دل نامه یا نامه دل

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]یه دختر بود که هردوتا چشماش کور بود.هیچکس عاشق اون دختر نمیشد[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]وهمیشه دلش میخواست کسی باشه که باهمین چشمای کورش دوسش داشته باشه.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]تا اینکه یه روز یه پسری اشتباهی شماره این دخترو میگیره و از صدای اون خوشش میاد[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دختر از ترس اینکه پسر به خاطر چشماش رهاش کنه چیزی بهش نمیگه.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]تا اینکه بعد از یه مدت صحبت کردن هردو حسابی بهم وابسته میشنو[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]تصمیم میگیرن همو ببینن.دختر مطمئن میشه که وقتی پسر ببیندش ولش [/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]میکنه اما بازم میره.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]روز قرار پسر با یه دسته گل گرون قیمت و یه تیپ عالی میره سر قرار.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]وقتی دخترو میبینه جا میخوره.دختر میگه میدونم این آخرین باریه که[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]با هم حرف میزنیم.اما پسر جواب نمیده.دختر فکر میکنه پسر رفته.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]یه لبخند تلخ میزنه و بلند میشه بره که یدفه پسر با صدای گرفته صداش میکنه(مریم)[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دختر سرجاش خشک میشه.بر میگرده و میفهمه که پسر تمام مدت اونجا بوده و داشته گریه میکرده...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]هردو به قدری بهم وابسته بودن که حتی یک ساعتم نمیتونستن از هم بیخبر باشن.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دختر روزی هزار بار قسم میخورد که دوست دارم.درسته که هیچوقت نمیتونم[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]ببینمت اما قلبم فقط و فقط مال تو.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]هردو از عشق هم میسوختن...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]تا اینکه...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]تا اینکه یه روز پسر میگه من حاضرم چشمامو به تو بدم.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دختر گریه میکنه،میگه نه هیچوقت دلم نمیخواد تو به خاطر من...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]اما پسر میگه تا امروز من دنیارو دیدم،از این به بعد حق تو که ببینی،[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]ولی قسم بخور که وقتی جامون عوض شد تا آخر عمرت پیشم بمونی...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دختر زانو میزنه و قسم میخوره تا وقتی نفس میکشم کنارت میمونم...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]تا اینکه پسر در کمال سخاوت چشماشو به دختر هدیه میکنه وجاشون عوض میشه...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]بعد از چند روز که پسر حالش خوب میشه قرار میذارن که همو ببینن...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]روز قرار پسر عاشق تر از همیشه میره.وقتی همو میبینن[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]پسر میپرسه دنیا چه طوره؟قشنگه؟[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دختر میگه آره خیلی خوبه ولی باید یه چیزی بهت بگم...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]قلب پسر میلرزه.میگه چیه؟بهم بگو...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دختر میگه من وقتی دیدمت ازت خوشم نیومد.تو اونی که من میخواستم نیستی.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]پسر گریش میگیره،میگه یعنی منو نمیخوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دختر میگه نه،عشق ما همینجا به پایان میرسه[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دیگه هیچ دلیلی واسه با هم بودن نیست.من دوستت ندارم[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]و میره.پسر با صدای بلند میگه امیدوارم با چشمات[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]کسیو که دوسش داری پیدا کنی و خوشبخت بشی.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دختر میگه پیدا کردم.همین جاست نمیتونی ببینیش.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]ممنون که چشماتو به من دادی...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]ولی هیچوقت با چشم بسته عاشق کسی نشو...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] خداحافظ واسه همیشه.........

بچه ها اینا همش دروغه باور نکنین چون قصه جالبی بود نوشتمش
[/FONT]
صد در صدم راسته ، شما باور کنید
که چقدر این پسرها از خود گذشته ان ، پس خیلیا خودشونو قایم میکنن برای اینه
میترسن دیگه کسی تحویلشون نگیره.جالبه ها

majid.ph

عضو جدید
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]یه دختر بود که هردوتا چشماش کور بود.هیچکس عاشق اون دختر نمیشد[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]وهمیشه دلش میخواست کسی باشه که باهمین چشمای کورش دوسش داشته باشه.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]تا اینکه یه روز یه پسری اشتباهی شماره این دخترو میگیره و از صدای اون خوشش میاد[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دختر از ترس اینکه پسر به خاطر چشماش رهاش کنه چیزی بهش نمیگه.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]تا اینکه بعد از یه مدت صحبت کردن هردو حسابی بهم وابسته میشنو[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]تصمیم میگیرن همو ببینن.دختر مطمئن میشه که وقتی پسر ببیندش ولش [/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]میکنه اما بازم میره.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]روز قرار پسر با یه دسته گل گرون قیمت و یه تیپ عالی میره سر قرار.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]وقتی دخترو میبینه جا میخوره.دختر میگه میدونم این آخرین باریه که[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]با هم حرف میزنیم.اما پسر جواب نمیده.دختر فکر میکنه پسر رفته.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]یه لبخند تلخ میزنه و بلند میشه بره که یدفه پسر با صدای گرفته صداش میکنه(مریم)[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دختر سرجاش خشک میشه.بر میگرده و میفهمه که پسر تمام مدت اونجا بوده و داشته گریه میکرده...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]هردو به قدری بهم وابسته بودن که حتی یک ساعتم نمیتونستن از هم بیخبر باشن.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دختر روزی هزار بار قسم میخورد که دوست دارم.درسته که هیچوقت نمیتونم[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]ببینمت اما قلبم فقط و فقط مال تو.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]هردو از عشق هم میسوختن...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]تا اینکه...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]تا اینکه یه روز پسر میگه من حاضرم چشمامو به تو بدم.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دختر گریه میکنه،میگه نه هیچوقت دلم نمیخواد تو به خاطر من...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]اما پسر میگه تا امروز من دنیارو دیدم،از این به بعد حق تو که ببینی،[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]ولی قسم بخور که وقتی جامون عوض شد تا آخر عمرت پیشم بمونی...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دختر زانو میزنه و قسم میخوره تا وقتی نفس میکشم کنارت میمونم...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]تا اینکه پسر در کمال سخاوت چشماشو به دختر هدیه میکنه وجاشون عوض میشه...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]بعد از چند روز که پسر حالش خوب میشه قرار میذارن که همو ببینن...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]روز قرار پسر عاشق تر از همیشه میره.وقتی همو میبینن[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]پسر میپرسه دنیا چه طوره؟قشنگه؟[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دختر میگه آره خیلی خوبه ولی باید یه چیزی بهت بگم...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]قلب پسر میلرزه.میگه چیه؟بهم بگو...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دختر میگه من وقتی دیدمت ازت خوشم نیومد.تو اونی که من میخواستم نیستی.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]پسر گریش میگیره،میگه یعنی منو نمیخوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دختر میگه نه،عشق ما همینجا به پایان میرسه[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دیگه هیچ دلیلی واسه با هم بودن نیست.من دوستت ندارم[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]و میره.پسر با صدای بلند میگه امیدوارم با چشمات[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]کسیو که دوسش داری پیدا کنی و خوشبخت بشی.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دختر میگه پیدا کردم.همین جاست نمیتونی ببینیش.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]ممنون که چشماتو به من دادی...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]ولی هیچوقت با چشم بسته عاشق کسی نشو...[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]خداحافظ واسه همیشه.........[/FONT]

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]بچه ها اینا همش دروغه باور نکنین چون قصه جالبی بود نوشتمش [/FONT]

از نظر منم حقیقت داره ( نه به خاطر دختر یا پسر بودنشا ) ولی وجود داره ! :(

negin1990

عضو جدید
کاربر ممتاز
به دنبال کدامین قصه و افسانه می‌گردی
در این بیغوله رد پایی از یاران نمی‌یابی
چراغ شیخ شد خاموش و این افسانه روشن شد
که در شهر ددان میراثی از انسان نمی‌یابی”

در دو روز عمر کوته سخت جانی کردم
با همه نامهربانان مهربانی کردم
همدلی هم آشیانی هم زبانی کردم

بعد از این بر چرخ بازیگر امیدم نیست نیست
آن سرانجامی که بخشاید نویدم نیست نیست
هدیه از ایام جز موی سپیدم نیست نیست

من نه هرگز شکوه‌ای از روزگاران کرده‌ام
نه شکایت از دو رنگی‌های یاران کرده‌ام
گرچه شکوه بر زبانم می‌فشارد استخوانم

من که با این برگریزان روز و شب سرکرده‌ام
صد گل امید را در سینه پرپر کرده‌ام
دست تقدیر این زمانم کرده همرنگ خزانم

پشت سر پلها شکسته پیش رو نقش سرابی
هوشیار افتاده مستی در خرابات خرابی

مهربانی کیمیا شد مردمی دیریـست مرده
سرفرازی را چه داند سر به زیری سرسپرده

می‌روم دل‌مردگی‌ها را ز سر بیرون کنم
گر فلک با من نسازد چرخ را وارون کنم

بر کلام ناهماهنگ جدایی خط کشم
در سرود آفرینش نغمه‌ای موزون کنم

در دو روز عمر خود بسیار هرمان دیده‌ام
بس ملامتها کز این نامردمان بشنیده‌ام
سر دهد در گوش جانم موی همرنگ شبانم

من که عمر رفته بر خاکستر غم چیده‌ام
زین سبب گردی ز خاکستر به خود پاشیده‌ام

گر بمانم یا نمانم بند‌ه پیر زمانم
گر بمانم یا نمانم بند‌ه پیر زمانم

ممنوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون
:w27:

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
صد در صدم راسته ، شما باور کنید
که چقدر این پسرها از خود گذشته ان ، پس خیلیا خودشونو قایم میکنن برای اینه
میترسن دیگه کسی تحویلشون نگیره.جالبه ها

اینم نمونه ای از از خود گذشتگی پسرا :w15:

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
دل خوش عشق شما نیستم ای اهل زمین به خدا معشوقه ی من بالایی است

negin1990

عضو جدید
کاربر ممتاز
حال دل با تو گفتنم هوس است
خبر نو شنفتنم هوس است
طمع خام بین که قصه ی فاش
از رقیبان نهفتنم هوس است

negin1990

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو را من چشم در راهم شباهنگام که میگیرند در شاخ تلاجن سایه ها رنگ سیاهی
وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم
تو را من چشم در راهم شباهنگام
در آن دم که بر جا دره ها چون مرده ماران خفتگانند
در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام
گرم یاد آوری یا نه
من از یادت نمیکاهم
تو را من چشم در راهم

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز

تو می روی ز پیش من

می روی و دور می شوی

می روی و چشم های من منتظر بهراه جاده ها

می روی و من دلم بی تاب تمام لحظه ها

بروعزیز من برو

سفر به خیر

ولی...

ولی هیچ فکر کردهای

بعد از این دل شکسته ام چه می کند؟

ز دوریت دل غمیده ام چه میکند؟

عزیز من برو ولی بدان

خاطره نرفتنی است

خاطره همیشه ماندنی است

تو می روی ولی بدان که تا ابد

تارسیدن ستاره ها به آسمان

تا انتهای کوچه های بی امان

تاغروب بی طلوع روزها

از دلم سفر نمی کنی، نمی روی

نه عزیزمن

تو هرگز از این دلم نمی روی

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم نمونه ای از از خود گذشتگی پسرا :w15:
چه پسر با نجابتی به به آدم کیف می کنه

اصولا در جامعه اسلامی بخاطر موانع جنگ وجهاد و عوامل دیگر ، تعداد آقایون از خانمه کمتر است و این مزیت که مردها قادر هستند با چند زن ازدواج کنند برای زنها در نظر گرفته شده ، و همه نباید خودشونو به جای زن اول بزارن (من بی تقصیرم جملات گهربار استاد معارف 2 در دانشگاه)

امیدوارم از طرف یه دوست خوبم که شما نمی شناسید به عناد با زنان متهم نشم
ببخشید

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا که من دربه در عشق تو ام کو به کو
قصه تنهایی من رو می دونی مو به مو

محض خدا پشت سر من همه جا بد نگو
بد نگو بد نگو بد نگو نگو نگو نگو...........

majid.ph

عضو جدید
نقل قول

نقل قول

اگر عشق نبود به کدامین بهانه ای می خندیدیم و می گریستیم؟

کدام لحظه های ناب را اندیشه می کردیم؟

چگونه عبور روزهای تلخ را تاب می آوردیم؟

آری...​

بی گمان پیشتر از اینها مرده بودیم اگر عشق نبود !​

« دکتر علی شریعتی »​

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر روح محتاج فرصت هایی است که در آن هیچ کس نباشد.دکترشریعتی

majid.ph

عضو جدید
نقل قول

نقل قول

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]فقر ، گرسنگی نیست ، عریانی هم نیست. فقر ، چیزی را " نداشتن " است ، ولی ، آن چیز پول نیست ، طلا و غذا نیست .[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]فقر ، همان گرد و خاكی است كه بر كتابهای فروش نرفته ی یك كتابفروشی می نشیند . فقر ، كتیبهء سه هزار ساله ای است كه روی آن یادگاری نوشته اند.[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]فقر ، پوست موزی است كه از پنجره یك اتومبیل به خیابان انداخته میشود .[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]فقر ، همه جا سر میكشد. فقر ، شب را " بی غذا " سر كردن نیست . فقر ، روز را " بی اندیشه" سر كردن است .[/FONT]
(معلم شهید،دکتر علی شریعتی)

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مجید و کژال عزیز
ممنون از پستهای قشنگتون
خواهش میکنم حالا که از دکتر علی شریعتی نوشتید یه سری هم به تاپیک دوستداران دکتر علی شریعتی که استارترش خودمم هم بزنید
ممنون از لطفتون

negin1990

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجید و کژال عزیز
ممنون از پستهای قشنگتون
خواهش میکنم حالا که از دکتر علی شریعتی نوشتید یه سری هم به تاپیک دوستداران دکتر علی شریعتی که استارترش خودمم هم بزنید
ممنون از لطفتون

آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآی
من این همه اینجا جون کندم حالا از اون دوتا فقط تشکر کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه دیگه پامو گذاشتم تو تاپیکات
:w00::w00::w00:

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآی
من این همه اینجا جون کندم حالا از اون دوتا فقط تشکر کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه دیگه پامو گذاشتم تو تاپیکات
:w00::w00::w00:
روزی صد بار از نگین عزیز تشکر می کنم
ما که ارادت خاصی داریم ، شما که از خودمونی

negin1990

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو رفته ای که بی من تنها سفر کنی
من مانده ام که بی تو شب ها سحر کنم
تو رفته ای که عشق من از سر به در کنی
من مانده ام که عشق تو را تاج سر کنم

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بررررررررررررررررو دیگه فایده نداره
دیگه هیچی نمینویسم تو تاپیکت
:razz:
به چه زبونی بگم تاپیک خودته ؟
اصلا اگه نبودی این تاپیکو تا حالا ول کرده بودم ، چون با هم شروعش کردیم ، منم ادامه میدم
چرا تو ازمن تشکر نمیکنی ؟

قهر نکن بهت نمیاد دیگه دلم .............

مهندس شکوفه

عضو جدید
ای نگاهت نخی از مخمل و از ابریشم

چند وقتی است که هر شب به تو می اندیشم

به تو آری ، به همان منظر دور

به همان سبز صمیمی ، به همان باغ بلور

یک نفر ساده ، چنان ساده که از سادگیش

می توان یک شَبه پی برد به دلدادگیش

یک نفر سبز ، چنان سبز که از سبزی او

می توان پل زد از احساس خدا تا دل خویش

شبحی چند شب است آفت جانم شده است

اول اسم کسی ورد زبانم شده است

در من انگار کسی در پی انکار من است

یک نفر مثل خودم عاشق دیدار من است

ای بی رنگ تر از آینه ، یک لحظه بایست

راستی آن شبح هر شبه تصویر تو نیست

حتم دارم که تویی آن شبح آینه پوش

عاشقی جرم قشنگی است به انکار مپوش
...........................................................
نمیدونم شاعرش کیه:(

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اگه هنوز میخونم واسه خاطر دل توست
شعر من صدای غم نیست هم صدای حسرت توست
عزیزم اگه خزونم واست از بهار میخونم
تو رو تنها نمیذارم گرچه تنها جا میمونم
اگه تو شبای سردت با خودت تنها میشینی
من برات میخونم از عشق تا که فردا رو ببینی
اگه هم صدای اشکی واسه آرزوی بر باد
من برات میخونم ای گل نو بهارو نبر از یاد