دفتر مدیر سایت - پيرجو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام.لطفا کمک کنید. من نمیتونم عکس بذارم.وقتی عکس رو آپلود میکنم و آدرسش رو توی محل قرار دادن عکس paste میکنم برام به شکل ضربدر نشون میده.مشکل کجاست؟
به نطر من برو از سایت AKS98.COM رو امتحان کن
با اجازه پیرجو

آخرین ویرایش:

amin 202

عضو جدید
نمیدونم چرا....ولی فکر کنم موقع ثبت نام،این بند آخری لازم نباشه!
چون اگر قرار بود قوانین رو رعایت نکنیم،برای چی اون 18 بند قبلی رو خونده بودیم؟
قانون شماره 19) لطفا" قوانین را رعایت نمایید!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره تشکرم تموم شد

ممنون زینب خانم ........... کاملا موافقم:gol: :gol:

راستی جناب پیرجو ................ معضل تشکرات بررسی نشد ؟ الآن من یه تاپیک زدم ....... هی باید شرمنده دوستان بشم

سلام جناب پیرجو ............ بازم همون مشکل ............... خداییش این محدودیت رو لااقل برای استارترها بردارین :(

همش باید شرمنده باشی ............ چه وضعشه :w06:

خواهشا رسیدگی بشه و لااقلش اینکه جناب ادمین بیان پاسخ بدن که نتایج بررسی چه بوده

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام جناب پیرجو ............ بازم همون مشکل ............... خداییش این محدودیت رو لااقل برای استارترها بردارین :(

خواهشا رسیدگی بشه و لااقلش اینکه جناب ادمین بیان پاسخ بدن که نتایج بررسی چه بوده
سلام

منم به طور حاد این مشکل را دارم
الان تشکر داشتم
ولی اگه ۴،۵ تا تشکر دیگه بزنم تموم میشن
اصلا معلوم نیست داستانش چیه:confused:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینهم نتیجه ی مماشات با اعضای بظاهر محترم !!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای پیرجو ...... فقط سیاسی گری و رعایت نکردن قوانین این آقا رو ببین

فوران شعور و ادب از کاربری که خود را رهرو ولایت
و
آیت الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری شد
و
و امروز افغانستان هم ...
و

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تنها نمونه هایی است که از دید من سیاسیه ......... وگرنه طبق چیزی که از شما متوجه شدم تعریف سیاسی خیلی فراتر از اینهاست

اگر اون بنده خدا مقصره ................ مقصر اصلی کسیه که قوانین باشگاه رو رعایت نکرده و ایجاد تاپیک سیاسی نموده

در ضمن جناب پیرجو توجه کنین که نفری که ایشون ازش نقل قول گرفته چی گفته ............. ایشونم واقعا ادب دارن ؟ نه !!!!!

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله mfmechanics http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
ساندیس چه کند!:biggrin:
وقتی حرف از عدالت می زنی آدم یه جوری می شه.
برو ساندیستو بمک.

آخرین ویرایش:

آرش رضوی

عضو جدید
سلام آقای پیرجو من یه طرح جالبی دارم میخوام از پتانسیل بچه های باشگاه استفاده کنم برای ثبت شرکت باشگاه مهندسان ایرانی واین باشگاه پتانسیلعظیمی داره چرا اینو بالفعلش نکنیم وفعالیت اقتصادی نکنیم وعلاوه بر راه های اقتصادی به اعضا سرویس بدیم یک کتابخانه ی مستقلغیر مجازی نداشته باشیم خلاصه طرح های جالبی با برنامه های جالب دارم اگه خواستین به من پیام بدینمن منتظرم

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. سوالی دارم از مدیران باشگاه. آیا امکان اینکه تقویم و تاریخهای باشگاه به جای میلادی، هجری شمسی بشه هست؟

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک سوال آقای پیرجو
مسول رسیدگی به مسائل تالار گفتگوی آزاد کیه؟

شما یا اقا بابک؟

واسه این میگم که مدیریت تالارتون منسجم و یک دست باشه، فردا شما یه طور برخورد نکنی، بابک یه طور دیگه و این وسط هم آبروی مدیریت بره هم آبروی بابک و هم شما.

راستی با اون فردی که گقت برو ساندیستو بمک چه برخوردی شد؟
گویا ایشون اقای پرشین اسکای رو تحریک کردن.

آخرین ویرایش:

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
جناب پیرجو من همین الان اخطار گرفتم سر ارسال تاپیکهای مشابه در تالارهای مختلف ......:surprised:

ولی من تا حالا هیچ تاپیکی تو هیچ تالاری درست نکردم ...

چطور ممکنه همچین چیزی ؟؟؟؟؟؟؟؟

Sarp

مدیر بازنشسته
جناب پیرجو من همین الان اخطار گرفتم سر ارسال تاپیکهای مشابه در تالارهای مختلف ......:surprised:

شما الان باید بابت ارسال پست مشابه در دو تالار متفاوت اخطار دریافت کنید

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز

وقتی مدیر تالار اشتباه میکنه و عنوان اخطار رو درست نمیگه کاربر هم مجبور میشه از مدیر سایت سوال کنه ..

شما هم برای اشتباه در عنوان اخطاری که به کاربران میدید باید اخطار بگیرید ..

درضمن پست اول این تاپیک رو بخونید اینجا فقط یک نفر به سوالات کاربران جواب میده که اونم شما نیستید چون

مدیر شدید دلیل نمیشه تو کار مدیر دیگر دخالت کنید ..

موفق باشید..

thermic

عضو جدید
سلام
بنده تازه وارد هستم
اولش سایت با پسوردم یا یوزرم مشکل داشت ولی بعد از گرفتن پسورد جدید حالا نمیتونم پسوردم رو تغییر بدم
یعنی این پیام رو میده :
Your submission could not be processed because a security token was invalid.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error

لطفا راهنمایی کنین.

آراز ائل سس

اخراجی موقت
سلام
شما به من گفتی منتظر باش مدت محرومیتت تموم بشه بعد بیا شکایت کن
الان تموم شده شما باید به من بگید دلیل یک ماه محرومیت و قفل شدن آی دیم چی بوده

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام
شما به من گفتی منتظر باش مدت محرومیتت تموم بشه بعد بیا شکایت کن
الان تموم شده شما باید به من بگید دلیل یک ماه محرومیت و قفل شدن آی دیم چی بوده

شما اکانتی بعد از اخراجتون ساختید؟ اگر ساختید اسمش رو بگید.

آراز ائل سس

اخراجی موقت
شما اکانتی بعد از اخراجتون ساختید؟ اگر ساختید اسمش رو بگید.
بله ساختم
همه هم میدونند
خود شما هم میدونید
چون یک ماه هر چی با اون اکانت نوشته شد حذف کردید
این دلیل اخراج من نیست
من سوالم و شکایتم درباره اخراجم بوده نه چیز دیگه
شما قصد فرافکنی که ندارید؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

سلام، خودتون سوال میپرسید خودتون هم جوابش رو می دهید؟ کمی واضح تر توضیح بدید تا بدونم قضیه از چه قراره

سلام

منم به طور حاد این مشکل را دارم
الان تشکر داشتم
ولی اگه ۴،۵ تا تشکر دیگه بزنم تموم میشن
اصلا معلوم نیست داستانش چیه:confused:

سلام، یک محدودیت برای تشکر ها وجود داره، شما یک میزانی دارید مثلا 30 تا در روز، امتحان کنید.

اینهم نتیجه ی مماشات با اعضای بظاهر محترم !!!

این عکسی که شما گرفتید و گذاشتید خودش تخلف محسوب میشه، شما باید گزارش کنید، وقتی گزارش کنید ما رسیدگی می کنیم، از کجا باید اینن عکس رو قبول داشته باشم؟ شاید دست کاری شده باشه، وقتی گزارش کنید رسیدگی میشه، تا حالا گزارش کردید و رسیدگی نشده باشه؟

شما ها که خودتون خیلی محترم بودین ........... تاپیک سیاسی زدین ................ صبر کن پیرجو بیاد .............. شما قانون رو رعایت نمیکنین چه برسه به ...........

آقای پیرجو ...... فقط سیاسی گری و رعایت نکردن قوانین این آقا رو ببین

فوران شعور و ادب از کاربری که خود را رهرو ولایت
و
آیت الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری شد
و
و امروز افغانستان هم ...
و

این تنها نمونه هایی است که از دید من سیاسیه ......... وگرنه طبق چیزی که از شما متوجه شدم تعریف سیاسی خیلی فراتر از اینهاست

اگر اون بنده خدا مقصره ................ مقصر اصلی کسیه که قوانین باشگاه رو رعایت نکرده و ایجاد تاپیک سیاسی نموده

در ضمن جناب پیرجو توجه کنین که نفری که ایشون ازش نقل قول گرفته چی گفته ............. ایشونم واقعا ادب دارن ؟ نه !!!!!

این تاپیک مخصوص گزارش های تالار آزاد هستش؟ تاپیکی که مورد دار هستش و به شما و یا قشری توهین شده باشه یا خلاف قوانین باشه فقط کافیه گزارش کنید. بعدش میگن این چه رفتاریه که با کاربران قدیمی دارید.

سلام آقای پیرجو من یه طرح جالبی دارم میخوام از پتانسیل بچه های باشگاه استفاده کنم برای ثبت شرکت باشگاه مهندسان ایرانی واین باشگاه پتانسیلعظیمی داره چرا اینو بالفعلش نکنیم وفعالیت اقتصادی نکنیم وعلاوه بر راه های اقتصادی به اعضا سرویس بدیم یک کتابخانه ی مستقلغیر مجازی نداشته باشیم خلاصه طرح های جالبی با برنامه های جالب دارم اگه خواستین به من پیام بدینمن منتظرم

سلام، کمی بیشتر درباره طرحتون توضیح بدید تا بیشتر بحث کنیم دربارش.

سلام. سوالی دارم از مدیران باشگاه. آیا امکان اینکه تقویم و تاریخهای باشگاه به جای میلادی، هجری شمسی بشه هست؟

سلام، قبلا این گزینه اضافه شد ولی متاسفانه خیلی از تاریخ های عضویت رو ریخت بهم با این نسخه رو خبر ندارم که سازگاری داره یا نه، معمولا همون اول که سایتی تاسیس میشه نصبش می کنن.

یک سوال آقای پیرجو
مسول رسیدگی به مسائل تالار گفتگوی آزاد کیه؟

شما یا اقا بابک؟

واسه این میگم که مدیریت تالارتون منسجم و یک دست باشه، فردا شما یه طور برخورد نکنی، بابک یه طور دیگه و این وسط هم آبروی مدیریت بره هم آبروی بابک و هم شما.

راستی با اون فردی که گقت برو ساندیستو بمک چه برخوردی شد؟
گویا ایشون اقای پرشین اسکای رو تحریک کردن.

سلام، مسئول تالار آزاد هم مدیر تالار هستن و دیگه من یا افسون دخالت نداریم مگر در مواقع ضروری.

سلام، فکر کنم مشکل از تالار آزاد باشه یک سر پیش مدیر تالار آزاد بروید و بررسی کنه براتون چرا این تخلف رو رد کردن.

وقتی مدیرش میاد جواب میده دیگه انتظاری از کاربر نمیره.

وقتی مدیر تالار اشتباه میکنه و عنوان اخطار رو درست نمیگه کاربر هم مجبور میشه از مدیر سایت سوال کنه ..

شما هم برای اشتباه در عنوان اخطاری که به کاربران میدید باید اخطار بگیرید ..

درضمن پست اول این تاپیک رو بخونید اینجا فقط یک نفر به سوالات کاربران جواب میده که اونم شما نیستید چون

مدیر شدید دلیل نمیشه تو کار مدیر دیگر دخالت کنید ..

موفق باشید..

اون دیگه به شما مربوط نیست.

سلام
بنده تازه وارد هستم
اولش سایت با پسوردم یا یوزرم مشکل داشت ولی بعد از گرفتن پسورد جدید حالا نمیتونم پسوردم رو تغییر بدم
یعنی این پیام رو میده :
Your submission could not be processed because a security token was invalid.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error

لطفا راهنمایی کنین.

سلام، برای عوض کردن پسوردتون باید پسورد قبلی رو داشته باشید، ممکنه به صورت صحیح وارد نمی کند. دوباره بررسی کنید با مرورگر موزیلا وارد شوید و این کار رو انجام بدید.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
بله ساختم
همه هم میدونند
خود شما هم میدونید
چون یک ماه هر چی با اون اکانت نوشته شد حذف کردید
این دلیل اخراج من نیست
من سوالم و شکایتم درباره اخراجم بوده نه چیز دیگه
شما قصد فرافکنی که ندارید؟

اخراج شما دوباره باید تمدید بشه، امکان پذیر نیست که شما با یک اکانت دیگه بیایید و فعالیت کنید و وقتی مدت زمان اون یکی تمام شد دوباره تشریف بیاورد و علت رو جویا بشید. انشالا تا چند ساعت دیگه محدودیت شما تمدید میشه تا دقیقا یک ماه بگذره و شما با اکانت مجدد وارد نشوید و صبر کنید تا مدت زمان که به اتمام رسید اون وقت علت رو جویا بشید.

آراز ائل سس

اخراجی موقت
اخراج شما دوباره باید تمدید بشه، امکان پذیر نیست که شما با یک اکانت دیگه بیایید و فعالیت کنید و وقتی مدت زمان اون یکی تمام شد دوباره تشریف بیاورد و علت رو جویا بشید. انشالا تا چند ساعت دیگه محدودیت شما تمدید میشه تا دقیقا یک ماه بگذره و شما با اکانت مجدد وارد نشوید و صبر کنید تا مدت زمان که به اتمام رسید اون وقت علت رو جویا بشید.

خیلی خوب من برم و یک ماه دیگه بیام
بعد مشخص بشه که مدیران شما اشتباه فکر کردن چه اتفاقی میفتی؟
آیا همتون کنار میکشید؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
خیلی خوب من برم و یک ماه دیگه بیام
بعد مشخص بشه که مدیران شما اشتباه فکر کردن چه اتفاقی میفتی؟
آیا همتون کنار میکشید؟

دلیل رو دارم و مطابق با قوانین بوده و شما مرتکب تخلف شده اید. انشالا بعد از یک ماه که اومدید دلیل رو همین جا براتون قرار می دهم.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام جناب پیرجو .............. خسته نباشین

خواهشا جواب من و مصطفی و این بنده خدا خواهرمون هم بدین .......... تشکر

و البته یکی از بچه ها که فرمودن اگه امکانش هست تقویم شمسی باشه در باشگاه

دوباره سلام، مصطفی؟ اون خواهر؟ باز سربسته صحبت کردید!
اون پست رو هم پاسخ دادم که وقتی روی سایت نصب میشه مشکل دار هستش و باعث بهم ریختگی می شود.

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

یه تقاضا و یا پیشنهاد

امکانش هست واسه باشگاه یک اپلود سنتر قرار بدین ؟

درسته که فایل ضمیمه داره باشگاه ولی واسه ماها که نت پر سرعت نداریم خیلی سخته تا صفحه ی فایل ضمیمه لود بشه

من خودم اگه سرعتم یکم پایین بیاد اصلا صفحه ی فایل ضمیمه لود نمیشه واسم

امروزم خیلی تلاش کردم یک فایل 1.3 مگا بایتی رو ضمیمه کنم اما وسطش ارور میداد مجبور شدم با سایت دیگه آپ کنم

از طرفی کلی عکس قبلا تو تاپیک هایی گذاشته بودم که مثلا جزوه ی درس و یا حالا مقاله ای چیزی بوده

همشون پریدن چون سایتی که آپلود می کردمم نابود شده الان دوباره از اول باید تیکه تیکه از جزوه عکس بگیرم از اول بذارم تو تاپیک

اگه باشگاه آپ سنتر داشته باشه خیلی کارمون سریعتر راه میفته

ممنونم ازتون پیشاپیش

منو فراموش کردین

جا انداختین

آراز ائل سس

اخراجی موقت
دلیل رو دارم و مطابق با قوانین بوده و شما مرتکب تخلف شده اید. انشالا بعد از یک ماه که اومدید دلیل رو همین جا براتون قرار می دهم.

فرض کنیم دلیل و منطق شما رو بنده توضیح دادم و متقاعد شدید اشتباه تصمیم گیری شده
اون وقت چی؟
شما و دوستانتون چی کار میکنید؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
منو فراموش کردین

جا انداختین

سلام، مشکل اینجاست که مثلا اپلود سنتر عکس باشه کاربران مداوم عکس هایی رو اپلود می کنن و در پروفایل ها قرار می دهند که هیچ گونه ارتباطی با باشگاه ندارد و باعث پر شدن حجم می شود و همین طور هم از نظر امنیت پایین هستن این اپلود سنتر ها به راحتی دسترسی ایجاد می کنند، قبلاداشتیم این نمونه رو اما به دلیل همین موضوعات حذفش کردیم.

فرض کنیم دلیل و منطق شما رو بنده توضیح دادم و متقاعد شدید اشتباه تصمیم گیری شده
اون وقت چی؟
شما و دوستانتون چی کار میکنید؟

مطابق با بندهای وضع شده در قوانین بهتون ثابت می کنم مرتکب تخلف شده اید.
شما یه چند دقیقه اجازه بده مشکل شکایت من حل بشه بعد

همین حرکت شما الان نقض قوانین محسوب میشه. بعدش میگید چرا با اما اینطوری رفتار میشه.

آراز ائل سس

اخراجی موقت
سلام، مشکل اینجاست که مثلا اپلود سنتر عکس باشه کاربران مداوم عکس هایی رو اپلود می کنن و در پروفایل ها قرار می دهند که هیچ گونه ارتباطی با باشگاه ندارد و باعث پر شدن حجم می شود و همین طور هم از نظر امنیت پایین هستن این اپلود سنتر ها به راحتی دسترسی ایجاد می کنند، قبلاداشتیم این نمونه رو اما به دلیل همین موضوعات حذفش کردیم.

مطابق با بندهای وضع شده در قوانین بهتون ثابت می کنم مرتکب تخلف شده اید.

همین حرکت شما الان نقض قوانین محسوب میشه. بعدش میگید چرا با اما اینطوری رفتار میشه.

میشه این آخری رو همین الان توضیح بدید
کجاش نقض قوانینه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا