دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام مدیر خان من یه تاپیک آیا میدانید داشتم نیستش کوجاااااااااااااااااااااااااااس؟میخام اپدیتش کنم...حذفیدینش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز
احتمالا" پستتون حذف شده چون باید در قسمت احبار یا زنگ تفریح قرار میدادید
بهتره که جای مناسبی برای تاپیکتون پیدا کنید
مدیر محترم دلیل حذف تایپیک من چی بود؟
اگه جواب نگیرم دوباره تایپیک رو میزنم.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/499151-هخامنشیان،-پوریم،-یهودیان#post6909714
سلام دوست عزیز
تاپیک شما در خصوص هخامنشیان ....یهودیان بود که باید در قسمت تاریخ قرار میدادید
موفق باشید

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
احتمالا" پستتون حذف شده چون باید در قسمت احبار یا زنگ تفریح قرار میدادید
بهتره که جای مناسبی برای تاپیکتون پیدا کنید

سلام دوست عزیز
تاپیک شما در خصوص هخامنشیان ....یهودیان بود که باید در قسمت تاریخ قرار میدادید
موفق باشید

من نمیدونم شما چه مسئولیتی دارین که اینجا پاسخ میدید. اگه مسئولیتی ندارین که اجازه بدین مدیر مربوطه که هیچ گاه جوابی ازش نگرفتیم پاسخگو باشه.
اما اگه مسئولیت پاسخگویی به این تالار رو دارین ضمن تشکر از پاسخگوییتون باید بگم که تایپیک من در این مورد قبلا تو تالار تاریخ هم حذف شده

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
من نمیدونم شما چه مسئولیتی دارین که اینجا پاسخ میدید. اگه مسئولیتی ندارین که اجازه بدین مدیر مربوطه که هیچ گاه جوابی ازش نگرفتیم پاسخگو باشه.
اما اگه مسئولیت پاسخگویی به این تالار رو دارین ضمن تشکر از پاسخگوییتون باید بگم که تایپیک من در این مورد قبلا تو تالار تاریخ هم حذف شده
سلام اول که عیدت مبارک
دوم اینکه من مسئولیتی ندارم و از اینکه جواب سوالتون رو دادم معذرت میخوام
اما اینکه در تالار تاریخ تاپیکتون حذف شده میتونید دلیلش رو از مدیر همون تالار بخواید
این تالار در واقع مکمل سایر تالارهاست یعنی مطلبی که جایی در تالارها نداره میتونه در این تالار قرار بگیره
در خصوص جوابگویی مدیران فک کنم دیگه تمایلی به جواب ندارن چون یه روند به صورت همیشگی در حال تکراره
موفق باشید

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اول که عیدت مبارک
اما اینکه در تالار تاریخ تاپیکتون حذف شده میتونید دلیلش رو از مدیر همون تالار بخواید
این تالار در واقع مکمل سایر تالارهاست یعنی مطلبی که جایی در تالارها نداره میتونه در این تالار قرار بگیره
در خصوص جوابگویی مدیران فک کنم دیگه تمایلی به جواب ندارن چون یه روند به صورت همیشگی در حال تکراره
موفق باشید

سلام..:smile:
مدیران محترم که جوابگو نیستن.یه نفر از ملت اومده جوابگو باشه نمیزارن.میگن چرا جواب میدی..
هی روزگار.:(

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام اول که عیدت مبارک
موفق باشید

عید شما هم مبارک. از پاسخگوییتون ممنون
اما دفاع از مدیریت اینجا رو نمی تونم بپذیرم. کاملا غیر مسئول عمل میکنه. درسته سخته. منم وقتی خیلی از تایپیکای بی مورد رو میبنمم ناراحت میشم و اینکه هیچ وقت به قانون اینجا عمل نمیشه. اما به خودم و بعضی از کاربرای دیگه هم حق میدم که اینجا بی قانونی و رعایت نشدن عدالت رو زیاد دیدیم

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
پس چرا به من اخطار نمیدید؟!!!:surprised::D
آخه تنها کاریکه بلدن و انجام میدن همین اخطار دادنه:Dمخصوصا پیرجو.
الان منتظر اخطارتم:w05:
نه غیر از اخطار دادن، حذف کردن هم بلدن :d

عید شما هم مبارک. از پاسخگوییتون ممنون
اما دفاع از مدیریت اینجا رو نمی تونم بپذیرم. کاملا غیر مسئول عمل میکنه. درسته سخته. منم وقتی خیلی از تایپیکای بی مورد رو میبنمم ناراحت میشم و اینکه هیچ وقت به قانون اینجا عمل نمیشه. اما به خودم و بعضی از کاربرای دیگه هم حق میدم که اینجا بی قانونی و رعایت نشدن عدالت رو زیاد دیدیم
فکر نمیکنم ایشون میخواستن از مدیریت دفاع کنن.

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
با درود

مدیریت بزرگوار لطفا شخصا پاسخ گوی دوستان باشید
این اصل ، اصلی ترین وظیفه شماست.

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اجازتون من برم امروز زیاد اخطار دادم خسته ام............:razz:آآآآآآآآآآآآآآآآآآای نفس کش.:w46:

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
خسته نباشین، حسابی زحمت کشیدین
به سلامت

خواهش میکنم عزیزم.کاری نکردم..شما ببخشید من اخراجت کردم.خودتو بذار جایه من. الان بری در نانوایی به شاطر بگی نوناتون سوخته و خمیره با همون سنگا,تو تنور میوفته دنبالت چشتو در میاره ما که فقط اخطار میدیم.
خوشحال شدم جوابتو گرفتی.:smile:میخواستم رباط رو بفرستم در خونتون یقتو بگیره...

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم عزیزم.کاری نکردم..شما ببخشید من اخراجت کردم.خودتو بذار جایه من. الان بری در نانوایی به شاطر بگی نوناتون سوخته و خمیره با همون سنگا,تو تنور میوفته دنبالت چشتو در میاره ما که فقط اخطار میدیم.
خوشحال شدم جوابتو گرفتی.:smile:میخواستم رباط رو بفرستم در خونتون یقتو بگیره...
این تالار باید به داشتن مدیرش افتخار کنه ، شما خیلی خوب ادارش می کنین و همه کاربرا هم ازتون راضین، راسیتش خیلی وقت بود که می خواستم به حضور بیام ولی متاسفانه هر بار به دلیل مشغله زیاد شما بی بهره می موندم،

نوع برخورد شما خیلی خوب و سازنده س{ اخراج و اخطار} همین روند باعث میشه تا نشاط و صمیمت بین شما و کاربرا بیشتر بشه ، باید اینو بگم که شما بهترین مدیری بودین که در تمام عمرم دیدم { هم در واقعی و هم در مجازی } شما افتخار تالار ، باشگاه و با دیدی بهتر افتخار جامعه مجازی هستین

امیدوارم همواره باطراوت باشین
{کاربر اخطاری}

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تالار باید به داشتن مدیرش افتخار کنه ، شما خیلی خوب ادارش می کنین و همه کاربرا هم ازتون راضین، راسیتش خیلی وقت بود که می خواستم به حضور بیام ولی متاسفانه هر بار به دلیل مشغله زیاد شما بی بهره می موندم،

نوع برخورد شما خیلی خوب و سازنده س{ اخراج و اخطار} همین روند باعث میشه تا نشاط و صمیمت بین شما و کاربرا بیشتر بشه ، باید اینو بگم که شما بهترین مدیری بودین که در تمام عمرم دیدم { هم در واقعی و هم در مجازی } شما افتخار تالار ، باشگاه و با دیدی بهتر افتخار جامعه مجازی هستین

امیدوارم همواره باطراوت باشین
{کاربر اخطاری}

:love:...منم به خودم افتخار میکنم تنها شما نیستی...
میخوام آرم مورتال کمبت{همین دایره که نصفش سیاهه نصفش سفید} رو بردارم teken7 رو بزنم.کسی جرات نکنه طرفم بیاد{البته بخاطر اینکه مشغله دارم وگرنه همه میدونن هم انتقاد پذیرم هم مهربون}
اتفاقا این رباطه{ robot}همیشه بهم میگه که همه چقد دوسم دارن....
همینجور ازم تعریف کنی یه پستی بهت میدم...
مثلا میشی:منشیه هماهنگ کننده ی دستیار مدیر تالار انتقادات...ولی باید قول بدی دست به کارتت خوب باشه:redcard:

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
:love:...منم به خودم افتخار میکنم تنها شما نیستی...
میخوام آرم مورتال کمبت{همین دایره که نصفش سیاهه نصفش سفید} رو بردارم teken7 رو بزنم.کسی جرات نکنه طرفم بیاد{البته بخاطر اینکه مشغله دارم وگرنه همه میدونن هم انتقاد پذیرم هم مهربون}
اتفاقا این رباطه{ robot}همیشه بهم میگه که همه چقد دوسم دارن....
همینجور ازم تعریف کنی یه پستی بهت میدم...
مثلا میشی:منشیه هماهنگ کننده ی دستیار مدیر تالار انتقادات...ولی باید قول بدی دست به کارتت خوب باشه:redcard:
احسنت بر این مدیر لایق ، این ایده تیکن خیلی عالیه ، باعث میشه شمارو قدرتمند نشون بده{ ی مدیر قوییییی و بی نقص}،
، الته نیازی نیست که شما به کاربرا انتقاد پذیری ومهربونیتونو نشون بدین، خودشون با گذر زمان متوجه میشن:)،

اسم رباط رو اوردین یادش افتادم، این رباط خیلی چیز خوبیه ، هر کدوم از مدیرا که میخوان می تونن با اسمش به کاربرای خطر ناک {انتقادگر} اخطار بدن و جوابم نگیرن ، من که از حضورش لذت می برم:redface:

من اگه منشی شما در تالار انتقادات شم همه کاربرای خطرناک رو اخراج میکنم
اصلا ی اخطار عمومی میدم تا همه متوجه قدرتمون بشن:cool:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام.من دوباره اومدم.....
چون این تاپیک که زدم مشتریش خوب بوده.میخوام غرفه شماره
{دو} شو هم باز کنم....شما هر انتقاد و پیشنهادی دارید میتونید بدید.ولی من خودم اینجا نیستم جوابتونو بدم.:w07:

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام.من دوباره اومدم.....
چون این تاپیک که زدم مشتریش خوب بوده.میخوام غرفه شماره
{دو} شو هم باز کنم....شما هر انتقاد و پیشنهادی دارید میتونید بدید.ولی من خودم اینجا نیستم جوابتونو بدم.:w07:
دو صد درود بر شما مدیر ارجمند
این همه واسه ما زحمت می کشین متاسفانه کسی هم نیست که قدر دان باشه ، به هر حال شما مقتدر راهتونو ادامه بدین با این باور که روزی کشف خواهید شد و مورد عزت و احترام :)

این همه انتقاد و پیشنهاد { به به و چه چه} پذیری شما واقعا حیرت اوره