خیلی بهتر بگم ................. یک فلشی به شما میدن که میگن ویروسیه ............. شما آنتی ویروسم داری .............. آیا اصلا اونو با آنتی ویروس چک نمیکنی .................. که بتونی تجربه کنی ببینی راسته ویروسیه یا نه و اگه ویروسیه چه اتفاقاتی بعدش میفته ؟
.
.
.
.
من نظر شخصیمو میگم در این باره

تجربه خوبه ........... خیلی جاها هم خوبه !!!!!!!!! ولی جاهایی که امکان خطا وجود داره و دیگران اونم به تعداد خیلی زیاد تجربه های بدی در این قبال داشتن لازم نمیبینم دقیقا راه همونا رو برم که تجربم با شکست مواجه بشه ............. حتی ذره ای در راهشون قدم برنمیدارم ........................................... فرض کنید قرار بود همه یه دور تجربه های دیگران رو امتحان میکردن !!!!!! به ظرتون علم تا این حد پیشرفت میکرد ................... یه مثال ساده در مورد همین اتم !!!!!!! دالتون ، بور ، شرودینگر و .............. !!!!!
همشون دقیقا مشابه راه نفر قبلی میرفتن ............... یا مثلا انیشتین همه تجارب رو از اول امتحان میکرد !!!!!!! چقدر طول میکشید ............. تازه این تجربه در قبال مسئله ای ست که فکر نمیکنم امکان خطای آن چنان بزرگی توش باشه !!!!!
.
.
.
به نظر من تجربه خوبه ............ ولی نه به قیمت از دست دادن زندگی و خراب کردن زندگی دیگران

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
به نظر من این دوستیا هم فایده داره وهم ضرر ولی ضررش خیلی بیشتر از سودشه ولی با این حال باز من با این دوستیا موافقم البته خیلی محدود وخلاصه
چون آدم تجربه بدست میاره ویه دفعه توی چاله نمیفته

tifoid

عضو جدید
سلام
به نظر من این دوستیا هم فایده داره وهم ضرر ولی ضررش خیلی بیشتر از سودشه ولی با این حال باز من با این دوستیا موافقم البته خیلی محدود وخلاصه

کاملا موافقم. اما یه پیشنهاد هرگز با کسی که دوستین ازدواج نکنین...

tifoid

عضو جدید
جدا ؟
اینو نمیدونستم حالا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی ها میگن که خوبه

من از خیلیا پرسیدم. همه میگن کسایی که قبل از ازدواج دوست بودن حتی اگه دختره واقعا نمونه هم باشه پسر کمتر قدرشو میدونه. از طرفیم یجورایی فکر میکنه قبل از اون با کس دیگه ای هم بوده. هرچند به روش نیاره. این نظر خود پسراست...ولی اینی که قدرشو نمیدونه رو واقعا دیدم

ie222

عضو جدید
سلام به همه
من باهات مخالفم چون خیلی از دوستام همینجوری ازدواج کردن و مشکلی ندارن!
اگه قبل از ازدواج رابطه شون رو کنترل کنن برای بعدشون بهتره!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سلام .......... خیلی ممنون از نظرتتون
میشه در قبال اون چاله توضیح بدین

ie222

عضو جدید
نظارت لازم نداره
مگه وقتی شما با جنس خودت دوست میشی کسی نظارت میکنه؟!!

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .......... خیلی ممنون از نظرتتون
میشه در قبال اون چاله توضیح بدین
خوب به نظر من ازدواجی که هیچ یک از یک دختر وپسر با هم آشنایی نداشته باشن واز خصوصیات هم آشنا نباشن وحتی شاید یک بار همدیگرو ندیده باشن این خودش یه چاله بزرگه
ببین یه آدم وقتی میتونه با یه دوستی ساده از طرز تفکر طرف مقابل واز طرز رفتار و..... پی ببره چرا که نه ؟؟خوب این چه بدی داره ؟؟؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظارت لازم نداره
مگه وقتی شما با جنس خودت دوست میشی کسی نظارت میکنه؟!!
با جنس خود ....................

به هر حال یه فرقی بین جنس خود و مخالف هست .................. نکنه شما هم مطالب رو لااقل صفحه اول نخوندی و اومدی !!!!!!

تفاوتهای بسیاری بین میژگیهای زن و مرد هست که خداوند گفته این دو مکمل همند و این چنین انسان کامل ایجاد میشه

ie222

عضو جدید
خوب به نظر من ازدواجی که هیچ یک از یک دختر وپسر با هم آشنایی نداشته باشن واز خصوصیات هم آشنا نباشن وحتی شاید یک بار همدیگرو ندیده باشن این خودش یه چاله بزرگه
ببین یه آدم وقتی میتونه با یه دوستی ساده از طرز تفکر طرف مقابل واز طرز رفتار و..... پی ببره چرا که نه ؟؟خوب این چه بدی داره ؟؟؟

باهات موافقم
نیچه میگه همیشه سعی کنید قبل از ازدواج 6 ماه نامزد باشید

ie222

عضو جدید
با جنس خود ....................

به هر حال یه فرقی بین جنس خود و مخالف هست .................. نکنه شما هم مطالب رو لااقل صفحه اول نخوندی و اومدی !!!!!!

تفاوتهای بسیاری بین میژگیهای زن و مرد هست که خداوند گفته این دو مکمل همند و این چنین انسان کامل ایجاد میشه

اگه بخواد نظارتی باشه تو فرهنگ ما اصلا اینجور دوستیا کم شکل میگیرن مخصوصا اگه منظورت نظارت خانواده باشه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس اینکه میشه مراسم نامزدی ............ خیلی هم خوبه ........... نظارتم وجود داره ........... کنترل شده است

ولی دوستیه ......... هیچ کی خبر نداره ............. شما با اونی که دوس میشی معلوم نیس که دقیقا بتونی باهاش ازدواج کنی ............ و چون ویژگیهای خاصی زن و مرد دارن ممکنه یک سری مرزها رعایت نشه ..................... یکی میگفت تجربه
من بهش گفتم مگه همه مردها و همه زنها مثل همن !!!!!!!! و عقایدشون کپی پیست هم !!!!!!!!!! به نظرم اصلا اینطور نیست

ie222

عضو جدید
ممد آقا راستشو بخوای تو ازدواج های سنتی طرفین آشنایی کمی از هم پیدا میکنن وو این یه مشکله بزرگه
تو شهر ما اصفهان با نامزدی و این چیزا مخالفن برای همین بالاترین آمار طلاق رو داریم!
پس باید یه جوری طرفتو بشناسی؟؟؟؟؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
باهات موافقم
نیچه میگه همیشه سعی کنید قبل از ازدواج 6 ماه نامزد باشید
موافق

اگه بخواد نظارتی باشه تو فرهنگ ما اصلا اینجور دوستیا کم شکل میگیرن مخصوصا اگه منظورت نظارت خانواده باشه
خب همینه که اکثر این دوستیها شکست خورده و نتیجه بد بدس اورده ............ آمار طلاقهایی که بالارفته ............ اتفاقات نامشروعی که آمارش رفته بالا و .............

tifoid

عضو جدید
سلام به همه
من باهات مخالفم چون خیلی از دوستام همینجوری ازدواج کردن و مشکلی ندارن!
اگه قبل از ازدواج رابطه شون رو کنترل کنن برای بعدشون بهتره!

موافقم اما هنوز سر اون نظر اولیم هستم

tifoid

عضو جدید
ممد آقا راستشو بخوای تو ازدواج های سنتی طرفین آشنایی کمی از هم پیدا میکنن وو این یه مشکله بزرگه
تو شهر ما اصفهان با نامزدی و این چیزا مخالفن برای همین بالاترین آمار طلاق رو داریم!
پس باید یه جوری طرفتو بشناسی؟؟؟؟؟

ازین نظر لازمه اما باور کن اونی رو که گفتم به عینه دیدم