دلایل قاطع و محکم تقلب در انتخابات(طنز)

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان شوخیه نه قصد توهین به طرفداران نامزد اول نه قصد توهین به طرفداران نامزد دوم دارم نه قصد .......

:w00:لطفا بحث های سیاسی هم نکنید:w00:

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=94958

دلايل نامزد اول و چند تا ازطرفداراش ::gol:
1-رأي من كمتر از رأي بقيس.
2-حاج آقا گفتن بگو تقلب شده.
3-ناظراي مارواز دم خونه هاشون انداختن دم خونه اوناي ديگه.
4-مخابرات پيامكها رو قطع كرده
5-خودشون برگه هاي اضافي تعرفه رو پركردن و انداختن تو صندوق. برا همين مشاركت مردم شده 110 درصد.
6-ما سر بيشتر صندوقا ناظر نداشتيم.
7-اگه يك امضا از ناظرين ما پاي برگه هاي صندوقا ديدين سلام مارو هم برسونين.
8-دخالت نظاميا تو انتخابات ازاين واضح تر كه همه بسيجيا رأي گيري و رأي دادن؟
9-اعلام كردن تو استان اجدادي ما و تو شهرستان اجدادي ما و حتي تو محله اجدادي ما خيليا به رقيب رأي دادن. مگه ميشه، غلط كردن رأي دادن. اينا هم غلط كردن اعلام كردن.
10بيشتر ماشيناي مدل بالا و تو بيشتر كافي شاپها و كافي نتا و فست فودا و پارتيايي كه اين مدت رفتيم، رأي ما اگه 4 به 1 نبوده، اقلاً نصف به نصف بوده. حالا چطوري ما نصف اونا رأي آورديم؟
11-به رفقاي دور ونزديكمون تو انتخابات توهين شده. دستا رو شده. ازپرچم كشور سوء استفاده شده، اينا كافي نيست؟ پس دليل آخرو گوش كنين.
12-اونا خيلي خيلي خيلي بدن. بد... بد... بد...
دلايل نامزد دوم :
1-اعلام كردن تو استان آبا واجداديمون فقط 15 هزار تا رأي آوردم. مگه ميشه؟
2-من بارها خدمت شما اعلام كردم، الآن هم اعلام مي كنم، سه تا صفر ازآراي منو با لاك غلط گير پاك كردن و بعداعلام كردن.
3-حالا معاون اول من به يكي ديگه رأي داده، اينكه دليل نميشه، يك رأي مگه چقدر تأثير داره؟

منبع:gol:
http://www.ghatreh.com/news/3571801.html

بابك طراوت

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابک جان :cry:
می خوای قفلش کنند:wallbash:
:w46:

كلي هيجان داره وقتي تاپيك آدم قفل ميشه :w15:

در هر صورت من ميدونم تاپيكت حذف خواهد شد (در آينده نزديك) واسه همين حيفه تا حذف نشده يه خورده حرف بزنيم توش .... :D:w34:

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كلي هيجان داره وقتي تاپيك آدم قفل ميشه :w15:

در هر صورت من ميدونم تاپيكت حذف خواهد شد (در آينده نزديك) واسه همين حيفه تا حذف نشده يه خورده حرف بزنيم توش .... :D:w34:

خیلی ممنون از روحیه ای که میدی به ادم:w00:
حالا تا این اینده نزدیک حرفی نزنید بعدش خدا بزرگه

mohsen-moghadam

عضو جدید
آقای احمدی نژاد قلعن خودشون رای آوردن....چون هاله نور دورش رو احاطه میکنه و ایشون با امام زمان ناهار و شامش رم میل میکنن...در ضمن پای صندوقها هم کسایی وایسادن که یا تازه سهام عدالت گرفتن یا بسیجییه فعالند..امان نداره تقلب شده باشه دوستان...طنز

شاهد

عضو جدید
دختر روستايي

دختر روستايي

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلیل نامزد آخر!
اگه مجبور باشی,دزدی کار خوبیه(حتی دزدیدن رای)!
اگه میدونستین قدرت چه لذتی داره...!
من خودم آمار درست و واقعی اونم از بانک مرکزی دادم!
من خودم از وزیر مطمئن و وفادار استفاده کردم!
هرجا که طرفدارایه نامزد اول جمع شدن, سریع با اتوبوس, از دهاتا افراد و بیارین برن قاطیه اونا!که بگیم طرفدارایه ما زیادن!
تو لحظه ای که داشتم رای میدادم, یه هاله ای از نور دورم اومد! همون لحظه همه ی مردم جهان که داشتن تلوزیون رو میدیدن,حتی پلک هم نمیزدن!!!! محو تماشای جمال من شده بودن!
آقا یه شال سبز بده, منم سیدم!(ولی نمیدونم از کی!!!)
آقا این کامپیوتر عجب چیزیه ها!!! دیگه همیشه تو انتخابات از این استفاده کنیم!
ما برنده ی قطعی هستیم! اونا هم مثل بازنده هایه فوتبال خس و خاشاکن!
آقا همه چیز زیر سر منافقین هستش!!!!
هر کی به نامزد اول رای داده بکشینش!( به مراجع زنگ میزنم,میگم, کشتن رو حلال اعلام کنن...!)

بالا