دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek:...عجیبه..چرا هیچکس پیشنهادی,انتقادی,حرفی,حدیثی,گپی,گزارشی...نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
میدونستم عیبی نداریم تو باشگاه ولی شماهام شورشو درآوردین حداقل یه گزارشی بدین من دهنه یه کاربرو سرویس کنم.مردیم از بیکاری.
..
من چندتا قانون واسه باشگاه درست کردم.شمام موظفید اجرا کنید.
1.هرکی انتقاد کنه.....هیچی نمیگم{خودش استعفا بده بهتره}
2.هرکی اسمه ادمین یا پیرجو رو بکار ببره...اخطار شایدم اخراج
3.از هرکی خوشم نیاد {گُرا گُر}اخطار میدم.حق اعتراض هم ندارید.
4.درسته تاپیک انتقاد زدم ولی هرکی انتقاد کنه اخطار میدم.پستش اسپم حساب میشه و امتیاز منفی داره.حالا هرکی جرات داره انتقاد کنه..
5.کاربرا می تونن پیشنهاد بدن ولی من عمل نمیکنم.{همینه که هست}
6.بحث سیاسی ممنوع.لزوما این موارد جزو سیاست حساب میشن{اقتصاد.فرهنگی.اجتماعی.سیب زمینی.گوجه. هم فرنگی هم سبزش}
7.از این به بعد ساعت 11 خاموشیه نبینم کسی بیخودی میپلکه اینجا.
:mad:
8.
شماره 8 رو خالی گذاشتم گیر الکی بدم..
با کمال احترام.و تشکر از شما کاربران خوب و دوس داشتنی باشگاه مهندسان..

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek:...عجیبه..چرا هیچکس پیشنهادی,انتقادی,حرفی,حدیثی,گپی,گزارشی...نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
میدونستم عیبی نداریم تو باشگاه ولی شماهام شورشو درآوردین حداقل یه گزارشی بدین من دهنه یه کاربرو سرویس کنم.مردیم از بیکاری.
..
من چندتا قانون واسه باشگاه درست کردم.شمام موظفید اجرا کنید.
1.هرکی انتقاد کنه.....هیچی نمیگم{خودش استعفا بده بهتره}
2.هرکی اسمه ادمین یا پیرجو رو بکار ببره...اخطار شایدم اخراج
3.از هرکی خوشم نیاد {گُرا گُر}اخطار میدم.حق اعتراض هم ندارید.
4.درسته تاپیک انتقاد زدم ولی هرکی انتقاد کنه اخطار میدم.پستش اسپم حساب میشه و امتیاز منفی داره.حالا هرکی جرات داره انتقاد کنه..
5.کاربرا می تونن پیشنهاد بدن ولی من عمل نمیکنم.{همینه که هست}
6.بحث سیاسی ممنوع.لزوما این موارد جزو سیاست حساب میشن{اقتصاد.فرهنگی.اجتماعی.سیب زمینی.گوجه. هم فرنگی هم سبزش}
7.از این به بعد ساعت 11 خاموشیه نبینم کسی بیخودی میپلکه اینجا.
:mad:
8.
شماره 8 رو خالی گذاشتم گیر الکی بدم..
با کمال احترام.و تشکر از شما کاربران خوب و دوس داشتنی باشگاه مهندسان..
چرا کسی نمیاد انتقاد کنه؟{ شما چه ابهتی دارین}

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به گرد تالار ازاد گرفته شد ، چقدر با صبر و حوصله
مدیر عزیزی ک تاپیکارو حذف کردی کاش حداقل متنشونو می خوندی ، این جوری ک داری فعالیت می کنی ی خورده خسته می شیاااا

ولی دستت درد نکنه ، هر کی از اونور اومده ی تاپیک زده ، هه مگه الکیه
اینجا قانون داره ، اصلا کی بهشون اجازه داده

ندارم چشم من، تاب نگاه صحنه سازيها
من يكـرنگ بيزارم، از اين نيـــرنگ بازيها

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
به به گرد تالار ازاد گرفته شد ، چقدر با صبر و حوصله
مدیر عزیزی ک تاپیکارو حذف کردی کاش حداقل متنشونو می خوندی ، این جوری ک داری فعالیت می کنی ی خورده خسته می شیاااا

ولی دستت درد نکنه ، هر کی از اونور اومده ی تاپیک زده ، هه مگه الکیه
اینجا قانون داره ، اصلا کی بهشون اجازه داده

ندارم چشم من، تاب نگاه صحنه سازيها
من يكـرنگ بيزارم، از اين نيـــرنگ بازيها

سلام، یه زحمتی بکشید قبل از ارسال تاپیک های پر محتوا قوانین رو دقایقی مطالعه کنید.

موفق باشید.

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام، یه زحمتی بکشید قبل از ارسال تاپیک های پر محتوا قوانین رو دقایقی مطالعه کنید.

موفق باشید.
سپاس از توجه شما ، در نظر داشته باشید ک ارسال تاپیک های مذهبی ، سیاسی ممنوع و عرف هم ک باعث شده ا تاپیک های ناپسند یا توهینی ارسال نکنیم ،مباحث تفریحی و بحث و گفتمان {مشاوره ای و تحصیلی}هم که تالار هایی مجزا دارن، / پس تنها مباحثی که برای این تالار می ماند مباحثی ست ک نیاز به هم اندیشی و نقض و تایید دارند { برای مثال مباحث اجتماعی} / بنده همسو با این نیاز یک تاپیک اجتماعی ایجاد کردم که مضمون تنها بحث و گفتمان در مورد ازمندی بود{ رضایت ، خودخواهی ، حرص ،،،،} { حذف کردین هیچ ، ولی پسندیده نیست که برچسب بی محتوایی بران بزنید ، در ادامه متن تاپیک رو قرار میدم}

پاینده باشید

مناظره دو دوست درباره ازمندی

مهران: من هیچ سبک زندگی تو را درک نمی کنم. هر روز سر کار می روی و سر ماه درآمدی می گیری و به همین خرسندی. من با اینکه وضعم خوبه ولی هیچ خرسند نیستم ، انگار هرچی آدم پولدار تر میشه آزمندیش بیشتر میشه!

اردشیر: خب همه که نمی تونند مثل شما بازرگان باشند. تو با چند تا تلفن به کارهات رسیدگی می کنی. اگر همه بخوان مانند تو باشند، کی دیگه به کارهای همبود(جامعه) برسه. اینجوری که سنگ رو سنگ بند نمیشه.

مهران: خب، دیگران مشکل خودشونه، پروردگار به من هوش اقتصادی ای داده که اینجوری باشم. بقیه دوستای خودم هم همینجوری اند. همشون یا بازرگانند یا بساز بفروش یا کارآفرین. دوستای تو چجورین؟!!!

اردشیر: به هر روی ما هم اگر نباشیم چرخ کشور نمی گرده. باید چند نفر باشن که کار کنند! اگر همه مردم اهل کار باشند ، ثروت همبود بیشتر می شه، و تنگدستی (فقر) کم میشه و اونوقت همه می توانند بهره مند بشوند.

مهران: اینها همه پندار و گفتار است. من یک روزی که درست و درمان پولدار شدم. می خوام از افتاده ای دستگیری کنم. یا دبستان و درمانگاهی برای روستایی بی بهره(محروم) بسازم. من کردارگرا هستم و تو پندارگرا!

اردشیر: :|
و پرسش دیگر. آیا اصلاً آزمندی به درستی کار می کند. یعنی در نظر بگیرید هر آدمی توانایی های محدودی دارد. اگر یکنفر بیشتر از حد خود بخواهد، آیا ناچار نمی شود روی بیاورد به روشهای نادرست(هرچند زیرکانه)؟ سرانجام آز برای فرد و همبود خوبه یا بد از نظر شما.

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سپاس از توجه شما ، در نظر داشته باشید ک ارسال تاپیک های مذهبی ، سیاسی ممنوع و عرف هم ک باعث شده ا تاپیک های ناپسند یا توهینی ارسال نکنیم ،مباحث تفریحی و بحث و گفتمان {مشاوره ای و تحصیلی}هم که تالار هایی مجزا دارن، / پس تنها مباحثی که برای این تالار می ماند مباحثی ست ک نیاز به هم اندیشی و نقض و تایید دارند { برای مثال مباحث اجتماعی} / بنده همسو با این نیاز یک تاپیک اجتماعی ایجاد کردم که مضمون تنها بحث و گفتمان در مورد ازمندی بود{ رضایت ، خودخواهی ، حرص ،،،،} { حذف کردین هیچ ، ولی پسندیده نیست که برچسب بی محتوایی بران بزنید ، در ادامه متن تاپیک رو قرار میدم}

پاینده باشید

مناظره دو دوست درباره ازمندی

مهران: من هیچ سبک زندگی تو را درک نمی کنم. هر روز سر کار می روی و سر ماه درآمدی می گیری و به همین خرسندی. من با اینکه وضعم خوبه ولی هیچ خرسند نیستم ، انگار هرچی آدم پولدار تر میشه آزمندیش بیشتر میشه!

اردشیر: خب همه که نمی تونند مثل شما بازرگان باشند. تو با چند تا تلفن به کارهات رسیدگی می کنی. اگر همه بخوان مانند تو باشند، کی دیگه به کارهای همبود(جامعه) برسه. اینجوری که سنگ رو سنگ بند نمیشه.

مهران: خب، دیگران مشکل خودشونه، پروردگار به من هوش اقتصادی ای داده که اینجوری باشم. بقیه دوستای خودم هم همینجوری اند. همشون یا بازرگانند یا بساز بفروش یا کارآفرین. دوستای تو چجورین؟!!!

اردشیر: به هر روی ما هم اگر نباشیم چرخ کشور نمی گرده. باید چند نفر باشن که کار کنند! اگر همه مردم اهل کار باشند ، ثروت همبود بیشتر می شه، و تنگدستی (فقر) کم میشه و اونوقت همه می توانند بهره مند بشوند.

مهران: اینها همه پندار و گفتار است. من یک روزی که درست و درمان پولدار شدم. می خوام از افتاده ای دستگیری کنم. یا دبستان و درمانگاهی برای روستایی بی بهره(محروم) بسازم. من کردارگرا هستم و تو پندارگرا!

اردشیر: :|
و پرسش دیگر. آیا اصلاً آزمندی به درستی کار می کند. یعنی در نظر بگیرید هر آدمی توانایی های محدودی دارد. اگر یکنفر بیشتر از حد خود بخواهد، آیا ناچار نمی شود روی بیاورد به روشهای نادرست(هرچند زیرکانه)؟ سرانجام آز برای فرد و همبود خوبه یا بد از نظر شما.

سلام دوست عزیز
این تالار برای زمانی که تاپیک در هیچ تالاری قرار نگیره
شما میتونستید تاپیک های اجتماعیتون رو در بخش رفتارهای اجتماعی ایجاد میکردید که مرتبط هم هست
[h=1]رفتارها و منش های اجتماعی[/h]
موفق باشید:gol:

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:

میگم مدیرای اینجا کار بلدن شما هی بگید نه :biggrin:

دیدم دوباره زحمت کشیدن ، اومدم تشکر کنم تا خستگیتون دربیاد
:biggrin:

سحر صبح

عضو جدید
آخرین ویرایش:

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
مدیر گرامی که تاپیک { اعتراض } رو حذف کردین ،
شاید یک خط توضیح برای اینکار بسیار واجب باشد ، بحث که فرهنگی اجتماعی بود
ارزش ها رو حفظ کنید خواهشا.
سلام
دوست عزیز من نمیخواستم پست بدم اما اگه تاپیکت رو در قسمت مشاوره یا احتماعی قرار میدادی حذف نمیشد
:gol:

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوست عزیز من نمیخواستم پست بدم اما اگه تاپیکت رو در قسمت مشاوره یا احتماعی قرار میدادی حذف نمیشد
:gol:
درود
ولی استارتر من نبودم {ارش کمانگیر}تاریخ استارتش بر میگرده به چند ماه پیش /

سحر صبح

عضو جدید
با سلام
تاپیکی بود تحت عنوان:
اگر یک توریست بیاد ایران اولین احساسی که به ذهنش میرسه چیه؟

این تاپیک نمیدونم چرا حذف شد

من نظر خودمو عرض میکنم:
اینجور تاپیکهای ظاهرا خنثی موقعیت مناسبی برای گفتگو و بحث هستند. اگر قراره ما رغبت به بحث با مخالفینمون داشته باشیم در همینجاهاست. و اگر قراره مسئله مبهمی روشن بشه یا حقی معلوم بشه موقعیت مثبتی هست.

اما نمیدونم کدوم بزرگوار زحمت کشیدن حذفش کردن...

راستش گلگی من اینجاست که تا وقتی یک عده به ظاهر ایرانی اما در باطن مناسب برای هر کشوری بجز ایران، توهین و تمسخر دارن و ایران و ایرانی رو با حرفاشون دائم له میکنن هیچکی نمیاد بهشون اعتراض کنه یا تاپیک رو حذف کنه. چون اگر اعتراض یا حذف کنیم متهمیم به دیکتاتوری!! (میدونید که اگر غر بزنن روشنفکرن اما اگر جواب بدیم امّلیم از نظر یک عده خیلی خیلی روشن فکر!!)

اما وقتی جواب منطقی داریم میدیم و بحث بدون دعوا داره بخوبی پیش میره چرا بخواد حذف بشه؟!

و یک سخن با ایرانی نماها:

شما شعور و فرهنگ خودتون رو با نوع کلامتون نشون میدید! خواهشا طوری رفتار نکنید که به ناچار حذف شدن مطالبتون در اولویت قرار بگیره!!

یقین بدونید که حذف شدن به مراتب اخلاقی تر و بهتر از مجال سیاه نمایی، دروغ، توهین و تهمت هست!!

آخرین ویرایش:

سحر صبح

عضو جدید
انتقادات و پیشنهادات

انتقادات و پیشنهادات

بعد هم اگر بشه یک تاپیکی ایجاد بشه تحت عنوان انتقادات و پیشنهادات شاید بد نباشه.
خلاصه پیشنهادات و انتقاداتی نسبت به اعضا و قوانین کلی وجود داره

مثلا نظرسنجیهای جانبدارانه ای میزنن که از بس غیرمنطقیه آدم رغبت نمیکنه بره توی آن تاپیک نظر بذاره یا رای بده...! شاید بد نباشه گاهی نظراتی رو در بحث مجزای انتقادات مطرح کنیم.

متأسفانه برخی از اعضای اینجا واقعا جو نامناسبی رو ایجاد کردن... بعد هم میپرسن چرا به ما مجال جولان نمیدن...! خب باید به اینها عرض کرد چون شما طریقه بحث و گفتگو رو بلد نیستید، اما چون تحصیلکرده اید بعضا غرور دارید و تصور میکنید افکار و حرفها و کارهاتون خیلی درسته... با مخالفین خودتون هم غیرمنطقی و بد برخورد میکنید...!
برای همینم اغلب نمیشه باهاتون وارد گفتگو شد...

اما اگر رفتارها و برخوردهاتون خوب بود، هم میدونستید چطور باید نقد داشته باشید نسبت به مسائل و هم میدونستید که چطور نظر مخالفتون رو تحمل کنید! اما تا وقتی نمیدونید به نظرم همون بهتر که بحثی هم بینمون نباشه!

آخرین ویرایش:

jamnaj

عضو
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/530918-شب-،روز-»»»صبح-و-غروب-یا-12-نیمه-شب!!!!!!!!
تایپیک فوق چه شده ؟
من این آدرس رو در سایت دیگری لینک داده ام ، که هم متنم رو دوباره ننویسم و هم ارجاعی به این سایت جهت معرفی بیشتر باشد!
ولی وقتی کنترل کردم دیدم حذف شده البته من قبلا متن را ذخیره کرده ام > این چه روشی است که ابتدا تایپیک قبول میشود و بعد که می آیی میبنی حذف شده !!!!!!!!!!!!!!!!
من کاملا دقت میکنم که مطلب نا مناسبی نگذارم این چه برخوردی است که بی هیچ توضیحی حاصل زحمت یکی را حذف میکنید!!!! حد اقل میتوانید به صفحه شخصی انتقال دهید یا اگر به تالار دیگری انتقال میدهید لینک را هم به صفحه مزبور هدایت کنید»»
» تا اگر متن را لینک دادیم »»عبارت : "تاپیک مورد نظر معتبر نیست. براي اطلاعات بيشتر با مديريت سايت تماس بگيريد."!! در منظر مراجعین به لینک و ایجاد سوال برای خواننده نگردد!!!!!!!!!!!!!!!!!
این بار چندمی است که متن من بی هیچ دلیل و اخطار و ذخیره سازی حذف شده!!
من از آنجایی که چند سالی است عضو سایتم اینجا مانده ام وگرنه خیلی از اوضاع و باشگاه ناراحتم

سلام دوست خوبم jamnaj
به صورت کلی ابتدا در صورت عدم تشخیص دلیل حذف تاپیک خود باید در همان تالار و با مدیرانی که به آن تالار رسیدگی میکنند
مشکل خود را مطرح کنید ولی به صورت کلی در گفتگوی آزاد باید عنوان تاپیک و پست استارت طبق قوانین کاملا روشن و مشخصا سوال را مطرح کرده
و این موضوع طبق نظر مدیران این تالار با روند کلی موضوعات هماهنگی داشته باشد
و بتواند در رابطه با موضوع مشخصی که به صورت روشن در متن و در عنوان ذکر شده امکان گفتگو باشد
البته برای موضوعات دیگری که برای آنها تالار مشخصی در نظر گرفته شده باید به آن تالار مراجعه کرد و متن را در تالار مرتبط با موضوع ارسال کرد
در کل اینکه این تاپیک در رابطه با موضوعات کلی و روند کلی رسیدگی می باشد برای پیگیری بهتر این است که مستقیما در دفتر همان تالار مطرح بفرمائید
دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد

انشاله موفق باشید:gol:
این بود که مزاحم شما شدم »»»»»»»»»»»» حالا میشه بفرمایین جریان چیه؟؟
اگه لازم باشه کپی متن رو هم ارائه کنم!
موفق باشید

m roz

عضو جدید
سلام، میخواستم به عنوان استارتر : تاپیک به ایرانی بودنم افتخار میکنم رو حذف کنم. ممنون میشم این کارو انجام بدین.

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام، میخواستم به عنوان استارتر : تاپیک به ایرانی بودنم افتخار میکنم رو حذف کنم. ممنون میشم این کارو انجام بدین.
سلام دوست عزیز
به نظرم به مدیر تالار گفتگوی آزاد یا یکی از مدیران ارشد پیام خصوصی بدید زودتر به نتیجه میرسید

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو رو خدا یه مدیر بذارید برا تالار آزاد
خیلی تالار نامنظمی شده
تاپیک های نامربوط :|
بحث های الکی
اسپم
این چه وضعیه آخه؟

تاپیک خداحافظی تو تالار آزاد ؟ :|

کلیک 1

کلیک 2

کلیک 3
اینو ببینید سه بار زده شده :|

کلیک 1

کلیک 2

کلیک 3

به امیــد رسیدگی :gol:

آخرین ویرایش:

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

ارش کمان گیر

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما هر پست میذاریم..پاک میشه...اون تایپک هم پاک میشه...توی این دو روز حداقل 10 تایپک ها رو حذف کردید....
متاسف براتون.