دفتر مدیریت تالار مهندسی کشاورزی (پیشنهادها و انتقادات)

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
افسون جان فکر خیلی خوبی دیگه مثل الان تایپیک ها نمیخوابن.
بازم میگم درخدمتم ، در حد توانم بهتون کمکم میکنم.
ممنون زهرا جان:gol:
راستش پیشنهاد آوا هست:w16:
چند وقت پیش گفته بود گفتم بگم ببینم نظرتون چیه
تا تالارو مرتب میکنم منتظر نظر عزیزان هستم تا ایشالا بشه چنین کاری بکنیم:redface:

محسن88

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم که با اجازه افسون خانم فعلا تاپیک های مشاوره کارشناسی ارشد و تحلیل اخبار کشاورزی رو شروع کردم و باید به سرانجام برسونمشون

محسن88

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه خوب حالا شدیم 4 نفر البته از قدیم گفتن نشمار کم میشن ولی من امیدوارم بتونیم با فعالیتمون توی این سایت دین مون رو ادا کنیم.

بارانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از شما دوستان ممنونم که اعلام آمادگی می کنید.
ولی کسانی که اعلام نکردند هم ما می تونیم براشون مسئولیتی در نظر بگیریم و بهشون پیشنهاد بدیم.
اگر تمایل به همکاری داشتند که خوب و اگر نداشتند چیزی از دست ندادیم.
پس نباید صبر کنیم ببینیم کی میخواد چیکار کنه.
به علاوه مهمترین کار ما و فعالیت ما چرخوندن مسابقات هست که به بالا رفتن دانش بچه ها کمک می کنه...باید همین عزیزانی که اینجا اعلام آمدگی کردند همت کنند و تو این مسابقات شرکت کنند و دیگران رو هم وارد کنند و تشویق کنند.

helios

عضو جدید
سلام دوستان
منم خوشحال میشم کمک کنم اما من کم میتونم آپ کنم آخه کم تو نت میام ..بازم در حد وسعم میتونم تو اداره ی یه تاپیکی که کارش سبک تر باشه کمکم کنم یا اینکه دستیار یکی از بزرگان باشم:)

یه پیشنهاد دارم البته در این مورد نیست..
نمیدونم قبلا مطرح شده یا نه ..
پیشنهادم اینه که اعضایی که تو یه شهر ساکنند تو یه قسمت با هم آشنا بشن و یه جورایی بر اساس شهر دسته بندی بشن .. فکر میکنم این کمک کنه که اگه مایل باشن بتونن با هم یه پروژه هایی رو شروع کنن یا شرکت بزنن...
از همتون ممنونم .. خوشحالم که با این فضای کاملا علمی آشنا شدم:gol::w27:

afsoon6282

مدیر تالار
سلام دوستان
منم خوشحال میشم کمک کنم اما من کم میتونم آپ کنم آخه کم تو نت میام ..بازم در حد وسعم میتونم تو اداره ی یه تاپیکی که کارش سبک تر باشه کمکم کنم یا اینکه دستیار یکی از بزرگان باشم:)

یه پیشنهاد دارم البته در این مورد نیست..
نمیدونم قبلا مطرح شده یا نه ..
پیشنهادم اینه که اعضایی که تو یه شهر ساکنند تو یه قسمت با هم آشنا بشن و یه جورایی بر اساس شهر دسته بندی بشن .. فکر میکنم این کمک کنه که اگه مایل باشن بتونن با هم یه پروژه هایی رو شروع کنن یا شرکت بزنن...
از همتون ممنونم .. خوشحالم که با این فضای کاملا علمی آشنا شدم:gol::w27:
ممنون عزیز:gol:
همین که میاین و شرکت میکنین کافیه
باشه حتما ممنون از همکاریتون
راستش در مورد پیشنهادتون شاید باشن بچه هایی که تو یه شهر هستن ولی نمی دونم امکانش براشون هست همدیگرو ببینن یا نه
بذارین بقیه دوستان هم بیان و نظرشونو بگن
بازم ممنون از شرکتتون
موفق باشی عزیز
:gol:

s.s85

عضو جدید
سلام
من دانشجوی ارشد دانشگاه شیراز هستم. برای پایان نامه نیاز فوری به کتابی با عنوان:
An Invitation to Environmental Sociology
Third Edition
دارم.
نام نویسنده:
Michael Mayerfeld Bell
University of Wisconsin - Madison
Pine Forge Press 2009

می خواستم ببینم کسی اینجا می تونه به من کمک کنه؟
لینک دانلود فری این کتاب رو می تونه به من بده؟

ممنون میشم

afsoon6282

مدیر تالار
سلام
من دانشجوی ارشد دانشگاه شیراز هستم. برای پایان نامه نیاز فوری به کتابی با عنوان:
An Invitation to Environmental Sociology
Third Edition
دارم.
نام نویسنده:
Michael Mayerfeld Bell
University of Wisconsin - Madison
Pine Forge Press 2009

می خواستم ببینم کسی اینجا می تونه به من کمک کنه؟
لینک دانلود فری این کتاب رو می تونه به من بده؟

ممنون میشم
سلام دوست عزیز:gol:
راستش من که خودم نتونستم پیدا کنم از جناب پیرجو کمک گرفتم ایشون که پیگیرش بودن گفتن این کتاب هنوز تو نت نیومده.اگه کتاب دیگه ای میتونه کمکتون کنه بفرمایین
موفق باشین
:victory:

DARIUSH0

عضو جدید
سلام

Mr.Mehran&messi

عضو جدید
چرا داخل تالار کشاورزی یه تاپیک مخصوص گرایش اقتصاد کشاورزی ها نمیزنید تا یه بخش مخصوص به خودشون داشته باشند ممنون میشم اگه این کار رو کنید:mad:;)

afsoon6282

مدیر تالار
چرا داخل تالار کشاورزی یه تاپیک مخصوص گرایش اقتصاد کشاورزی ها نمیزنید تا یه بخش مخصوص به خودشون داشته باشند ممنون میشم اگه این کار رو کنید:mad:;)
سلام دوست عزیز:gol:
خوش اومدین
ببینین تا حالا کسی تو گرایش اقتصاد کشاورزی نبوده مریم و شما هستین فقط و فعالیتی هم نشده شما شروع به فعالیت کنین چشم بخش جدا هم زده میشه
بخش جدید اقتصاد کشاورزی فعالیت تو این گرایش رو لازم داره

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
با سلام . از دوستان عزیزم ملتمسانه تمنا میکنم از ارسال اسپم خودداری کنند ... :gol:

ممنونم .....

لطفا اگه میخواید شکلک بزارید اینجا ( گفتگوهای اعضای تالار مهندسی کشاورزی) همه کار بکنید ولی در بقیه تاپیک های علمی هیچی نزارید ..... یعنی احوالپرسی و شکلک خالی ممنوع ... عاجزانه خواهش میکنم از شما این امر مهم رو رعایت کنید ... ممنونم :gol: :gol: :gol:

afsoon6282

مدیر تالار
با سلام . از دوستان عزیزم ملتمسانه تمنا میکنم از ارسال اسپم خودداری کنند ... :gol:

ممنونم .....

لطفا اگه میخواید شکلک بزارید اینجا ( گفتگوهای اعضای تالار مهندسی کشاورزی) همه کار بکنید ولی در بقیه تاپیک های علمی هیچی نزارید ..... یعنی احوالپرسی و شکلک خالی ممنوع ... عاجزانه خواهش میکنم از شما این امر مهم رو رعایت کنید ... ممنونم :gol: :gol: :gol:
پژمان جان همون جور که قبلا هم بهت گفتم اسپم هایی که تو تاپیک های علمی هست به مرور حذف میشه.
تا حالا روال کار این بوده که اسپم ها بعد مدتی حذف میشن و این تاخیر حذف فقط به این دلیل هست که همون موقع که دوستان پست میدن اگه پستشون حذف بشه ممکنه دلخوری پیش بیاد.میذارم دوستان راحت باشن و تو تالار سختگیری نمیکنم تا همه راحت باشن و یه مدت که بگذره تک به تک تاپیک ها پستای اسپمشون رو حذف میکنم.

اگه این کارم اشتباهه ، باشه مشکلی نیست روشمو عوض میکنم

afsoon6282

مدیر تالار
پست های اسپم به مرور حذف یا ادیت خواهند شد.
امیدوارم سوتفاهمی و دلخوری برای دوستانی که پستشون حذف یا ادیت میشه پیش نیاد.

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با نظر پژمان کاملا مخالفم
نمیشه بدون بحث و حتی گاهی شوخی بچه ها رو علاقه مند به ادامه بحث داد

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک کی این گیاه دارویی رو میشناسه ؟؟؟ تا یک هفته پیش مرتب سازی شده
بقیه تاپیک ها هم به مرور مرتب خواهند شد.
افسون جان این روش شما خیلی خوبه
درسته
باید به بچه ها اجازه داد تا در مورد یه موضوع بحث رو کامل کنند
بعد پست هایی که نیاز نیست حذف بشه
ممنون از توجهت افسونم
:gol:

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
پژمان جان همون جور که قبلا هم بهت گفتم اسپم هایی که تو تاپیک های علمی هست به مرور حذف میشه.
تا حالا روال کار این بوده که اسپم ها بعد مدتی حذف میشن و این تاخیر حذف فقط به این دلیل هست که همون موقع که دوستان پست میدن اگه پستشون حذف بشه ممکنه دلخوری پیش بیاد.میذارم دوستان راحت باشن و تو تالار سختگیری نمیکنم تا همه راحت باشن و یه مدت که بگذره تک به تک تاپیک ها پستای اسپمشون رو حذف میکنم.

اگه این کارم اشتباهه ، باشه مشکلی نیست روشمو عوض میکنم

ممنونم :gol::gol:

شما روشتون درست هست. طرز تفکر من مناسب نبود. :gol:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من چون يكم تازه واردم زياد اظهار نظر فني نميتونم بكنم اما تو باشگاه زيادي
ميگردم دنبال چيزايي كه بهش علاقه دارم البته زهرا جان خيلي كمك ميكنن تا تاپيكها سر پا بمونن كه اينم از سخت كوشي ايشون هست
در مورد شوخي ها واقعا لازمه چون بدون اون جذابيتي نيست تازه خودتون هم كه ميگيد پاك ميشن پس جاي نگراني نيست من با نظر افسون براي پاك كردن بعد از يكي دوهفته موافقم چون پاك كردن سريع و اخطار دادن باعث دلخوري ميشه پژمان جان هم زياد سخت نگيرن بهتره موفق و موءيدباشين:gol:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من چون يكم تازه واردم زياد اظهار نظر فني نميتونم بكنم اما تو باشگاه زيادي
ميگردم دنبال چيزايي كه بهش علاقه دارم البته زهرا جان خيلي كمك ميكنن تا تاپيكها سر پا بمونن كه اينم از سخت كوشي ايشون هست
در مورد شوخي ها واقعا لازمه چون بدون اون جذابيتي نيست تازه خودتون هم كه ميگيد پاك ميشن پس جاي نگراني نيست من با نظر افسون براي پاك كردن بعد از يكي دوهفته موافقم چون پاك كردن سريع و اخطار دادن باعث دلخوري ميشه پژمان جان هم زياد سخت نگيرن بهتره موفق و موءيدباشين:gol:

موافقم
;)